Novoferm Door Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Novoferm Door Sp. z o.o.

Maverick Nowy wpis
Kandydat

Planuję wyprowadzkę do Zgorzelca ale jak widzę jakie stawki są oferowane to bliżej już mam do sąsiadów. 3500 netto to ja wyciągam bez nadgodzin i weekendów + zrobione uprawnienia UDT na wózki 1WJO oraz suwnice ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia. Dodam fakt że zatrudniony bez doświadczenia i żadnej wiedzy na operatora lasera i plazmy CNC. Dobry operator zawsze powie ile byś nie miał doświadczenia z CNC to i tak nie przerobisz na wszystkich maszynach a jest ich sporo. Na każdej trzeba się uczyć.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy Novoferm Door Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mały

Pracowałem tam 1.5 roku, ogólnie nie jest źle ale jest kilka rzeczy co mi się nie podobaly dlatego też się zwolniłem np. Brak benefitow... raz do roku, dają 600 zł brutto na święta i poza tym nic nie ma, nie zwracają za dojazdy, nie ma gruchy ani 13 pensji , praca jest bardzo ciężka i wymaga naprawdę bardzo dużej wiedzy(rysunek techniczny co dzień co innego do roboty, po roku czasu idziesz na magazyn i nie wiesz co maszw kuwecie) i też siły ( byłem monterem) ogólnie nie ma tam jakiś działów co można by było polecić no może magazyn albo łączenie ale i tam potrzebne jest doświadczenie, stawki nie są złe ale jak by spojrzeć na inne zakłady, które mają inne benefity to wychodzi na to że już nie jest tak kolorowo aaa i jeszcze liderzy uważajcie na małego śiwego ???? (usunięte przez administratora)

Ja
@Mały

Z tego co ja wiem w Firmie oprócz wynagrodzenia min. 3800 zł/brutto jest jeszcze : • praca w systemie dwu zmianowym. • Premia roczna frekwencyjna - 1380 zł • Premia świąteczna 750 zł • Każda przepracowana nadgodzina naliczana jest jako +100% do wynagrodzenia i jest wypłacana co miesiąc • Pakiety medyczne LUXmed • Dodatkowe ubezpieczenie • Premia za polecenie pracownika do pracy 2000 zł • Darmowe kursy oraz szkolenia (uprawnienia spawalnicze , kurs na suwnice , kurs na wózki widłowe

Mały
@Ja

Dodaj jeszcze że zmusza się pracowników do nadgodzin ???? że premia frekfencyjna jest wyplacana po przepracowaniu roku bez L4 i kwota którą podałeś jest kwotą brutto, premia świateczna to samo ???? luxmed i dodatkowe ubezpieczenie jest płacone też z pensji pracownika jedynie mały dodatek dodaje firma. Z polecenia pracownika i tak nikt nie korzysta bo nikt nie chcę pakować kogoś na minę pod nazwą novoferm ???? jak by było tak super to by się ludzie nie zwalniali masowo

Łucja Nowy wpis
@Mały

@Mały teraz dużo pracowników, liczy na benefity. Powiem Ci, że te 600 brutto na święta to też dobra sprawa, lepsze to niż nic. Pewnie dlatego, zgodziłeś się pracować w tym miejscu, bo zaakceptowałeś wcześniej ustalone warunki umowy. Powiedz, jaka atmosfera panuje między pracownikami, i czy są prowadzone systemy motywacyjne?

Mały Nowy wpis
@Łucja

Nie wiem jak jest teraz, bo już tam nie pracuje, jak pracowałem, to pracodawca nie miał szacunku do pracownika i twierdził że nie ma ludzi nie zastąpionych, nawet nie pytali czemu się zwalniam itp. Co do warunków to owszem, zgodziłem się ale nie było mowy na rozmowie kwalifikacyjnej, że są normy i że trzeba naprawdę dobrze doginać żeby zrobić tą normę. Praca ciężka i nie za takie pieniądze jakie oni dają. Już lepiej iść do Toyoty bo przynajmniej dużo łatwiejsza praca i masz dodatek do wczasów i 13 pensję.

Zenek martyniku

Praca jedynie dla osób wykwalifikowanych, którzy potrafią samodzielnie wyciągać wnioski. Jeśli ktoś ma dwie lewe ręce , nie wie co to rysunek techniczny to po prostu nie da rady. Będzie zapchajdziura i nigdy nie osiągnie dobrej stawki .

Krystyna
@Zenek martyniku

@Zenek martyniku, rozumiem. A monter z kwalifikacjami ile jest w stanie zarobić w Novofermie? Słyszałam, że 4-6K brutto, liczę, że potwierdzisz, albo zaprzeczysz.

@Krystyna

Można zarobić nawet do 3500 netto ale z nadgodzinami. co do pracy to tylko dla tych co chcą pracować, co do rysunku to zależy od tego co będziesz robił, nie wszędzie jest potrzebny. Co do samej pracy to zależy czy będziesz pracował czy udawał że pracujesz. Ci drudzy długo nie popracują. Co do ludzi i liderów to jak wszędzie są (usunięte przez administratora) i spoko kolesie. Ogólnie jest to stabilna firma. W tej chwili np. przyjęto ze 2-3 osoby a zakłady dookoła zwalniają.

Johny
@Zenek martyniku

Od jakiej kwoty według ciebie zaczyna się dobra stawka?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Novoferm Door Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Elektryk – serwisant?
Admin222

Wróciłem z chorobowego i odrazu dostałem wypowiedzenie

Johny
@Admin222

długo tam pracowałeś?

Mateusz

@karola a czy widzialas jakieś oferty może ?

Karola
Kandydat

Witam.czy posiada ktoś namiary na osobę zatrudniając kierowców.

Rex

Nie ciekawa firma szału niema

Jakub
@Rex

Pisząc swoją opinię nie podałeś żadnych informacji dotyczących zatrudnienia. Czytałem, że jakiś czas temu firma otworzyła nową halę produkcyjną. Czy w związku z tym szukają większej ilości pracowników i można starać się o zatrudnienie?

@Jakub

Teraz już nie większej ale rekrutacja trwa.

kcin

Pozdrówcie ode mnie PanaWacka od BHP, ale koniecznie!!! Tak przerysowanej postaci naprawdę dawno nie widziałem. Zdążyłem nawet polubić faceta i nie żartuję tutaj bo oryginał z niego niena żarty on nie udaje. Ale do rzeczy. Stanowczo uwżam rze: członkostwo w loży masońskiej stanowczo mu nie służy(na zasadzie że z kim się zadajesz....). Nie zliczę wystąpień gdzie został wybuczany i wygwizdany nawet. Tymczasem On nic i dalej tak samo. Wacuś dużo zdrófka przyda ci się.

pieter
@kcin

Który to? Pracujesz tam czy słyszałeś coś od kogoś kto słyszał? Internet i te serwisy z opiniami....

hebel

co to jest kuźny piątek?

Maja

Ktoś z Was pracuje w nowej fabryce przy produkcji ramp? Z informacji jakie można znaleźć w internecie, jej otwarcie było planowane na marzec tego roku. Czy udało się planowo rozpocząć? Możecie powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w nowym miejscu?

Maja

Rozumiem, że w firmie działa system rekomendacji. Na jakie jeszcze benefity mogą liczyć pracownicy Novoferm Polska?

Niewolnik nr. 38

Właśnie się dowiedziałem że kolega za polecenie mnie do pracy dostanie premię i to nie małą :(

Pan
@Niewolnik nr. 38

Żałujesz mu? Chłop ci prace załatwił a ty na niego plujesz? Przecież to nie on wymyślił te premie. Przez takich jak ty nigdy nie będzie lepiej w Polsce. Zawsze równacie w dół. Nie pozdrawiam. Ps. Jak ci tak źle to się rozpłacz c i p o. A najlepiej to się zwolnij i do innej roboty wypie rda laj.

er

Znajomość niemieckiego nie stanowi dużego wymogu do spełnienia @stao, a pewnie się to odpowiednio przekłada na zarobki.

miks

Wlasnie nie wiem i ja jak z zarobkami ale to prawda bo i ja słyszałem, ze zarobki sa całkiem na dobrym poziomie

mr praca

słyszałem że firma się rozbudowuje, to prawda? będą nowe miejsca pracy? I jak tam aktualnie z zarobkami ?

ghhjk

az tyle tam można zarobić? to i nic dziwnego że nikt nie chce opuszczać tego miejsca pracy, teraz rozumeim, czemu nie ma aktualnych ofert od firmy Novoferm Door Sp z o.o. skoro tak dobrze tam płacą...

zadowolony łoś

akku i do przodu ale w tym m-c 5000 brutto przytulone :)

Psrajdak
@zadowolony łoś

Jak ci zebrały się soboty z czterech miesięcy to nie dziwota. Zresztą Co kupisz za to brutto. Jeszcze z netto podatek w sklepie zapłacisz.

praca - akku do ręki i dawaj naprzód

Zarobić można po godzinach w nocy

feeldls

To super, że można u nich dobrze zarobić i nie czekać długo na wypłatę @filipos. Mam nadzieję, że na produkcji takie dobre zarobki też są, bo to, że jest umowa o pracę i niezły socjal to akurat wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Novoferm Door Sp. z o.o. - Nowogrodziec

Novoferm Door Sp. z o.o.