Bramy Novoferm (Novoferm Door Sp. Z O.O.)

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Novoferm Door Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Novoferm Door Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Łukasz Nowy wpis
Inne
@Pytanie

Wypłata jest tak marna że nie opłaca się brać zaliczek, pozatym tam mają ze wszystkimi problem, więc nawet by ci nie poszli na rękę.

Ten co postawił na swoim
Pracownik
 Pytanie

Czy są jakieś plusy? Osobiście nie zauważyłem. Za to jest dużo minusów. Zmuszanie do pracy w nadgodzinach na drugich zmianach, każdy poniedziałek I czwartek praca od 14 do 2 w nocy. Raz nie zostaniesz to jesteś pierwszy na liście do zwolnienia, możesz być pewny że umowy Ci nie przedłużą. Chamskie zachowanie ze strony liderów a o kierowniku już nie wspomnę, patrzy na wszystkich spod byka i myśli że jest znacznie lepszy od innych, bo przecież ma wyższe stanowisko. O l4 nawet nie ma co myśleć bo po powrocie jest duża szansa że przepracujesz swój ostatni dzień. A jeśli w pracy się źle poczujesz to już Ci współczuję, bo wszystko się na siebie nakłada. Co do samej pracy. Normy są kompletnie nie miarodajne, liczone na sztuki i zapisywane na kartce. Jak Ci się trafi jakaś bardziej czasochłonna/skomplikowana sztuka to może zająć nawet kilka godzin. Gdzie w tym samym czasie możnaby zrobić kilka łatwiejszych sztuk. Narzędzia dzielisz ze starymi pracownikami, bo przecież własnych nie dostaniesz, a dlaczego? Bo nie wiadomo ile tam popracujesz, a gościu z narzędziowni nie ma zamiaru później spisywać protokołu związanego ze zwrotem szafki. Jeśli chodzi o jakieś wiertła czy rękawiczki to nie ma tak że dostaniesz od ręki, tylko musisz przynieść na wymianę, jeśli rękawice nie są uwalone klejem i podziurawione to nie dostaniesz nowych. Praca wymaga sporo nauki. Jeśli masz 2 lewe ręce i nie jesteś dokładny to będzie ciężko. Nie raz trzeba się szarpać z tymi drzwiami, wynosić, układać, przekładać a potrafią trochę ważyć. Jeśli chodzi o kwestie finansowe to na swoich ogłoszeniach podają miesięczną kwotę brutto, ale mało w tym prawdy, bo do tej kwoty jest wliczany dodatek za paliwo (150 zł). Żadnej premii (miesiecznej) nie ma. Ostatecznie kwota brutto na godzinę nie jest jakaś wysoka. Pewnie o wielu rzeczach zapomniałem, ale wydaje mi się że tyle w zupełności wystarczy. Osobiście z całego serca nie polecam tego zakładu, nikt kariery tu nie zrobi.

anonim
Inne

Cześć, a gdzie firma publikuje oferty pracy? Wiesz może? Chodzi mi o wpis byłego pracownika, z którym się zgadzasz. Pisał, ze stawka nie wychodzi tyle co w ofercie i ze nie ma premii. Mi tylko wpadło w ręce ogłoszenie na montera, ale ma 5 lat już… i tam niezle widełki podali jak na tamte lata. 4-6 tys brutto plus premia frekwencyjna. Aa, no i skoro traktują nowego pracownika na zasadzie, ze może odejść w każdej chwili to jaka umowę dają na start? O pracę normalnie?

Robert
Pracownik
@anonim

Na olx jak coś, ta firma notuje niesamowity zjazd więc to co było kiedyś a dziś to dwie różne rzeczy, stawkę podają ze wszystkimi dodatkami czyli jak np. Nie będziesz na chorobowym rok czasu to dostaniesz premie itp. Do tego nadgodziny 2 razy w tygodniu plus soboty i wyjdzie Ci te 6000 brutto.

Sławek
Były pracownik
@Ten co postawił na swoim

Dodał bym jeszcze że jest problem z urlopem, ogólnie jak Ci się uda pójść w twoim terminie to jest mega sukces, później możesz zapomnieć o urlopie co najwyżej jakiś pojedynczy dzień jak wyprosisz "lidera" tffu , jak nie chcesz marnować zdrowia i nerwów to naprawdę odradzam pracę w tej firmie, pozatym tam już większość doświadczonych ludzi odeszła a to daję do myślenia jak gość co robił 10 lat i więcej odchodzi.

anonim Nowy wpis
Inne
@Sławek

Nawet jak urlop np. na wakacje jest zaplanowany dużo wcześniej? Jak nie chcą dawać wolnego to co wtedy? Płacą ekwiwalent za niewykorzystany urlop? Przecież jakoś to musi być rozwiązane.

Mirek Nowy wpis
Inne
@anonim

Jak Ci się nie uda iść w twoim terminie to wyrzucają Cię na urlop np. W grudniu gdzie jest mało pracy, ogólnie z tego co mówią na hali to firma będzie zwalniać bo np. Na rampach przyszła kolejna duża reklamacja i nikt już tego badzi.... nie chcę kupować, na drzwi też nie ma zamówień bo prezes twierdzi że jest kryzys, większość ludzi i tak już uciekła, zostali sami emeryci i kilku co szukają roboty już gdzieś indziej, patrząc na to wszystko to idzie to do zamknięcia bo nawet jak by znów było dużo zamówień to i tak nie będzie tam komu robić a praca nie jest łatwa i potrzeba dużego doświadczenia mimo że jakość spadła diametralnie.

Administrator

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Novoferm Door Sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Pracownik magazynu

Pytanie
 Pytanie

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Novoferm Door Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 29 sierpnia

Miecio
Inne

O to super, że umowa o prace od pierwszego dnia. Generalnie mam takie pytanie. Dają więcej niż najniższa krajowa? Od razu, jak temat zarobków to zapytam też o premie ewentualne. Są i chętnie je dają? Rzeczywiście potwierdzasz, że tu też bez doświadczenia przyjmują? Bo takie wpisy też widziałem.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Novoferm Door Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Gutek
Inne

A co masz do lidera? Pracowałeś tu razem z nim i stąd wiesz że nie ogrania? Powiesz coś więcej o warunkach zatrudnienia? Oczywiście jeśli je znasz. Niewiele jest aktualnych informacji a mnie by się przydały.

zadowolony łoś

akku i do przodu ale w tym m-c 5000 brutto przytulone :)

Psrajdak
@zadowolony łoś

Jak ci zebrały się soboty z czterech miesięcy to nie dziwota. Zresztą Co kupisz za to brutto. Jeszcze z netto podatek w sklepie zapłacisz.

Bax
Kandydat
@zadowolony łoś

Haha! Przytulone to by było jabyś te 5000 zobaczył. Podawanie kwoty brutto to jak mierzenie siusiaka razem z kręgosłupem

Maverick
Kandydat

Planuję wyprowadzkę do Zgorzelca ale jak widzę jakie stawki są oferowane to bliżej już mam do sąsiadów. 3500 netto to ja wyciągam bez nadgodzin i weekendów + zrobione uprawnienia UDT na wózki 1WJO oraz suwnice ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia. Dodam fakt że zatrudniony bez doświadczenia i żadnej wiedzy na operatora lasera i plazmy CNC. Dobry operator zawsze powie ile byś nie miał doświadczenia z CNC to i tak nie przerobisz na wszystkich maszynach a jest ich sporo. Na każdej trzeba się uczyć.

Mały
Były pracownik

Pracowałem tam 1.5 roku, ogólnie nie jest źle ale jest kilka rzeczy co mi się nie podobaly dlatego też się zwolniłem np. Brak benefitow... raz do roku, dają 600 zł brutto na święta i poza tym nic nie ma, nie zwracają za dojazdy, nie ma gruchy ani 13 pensji , praca jest bardzo ciężka i wymaga naprawdę bardzo dużej wiedzy(rysunek techniczny co dzień co innego do roboty, po roku czasu idziesz na magazyn i nie wiesz co maszw kuwecie) i też siły ( byłem monterem) ogólnie nie ma tam jakiś działów co można by było polecić no może magazyn albo łączenie ale i tam potrzebne jest doświadczenie, stawki nie są złe ale jak by spojrzeć na inne zakłady, które mają inne benefity to wychodzi na to że już nie jest tak kolorowo aaa i jeszcze liderzy uważajcie na małego śiwego ???? (usunięte przez administratora)

Ja
Pracownik
@Mały

Z tego co ja wiem w Firmie oprócz wynagrodzenia min. 3800 zł/brutto jest jeszcze : • praca w systemie dwu zmianowym. • Premia roczna frekwencyjna - 1380 zł • Premia świąteczna 750 zł • Każda przepracowana nadgodzina naliczana jest jako +100% do wynagrodzenia i jest wypłacana co miesiąc • Pakiety medyczne LUXmed • Dodatkowe ubezpieczenie • Premia za polecenie pracownika do pracy 2000 zł • Darmowe kursy oraz szkolenia (uprawnienia spawalnicze , kurs na suwnice , kurs na wózki widłowe

Mały
Były pracownik
@Ja

Dodaj jeszcze że zmusza się pracowników do nadgodzin ???? że premia frekfencyjna jest wyplacana po przepracowaniu roku bez L4 i kwota którą podałeś jest kwotą brutto, premia świateczna to samo ???? luxmed i dodatkowe ubezpieczenie jest płacone też z pensji pracownika jedynie mały dodatek dodaje firma. Z polecenia pracownika i tak nikt nie korzysta bo nikt nie chcę pakować kogoś na minę pod nazwą novoferm ???? jak by było tak super to by się ludzie nie zwalniali masowo

Łucja
Inne
@Mały

@Mały teraz dużo pracowników, liczy na benefity. Powiem Ci, że te 600 brutto na święta to też dobra sprawa, lepsze to niż nic. Pewnie dlatego, zgodziłeś się pracować w tym miejscu, bo zaakceptowałeś wcześniej ustalone warunki umowy. Powiedz, jaka atmosfera panuje między pracownikami, i czy są prowadzone systemy motywacyjne?

Mały
Były pracownik
@Łucja

Nie wiem jak jest teraz, bo już tam nie pracuje, jak pracowałem, to pracodawca nie miał szacunku do pracownika i twierdził że nie ma ludzi nie zastąpionych, nawet nie pytali czemu się zwalniam itp. Co do warunków to owszem, zgodziłem się ale nie było mowy na rozmowie kwalifikacyjnej, że są normy i że trzeba naprawdę dobrze doginać żeby zrobić tą normę. Praca ciężka i nie za takie pieniądze jakie oni dają. Już lepiej iść do Toyoty bo przynajmniej dużo łatwiejsza praca i masz dodatek do wczasów i 13 pensję.

Zenek martyniku

Praca jedynie dla osób wykwalifikowanych, którzy potrafią samodzielnie wyciągać wnioski. Jeśli ktoś ma dwie lewe ręce , nie wie co to rysunek techniczny to po prostu nie da rady. Będzie zapchajdziura i nigdy nie osiągnie dobrej stawki .

Krystyna
Inne
@Zenek martyniku

@Zenek martyniku, rozumiem. A monter z kwalifikacjami ile jest w stanie zarobić w Novofermie? Słyszałam, że 4-6K brutto, liczę, że potwierdzisz, albo zaprzeczysz.

pracownik
@Krystyna

Można zarobić nawet do 3500 netto ale z nadgodzinami. co do pracy to tylko dla tych co chcą pracować, co do rysunku to zależy od tego co będziesz robił, nie wszędzie jest potrzebny. Co do samej pracy to zależy czy będziesz pracował czy udawał że pracujesz. Ci drudzy długo nie popracują. Co do ludzi i liderów to jak wszędzie są (usunięte przez administratora) i spoko kolesie. Ogólnie jest to stabilna firma. W tej chwili np. przyjęto ze 2-3 osoby a zakłady dookoła zwalniają.

Johny
Kandydat
 Pytanie
@Zenek martyniku

Od jakiej kwoty według ciebie zaczyna się dobra stawka?

Admin222
Były pracownik

Wróciłem z chorobowego i odrazu dostałem wypowiedzenie

Johny
Kandydat
 Pytanie
@Admin222

długo tam pracowałeś?

Mateusz
Inne

@karola a czy widzialas jakieś oferty może ?

Karola
Kandydat

Witam.czy posiada ktoś namiary na osobę zatrudniając kierowców.

Rex

Nie ciekawa firma szału niema

Jakub
Inne
@Rex

Pisząc swoją opinię nie podałeś żadnych informacji dotyczących zatrudnienia. Czytałem, że jakiś czas temu firma otworzyła nową halę produkcyjną. Czy w związku z tym szukają większej ilości pracowników i można starać się o zatrudnienie?

pracownik
@Jakub

Teraz już nie większej ale rekrutacja trwa.

kcin

Pozdrówcie ode mnie PanaWacka od BHP, ale koniecznie!!! Tak przerysowanej postaci naprawdę dawno nie widziałem. Zdążyłem nawet polubić faceta i nie żartuję tutaj bo oryginał z niego niena żarty on nie udaje. Ale do rzeczy. Stanowczo uwżam rze: członkostwo w loży masońskiej stanowczo mu nie służy(na zasadzie że z kim się zadajesz....). Nie zliczę wystąpień gdzie został wybuczany i wygwizdany nawet. Tymczasem On nic i dalej tak samo. Wacuś dużo zdrófka przyda ci się.

2
pieter
@kcin

Który to? Pracujesz tam czy słyszałeś coś od kogoś kto słyszał? Internet i te serwisy z opiniami....

hebel
 Pytanie

co to jest kuźny piątek?

Maja
Inne

Ktoś z Was pracuje w nowej fabryce przy produkcji ramp? Z informacji jakie można znaleźć w internecie, jej otwarcie było planowane na marzec tego roku. Czy udało się planowo rozpocząć? Możecie powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w nowym miejscu?

Maja
Inne

Rozumiem, że w firmie działa system rekomendacji. Na jakie jeszcze benefity mogą liczyć pracownicy Novoferm Polska?

Niewolnik nr. 38

Właśnie się dowiedziałem że kolega za polecenie mnie do pracy dostanie premię i to nie małą :(

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pan
@Niewolnik nr. 38

Żałujesz mu? Chłop ci prace załatwił a ty na niego plujesz? Przecież to nie on wymyślił te premie. Przez takich jak ty nigdy nie będzie lepiej w Polsce. Zawsze równacie w dół. Nie pozdrawiam. Ps. Jak ci tak źle to się rozpłacz c i p o. A najlepiej to się zwolnij i do innej roboty wypie rda laj.

er

Znajomość niemieckiego nie stanowi dużego wymogu do spełnienia @stao, a pewnie się to odpowiednio przekłada na zarobki.

miks

Wlasnie nie wiem i ja jak z zarobkami ale to prawda bo i ja słyszałem, ze zarobki sa całkiem na dobrym poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Novoferm Door Sp. z o.o. - Nowogrodziec

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Novoferm Door Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Novoferm Door Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Novoferm Door Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Novoferm Door Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii