Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

natalia

Lukasz nie mowil ze znalezli dla niego czas w zwiazku z wpisami na forum tylko ze ma teraz jakies sprawy z nimi wiem bo rozmawialam z nim. wpisy to mi sie wydaje ze oni maja gdzies, ale to moje osobiste przekonanie.

wygrany

Jabyez wygralem I co z tego mam? Nic. Papierek mam :-) I to na tyle...

nie strasz

I tak wszyscy spotkamy się w sądach. W całej Polsce oszukanych jest około 7 tysiescy ludzi .

julietta

KObieto masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Przeczytaj dobrze do czego sie stosuje moj wpis a pozniej komentuj. Lukasz napisal aby nie podawac tu swoich danyc personalnych bo sie mscic beda za wolnosc slowa??! O to mi sie rozchodzi! Sprawy.moga zakladac o przywlaszczenie mienia a nie za opinie na forum ltore nawet nie leza u podst znieslawienia! .Puknij sie Ty w leb i nie raz tylko trzy..a pozniej pisz swoje belkoty a nie baw sie w obronce praw kiedy nie ma takiej potrzeby. Po IP beda Cie gonic..szczyrami statkami i szybowcami.. masakra.. ja zwczynasz szczekac to szczekaj z uzasadnieniem bo dramat siejesz gdzie go nie ma Kamilo

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
ROZBAWIONY

KTOŚ TU ZASTRASZA BYŁYCH PRACOWNIKÓW.STRASZNIE SIĘ BOIMY :). SPRAWY W SĄDACH SĄ WSZYSTKIE NA KORZYŚĆ PRACOWNIKÓW . SĄDY SA ZDUMIONE PRZEKRĘTAMI W TEJ FIRMIE .

heniek

słyszałem , że teraz panowie się leczą u dr Bądkiewicz na Jagiellońskiej? :)

halo halo

NO to już faktycznie wiemy, przez kogo chroniony ;) A tak pisać do wyższych instancji i wysyłać puste karteluszki to można sobie w nieskończoność...na szczęście pierwsze zarzuty przedawniają się dopiero za 5 lat ;)

łukasz

dla mnie jakoś mieli czas :/

Julietta
@łukasz

Mieli? A to ciekawe:) w takim razie, na czym polegała ich zemsta? (wnioskuje z przed ost. posta, że takowa miała miejsce..) Mało prawdopodobne jest dla mnie, aby deptali ludziom po stopach, którzy nijak mogą im zaszkodzić- słowem pisanym, mało wartym i nie szkodliwym w kontekście oczywiście nieprawnym- wirtualnym. Więc? Uargumentuj, boś mnie zaciekawił :)

paweł
@Julietta

no jestem następny dla którego znaleźli czas. Nie oddałem po zwolnieniu się sprzętu bo traktowałem go jako zabezpieczenie, bo ktoś mi powiedział że tak można i teraz mam sprawę karną o przewłaszczenie, więc łukasz ma rację. a znam sporo osób które tak zrobiły że nie oddały komputerów telefonów drukarek i innych.

polecam

Proszę pisać i nie bać się mamy wolność słowa . Straszenie i zemsty są karalne . Prawda zawsze wygrywa . Najlepiej kontaktować się z prokuraturą w Katowicach i tam zgłaszać wszystkie przekręty i oszustwa Milmexu .

Kamila
@polecam

ty jesteś jakaś nienormalna- oni nie strasza tylko zakładają sprawy albo ich całe tabuny prawników, dbają żeby takie osoby musiały włóczyć się po sądach i po pół roku gonienia pisania pism, jakies uzupełnienia, wnioski i tak co weekend, mają dosyć, albo musza prawników za duże pieniądze wynajmować. po drugie co to znaczy że mszczenie się jest karalne? ukarzą ich za to że każą mi teraz łazić po sądach? za to? puknij się w głowę! zemsty są karalne... jakas wariatka to napisała chyba.

łukasz

lepiej nie piszcie tutaj tak swoich maili i danych, czy nie myslicie, ze oni sie beda chcieli zemscic???!

julietta
@łukasz

a Tobie się wydaje, że Milmex ma czas na teorie spiskowe? Człowieku..

wkurzony

Dlaczego prokuratura nie wyjaśniła przekrętu Milmexu ? Za długo wszystko to trwa a winowajcy są ciągle na wolnośći . Kiedy odzyskamy zaległe pensje ? Kto mi odpowie na te pytania ?

hawaii

@byly - ja tez dostalem zawiadomienie, ze prezes milmex jest poszukiwany przez policje, to na pewno prawda, bo bylem tez w tej sprawie na prokuraturze, wiec nie obrazaj innych. No ale znalezc go jakos nie mozna, chociaz wszyscy wiedza, gdzie pan prezes jest i na co sie leczy :O W tamtym tygodniu rozmawialem z prokuratorem N. z PO w Katowicach i okazalo sie, ze prezesi maja wlasnie nowe zwolnienia, m.in. od patomorfologa, no szkoda ze nie patologa sadowego!

pan pracownik
@hawaii

przez FBI jest poszukiwany :-) przez nikogo nie jest poszukiwany gafę zrobili :-) po prostu w informacji :-)

nosz

Milmex pozytywnie przeszedł kontrolę wojewody i nadal jest zakładem pracy chronionej!!!

##@##
@nosz

Chyba zakładem pracy chronionej przez wojewodę!

@##@##

skąd takie info masz, że przeszedł?

amadeo

Nie, jestem rownie niezniszczalny co Joe J. i izraelskie fundusze inwestycyjne :P

@amadeo

to good :-) bo cisza była, że się martwiłem :-), a działasz jakoś owocnie czy raczej nic się nie dzieje?

ray

do przedmówcy - raczej nie chadzam sobie dla przyjemności po sądach i nie podsłuchuję, co akurat ktoś komuś mówi na rozprawie w ostatniej ławie ;-) 26 lutego był kolejny odcinek procesu w katowicach, ale jakoś panowie się na przesłuchaniach nie pojawili, chociaż podobno sami o nie wnioskowali :O pan mecenas Koczura odwala widać dobrą robotę wspólnie ze specami od Jędrucha ;) fanem plotek nie byłem nigdy, a co do tego czy firma ożyła? tak, wrócił do niej prąd i to w zasadzie tyle ;)

Prośba o kontakt
@ray

Dzień dobry, czy mogłabym prosić o kontakt na adres: u.zielinska@rp.pl Szukam informacji nt. dalszych losów Milmeksu po tym, jak przestali komunikować się z posiadaczami obligacji. będę wdzięczna. pozdrawiam

ray

Rany, mialem pare dni temu rozprawe w sadzie I dowiedzialem sie tylko, ze prezes sie leczy u kozaka psychiatry, a co sobie zlamal, kark????

Lech

Moi drodzy jak czytam posty, od dłuższego czasu nic nie wiadomo, jeśli chodzi o mnie, albo ja jestem do tyłu,co się zmieniło w tym temacie,może Firma OŻYŁA, może zaczęła regulować długi, ale Ja nie DOŚWIADCZYŁAM,tej przyjemność.C.D.N.

marcopolo

a ja proponuje przeszukać szpitale w bielsku-białej ( tam sie chowa prezesina ) cos tam sobie złamał i tam trafił. prokuratura jak by chciała to by go dawno złapała a anie przeciągała to

michalK

Witam, jestem bylym pracownikiem Netmaks - a w zasadzie to Milmex Systemy Komputerowe sp. z o.o., ul. Jagiellonska 40 w Sosnowcu. Przez kilka lat pracowalem na dosc wysokim stanowisku, obecnie firma - a tak naprawde to jej prezesi, bo wylacznie oni odpowiadaja za te sytuacje i zamierzam udowodnic, ze bylo to dzialanie celowe i dokonane z premedytacja - winni mi są 100 tysięcy złotych zaległych wynagrodzeń. Nigdy nie wierzcie w obietnice swego pracodawcy. To tylko przejściowe kłopoty, za tydzień zapłacimy, na pewno ma Pan oszczędności, wszystko będzie ok - to pierdoły opowiadane na dzień dobry OWCOM.

@michalK

Przez ile ci nie placili albo inaczej ile tam zarabailes ze tyle ci zalegaja? Niezle musieli placic

WWP

Ja dostałem postanowienie o umorzeniu śledztw. Ktoś cos wie czy to faktycznie z powodu niskiej szkodliwości społecznej czynów???! Skandal!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milmex Systemy Komputerowe