Opinie o Altar w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Altar. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Altar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altar w Kielce

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy Altar udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

TTctrl
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

A po co komu telefon do pracy zdalnej, skoro jest Teams i inne komunikatory? Znowu ci nie wyszła prowokacja, dyletantko z PR.

@nivea
Pracownik

Atmosfera: bardzo luźna i fajna, w żadnej innej firmie nie czułx się tak swojsko, chociaż zdarzają się pojedyncze wyjątki, gdzie aż strach się do kogoś odezwać z pytaniem, bo nam rozbije głowę o futrynę i nam na nią nasika Zarobki: no coż. Na kieleckie warunki nie jest źle, ale zawsze mogłoby być lepiej. Tym bardziej, że ostatnio ciągle coś się dzieje, jest widoczny rozwój, są perspektywy, to niestety, ale mój portfel jakoś zbytnio tego na razie (mam nadzieję że tylko na razie) nie odczuwa No i też fajnie byłoby mieć tego nowego lapka i telefon co dwa lata, a nie tyrać to aż przestanie działać

Adela
Inne
@@nivea

Możesz mi podać jakieś widełki? Bardzo mnie ciekawi ile to tak mniej więcej skoro piszesz że nie jest źle. Pojawiły się w ostatnim czasie jakieś podwyżki albo premie?

Pytanie
 Pytanie

Czy Altar zatrudnia studentów?

waldemar.cichacz
Pracownik
@Pytanie

Tak

Ten Nowy wpis
Inne
@waldemar.cichacz

A dużo studentów obecnie zatrudnia (procentowo)? I ilu z nich mniej więcej zostaje z firmą na dłużej? Albo z drugiej strony, ilu mniej więcej zgłasza się do Was studentów w skali roku?

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Marcin Kania

Pracownik firmy - Wiceprezes zarządu

21.12.2023 10:12

Czym zajmuje się Państwa firma?

Marcin Kaniaikona wywiad

Firma Altar specjalizuje się w rozwiązaniach IT wspierających profesjonalną obsługę klienta na infolinii lub w centrum kontaktu. Zajmujemy się także automatyzacją powtarzalnych procesów na styku z klientem. Stworzyliśmy i od wielu lat rozwijamy naszą autorską platformę contact center (udostępnianą w modelu SaaS lub on Premises) do automatyzacji procesów obsługi klienta na infolinii i wewnątrz organizacji. Ponadto zbudowaliśmy nowoczesną platformę SARA, która służy do rozliczania klientów usług masowych i masowej windykacji należności. SARA pozwala nam na sprawną obsługę procesów biznesowych związanych z rozliczeniami o charakterze telekomunikacyjnym, w różnych modelach świadczenia usług oraz na odzyskiwanie należności.

Do kogo skierowane są Państwa usługi?

Marcin Kaniaikona wywiad

Działamy z klientami oraz kontrahentami B2B w całym kraju oraz za granicą.

Co świadczy o wysokiej jakości Państwa usług?

Marcin Kaniaikona wywiad

Mamy na swoim koncie wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, między innymi: Mobile Trends Awards, e-Commerce Polska Awards w kategorii Best Tool for e-commerce, Laur Eksperta oraz nagrodę Ambasador Call Center.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Marcin Kaniaikona wywiad

Firma działa na rynku od 33 lat. Nasze początki wyglądały podobnie, jak większości firm startujących w tamtym, pełnym zmian czasie – kilka młodych osób, małe biuro i ambitne plany. Pomysł na działanie firmy wziął się z analizy transformującego się rynku oraz dynamicznego rozwoju biznesu i technologii w Polsce. Twórcy Altar wiedzieli, że bez profesjonalnej obsługi klienta oraz dobrego kontaktu z nim, nie obejdzie się żadne przedsiębiorstwo, dlatego tworząc firmę, w szczególności skupili się na tym aspekcie.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Marcin Kaniaikona wywiad

Branża contact center w ujęciu IT jest bardzo szeroka oraz niezwykle szybko się rozwija. Altar współpracuje partnersko z szeregiem firm z rynku, między innymi z: Atman, Axium, BlueSoft, Britenet, IBPM, Kieleckim Parkiem Technologicznym, KODA Bots, SMSAPI, Telbridge, Wasko. Ponadto współpracując z uczelniami, na przykład z Politechniką Świętokrzyską, realizujemy innowacyjne projekty dofinansowywane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Jednym z nich jest Emotica AI – zaawansowany system contact center, w którym do "suchych danych" dodajemy emocje klienta towarzyszące mu na każdym etapie procesu obsługi. Nasz kolejny wspólny projekt to Parrot AI – inteligentny systemem przetwarzania mowy dla lekarzy, który jest odpowiedzią na bolączki systemu opieki zdrowotnej. Oczywiście w otoczeniu biznesowym Altar jest multum firm konkurencyjnych, jednak patrzymy na nie bardziej pod kątem współpracy B2B.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Marcin Kaniaikona wywiad

Struktura naszej firmy jest dynamiczna i skoncentrowana na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań IT, które wspierają obsługę klienta na infolinii oraz w centrum kontaktu. Zatrudniamy około 100 osób, a każdy pracownik odgrywa istotną rolę w osiąganiu celów biznesowych. Nasze działy informatyczne, które stanowią kluczową część struktury firmy, obejmują: dział rozwoju oprogramowania, dział analizy danych, dział implementacji systemów, dział wsparcia technicznego. Oprócz pionów informatycznych, nasza firma składa się również z działów wsparcia — sprzedaży, marketingu. Pracujemy stacjonarnie, hybrydowo oraz zdalnie.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Marcin Kaniaikona wywiad

W Altar stawiamy na elastyczność, dlatego staramy się dostosować sposób rekrutacji do kandydata. Za nabór najczęściej odpowiada bezpośredni przełożony, czasami przy wsparciu koleżanek lub kolegów z zespołu. W procesie zatrudnienia preferujemy spotkania stacjonarne, aby lepiej poznać kandydata.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Marcin Kaniaikona wywiad

Wiemy, jak ważne są pierwsze dni w nowej pracy. Nasz proces wdrożenia został stworzony tak, aby nowi pracownicy czuli się mile widziani, dobrze przygotowani i gotowi do efektywnego wykonywania swoich obowiązków. Chcemy przede wszystkim, aby zapoznali się oni ze specyfiką firmy oraz sposobem naszego działania. Pierwsze dni to głównie szkolenia, nauka systemu pracy, oprogramowania oraz oczywiście poznanie zespołu. Stawiamy na dobre relacje, które według nas są podstawą do efektywnej, ale i przyjemnej pracy.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Marcin Kaniaikona wywiad

W Altar dbamy o rozwój naszych pracowników na wielu płaszczyznach. Nasze podejście do zatrudnienia opiera się na przekonaniu, że zadowolony i rozwijający się pracownik jest kluczem do sukcesu firmy. Przełożeni nie tylko wspierają zawodowy rozwój pracowników, ale także starają się być mentorem i wsparciem w codziennych wyzwaniach. Regularne rozmowy podsumowujące są dla nas ważne, do tego, aby zrozumieć, w którym kierunku pracownik chciałby rozwijać swoje umiejętności i jakie cele zawodowe chciałby osiągnąć.

Jakie szkolenia dla pracowników zapewnia firma?

Marcin Kaniaikona wywiad

Organizujemy różnorodne szkolenia wewnętrzne, między innymi takie, które obejmują tematykę innowacyjnych systemów, takich jak Emotica AI. Jednocześnie zachęcamy naszych pracowników do udziału w szkoleniach zewnętrznych, na przykład z zakresu obsługi social mediów, skierowanych do pracowników działu sprzedaży. Staramy się dostarczać wiedzę, która nie tylko jest przydatna w bieżących zadaniach, ale również rozwija umiejętności, które mogą być wartościowe w dłuższej perspektywie.

Czy organizują Państwo spotkania integracyjne dla pracowników?

Marcin Kaniaikona wywiad

Integracja jest ważną częścią naszej kultury firmowej. Oprócz dużych wydarzeń, takich jak święta, czy rocznice, stawiamy na spontaniczne spotkania. Naszym celem jest stworzenie miejsca pracy, w którym ludzie nie tylko efektywnie pracują, ale także czerpią radość z wykonywanych zadań i czują się związani z misją oraz wartościami firmy.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Marcin Kaniaikona wywiad

W roku 2024 będziemy koncentrować się na intensywnym rozwoju naszych innowacyjnych rozwiązań IT, zwłaszcza projektów Emotica AI oraz Parrot AI. Planujemy poszerzenie naszego zespołu, tak aby móc sprostać rosnącym wyzwaniom i zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta. Do zespołu Altar poszukujemy i będziemy poszukiwać pasjonatów oraz praktyków, którzy chcą być częścią naszej rozwijającej się firmy.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Marcin Kaniaikona wywiad

Jesteśmy obecnie w dynamicznym punkcie rozwojowym. Skupiamy się na doskonaleniu naszych innowacyjnych rozwiązań IT, które wspierają obsługę klienta u firm, które nam zaufały. Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości produktów i usług, tak aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku. W chwili obecnej planujemy rozszerzenie naszej kadry, poprzez angażowanie nowych, ambitnych pracowników. Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu są ludzie, dlatego inwestujemy w ich rozwój, oferując im możliwość nauki i awansu zawodowego. W planach mamy również dalszy wzrost naszej obecności na rynku, z myślą o ewentualnym, silniejszym wyjściu na rynek zagraniczny.Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy Altar udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Marcin Kania
Pracownik
@Pytanie

Jeśli pracownik ma potrzebę, aby mu udostępnić komputer przenośny do wykonywania pracy zdalnej, to jak najbardziej go dostaje. Telefony służbowe posiadają pracownicy, którzy w zakresie obowiązków mają kontakt z Klientem oraz Liderzy poszczególnych zespołów.

Natalia
Inne
@Marcin Kania

A jest tu możliwa całkowita praca zdalna? Czy mowa o jakichś pojedynczych przypadkach i jeśli ktoś ma taką potrzebę, to może pracować raz na jakiś czas zdalnie?

Marcin Kania
Pracownik
@Natalia

Wszystkie tryby pracy są do wyboru pracownika: stacjonarna, hybrydowa (bez określania ilości dni w biurze) oraz całkowicie zdalna.

Ksenia Nowy wpis
Inne
@Marcin Kania

No to super brzmi. A jak ktoś decyduje się właśnie na zdalną lub hybrydowy system, to firma daje dodatek finansowy np. za zużycie prądu, wady itd.?? Jakieś rekompensaty za te media? Jakaś stała kasa lub % od rachunków z domu pracownika?

TTctrl Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

A po co komu telefon do pracy zdalnej, skoro jest Teams i inne komunikatory? Znowu ci nie wyszła prowokacja, dyletantko z PR.

@nivea
Pracownik

Atmosfera: bardzo luźna i fajna, w żadnej innej firmie nie czułx się tak swojsko, chociaż zdarzają się pojedyncze wyjątki, gdzie aż strach się do kogoś odezwać z pytaniem, bo nam rozbije głowę o futrynę i nam na nią nasika Zarobki: no coż. Na kieleckie warunki nie jest źle, ale zawsze mogłoby być lepiej. Tym bardziej, że ostatnio ciągle coś się dzieje, jest widoczny rozwój, są perspektywy, to niestety, ale mój portfel jakoś zbytnio tego na razie (mam nadzieję że tylko na razie) nie odczuwa No i też fajnie byłoby mieć tego nowego lapka i telefon co dwa lata, a nie tyrać to aż przestanie działać

Adela
Inne
@@nivea

Możesz mi podać jakieś widełki? Bardzo mnie ciekawi ile to tak mniej więcej skoro piszesz że nie jest źle. Pojawiły się w ostatnim czasie jakieś podwyżki albo premie?

Programista Java
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Najdziwniejsza rozmowa, na której byłem. Zapytano mnie na samym początku, czy mógłbym pracować w jednym zespole z ... nekrofilem. Co to w ogóle ma wspólnego z programowaniem? No ja pierd...!

Pytania

Czy mógłbyś pracować w jednym zespole z nekrofilem?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Warszawa
GoWork.pl
(540 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator Systemów Linux
Warszawa
PN standard Sp. z o.o.
(19 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy Altar zapewnia kartę multisportu?

K.
Pracownik
@Pytanie

Jesteśmy ukierunkowani na wspieranie różnych form aktywności fizycznej preferowanych przez naszych pracowników. U nas zdecydowanie wygrywa basen, dlatego dajemy do wyboru aż trzy. Grupa z werwą korzysta z gokartów, a inni ćwiczą na siłowni. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Incognito
Pracownik
@Pytanie

Nie zapewnia. Parę lat temu były wyjścia na basen, ale chyba już nie ma nawet tego

znajomy altara
Pracownik
@Pytanie

pewnie że jo

pracownik

Tego już się nie da zdzierżyć co się dzieje z tą firmą. To woła wręcz o pomste do nieba! Niedawno na głównej stronie Altaru (altar.com.pl) pojawiło się zdjęcie z dwoma homoseksualistami. Tak - na głównej stronie! Przekaz jest jasny: biznes nie idzie, nowych klientów nie ma, to pójdźmy z duchem czasy i bądźmy "nowocześni". Może jakaś lewacka organizacja się nami zainteresuje, może da nam jakieś zlecenie, może Wyborcza o nas napisze i przyciągnie to jakiegoś klienta. A pracownicy chodzą jacyś tacy zawstydzeni, przemykają chyłkiem korytarzami, wolą nie dyskutować na ten temat i ogólnie atmosfera jest jak w grobie. Panowie z Zarządu: to nie Warszawa i tutaj pracują jeszcze ludzie z jakimiś wyższymi wartościami, a nie tylko nażreć się, obejrzeć TVN i przeczytać Wyborczą. Chyba już całkowicie starciliście kontakt z rzeczywistością!

Alan
@pracownik

Współczuję pracownikom, ale Polska to wolny kraj, więc nie rozumiem jeśli im źle to dlaczego nie zmienia pracy lub nie powiedzą tego co im leży na sercu przełożonym ? Mysle, że po rozmowie przełożeni powinni dołożyć wszelkich starań by mieć zadowolonych i wydajnych pracowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Też pracownik
@pracownik

A skąd takie przypuszczenie, że to homoseksualiści? Wiesz co? Zamiast rozpuszczać plotki po firmie i jątrzyć na durne tematy, zajęlibyście się lepiej pracą "pracowniku" z bożej łaski i ty drugi koleżko - tak, wiem o kogo chodzi, chyba wszyscy wiedzą, więc jak sie nie uspokoisz to pójdę na początek do twojego bezpośredniego szefa, chociaż nie lubię donosić!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik
@Alan

Byliśmy, prosiliśmy. Jak grochem o ścianę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik
@Też pracownik

A stąd. http://www.whitesandstreatment.com/2017/10/25/lgbt-substance-abuse-treatment Co, prawda w oczy kole? Będe to pisał codzienie, jak będziecie kasować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alf
@pracownik

Dobrze napisane i pełna zgoda! Od siebie dodam że gdybym chciał zarabiać 5 razy wiecej i pracować w Warszawie, to bym pracował. Do tej pory przed tym siedliskiem wszelkiej maści zboczeńców i wykolejeńców powstrzymywała mnie jakaś taka mimo wszystko przyjazna atmosfera w Altarze no i ludzie jeszcze nie tak zepsuci i wyzuci ze wszelkich wartości (nie wszyscy oczywiście). Po ostatnim numerze Altaru sam nie wiem co o tym myśleć. Jeszcze brakuje, żeby na strychu zrobili mieszkanie dla kilku muzułmańskich darmozjadów i ich sobie zaprosili. Na razie mam kaca moralnego, ale zaczynam powoli myśleć że lepsza Sodoma i Gomora w Warszawie niż tutaj, bo teraz jaka to różnica?

Alf
@Alf

No i stało się. Dostałem nową pracę w Warszawie. Zarobki na start 19 tys. brutto, potem więcej. Plus elastyczne godziny pracy. Mam czas na decyzję do 16 lutego. Czy Altar da więcej?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Incognito
Pracownik
@Alf

Nie da

Iwona

Co sądzicie o imprezach integracyjnych w firmie Altar? Czy często się odbywają? Czy pracownikom podoba się organizacja, hotele, atrakcje? Jakie wrażenia po ostatniej imprezie? Czy było dużo alkoholu? Czy towarzystwo dopisało?

nie IWO
@Iwona

Iwona - po co się podszywasz pod moderatora? Uwaga, moderator jest oznaczony szarym kolorem, a nie czarnym! Czarna Iwona to frustrat. Jaki masz cel?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona
@nie IWO

Masz jakąś obsesję na punkcie czarnoskórych?

Iwona
@Iwona

Gdzie odbyła się ostatnia impreza integracyjna? Czy się udała? Jaka była frekwencja?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jeszcze pracuję
@Iwona

Ostatnia impreza integracyjna była w 2017 roku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona
@jeszcze pracuję

Dlaczego? Problemy finansowe? Niechęć pracowników do uczestnictwa? Słaby poziom imprezy? Napisz coś więcej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adam

Może ktoś powiedzieć jak jest mniej więcej z zarobkami na stanowisku programista java?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nie IWO

Jakie premie?

1
Eros
@Iwona

Na ostatniej imprezie były zaproszone panienki do towarzystwa. I to była główna atrakcja. To się nazywa impreza!

Incognito
Pracownik
@Iwona

Nie ma imprez integracyjnych.

Pytanie
 Pytanie

Czy można w Altar liczyć na jakieś dodatki?

Jaś
@Pytanie

Liczyć można zawsze ;)

Beaver
@Pytanie

Bezpłatne koszulki z logiem KONS-TY-TUC-JA Są też w wersji OTUA.

Paweł
Inne
@Beaver

A jakieś dodatki do pensji podstawowej? Typu premie, nagrody, bądź innego rodzaju dodatki pieniężne? Z góry dziękuję za informację.

Antonii
@Paweł

Dodatki to ważny element wynagrodzenia. Też chcę wiedzieć czy są możliwe w tej firmie. To jak?

Incognito
Pracownik
 Pytanie
@Paweł

Nie ma. Jeśli już się zdarzy to 500-1000 raz w roku. Trzynastek też nie ma. Za nadgodziny płacą, albo sobie odbierasz - ale ileż można pracować w nadgodzinach?

Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Altar?

John
@Pytanie

Bardzo dobrze.

Waldemar Cichacz
@Pytanie

Nigdy nie ograniczam takiej możliwości. Ścieżka kariery zależy tylko od Ciebie i Twojej kreatywności i/lub ambicji. Zachęcam do podjęcia wyzwania, przekonaj mnie tylko do siebie i pomysłu na siebie

Paweł
Inne
@John

Dzięki, że piszesz. Mógłbyś jeszcze krótko opisać sytuację pracowniczą w Altar? Jakie są relacje pracowników z przełożonymi?

Brat
@Waldemar Cichacz

Czyli jak będę dobry to zostanę prezesem?

Waldemar Cichacz
@Brat

Tak

Jakub
 Pytanie

witam, jestem zainteresowany pracą jako konsultant ds. systemów contact center do zespołu handlowego. Proszę o aktualne informacje, za wszystkie będę wdzięczny, chodzi mi głównie o warunki finansowe, możliwość realizacji planów, atmosferę pracy.

Altar
@Jakub

Prosimy o przesłanie swojego CV, zgodnie z wytycznymi w ofercie opublikowanej na naszej stronie internetowej.

Johny

Jak z zarobkami w Altarze? Nie wiem czy sobie (usunięte przez administratora) zawracać. Ponad 300 opinii i nic o kasie?

Kiep
@Johny

Marnie....

Kamil
Inne
@Kiep

Skoro już się wypowiadasz, to może mógłbyś podać konkretne szczegóły o której zapytał @Johny? Jakie są te zarobki?

Irek
Inne

Zarobki to bardzo indywidualna część ustaleń i na forum nikt nie poda bo to zależy od wielu warunków!

Nick nie może być pusty.

Warto jako .netowiec pchać się tam na juniora w javie? Na jakie pieniądze można liczyć na początku?

kako
@Nick nie może być pusty.

Sądzę, że 7000 brutto.

Norek
@Nick nie może być pusty.

2000 PLN góra.

Kamil
@kako

Czy jako pracownik firmy mógłbyś napisać na jakie można liczyć stawki na poszczególnych stanowiskach? Na pewno bardzo to pomoże kandydującym do pracy w Altarze.

Iwona

Jak wrażenia po zmianie Prezesa Altaru? Trochę czasu już minęło, sytuacja okrzepła i na pewno można już coś powiedzieć. Jest lepiej? Gorzej? Firma ma szansę na rozwój pod nowymi sterami? Napiszcie coś wiecej.

kako
@Iwona

Jest SUPER jak zawsze. A skąd moderator wie o zmianie Prezesa?

Node

Witam Obecnie pracuję jako analityk biznesowy w Krakowie, ale z powodów rodzinnych od nowego roku chcę się przenieść do Kielc. Czy w firmie Altar poszukują analityków? Czy mam szansę na takie stanowisko? Nie ukrywam, że chciałbym w życiu zrobić karierę i w przyszłości zostać przynajmniej dyrektorem. Czy w Altarze jest to realne? Czekam na rzeczowe odpowiedzi.

obserwaTOR
@Node

Raczej w odwrotną stronę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
X
@Node

Jak najbardziej tak:)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
obserwaTOR
@X

Co tak?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kako

Co Wam się najbardziej podoba w pracy w Altarze? Piszcie śmiało.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kasia
@kako

Najbardziej podoba mi się tu, że wszyscy pracownicy mają zapewnione najnowocześniejsze laptopy i telefony komórkowe z nielimitowanym dostępem do internetu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr
@kako

A mnie się podoba, że jest kawa i herbata za darmo.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kreskowiak
@kako

Mi się podoba, że czy się stoi czy i się leży, 4 tysiaki się należy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bodzio

Moje sugestie dla Altar: Więcej profesjonalizmu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zbankrutować

Krzysiu Pańko
@Bodzio

Dobre, hehe.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Profesjonalista w każdym calu

Ktoś pytał, co mi się podoba w firmie Altar. Raczej podobało, bo już tam nie pracuję. Podobała mi się taka prowincjonalna atmosfera i czasem wręcz naiwność pracowników i prezesów. Ale to było nawet miłe i szczere. Z czasem przestał mi się podobać ten brak profesjonalizmu, bo to co było dobre 15 lat temu, gdy miało sie zapewnione po znajomości kontrakty w TP, w warunkach rynkowych tylko przeszkadzało. Nie podobało mi się, że musiałem pracować na stacjonarnym komputerze z Linuxem, podczas gdy cały świat pracował na laptopach z Windowsem. Nie podobało mi się, że musiałem coś pisac w OpenOffice na Linuxie i potem "przepisywać" na MS Office na komputerze u handlowca, który był tym szczęśliwcem z Windowsem. A musiałem to robić, żeby się nie ośmieszyć przed resztą Polski. Teraz, po kilku latach pracy w Warszawie, widzę jaka to była amatorszczyzna i z tego co słyszałem, dalej jest. Laptop to cały czas dobro reglamentowane, chociaż system Windows powoli wraca do łask. Nie pojmuję tego. Ile więcej od komputera PC kosztuje taki laptop? 1000 zł? Co to jest tysiąc złotych na pracownika dla firmy z jednej z najbardziej dochodowych branż? Gdy zadowolenie pracownika w tej branży koszuje więcej niż 10 tys. zł? Wracając do tematu, podobało mi się w Altarze, ale tam czas się zatrzymał 15 lat temu, gdy właścicielom jeszcze "chciało się" i oni ciągnęli tę firmę.

Iwona

Jak przedstawia się wynagrodzenie w Altarze? Czy jest poniżej czy powyżej średniej w tej branży w Polsce?

nieiwona
@Iwona

Niedowartościowany, nie podszywaj się pod moderatora, który jest oznaczony szarym kolorem, a nie czarnym!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jarek
@Iwona

Wszystko zależy od tego jak przedstawiają się Twoje kompetencje... Mierni zawsze zarabiają miernie i średnia w branży w Kielcach nie ma tu nic do rzeczy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona
@jarek

Interesuje mnie średnia w Polsce. Proszę czytać uważnie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jarek
@Iwona

Iwona, nie podszywaj się pod moderatora forum, bo to świadczy o twojej miernej inteligencji i złych zamiarach! A średnia w Polsce - jest mnóstwo opracowań na ten temat. Jeśli nie wpadłeś na to by je znaleźć, nawet o tej średniej możesz jedynie pomarzyć.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona
@jarek

Jarek - Iwona to imię żeńskie, to po pierwsze. Po drugie - nie wiem jaka jest średnia w Altarze, więc dlatego pytam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kuternoga
@jarek

Bardzo ciekawe . Logicznie rzecz biorąc, jeżeli pytanie o zarobki w firmie Altar świadczy o złych zamiarach, to co to znaczy? Że zarobki są kiepskie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Herman

Masz zamiar aplikować nie wiedząć czy rekrutuje i jakie są wymagania? To na jakie stanowisko zamierzasz rekrutować? Stróżna nocnego?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Altar - Kielce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Altar?

  Zobacz opinie na temat firmy Altar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Altar?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Altar?

  Kandydaci do pracy w Altar napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altar
1.8/5 Na podstawie 301 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Altar
Przejdź do nowych opinii