Uni-Ex Sp. z o.o.

Opinie o Uni-Ex Sp. z o.o.

Aneta

@kreuztalrozumiem, że Tobie praca w Uni-Ex odpowiada. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy Twojego działu firmy? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

kreuztal
@Aneta

Powiem jedynie,że praca jest ciężka,nie ma takiego stanowiska,żeby nie można pojąć o co chodzi.Dziwię się młodym ludziom,którzy nie potrafią załapać w czym rzecz.Z pewnością takie pieniądze w Polsce trudno zarobić,pracy jest dużo,że zapierdziela się w weekendy,oczywiście dobrowolnie.Są okresy lużniejsze,ale i tak nie można narzekać.

@kreuztal

Dobrowolne weekendy ha ha Wy to smiesni jesteście nie ma dobrowolnych weekendów tylko trZeba przyjść bo inaczej karą 60 euro i grożą zwolnieniem więc nie mydlcie ludziom w głowach

Johny
@Anonim

Kara to za pijaństwo po weekendzie jak nie przyszedłeś do pracy

Bocian
@Anonim

Ale gościu, po co tam pojechałeś ? Zarabiać pieniądze tak ? Czy siedzieć i balować weekendami ? Nie rozumiem takich ludzi. Jedziesz na ocynkownie gdzie jest jasno powiedziane, że praca jest cały rok i jest jej bardzo dużo. Świadomie podjąłeś tą decyzje, a Ty weekendami chcesz sobie siedzieć na kanapie i popijać piwko. Jeśli tak, to wracaj do rodaków :)

Joanna
@Bocian

@Bocian Rozumiem, że zasilasz kadrę pracowniczą Uni-Ex. Zechciałabyś powiedzieć, jak wygląda kwestia z socjalem?

Bocian
@Joanna

Socialu, ani dodatków nie ma, ani dodatków zmianowych.

Joanna
@Bocian

@Bocian A możliwość nadgodzin istnieje w Uni-Ex? Będę wdzięczna, jeśli mi odpowiesz.

Krzysiek z Kreutzal
@Joanna

odradzam pracę w Kreutzal na ocynkowni. Harówa cały czas. Tempo pracy bardzo szybkie za 7E/h netto. Warto? Myślę że można znaleźć lepsze oferty pracy za granicą. Pozdrawiam z Kreutzal

Sławomir
@Krzysiek z Kreutzal

Są to Twoje zarobki na pełen etat bez dodatków? Z biegiem pracy stawka powinna wzrastać.

Krzysiek z Kreutzal
@Sławomir

Uważam że na dzisiejsze czasy stawka 7E/h netto to kpina. Niemieckie agencje pracy dają więcej za lżejszą robotę. Po za tym warunki mieszkaniowe tragedia(grzyb na ścianach w pokojach nie mówiąc już o łazienkach). (usunięte przez administratora) Odradzam jeszcze raz!

Dolar
@Bocian

Oczywiście że zarabiać pieniądze i balować w weekendy :) przyjemne z pożytecznym

@Bocian

Ale jest też kodeks pracy ile człowiek może pracować i kiedy należy się przerwa

Aneta
@Bocian

Rozumiem, że pracy może być bardzo dużo ale podejrzewam, że w umowie jest jasno określona ilość godzin, którą należy wyrobić. Także wolne też się należy. Chyba, że to wygląda tak, że po prostu jak jest robota to się pracuje cały czas a jak jest luźniejsza chwila to się te dni odbiera?

Biała strona
@kreuztal

Jakie dobrowolnie pracujące weekendy? W kreuztal to nie praca to orka

Witam myśle o zatrudnieniu w odlewni w Kielcach.Jak wyglada praca? Jak płatne są godziny jakie zmiany i czy wolne weekendy?polecacie ogólnie ta firmę? Za odpowiedzi dziękuje

Denis
@Nowy

Nie polecam wyjazdu za granicę z tej firmy , będzie Pan żałować.

Mieczysław
@Denis

Czemu nie polecasz? Widziałem wpisy ze jest akord to chyba wtedy można więcej zarobić. Jest aż tak ciężko? Weź napisz coś więcej.

Rudy Albańczyk

Dlaczego usuwane są pozytywne opinie o firmie?

Irena

Ale jak przeliczasz godzinówki na akord to wychodzi to samo czy lepiej? Może warto pocierpieć...

Denis
@Irena

Ja też tam robiłem akord tak przeliczają że by trzeba robić cały dzień i noc Żeby coś zarobić.

Elżbieta
@Denis

naprawdę? no ale bez przesady serio całą noc i cały dzień? przecież na pewno się tu nie pracuje po 24 godziny...

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Uni-Ex Sp. z o.o. na stanowisko Pomocnik budowlany? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Nie polecam tej pracy masakra 7.5 euro na godzinę a tak naprawdę akord po 200elementow trzeba robić a i tak nie ma normy kierownik (usunięte przez administratora) przyczepia się do wszystkiego człowiek nawet czasu do łazienki nie może iść.

Kameleon

Chcialem zapytac jaka jest obecna sytuacja na ocynkowni i jak zarobki i towarzystwo

Stasiuuuu
@Kameleon

Tragedia tempo pracy podkręcone na maksa nawet zapalić nie ma czasu

Adam26

Witam, nie wyjeżdża któś może w październiku?

Stasiuuuu
@Adam26

Ja już wróciłem uważaj na Betoniare i inne białe kaski gonią strasznie do pracy ani chwili wytchnienia

A na odlewnie to wogule nie polecam nie z tym kierownikiem

Cześć mam wyjazd 10 maja 2021do Siegen. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co kolwiek o tej pracy. O kwaterze zarobkach atmosferze. I tak ogólnie jak tam jest czy da się zarobić. J czy warto wogole jechać. Pozdrawiam.

@Paweł

Zastanów się dwa razy szkoda ci zdrowia

Yyy

Czy jest to ciężka praca? Ile da się zarobić na miesiąc? Jakie warunki na kwaterach?

@Yyy

Witam. Praca jest ciężka, w szybkim tempie. Godzin jest sporo ale ciężko wytrzymać niekiedy 8, tzn 7,5 bo przerwę odliczają.... Nieadekwatna stawka co do ciężkości pracy. 7,50 netto dostaniesz. Dużo cwaniaczków i ogólnie sama śmietanka z kryminału. Kwatera ok, może schludnie nie jest ale jest wszystko co potrzeba.

Tty

Jaka stawka godzinowa jest netto

Tty

Ile oni płacom za godzinę ile wynosi netto na ocynkowanie

Zainteresowana

Czy do pracy przyjmuja rowniez kobiety?

HUGOBOSS
@Zainteresowana

Jeśli chcesz się zatrudnić do biura w Kielcach to może i tak, ale jeśli chodzi Ci o ocynkownie, że jeśli chcesz tam znaleźć pracę to zastanów się dwa razy, lepiej jechać na jaką kolwiek pracę sezonowa niż tam. Rotacja ludzi spora

HUGOBOSS
@Zainteresowana

Dodam, że to nie jest praca dla kobiet, chyba że chodzi o jakieś sprzątanie hali to.. ale nie tego raczej szukasz, tam są tony i tylko tony, chyba ze ważysz 120kg to dasz radę tam robić z tymi nie powiem kim co tam pracują.

Like

Nie jecie tam malo godzi odradzam cieszka praca

TOBI

praca jak praca ale obecny kierownik to pierwszy moj w zyciu kierownik ktory sie nie (usunięte przez administratora) i robi robote. dogda sie i zalatwi sprawy

zachar

zarobic mozna jest nienajgorzej... bywalo gorzej... sa zmiany jest nowy kieras zapowiada sie dobrze...

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Uni-Ex Sp. z o.o.?

HugoBoss

Umowa.o prace na okres próby na dwa miesiące na Polskich warunkach , za najniższa krajową ( praca jako tzw. "Delegacja" w DE pieniądze wypłacane w € ) Później przy kolejnych umowach trzeba się prosić kilka tygodni aby otrzymać kolejna do ręki

Wlasnie się zwolnilem praca jak praca jak niebedziesz chodził na 12 godzin I w weekendy to nic nie zarobisz A poza tym to patologia piją ćpają do roboty nie chodzą rotacja straszna szatnie wygląda jak by wojna była kwatery takie sobie zależy z kim trafisz jedyny plus to że do roboty ważą atmosferą w pracy do (usunięte przez administratora) Polak Polaka jakby mógł to by zajechał A generalnie to brak organizacij ijest paru cwaniaków co myślą że wszystkie rozumu posiadali

@007

Jedziesz chyba po to by zarobić i ładować tych godzin a nie siedzieć tam w domu. Pracowałem też nie narzekałem a teraz wracam po 2 latach na pracę nie ma co narzekać bo nie była aż tak ciężka ale jak komus nie chce się robić to i na wszystko będzie narzekać warunki zależy jakie mieszkanie ale nawet te warunki da się poprawić i coś sobie umeblować tyle wystawek tam jest. Praca nie jest zła

Ładować to możesz akumlator I jeśli chcesz wiedzieć to żeby coś zarobić I odłożyć to trzeba mieć minimum 300 godzin czyli łatwo policzyć pozdro

Fobos

BACA DALEJ NA SUWNICY ??? Pozdrawiam

Witam, może ktoś opiszę jakie elementy tam są cynkowane, czy są suwnice wózki. Warunki mieszkaniowe czy pokoje jednoosobowe? Realne zarobki jeżeli chce się jechać pracować minimum 200h miesięcznie. Wpadłem w małe długi i chciał bym się pozbyć tego problemu a nie pogrążyć bardziej. Dziękuję za rzetelne odpowiedzi

HugoBoss
@Zainteresowany

Pokoje masz dwu osobowe przeważnie, a pokoi jest przeważnie w mieszkaniu trzy, więc w mieszkaniu po 5/6 osób zależy.. Warunki można się spodziewać, jakie są na darmowe zakwaterowanie. Zarobki można łatwo przeliczyć, 200 x najniższa krajowa 7,50 Chociaz przez pierwszy okres tzw miesiąc raczej tyłu godzin nie przepracujesz, zależy gdzie pójdziesz. Elementy są różnego rodzaju, od dużych belek, po ramki, bramy, przeważnie co dzień coś innego..suwnice i wózki są, ale są od tego osoby, które nimi się zajmują.

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Ex Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Uni-Ex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uni-Ex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uni-Ex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uni-Ex Sp. z o.o.