Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Ale śmieszne

Miał być dodatek podniesiony i gdzie jest ?? Związki nie potrzebnie podpisały. I tak nic nie wywalczyły. Trzeba było dalej walczyć!

Zażenowana

Firma nie ma pieniędzy... Ale na imprezę firmową dla biurowca to pieniążki się znalazły.... Na wszystko mają tylko nie dla ludzi którzy na nich pracują i to nie lekko . Nic nam nie pozostało jak lżej pracować.

Ciekawski

Za pół roku 1zl do 6dniowego systemu pracy

Szanuj życie i siebie

Szanowni koledzy i koleżanki Wraz z rokiem 2024 w spółce Aluprof zapanował chaos. Wszystko zaczęło wisieć na włosku i pracownicy są o krok od stracenia zmysłów, lub już je potracili wiedząc jak dają siebie robić w aż tak wielkie bambuko. Trwa wojna domowa i jak sam dyrektor główny powiedział: ,,firma jest w kryzysie,,. Samemu uważam, że każda osoba pracująca w tym zakładzie pracy znajduje się w tonącym statku chwytając się masztu, by nie wypaść za burtę. Nie lękajcie się pracownicy. Morze nie skrywa k(usunięte przez administratora) tajemnic i sama woda poza łajbą jest pokojowej temperatury. Kapitan statku coraz mniej docenia nasze zasługi, dodając nam coraz to więcej pracy i stojąc ze stoperem w ręku śmieje się nam prosto w twarz. Ktoś by pomyślał: Skoro pracy przybywa, to zapłata musi być godziwsza! -Nic bardziej mylnego! Macie moje majtki pokładowe trochę grosza w postaci ,,premii uznaniowej” wliczającej się do stawki godzinowej i róbcie więcej, i więcej: firma w przyszłości Wam to wynagrodzi. Przyszłość jak raczę wspomnieć bywa zwodnicza i nie jeden już poległ walcząc przy minimalnej krajowej z aktualnym stanem w naszym wciąż topniejącym w budżet państwie. Wciąż jednak w całej tej naszej historii jest nadzieja, że te dziury powstałe w skutek złego traktowania załogi zostaną załatane. Również gdzieś taką skrywam przyciśnięty butem i przykuty łańcuchem do rufy, lecz takową nadzieję zaczynam tracić wraz z wlewającym się (usunięte przez administratora) przez wręgę statku. Łańcuch jednak powoli zaczyna rdzewieć z każdym dniem i z każdą decyzją wyższej hierarchii. Majtek zrywa się Wam z uwiązania i nastaną czasy, że nie da sobie w kaszę dmuchać. Szanowni Państwo, zastanówcie się proszę dwa razy: Czy chcecie być uwiązani i narzekać na decyzję kapitana, czy faktycznie chcecie być własnym kapitanem póki nie jest za późno? Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli!

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

Polecam prace w tej firmie, dużo dodatków do wynagrodzenia. Karta lunchowa, multisport, premia na święta.

Morda

W każdym zakładzie pracy są dodatki..to nie (usunięte przez administratora)teraz pracownik jest kuszony dodatkami i kartami więc alu to żaden rarytas pod tym względem!! Premia na święta z ZFŚS więc sam ja sobie płacisz!!

Zenek

A w Bielsku jak wygląda nagroda jubileuszowa za 10,15,20 lat pracy w firmie ? W Opolu kiedyś był dyplom portfel , zegarek a teraz dyplom w ramce i voucher na dwa dni urlopu.Patrzac na inne firmy przelewające na konto konkretne kwoty to faktycznie mają rozmach.

Zrobieni w konia

Zaraz zaraz chcecie przekazać ludziom wiadomość że styczniu i w lutym nie będą mieli dodatku 2 zł do godziny . Chociaż pracowali i będą pracować w lutym w systemie 6- dniowym . ale w Marcu już będzie obowiązywał system 6 dniowy już z dodatkiem 3,50 zł do godziny do końca roku Czyli to co mieli płacić w styczniu i lutym te 2 zł nie wypłacą , dzięki tym Oszczędnością będą wypłacać do końca roku niby podwyższony dodatek . I to wszystko dzięki dwóm starym związkom które do tej pory były znane z stagnacji a teraz walczyły jak lwice o dziecko. a przeszłości podpisywały wszystko bez konsultacji z załogą dopuszczając do TRWANIA pracy w systemie 6- dniowym mimo że zakład nie był już w kiepskiej sytuacji ekonomicznej tylko z rekordową sprzedażą Czyli te 350 koszy spakowanych materiału w styczniu zostało wykonane za pół darmo a czym ta praca różniła się i czas poświęconego od czasu na realizacje tego zadania w miesiącu z dodatkiem . chcecie powiedzieć że oni nie mają na to Hajsu TO WSZYSTKO NAPRAWDE MA SENS naprawdę ma to SENS BRAWO TY Po raz kolejny pomogłeś BUDOWAĆ Kogoś INNEGO Majątek poświęcając swój czas za grosze . Pamiętajcie pracujcie ciężko i nie bierzcie L-4 oraz nadgodziny wstrzymane mniejszą liczbą ludzi też dacie rade zakład w potrzebie jest . PAMIĘTAJCIE PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ Ta opinia jest tylko wytworem pisarskim nie ma potwierdzenia w rzeczywistości.

@Zrobieni w konia

Nie wierze w to, To nie może być prawda! Jakby to była to prawda To szok!!! To Metalowcy zrobili rozłam tak jest prawda !

TOS1A
@Zrobieni w konia

Myślisz że ktoś przyjdzie w lutym w soboty za dzień wolny w 6 dyniowym -no to chyba tylko desperaci .Niech jeszcze soboty za setki zamienią na dzień wolny i NARA.

Ale jaja
@Zrobieni w konia

Obiecanego prezentu jak nie było tak niema , wszystko bez mydełka się odbyło całe te zamieszanie Ciekawe zjawisko u nas na produkcji jak już ma jechać to maglowane wszystkie działy z piórkiem w d_. I to zdarza się 50 osobnych tematów do realizacji na już i każdy osobno bo nie może czekać A ci jednego prezentu nie mogą załatwić . Pewnie dlatego cała ta zabawa z dodatkiem zabieraniem bo nie są w stanie tego zrealizować przerosło ich to od ciebie wymagają na już spakowania 13 ton aluminium pomalowanego w ciągu jednej zmiany a ci nie są w stanie obiecanego prezentu załatwić dla zakładu . Trzeba powiedzieć że nie będzie prezentu a nie cyrki robić z dodatkiem Dobrzy jajcarze

Jakub 1

Kurde to po ile te podwyżki że co rok , i to że z tymi nadgodzinami od siebie aż 5700 na rękę. 10 groszy co rok tak dupać szacun!!! , Więcej takich prostolinijnych ludzi w tym zakładzie zaraz by robota poszła Nadał byś się u nas na pionówce by nadać tempo bo takie lebry co z nimi robię ino leżą a materiał zjeżdża i się korkuje. U nas z takim nastawieniem lekko 1 zł dostał co rok , pogonić nierobów jestem operatorem wiem co mowie Kolego zapraszam tam się marnujesz na tym magazynie , a nieroby z roboty blokujecie tylko miejsce dla ludzi którzy chcą zarobić stójcie nadal linia nie będzie stała

Jakub 1

Nie wiem jak u niego ale u nas 8530zł bez nadgodzin ja mam ,Ale ogień (usunięte przez administratora) Te 5700zł z setkami to cienko tyle tylko magazyn zarabia za kare że nie wyrabiają planu i nie wydają profili na czas . Ale te 10 gr jeśli dostaje to synek ma potencjał i góra to widzi wartościowy zawodnik u nas by się nadał pokazał bym mu jak robić non stop bez przerwy to stówka by mu wpadła miesięcznie Jak żyły z rąk wypruwa się ale za dobry piniądz a nie za tą średnią krajową i jeszcze z nadgodzinami strata czasu za takie pieniądze. Ja bym nie robił od razu bym wskakiwał do nas Tym bardziej że u nas wakaty .

Morda

Dokładnie tak...co za ignoranci Ci robole...powinno ich cieszyć że dobrodziej daje na rachunki i raty..no i starcza na benzynę aby do niej dojechac! Chwalmy pana!!!! Wakacje, oszczędności czy jakieś fanaberie jak zajęcia dodatkowe dla dzieci??? Po co!!! Ważne aby dobrodziej miał.

Bumelant

Niech związki z ręką na sercu przyznadzą się co załatwiły w ciągu ostatnich 20 lat dla pracowników bo ja twierdzę że nic bo jak ma ktoś trochę oleju w głowie to wie że na system sześciodniowy muszą zgodzić się związki więc mówienie że załatwili podwyżkę dodatku za system sześciodniowy to jest jakaś kpina tak samo jest z systemem czterobrygadowym i tak samo jest z rocznym rozliczeniem jedyne chyba de facto co załatwili ostatnio czyli dwa trzy lata temu to jest podwyżka stażowego ale kwota jaka została wywalczona wtedy to jest następna kpina z pracowników i uważam póki przewodniczacymi związków będą pracownicy którzy pracują na zakładzie nigdy nie będzie dobrze.

Ciekawski

Kiedy związki ( prezesa ) zawodowe których u nas pełno ogłoszą nam jakie kolwiek info co się dzieje!!! Płacimy wam składki, że nas reprezentujecie..od dłuższego czasu ani jeden związek nie ma jaj i odwagi napisać co ustalili z kolegą prezesem..co wywalczyliście! !! Wszyscy na zakładzie są ciekawi czy szukać nowej pracy czy będziemy w 2024 roku zarabiać lepiej czy mniej niż w 2023!!! Odwagi!!! Składki bierzecie odwagi!!!! Żyjemy plotkami , niedopowiedzeniami czas nam wyjaśnić co wywalczyliście!!!

Zabawne

"Psss! Ciszej, bo jeszcze ktoś cię usłyszy! A tego chyba obie byśmy nie chcieli, K51 8103, zwani dalej dla niepoznaki Łata. Po co szczujecie na tych Metalowców? Pokażcie swoje owoce pracy. To było ich drugie, czy trzecie spotkanie z zarządem. Mogli się zestresować. Widząc kolegów z konkurencji w szczerych uściskach, niedźwiedzich objęciach, tym bardziej mogli poczuć się niepewnie, że ostatnio dostali czerwoną kartkę i jeden zawodnik został wydalony z boiska na dożywotnio na dzień dobry. Nie przypominam się by zespoły konkurencji w swojej historii zostały tak potraktowane przez FIFE Rozumiem, że taka lista za 5-dniowym systemem pracy jest nie do pomyślenia dla waszej moralności, zdławionej pętą niewolnictwa, objawionej w systemie 6-dniowym pracy, i dlatego bronicie go, szczując na osoby reprezentujące inne zdanie i interesy. A o kolegach myślących tak samo jak wy, z Solidarności i Budowlanych utrzymujących pogląd 6/dniowego (usunięte przez administratora), Biorących w tych spotkaniach od lat ani słowa "czasy się zmieniają, ale pan zawsze jest w komisjach", i tu myśl krytyczna nie padnie. Tak, jestem normalny. Chociaż moja żona twierdzi co innego, ale dzieciaki są za mną

Seniorita1323435465

@Pracodawca Jestem ciekawa czy ktoś w końcu zainteresuje się tym co wyprawia kierownictwo w Goleszowie, zwłaszcza '' pan'' Ł.G? Czy może czekacie aż zostanie o sprawie poinformowana inspekcja pracy? Kto o zdrowych zmysłach powierza stanowisko kierownicze takiej osobie???

Romans
@Seniorita1323435465

Chyba większym problemem jest nie formalna relacja romantyczna między przełożonym "B" a pracownikiem "Z" która może stworzyć konflikt interesów, szczególnie w kontekście ocen pracowniczych, czy promocji albo prywatnych animozji które ta para ma . Dodatkowo naruszenie zasad etyki zawodowej czy społecznej które przyświecają organizacji w Goleszowie . Pan ŁG co on takiego zrobił oprócz tego że jest (usunięte przez administratora)i ciągle przesiaduje jak mały chłopiec stłamszony u "B"? O to chodzi nasze Związki Zawodowe na pewno tego nie załatwią u was to sprawa prywatna najwyżej ksiądz albo pracowici małżonkowie wałkiem

Jacek

Związki brały taķą ewentualność pod uwagę.Niestety członkowie nie wyrazili zgody na taką formę bojkotu .W takich przypadkach pracownicy muszą być na maxa zdeterminowani , zjednoczeni i przygotowani na wszystko zwycięstwo albo porażkę !Niestety po pierwszym zaledwie szantażu przez pracodawcę że zabierze dodatek 2 zł, większość pracowników odwróciła się od związków. 2 zł było w tym przypadku bezcenne dla niektórych...

Basia
@Jacek

Możesz wyjaśnić jaka większość pracowników odwrócił się od zwiazkow? Nie rozumiem czegoś.. negocjować warunki pracy i płacy czy dodatków do prezesa idzie jedynie przedstawicielstwo zwiazkow I oni przedstawiają wszystko..co ma do rzeczy ,że część osób wystraszyła się groźby prezesa..należy zawsze stać po stronie swoich ustaleń walczymy o PODWYŻKE STAWKI PODSTAWOWEJ i myślę,że nikt nie pofatygował się aby zapytac załogi czy są za strajkiem czy inna forma protestów! Atmosfera w pracy jest mega napięta serio ludzie są(usunięte przez administratora) I mają duży i uzasadniony żal do zwiazkow.

Jacek
@Basia

Basiu przecież członkowie byli na bieżąco informowani o co toczy się gra. I w momencie jak Zarząd ich podszedł jak dzieciaków to ze strachu posypały się rezygnację związkowe. To powiedz mi dla kogo miał trwać spór skoro zainteresowani się wystraszyli i odwrócili od związków ??? To że 1 czy nawet 10 osób mówi o bojkocie to nic nie znaczy. W takim zakładzie musi być mobilizacja i odwaga 300-500 osób !!! Niewykonalne, wracamy do maszyn niestety.

NIE
@Jacek

MY na produkcji nic nie wiedzieliśmy nic , lista zarządu do nas dotarła ale wasza nie . PRZEJDZCIE SIĘ TERAZ PO DZIALACH ZA 5 DNIOWYM SYSTEMEM I PRZESTAWICIE JĄ NASTEPNYM RAZEM GDY PREZES WAS ZAPROSI . Przy okazji ankieta z pytaniem typu czy podoba Ci się sposób dzialania zarządu wobec pracownikow produkcyjnych w ostatnim czasie . Nie wieże że nie podpisze większość. A STRAJKU TAK NIE BĘDZIE ale ukuty balonik zarzadzajacego napewno

Morda

Dlaczego związki zawodowe już nawet nie wymieniam które.. może Wszystkie nie mają odwagi cywilnej aby spotkać się z załogą?!!! Chcemy jako pracownicy zaniepokojeni działaniami prezesa i biernością zwiazkow wypowiedzieć Swoje zdanie!!! Jako mocodawcy zwiazkow czyli ich członkowie.. chcemy brać czynny udział w trosce o nasz los! Chcemy zostać wysłuchani.. żadne związki nie rozmawiają że swoimi członkami nie słuchacie nas!!! Kiedy możemy liczyć na zebranie???

Strajk włoski

Może jak nie wyjedzie kilka aut zaplanowanych w terminie bo się nie wyrobimy to da komuś do myślenia dobrodziej może pójdzie po rozum do głowy i domyśli się że coś jest nie tak.Akcjonariusze już się interesuja co się wyprawia w firmie żeby tylko te zagrywki nie skończyły się źle dla dobrodzieja może warto dać ludzia podwyżkę i premie bo za niedługo może być za późno radio Bielsko już powiadomione hmmm będzie się działo.

Wesolo

Tak patrzę za praca w necie i widzialam dużo ofert pracy z Aluprof Bielsko- Biała..dodatek do systemów pracy i atrakcyjne wynagrodzenie ..premie i możliwość nadgodzin płatne lepiej niż w kodeksie pracy...(usunięte przez administratora)Oj (usunięte przez administratora)czytam opinie pracowników i ukazuje się inny obraz tego co ten pracodawca proponuję!!!

Tylko jako nowy
@Wesolo

Jako nowy pracownik będziesz miał jak w raju do 2 lat nawet częste nieusprawiedliwione obecności ci wybaczą. Potem po dwóch latach będzie cie to albo bawić albo w (usunięte przez administratora) I musisz się przyzwyczaić do ciągłego bełkotu że trzeba ciężko pracować i że to nie są proste sprawy twoja podwyżka . Na okrętkę 6 dni w tygodniu będzie ci łopatą ładowane bo musisz zarobić a zarazem się wykazać dyspozycyjności w każdą sobotę i niedziele. Zapraszamy !!! a i nie ma u nas owocowych Czwartków w firmie wiem że to dla nie których ważna sprawa skojarzenie aluminum z nowoczesnością . Ale nie ma, chyba góra pracuje już na tym, ale na razie robią na stan dzisiejszy obiecaną kiełbasę wyborczą będzie trzeba poczekać

Prawda jest trochę inna

Uwielbiam ten zakład, uwielbiam tych ludzi. (usunięte przez administratora). Jest też dużo możliwości, żeby awansować zmienić swoje stanowisko zacząć tu zarabiać więcej- ale po co, przecież trzeba by dać coś od siebie, czegoś się nauczyć i wyjść ze strefy komfortu, (usunięte przez administratora) W Alu nie ma (usunięte przez administratora) jest mnóstwo dodatków, urlop właściwie kiedy tylko się chce - co chwilę jakieś doładowania, ale najważniejsze ile jest na godzinę, bo u sąsiada mówią, że mają "złotówkę" więcej. Trzeba się nauczyć liczyć. Ja w zeszłym roku przynajmniej kilka byłem zaskoczony dodatkowa kasą, na którą zupełnie nie liczyłem- jak wszyscy przynajmniej co drugi miesiąc było klika stówek doładowania na kartę - rozumiem, że to się nie liczy. A wiecie , co jest najgorsze - że przez to pisanie i narzekanie, że firma jest taka zła - naprawdę wartościowe osoby na rynku pracy boją się tu przyjść, bo myślą że tu jest jakaś masakra. A szkoda, bo jest tu całkiem dobrze - są pracownicy, którzy pracują po 25 i więcej lat, co jest naprawdę ewenementem na rynku pracy. Jest też dużo zadowolonych ludzi, którzy się tutaj na forum nie udzielają. Tylko kilka- kilkanaście (usunięte przez administratora)sieje ciągle ferment. A jak ktoś jest nagrodzony dodatkowo za swoją sumienność i ciężką pracę bez L4 to jest mówione, że jest "wybrańcem z układu". Ogarnijcie się, to wszystkim będzie lepiej - a jak nie to idźcie, gdzie wam będzie lepiej.

mydlenie oczu
@Prawda jest trochę inna

taa nie ma wyzysku robisz w sobotę 2 zmianę, a następnego dnia idziesz na 3 xD zarobisz tyle co w innych firmach od pon do pt na 1 zmianę. Ludzie walczą o lepsze warunki bo jak nikt nic by nie robił to wszędzie będzie tak samo.

I love l4
@Prawda jest trochę inna

Ludzie chodzą na L4 bo w tym zakładzie bardziej opłaca sie siedzieć na l4 niz pracować xD

Jungheinrich
@Prawda jest trochę inna

Tobie w czym to przesadza jeśli to jest jedyna droga dla ludzi dla ich łabędziego śpiewu bo pracodawca traktuje ich jako numer. Świat nie jest idealny a L-4 czy siła wyższa są prawem z którego można skorzystać a ty wpędzasz ludzi poczucie winny . Słucha te podwyżki wszyscy dostają takie same czy się starasz czy nie starasz oraz czy wypełnisz ankietę samo oceniająca wysoko czy źle , tylko starym już nie dają co są blisko wieku emerytalnego dają im symboliczne podwyżki. Jak w firmie nie ma wzorca godnego do naśladowanie , czy norm zachowań premiowanych a jest równanie wszystkich do wszystkich to tak jest . Bez obrazy ale mało wiesz o tej firmie . Wszyscy na stanowiskach robią wałki w tym zakładzie ty albo tego nie widzisz albo jesteś bardzo naiwny . Ci sami ludzie na stanowiskach będą moralizować resztę że trzeba pracować nie brać l-4 i ciężko pracować sami robią wręcz przeciwnie . Ludzie mają dosyć ty farmazonów sadzanych przez górę opisująca całkiem inna rzeczywistość. Ludzie chcą pracować a nie przychodzić do znoju i słyszeć że to ich winna . Jak chcesz być apostołem tego Zakładu i jesteś już w tym matrixie to bądź z sobą szczery bo rozumiem że ty jesteś ambitny z pod szyldu w pracy nie ma kolegów tylko praca . Zazdroszczę takiego obierania świat, świat pogląd liberała i kapitalisty a nie człowieka roboto patrzącego zero jedynkowego . Pozdrawiam

MAGAZYNIER
@Prawda jest trochę inna

Owszem dostaniesz premię dla "wybrańców "jak podkablujesz kolegę do brygadzistów czy mistrza,jak wchodzisz im w @ , premia dla lizusów i ulubieńców przesiadujących u brygadzistów. Wstyd, układy,układy i jeszcze raz układy.

@Prawda jest trochę inna

O litości haha ludzie wartościowi tu nie przychodzą bo się boją jak czytają opinie??? NIEEEE NIE PRZYCHODZA TU ANI WARTOSCIOWI ANI PO PODSTAWOWCE (usunięte przez administratora)Z POD SKLEPU BO POZA NAMI NIKT Z ZEWNATRZ NIE BEDZIE ROBIL ZA TAKIE GROSZE!!!! Widać gołym okiem jak się tu pchają drzwiami i oknami! Przestań bredzić..że jak się nam nie podoba zarobek i praca mamy zwolnić dla chętnych miejsce hahahah dla kogo ??? Gdzie Ci chętni? Nie daje Ci do myślenia że ich nie ma???? Dodatki i premie człowieku są w KAZDYM ZAKLADZIE PRACY gdyż w każdym zakładzie pracy jest coś takiego jak Fundusz Socjalny!!! Z tego masz te premie na koniec roku! Doładowania? Wszystko opodatkowane każda kasę jaka dostajesz masz w następnej wypłacie opodatkowana.. ale masz klapki na oczach! Twoim zdaniem najlepiej jakbyśmy zarabiali 20/h a resztę oddawali dobrodziejowi ??? Masz do siebie szacunek? Pracujesz żeby dobrodziej się najadł czy aby zarobić i żyć..

Niezadowolony
@MAGAZYNIER

Bo brygadziści powinni byc mieszani między zmianami. Jest za duże koleżeństwo w tej firmie i przez to zwykły pracownik się ma źle

Rysio

Dawaliśmy ile się dało ino pracodawca nie dał

Nie ogarniam

Dziś na pakowaniu dostali informacje że dalej brak porozumienia solidarności i budowlańców z rządem. Dalej jest podtrzymane brak dodatku do 6 dniowego i wstrzymana premia budżetowa. Niech da to każdemu do myślenia.

Gdzie jest pismo od góry miało być do dzisiaj nikt nic nie wie nawet pożal się związki (usunięte przez administratora)

Opo

Co masz na myśli przez karanie pracowników , jakie karanie ktoś przyj@%ał focha i pozabierał dodatki ale teraz piłka jest po stronie pracowników . Poza tym jak długo pracuje nikt nigdy nie przyszedł zapytać czy pogadać , lepiej nikt nawet nie zaproponował żeby zapisać się do tych związków .(firma posiada kilka zakładów nie tylko Bielsko )

Pierd

Czy już wszyscy wiedzą że nie będzie dodatku za 6 dniowy za styczeń. Informacje od A.F

Łooot
@Pierd

To od pierwszego lutego chyba pięciodniowy system od poniedziałku do piątku i gitara.

Tecseal

A te negocjacje to jeszcze trwają ,będzie jakieś spotkanie ,jakieś informacje , coś się będzie jeszcze zmieniać w tym temacie czy lecimy na gołej wypłacie do końca roku , ktoś coś podpowie .

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 27 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.