Instytut OZE Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Instytut OZE Sp. z o.o.

student

Rotacja ogromna. Kiedy ja tam byłam (parę miesięcy) przewinęło się kilka osób. Umowa zlecenie, śmieszne pieniądze. Tak samo jak sama firma. Ludzie w porządku aczkolwiek kierownicy mają za duże mniemanie o sobie. Ludzie siedzą tam, mając kilkaset nadgodzin i nie mogą ich odebrać ani nie jest im zapłacone. Będąc tam na umowie zlecenie, płacili mi 1tys ... . I tak długo się tam było.. za długo. Nie polecam.

Truth

Firma dla ludzi z poczuciem humoru: zabawne zarządzanie i śmieszne zarobki.

Al Bandy

Gwarantujemy rozwoj ,szkolenia inwestycje w siebie prace pelna wyzwan i ciekawych osiagniec bla bla bla bla osiagniesz wszystko ale za grosze mydlenie oczu nie polecam totalna porażka rozwoj powinien isc rownolegle z płaca a tam po cwaniacku wyzyskuja naiwnych ludzi

Jm

Ogólnie zastanawiam się czy ten oddział w Kielcach jeszcze działa czy może nie, bo widze że prawie rok nie ma nowych ofert, czym to jest spowodowane? No chyba że tym, że jest brak rotacji i wszystkie stanowiska są już obsadzone i nie jest to potrzebne

archikada

tak, ponoc wszyscy maja umowy o prace, tylko studenci maja zlecenia ale oni ponoc nie sa na pelny etat tylko na jakies godzinowoki przychodza miedzy zajeciami, cos chyba w rodzaju przyuczenia. Trzebaby dopytac. wiem ze cześć z tych praktykantów pozniej zatrudniaja normalnie.

tom

archikada, wiesz może czy daja umowe o prace?

archikada

dużo ciekawych projektów, wiele się dzieje. wiem że spore wyzwania mają w tym dziale . znajomy pracuje ale w innym dziale i polecal ogolnie firme, osobiscie wlasnie zastanawiam sie nad przeslaniem cv i moze przejsciem do nich, bo w mojej firmie zero rozwoju, a tam mozna robic uprawnienia. teraz maja kilka ofert, ponoc sporo projektow pozyskali i to chyba wlasnie dzial rozwoju sie tym zajmuje wiec sa jakies perspektywy. zycze powodzenia

tom

A jaki klimat w dziale Rozwoju?

skiel

rozmawialam ostatnio ze znajomym ktory tam pracuje, jesli sa z doswiadczeniem ludzie to maja zawsze umowy o prace, nie ma ponoc z tym problemów, mlodzi studenci ktorzy sa na przyszkoleniu, praktykach itp. i jesczze studiuja to sa na zleceniu, ale potem ponoc daja umowy o prace bez problemu tym ktorzy sie sprawdza. Ostatnio ponoć opłacają również studia, więc warto próbować.

demaz

z tego co słyszałem kolejna osoba robi u nich uprawnienia i calkiem sobie chwali prace tam. w przyszlym tygodniu mam rozmowe, widze ze sie przeniesli i z tego co znajomy mowi to kadra sie powieksza i z tych ostatnich rekrutacji przybylo osob.

uuu

Stabilne zatrudnienie? Jeśli odnawiana co 3 miesiące umowa zlecenie to stabilne zatrudnienie to owszem, to jest coś co może zaoferować Ci ta firma.

misieq
@lams 29.10.2015 12:06
2k na rękę przy odrobinie szczęścia. No i raczej bez podwyżki po pierwszej umowie (ale za to jest możliwość uczestniczenia w...

jaka jest atmosfera w biurze? i dlaczego ogłoszenie o prace na jedno stanowwisko wystawiają tak często? czy procesy rekrutacyjne w tej firmie zawsze trwają tak długo?

lams
@misieq 10.11.2015 12:44

Atmosfera pozornie przyjazna - wszyscy jesteśmy po imieniu. W porządku jest do momentu w którym się nie pojawi szeroko rozumiane kierownictwo. Wtedy jakoś rozmowy milkną. To mówienie na "TY" jest sprytnym zagraniem bo zmniejsza dystans i to jest plus, ale przy pierwszej możliwej sytuacji ten zmniejszony dystans zostanie wykorzystany aby pokazać Ci "kto tu jest szefem". Ogłoszenia o pracę czemu tak często? Jeśli firma nie jest w stanie dobrze opłacić i utrzymać przy sobie wartościowych ludzi to i rotacja jest duża... Z moich doświadczeń procesy rekrutacyjne tam są krótkie. Jeśli się przedłuża to trzeba dzwonić i przypominać o swoim istnieniu.

Nie mierny i już nie wierny

Szczerze mówiąc nie bardzo mi się chciało pisać tą opinię bo jak sobie przypomnę o tej „firmie” to tylko mi się ciśnienie podnosi, ale obiecałem. Po pierwsze firma jest zarządzana przez ludzi którzy nie mają pojęcia o tym jak się to powinno robić i mam tu na myśli zarówno PANA PREZESA jak i KIEROWNIKÓW. Ci ludzie nigdzie wcześniej nie pracowali i mylą kierowanie z pozycją w stadzie. Nikt nie potrafi ci konkretnie powiedzieć co masz robić i czego od ciebie oczekują – swój brak wiedzy i pomysłów nadrabiają WARIANTAMI. Nie ważne, że masz jeden dobry pomysł poparty argumentami musisz wykonać kilka wariantów i opowiedzieć o nich żeby ludzie bez pojęcia o tym co robisz mogli sobie coś wybrać. W firmie utworzono jakieś dziwne śmieszne działy, tylko po to aby nazwać tych KIEROWNIKÓW a że któryś z nich kieruje tylko jedną osobą to już mało istotne. Najważniejsze – firma zatrudnia przede wszystkim młodych ludzi, najczęściej zaraz po studiach i za małe pieniądze. Takich, których łatwo zmanipulować i tak namieszać w głowie, że po pewnym czasie im się wydaje, że to właśnie tak powinno funkcjonować przedsiębiorstwo. Ludzi którzy poświęcają swój prywatny czas klepiąc nadgodziny tylko po to, żeby po zakończeniu projektu dowiedzieć się, że podwyżka i ta premia to jednak nie tym razem bo firma się rozwija ale szykują coś super już wkrótce. To wszystko jest przyczyną tego, że przypadkowo zatrudnieni doświadczeni ludzie odchodzą bardzo szybko a młodzi po kilku zimnych prysznicach też w końcu idą po rozum do głowy i szukają czegoś innego. Zostają tylko ci którzy nie bardzo mają odwagę, żeby zaryzykować bo jest ch….wo ale stabilne albo ci co dalej wierzą. No nic kończę bo nikt tego całego nie przeczyta – reasumując – po pracy tam, biorąc po uwagę ile dałeś z siebie a jak zostałeś doceniony czujesz się jak dziwka, której ktoś zwiał zanim wystawiła paragon. No nic pozdrowionka i „niechaj się kręcą”

zoltan

czy moi przedmówcy mają na myśli biuro projektowe czy redakcję? pytam z czystej ciekawości. jaki jest średni czas pracy na danym stanowisku w tej formie?

Biedronka

Miałem tego nie robić, ale muszę wyrazić swoją opinię na temat tego tworu, który dumnie nazywany jest firmą. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Zarówno osobom doświadczonym jak również studentom. Powodów jest wiele. Doświadczeni nic nie zarobią ,a studenci niczego się nie naucza bo nie ma od kogo i będą to zmarnowane miesiące bez późniejszych perspektyw. Większość pracowników to studenci z wiedzą jedynie akademicką. To samo tyczy się kierownictwa, które doświadczenie zdobywało właśnie tam. Chłopcy nie mają pojęcia o zarządzaniu stoiskiem na odpuście, a co mowa o 20 osobowej firmie. Firma utrzymuje się z dotacji unijnych i i tylko dlatego jeszcze istnieje. Dzieciaki nie posiadają elementarnej wiedzy zarówno z zakresu zarządzania jak również wiedzy technicznej. Można się o tym przekonać już na rozmowie kwalifikacyjnej. Jedyna dobrze działająca komórka w firmie to marketing. Bardzo dobrze zrobiona strona i na tym kończy się profesjonalizm.( usunięte przez administratora ) Zresztą widać to po dość często pojawiających się ogłoszeniach na to samo stanowisko. Nie dajcie się zwieść pięknej stronie internetowej i słowom właściciela firmy bo i tak nie dotrzyma słowa.

świr

Hahahahaha...hahaha, podpisuję się i ja pod wyżej napisanymi opiniami.

tedi

nie pracowałem w tej firmie nawet nigdy nie pracowałem u kogoś jak wam wszystkim tak źle to zakładajcie sobie swoje firmy i rozdawać etaty i dawajcie dobrze zarobić pracownikom i gwarantuję wam że za 3 miesiące jesteście bankrut, jak jesteście magistry politologii czy marketing i zarządzanie to gońcie do Irlandii na zmywak pozdrawiam Tedi

robol

rok 2014, nihil novi, omijać OZE!

zniesmaczony

Firma jak firma....ważne jak jest zarządzana i jak traktuje swoich pracowników. A tego Prezes IOZE na pewno nie potrafi. Zresztą czego się spodziewać po kimś kto nigdy ciężko nie pracował, a miał kasę. Ktoś taki nie zrozumie szarego pracownika. Szczerze nie polecam tej firmy. Uważajcie na swoje prawa i nie dajcie się zgnieść. Każdy z nas ma prawo żyć jak człowiek i walczyć o swoje.

ttiot

Kolejne bagno. Nie polecam szkoda czasu

ups

Ja prezes instytut oze sp. z o.o. biorę sobie Ciebie naiwny frajerze za pracownika i obiecuję ci, że będę się troszczył wyłącznie o siebie oraz że cię nie opuszczę tak długo, jak długo będzie mi to wygodne - szczerze NIE POLECAM Wam tego związku. W 100% popieram opinie poprzedników.

truth

Wychodząc naprzeciw ofiarom działań rekrutacyjnych spółki Instytut OZE, ostrzegam przed złudnymi nadziejami pokładanymi w podjęciu tam pracy. Całkowicie zgadzam się z opinią ck528 - totalny brak organizacji, wszechpanujący chaos, brak poszanowania drugiej osoby i jej pracy oraz ciągła rotacja pracowników na pewno nie pozwalają zakwalifikować tej firmy do grona solidnych i perspektywicznych, a tym bardziej nie do tych stabilnych. Brak jest systemu motywacji i ścieżki rozwoju pracownika. Nigdy nie masz pewności, kiedy zarząd podsunie ci do podpisania wypowiedzenie za porozumieniem stron (o ile będziesz tym szczęśliwcem, który dostanie umowę) - zwolnienia za \\\"nic\\\" to chleb powszedni. Sami pracownicy śmieją się i przekazują kolejnym wymowne \\\"śpieszmy się poznawać ludzi, tak szybko odchodzą\\\". Firma, zachęca nas szumnym \\\"atrakcyjnym wynagrodzeniem\\\" - nie dajcie się zwieść, najbardziej zoptymalizowane byłoby gdybyście pracowali 12h/dobę i byli dostępni na każde zawołanie (24/7)... i to wszystko oczywiście najlepiej za darmo, o prostym słowie dziękuję zapomnijcie. W zamian będzie wam obiecana premia, której nigdy nie zobaczycie, bo... zarząd jak już było wspomniane podsunie do podpisania pismo kończące stosunek pracy (oczywiście można się wtedy poczuć jak po stosunku...). Ot, taka wdzięczność. Jeśli chodzi o pensje, są one wypłacane regularnie, aczkolwiek często nieterminowo. Jak wspomniał mój poprzednik ostatnie wynagrodzenie można uzyskać zazwyczaj po interwencji (pip/sp). Reasumując, przed podjęciem decyzji o aplikowaniu o pracę w tej firmie, zastanówcie się proszę, czy naprawdę jesteście aż tak zdesperowani, żeby pakować się w coś, co nie zapewni wam tak podstawowych potrzeb, jakimi są zadowolenie i spokój o przyszłość.

ck528

Chciał bym ostrzec wszystkich którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie. Niestety fajnie zapowiadająca się praca, szybko okazała się wielką porażką. Ioze charakteryzuje się brakiem stabilności zatrudnienia - ciągła rotacja pracowników; nie gwarantuje rozwoju, nie istnieje struktura i organizacja firmy; przygotuj się na raportowanie pracy przeważnie w piątki po 15 oraz chaotyczne decyzje prezesa; koniec współpracy z ta firmą zazwyczaj kończy się problemem z wynagrodzeniem.

Ktoś

Ma racje ten, kto nie popiera Cię w Twoim twierdzeniu.

Zostaw opinię o Instytut OZE Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut OZE Sp. z o.o.