Opinie o Usługi Informatyczne Wojciech Korban w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Usługi Informatyczne Wojciech Korban. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Informatyczne Wojciech Korban na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Informatyczne Wojciech Korban w Kielce

Wojtek Nowy wpis

Czy ta firma miała kiedykolwiek problemy z prawem?

Mariusz Marcinkowski Nowy wpis

Firma nie stosuje półśrodków. Albo zrobią dobrze albo w ogóle. Z jednej strony dobrze z drugiej to wszystko finalnie odbija się na cenie. Jak komuś zależy na jakości nie zawiedzie się a jak ktoś czeka na niską cenę to nie będzie zadowolony :) Chcesz pracować w tej firmie? Albo się oddajesz, znasz na rzeczy i zarabiasz albo chcesz "coś robić" wtedy pożegnają się z Tobą.

Irena Nowy wpis

@LeopolD Napisałeś, że firma Usługi Informatyczne Komputer24 jest wymagająca względem pracownika. Jak myślisz, jakie umiejętności powinna posiadać osoba, która stara się o pracę w tej firmie? Czy firma Usługi Informatyczne Komputer24 oferuje umowę o pracę? Jak długo już pracujesz w tej firmie i czy uważasz, że to dobra praca na początek?

LeopolD Nowy wpis

Firma komputer24 jest firmą która oferuje dobre warunki pracy ale są bardzo wymagający. Może dlatego że mają też wymagających Klientów

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Mateusz Jarosz

Firma jest bardzo wymagająca chciałem pracować jako serwisant sprzętu komputerowego tak na przyuczenie ale nie dało się. Bardzo trudna rozmowa kwalifikacyjna. Jeśli ktoś chce pracować to musi się naprawdę znać na rzeczy inaczej szkoda tracić czasu nawet na rozmowę kwalifikacyjną. Szacun dla Pana z którym rozmawiałem za to jaką ma wiedzę.

Jola

Ja też pracowałam przy roznoszeniu ulotek i bardzo fajny szef. Praca fajna tylko szkoda że w tym roku nie można pracować na ulotkach

Beata Kosińska

Ja pracowałam i roznosiłam ulotki ale tez kleiłam plakaty. Praca moze nie tak bardzo ambitna ale nie mozna nic zarzucic pracodawcy. Zawsze po pracy dostałam pieniążki zgodnie z umową nigdy nie czekałam.

Mateusz Pater

Pracowałem w serwisie komputer24.net przez pół roku jako serwisant i mogę co nieco powiedzieć a właściwie napisać. To nie jest taka firma która ma sklep i naprawe komputerów tylko głównie dojeżdza do klienta. Sprzętu komputerowego jest dużo bywało że nawet 25 komputerów dziennie a szef chciał zawsze żeby nie opóźniać tylko robić, sprawdzać testować i przygotowywać do wydania. Zawsze wszystko miało być dobrze i sprawdzone i zawsze trzeba było zostać dłużej. Nie powiem każda nadgodzina jak Pan Bóg przykazał płatna 100% więcej i kasa zawsze się zgadzała ale niestety za dużo czasu. Chętnie bym popracował jeszcze w tym serwisie ale ze względu na małe dziecko nie mogłem sobie pozwolić na pracę do 22.

Mimo że opinia wystawiana jest na prośbę mojej przełożonej która prowadzi badania zadowolenia lub niezadowolenia obiecałam sobie że będzie ona obiektywna. Pracuję w firmie komputer24 od maja 2015 roku. Warunki pracy są elementem na który nie da się narzekać podobnie jak na wynagrodzenie. Jednak moje jedyne zastrzeżenie dotyczy godzin pracy. Pracy jest bardzo dużo i nigdy nie pracuje się 8 godzin zawsze pare minut schodzi dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Informatyczne Wojciech Korban - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Usługi Informatyczne Wojciech Korban?

Kandydaci do pracy w Usługi Informatyczne Wojciech Korban napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Usługi Informatyczne Wojciech Korban
4.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Działkowa 37
    25-626 Kielce