Opinie o Novoferm Polska Sp. z o.o.

Maja

Ktoś z Was pracuje w nowej fabryce przy produkcji ramp? Z informacji jakie można znaleźć w internecie, jej otwarcie było planowane na marzec tego roku. Czy udało się planowo rozpocząć? Możecie powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w nowym miejscu?

Maja

Rozumiem, że w firmie działa system rekomendacji. Na jakie jeszcze benefity mogą liczyć pracownicy Novoferm Polska?

Niewolnik nr. 38

Właśnie się dowiedziałem że kolega za polecenie mnie do pracy dostanie premię i to nie małą :(

Pan
@Niewolnik nr. 38 07.12.2016 22:58

Żałujesz mu? Chłop ci prace załatwił a ty na niego plujesz? Przecież to nie on wymyślił te premie. Przez takich jak ty nigdy nie będzie lepiej w Polsce. Zawsze równacie w dół. Nie pozdrawiam. Ps. Jak ci tak źle to się rozpłacz c i p o. A najlepiej to się zwolnij i do innej roboty wypie rda laj.

Szukasz pracy?

er

Znajomość niemieckiego nie stanowi dużego wymogu do spełnienia @stao, a pewnie się to odpowiednio przekłada na zarobki.

Największe legalne niewolnictwo na strefie.

Firma się rozbudowuje - tak. Problem tylko w tym, że nie w tej branży drzwi przeciw pożarowych. Będzie druga hala, zresztą już ruszyła budowa ale będzie produkowane coś innego. Podania można składać już od dawna. Stawki na początek 13-14 brutto na umowie +20% miesięcznej premii. Podwyżki regularnie w zależności od umiejętności i wykonywanej pracy. Tydzień pracy planowany nie na 40h. tylko 56h. Zmuszanie do nadgodzin non stop nawet jak nie masz czym wrócić do domu o 2 w nocy. Urlop z łaską prawie nigdy kiedy potrzebujesz. Pozdrawiam wszystkich niewolników:) popracujecie w nadgodzinach przez rok bez przerwy to szybko się odechce pieniędzy i życia. Zawsze można nadwyżkę zarobionych pieniędzy dać jebakowi żony żeby miał ją gdzie czasami zabrać jak jeleń będzie w pracy mnożył ciape x godziny. (usunięte przez administratora) Zero życia prywatnego. Ach i jeszcze Balon - nie zapominajcie o balonie (ten kto pracuje ten wie).

miks

Wlasnie nie wiem i ja jak z zarobkami ale to prawda bo i ja słyszałem, ze zarobki sa całkiem na dobrym poziomie

mr praca

słyszałem że firma się rozbudowuje, to prawda? będą nowe miejsca pracy? I jak tam aktualnie z zarobkami ?

ghhjk

az tyle tam można zarobić? to i nic dziwnego że nikt nie chce opuszczać tego miejsca pracy, teraz rozumeim, czemu nie ma aktualnych ofert od firmy Novoferm Door Sp z o.o. skoro tak dobrze tam płacą...

zadowolony łoś

akku i do przodu ale w tym m-c 5000 brutto przytulone :)

Psrajdak
@zadowolony łoś 20.05.2016 19:29
akku i do przodu ale w tym m-c 5000 brutto przytulone :)

Jak ci zebrały się soboty z czterech miesięcy to nie dziwota. Zresztą Co kupisz za to brutto. Jeszcze z netto podatek w sklepie zapłacisz.

praca - akku do ręki i dawaj naprzód

Zarobić można po godzinach w nocy

feeldls

To super, że można u nich dobrze zarobić i nie czekać długo na wypłatę @filipos. Mam nadzieję, że na produkcji takie dobre zarobki też są, bo to, że jest umowa o pracę i niezły socjal to akurat wiem.

filipos

praca nie należy do tych z cyklu najłatwiejszych, ale to nie zmienia faktu, że naprawdę można u nich bardzo dobrze zarobić a wypłata jest zawsze na czas ;)

Pan Novofermu

Jak się sprawdzisz to można dobrze zarobić. Robota jest fachowa i nie należy do łatwych. Nie ma monotonii wykonywanej pracy ale trzeba mieć głowę na karku. Ogólnie jak masz dwie lewe ręce nie polecam.

neo

Na początek oferują 13 zł/ brutto + 20% premii . Po okresie próbnym dają chyba z 15-18 zł + premia w zależności od stanowiska.Robią tam drzwi p.poż ogólnie praca na montazu czy spawaniu. Pracuja na 2 zmiany + nadgodziny wiec 2,5 tys na reke jest. Cięzko sie tam załapać ale jak się dostaniesz to już u nich zostajesz.

furby

Witam. Poszukuje wolnego miejsca w samochodzie w celu dojazdu do pracy do strefy ekonomicznej w Wykrotach od zaraz, najlepiej już od początku listopada. Pracuje w biurze od 8 do 16. (usunięte przez administratora)

Adam

zgadzam się w zupełności pracowałem tam ogólnie masakra :))

Zostaw opinię o Novoferm Polska Sp. z o.o. - Wykroty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novoferm Polska Sp. z o.o.