Opinie o Uni-Ex Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@1234, @ja, wcześniej pytałam o benefity ale wy piszecie o takich rzeczach, że można się bardzo zdziwić. Wiadomo, że ludzie wyjeżdżają różni ale czy w aspekcie zakwaterowania można liczyć na pomoc ze strony koordynatorów zatrudnionych przez Uni-Ex Sp. z o.o.?

Glowny kierownik czyli siwy to kalal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jezeli cos obieca to napewno sie nie stanie,jezeli ty jako pracownik chcesz cos od niego to moze sie stanie za pol roku.Niewiem po co go trzymaja.

użytkownik zarejestrowany

@kazik to może Ty możesz odpowiedzieć na moje wcześniej postanowione pytanie - czy w firmie funkcjonują jakieś dodatkowe benefity? Co do pracy, o której myślisz - gdzie widzisz taką ofertę pracy?

kazik

witam pracowalem w firmie w starachowicach bylo ok teraz mam zamiar wyjechac do niemiec do czyszczenia odlewow aluminiowych czym sie rorzni od rzeliwa

użytkownik zarejestrowany

Oprócz dobrych zarobków na jakie benefity można tutaj liczyć @kreuztal? Wiadomo, że pensja to jeden z głównych powódów podjęcia pracy ale liczy się też atmosfera, czy pakiet socjalny. Możesz coś powiedzieć na ten temat?

użytkownik zarejestrowany

@kreuztalrozumiem, że Tobie praca w Uni-Ex odpowiada. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy Twojego działu firmy? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

kreuztal
@Aneta 31.05.2017, 10:48

Powiem jedynie,że praca jest ciężka,nie ma takiego stanowiska,żeby nie można pojąć o co chodzi.Dziwię się młodym ludziom,którzy nie potrafią załapać w czym rzecz.Z pewnością takie pieniądze w Polsce trudno zarobić,pracy jest dużo,że zapierdziela się w weekendy,oczywiście dobrowolnie.Są okresy lużniejsze,ale i tak nie można narzekać.

kreuztal

Bzdury o firmie to wypisują lewusy,którzy myślą,że poobijają się,a zarobią mnóstwo euro,są też tacy,którzy rozrabiają,piją i myślą,że ujdzie im to płazem.Jeżeli ktoś normalny chce pracować,szybko uczy się to praca jest.Są tu ludzie,którzy pracują lata i nie narzekają.

użytkownik zarejestrowany

@robot, @ronaldo nadal pracujecie w Uni-Ex Sp. z o.o.? Co jeszcze możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w firmie?

Ja

sporo tu bzdur chyba pisza ci co nigdy nie pracowali u nich, pracuje w uni-ex juz pare lat i nigdy nie bylo zadnych problemow z kasą, roboty jest na max , wiec mozna dobra pensje wyrobic, ja polecam

ronaldo
@Ja 06.10.2016, 19:07

Firma OK , dają umowy o pracę i kasa zawsze na czas, żadnych problemów, a praca jak wszędzie, jak wyrobiesz godziny to da się dobrze zarobic

3e4r
użytkownik zarejestrowany

@wielbiciel no dobra ale czy mzoesz napisac jakies konkrety dlaczego nie polecasz i co jest tego powdoem? bo napisale raczej bardzo ogolnikowo i takie cos raczej nikomu w niczym to nie pomoze powiem Ci..

wielbiciel

to jest dno, nikomu nie polecam szczerze, szukasz roboty idz gdzie indziej. Na każdym kroku dymają firma pośredniak szukaj bezpośrednio w niemczech czy w polandji. Nie polecam nikomu z daleka

Wikci
użytkownik zarejestrowany

Jestem przerażony chłopaki tym co piszecie i w jaki sposób @kjelcok, może ktoś adekwatny mi powie czy szukają może teraz kogoś do pracy i jak u nich z zarobkami

agrest
użytkownik zarejestrowany

zastanawiam się tylko, czy firmę uni-ex da się lubić. Słyszałem wiele i jak tu czytam opinie, to nie wyrabiam sobie najlepszego zdania, mimo, iż to moja branża :(

rumcajs

pracuj w uni exsie zapomnisz o sexie - to pseudo pośredniak orżna cie jak mogą w Kielcach bjeda to sie nie da panie prezesie! pozdrawjam kolegów którzy dalej dają sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak tam za 1000 zł sie pracuje?

scyzoryk
@rumcajs 30.07.2015, 17:19

Kolego piszesz same bzdury,są to rzeczy wydumane albo wyssane z palca. Ja i wielu innych pracujemy już cztery lata i nie mogę powiedzieć nic złego o tej firmie. Życzę każdemu aby pracując, był tak terminowo i należycie opłacany i otrzymywał wszystkie inne należne mu świadczenia.

robot
@scyzoryk 02.08.2015, 10:12

facet ja w uni ex jeszcze pracuję i chciałbym się dowiedzieć o jakich świadczeniach ty wiesz o których ja nie wiem bo my żadnych świadczeń nie mamy

dziki

Wtam,moze ktos powiedziec cos wiecej o tej firmie i jakie sie ma tam zarobki i jak długo mozna tam pracować?

dzidek

jak pracaowałeś 5 godzin, to prawdopodobnie nic nie umiałeś, trochę samokrytyki pierw, a potem oceniaj innych

nowy

pracowałem u nich i potwierdzam wasze opinie.Omijać z daleka.(usunięte przez administratora)

dok

obiecują ale pracy nie ma godzin mało tyle to każdy zarobi w kraju nie polecam ciągle oferty ale chętnych nie ma

gumiś

nieciekawie pojechałem na kontrakt i popracowałem 5 godz bo tyle było pracy i na drugi dzień zwolnili człowieka niewiadomo dlaczego

Zostaw opinię o Uni-Ex Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Ex Sp. z o.o.