CHEMAR SERVICE SP. Z O.O.

Kielce

Opinie o CHEMAR SERVICE SP. Z O.O.

Ozzy

Witam!Miałem kiedyś mozliwość pracy w tej firmie.Pracowałwm na kilku budowach w kraju i zagranicą.Początkowe projekty za którymi stał Pan Prezes owocowały dobrymi pieniędzmi,dobrą organizacją i perspektywami na przyszłość.Obecnie władza przeszła w ręce Pani B-kiej i wszystko co dobre bezpowrotnie mineło.Szkoda bo była doskonała załoga i współpraca zapowiadała się b.dobrze.Wnioski:Czekać jedynie na zmiany personalne w pionie decyzyjnym.Pozdr dla Chemarowców.

Macie informacje odnośnie pracy w firmie CHEMAR SERVICE SP. Z O.O. ? Jak wyglądają u nich staże lub praktyki, czy zatrudniają dużo osób? Czekamy na Wasze opinie o pracodawcy!

Zostaw opinię o CHEMAR SERVICE SP. Z O.O. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHEMAR SERVICE SP. Z O.O.