Opinie o info Media Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy info Media Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w info Media Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o info Media Sp. z o.o. w Kielce

????‍♀️ Nowy wpis

Trzeba uważać. Szef lubi się spoufalać z pracownikami. If u know, what I mean.

Grzegorz Nowy wpis

Nadal wszyscy pracują zdalnie, bo tak widziałem w komentarzach czy to się już zmieniło i ludzie wrócili do biur. Pytam żebym wiedział czego się spodziewać na rekrutacji.

Misia

Wreszcie trafiłam na rzetelną firmę w której można sobie dorobić z domu jakieś sensowne pieniądze. Dotychczas miałam pecha, a to do teamworków, avonów, ankiet i innego badziewia opakowanego w ładne marketingowe ramki i historie - ile to nie zarobie za miesiąc pod warunkiem że teraz będę pracować za darmo, jeśli jeszcze nie będę musiała do tej pracy dopłacić... Tutaj słuchajcie jest NORMALNIE jak to w pracy, trzeba pracować, ale każda dniówka to pieniądze, które są już całkiem sensowne, przynajnmniej badania sondażowe jakie prowadzę takie są, także polecam i dopóki nie mogę wychodzić z domu będę sobie tutaj pracowała. PS. Trochę z tego wyszło takie łubu dubu, niech nam zyje prezes.. ;) ale chciałam to napisać, bo cieszę się, że znalazłam tą ofertę pracy zdalnej w morzu zdalnych pseudo-robót. Trzymajcie się w tej pandemii wszyscy.

Carrie Bradshaw Nowy wpis
@Misia

heh mamy takie samo wrażenie widzę, też "pracowałam" wcześniej w teamworku, ale tego się pracą nie dało nazwać, więcej wydałam niż zarobiłam. Paradoksalnie dzięki pandemii firmy jak nasze InfoMedia rekrutują na pracę zdalną i w końcu pracuję w domu w normalnej pracy, chociaż jeden plus tych dziwnych czasów. Odezwij się na firmowym czacie Misia, to pogadamy :)

Jaka jest kultura pracy w info Media Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Misia Nowy wpis

Ja czasami chodzę w samej bieliźnie, ale pracuję z domu :D

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie info Media Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Marko

A jak tu sprawa z rotacją?

Wiktoria

pracowałam kilka miesięcy i wszystko było tak jak miało być, praca trudna i nie wdzięczna ale atmosfera była spoko kasa zawsze była, polecam

bradapitta

JA pracuję w Info Media ale wam nic nie powiem :D Ci co oglądali Fight Club zrozumieją :)

zasadnicza
@bradapitta

no tak pierwsza zasada fight clubu się kłania! (dobrze zrozumiałam?) ;) jak wy się tam tak bawicie to ja do was chcę :-)

alfredi
@zasadnicza

A wzięłaś pod uwagę, że w fight clubie to się bawili bez koszulek? heh

zygzaq
@alfredi

No i chyba przestraszyłeś koleżankę bo się nic nie odzywa...

pracuś
@alfredi

No to się firma jednak od fight clubu różni, bo tu się nikt nie chce bez koszulki poruszać, nawet jak się klimę wyłączy ;p

Mar_Jan
@pracuś

Potwierdzam, bez koszuli się w pracy nie pojawię, za dużo ładnych Kobiet :)

Siema
@Mar_Jan

A teraz to chyba jak ktoś nie musi w biurze to pracuje zdalnie?

nik
@Siema

Teraz to chyba każdy zdalnie pracuje

Bulin

Nie dostałem około 1/4 wypłaty, zdecydowanie nie polecam

Czy można w info Media Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Maja

A czy biuro info Media jest otwarte? I o co chodzi z tymi umowami? W jaki sposób są podrabiane?

Darek

Przeczytałam poniżej ,że są problemy z wypłata. Czy nadal jest to problem?

@Piter, mnie również interesuje to, czy warto jest się angażować do tej firmy niestety na forum panuje cisza. Czy znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie wypowiedzieć się na temat pracy jaką oferuje Info Media? Z tego co widzę na ich stronie nie ma zakładki "kariera".

duzy_misio
@Anna

Pracowałem jakiś czas temu jako ankieter przy kilku ogólnopolskich badaniach. Polecam, szczególnie jak ktoś tak jak ja łączy pracę ze studiami, dobrze też jest zacząć pracę jak wchodzi nowe badanie, łatwiej się wtedy wdrożyć. Pozdro dla badaczy :)

Czesław
@duzy_misio

Na jaką umowę pracowałeś jako student? Jest limit godzin jaki trzeba wyrobić w przypadku pracy na niepełny etat? Dzięki za informacje.

miki
@Czesław

Również tam pracowałem ok. 2msc jako ankieter, całkiem spoko, atmosfera,ludzie, szefowa, wypłata zgodnie z godzinami, zawsze normy ktore mialo sie wyrobic to sie wyrabialo. Nic ciezkiego, moze bym powrocil hehe:))

Kamila

Nie polecam tych badań. Duże problemy z wypłatą. Ja nie dostałam pratycznie połowy.

Problemy z wypłatą, odradzam, te pozytywne opinie chyba sami sobie piszą

To przykre, co piszesz. Czy w ciągu miesiąca udało Ci się coś w tej kwestii zmienić? Widzę też, że info Media szuka pracowników na różne stanowiska (ostatnia oferta z wczoraj): https://pl.jooble.org/praca-info+media-sp.-z-o.o.?comp Ciekawa jestem, co możesz powiedzieć o oferowanych warunkach pracy, płacy, dodatkach - jeśli są, i oczywiście o atmosferze w pracy. To wszystko bywa równie ważne, jak sprawy finansowe.

Kormorab

Z ogłoszenia wynika że jest to typowa praca biurowa , to zwykle call Center. G

Zbigniew

Czy ktoś wie co dzieje sie ze spółką ?? Czekam na wynagrodzenie i do tej pory go nie otrzymałem, biuro zamknięte

Ciekawy
@Zbigniew

Co za moda, żeby pytać o swoje przelewy na goworku zamiast u pracodawcy, więc Zbyszku - albo jesteś trollem, albo amebą :D zajrzałem tu dzisiaj z ciekawości przed rozm kwalifikacyjną, rozmawiałem już z sekretarką kilka razy, a nawet tam nie pracuję i nigdy nie byłem,a Ty - niby pracownik, czy były pracownik pytasz o wypłatę na gowork…śmiechłem :) Zadzwoń do nich chłopie, nie wstydź się, bo ja się o Cb na rozmowie pytał nie będę ;)

nowy
@Ciekawy

Napiszcie coś więcej widzę nowe ogłoszenia.

Lubię atmosferę w info Media Sp. z o.o. za: wszystko

WIKAAA

Może ktoś się wypowiedzieć o branży optycznej bo zamierzam podjąć prace

Piter

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się?

ANNA 2

To jest dawne BPO te same osoby w zarządzie co pracowały w BPO

Do tej pory nie pisaliście nic na temat pracy w info Media w Kielcach - czym spowodowany jest ten brak Waszej aktywności? Może jednak ktoś z Was zechciałby wypowiedzieć się na temat pracy w tym miejscu oraz warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Zostaw merytoryczną opinię o info Media Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w info Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy info Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w info Media Sp. z o.o.?

info Media Sp. z o.o.