Chemar S.A.

Kielce

Opinie o Chemar S.A.

Miłosz

Co słychać w firmie? Czy warto aplikować? Są jakieś nowe oferty? Bardzo proszę o kilka informacji.

Joanna

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. Sprzedaży oraz Konstruktor. Co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w tych działach? Czego mogą oczekiwać osoby, które prześlą swoje CV? Chętnie dowiemy się też jakim pracodawcą jest Chemar S.A. Czym wyróżnia się wśród pracodawców w rejonie?

erwin

Teraz jest ogłoszenie na kierownika działu kontroli jakości można się przekonać @vchjkz

pinokio

Panie Technolog mało tzn. ile konkretnie netto płacą na tym stanowisku? jaka umowa czy pensja w terminie ?

Podwykonawca

Firma upada , ludzi nie szanują,kierownictwo brak znajomości pracy oszukują na godzinach i zarobkach.Omijać z daleka Firmy nie polecam.

Radek - 2009-09-17 18:54:11 Pracowałem tam 3 miesiące - bardzo słabe zarobki jak na tak duże miasto. Nie zależy im na pracownikach młodych - wylali mnie za byle co-i w sumie dobrze - bo i tak bym tam długo nie popracowł- szukał bym czegoś lepszego Nie polecam nikomu kasa za wykonywana prace zadna nie da sie z niej wyzyc pracowalem jako technolog i nie polecam wydawalo by sie ze mozna zarobic ale jednak tak nie jest nie da sie z tej pracy wyzyc odszedlem zalozylem sobie sklep spozywczy i mam 3 razy tyle :) Jestem panem sam dla siebie a srodkow finansowych mi nie brakuje

Radek

Zostaw opinię o Chemar S.A. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemar S.A.