Uni-Ex Sp. z o.o.

Opinie o Uni-Ex Sp. z o.o.

Jak tam jest na ocynkowni? Warto składać cv?

Jerzy
@Adam

normalna robota, jak będziesz pracował to i zarobisz, płacą w terminie i bez problemu

Witam serdecznie na forum. Sprawa jest taka. Jestem zainteresowany praca w okolicach Siegen na ocynkowni. Jest ktoś, kto przybliży mi co nie co warunki pracy, warunki mieszkalne atmosferę i oczywiście zarobki..Z góry dzięki za info..

Janek
@Zainteresowany

Odradzam pracowałem tam kiedyś chyba że lubisz pić i zapalić coś extra to tak jeszcze zależy gdzie trafisz na kwaterę jak nie masz mocnego harakteru to odradzam tam trzeba mieć jaja i nie dać się

Dixi

Pracowałem tam przez pewien czas. Ogólnie mówiąc większość pracowników to totalna patologia i cwaniaczki, ale da się dogadać. Wkurzające było dla mnie to, że nie raz trzeba było prosić kogoś aby odwiózł ludzi na kwatere po robocie, żaden kierownik tego nie dopilnowywał. Najfajniejszy był kierownik Mirek, spoko gość wszystko potrafił załatwić.

Krzysiek z Kreutzal

Przyjeżdża ktoś po świętach? Bo ni wiem czy wracać

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Uni-Ex Sp. z o.o. na stanowisko Pomocnik budowlany? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Czy dyżury międzyświąteczne w Uni-Ex Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Tadek z Kreutzal

A co Ty myślałeś?

Bernard

A mnie interesuje jeszcze czy trzeba znać dobrze język kraju gdzie się wyjeżdża

Aleksander
@Bernard

Na pewno przyda się komunikatywna znajomość języka angielskiego, ale nie znam za wiele szczegółów. Może ktoś, kto już wyjeżdżał, podpowiedziałby nam coś więcej?

Darkoja

Witam mam zamiar wybrac sie do siegen na ocynkownie prosilbym o opinie o pracy zarobkach i warunkach mieszkaniowych czy jest internet i tv ? Z gory dziekuje

Zenek

Dobra firma więc nie ma chętnych do pisania na wątku.

Kazek
@Zenek

Dobra firma ok ale na miejscu kadra pazerna nic dla ciebie tylko dla siebie warunki pracy ok tylko nie licz po wypadku na odszkodowanie a są tam co dzień po za tym pijaństwo i narkotyki jak by siwy sprawdzał tak to po wolnym dniu nie ma kto robić tyrka na okrągło jak parę razy odmuwisz to masz gołe godziny nie całe 1200€ nie polecam

abc

omijac szerokim łukiem ta firme,dla nich nie liczy sie pracownik tylko tony przerobionego materialu

abc

omijac szerokim łukiem ta firme ,dla nich pracownik sie nie liczy licza sie tony przerobionego materiału nie polecam pracowac w tej firmie

abc

omijac szerokim łukiem ta firme oszukuja ludzi mowiac ze lekka praca fizyczna dla nich pracownik sie nie liczy ,licza sie tylko tony przerobionego materialu nie polecam pracowac w tej firmie

ZŁOTA NIEDZIELA

Proszę o szczegóły.Jak tam jest warunki i co dokładnie sie cynkuje. Itp.....

nowy

witam jestem zainteresowany pracą w tej firmie w siegen,interesuje mnie jak wyglądają tam warunki mieszkaniowe oraz zarobki

Seba

Jest tu ktoś kto pracuje w ocynkowni

Seba

Jak wygląda praca na ocynkownia w siegen jakie warunki mieszkaniowe. Podrzuci ktoś coś na temat

Johny

Pracuję w Firmie Uni-Ex i nie mam powodów do niezadowolenia. Płace dobre wypłacane w terminie. Te negatywne opinie to piszą lewusy i kombinatorzy. Tyle w temacie.

Kobi
@Johny

Co ty jesz że piszesz takie głupoty pewnie jesteś z biura i mydlisz ludzią oczy

Mik

Witam zamierzam jechać tam do pracy co mi powiecie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Filip

Czy ta cisza na forum to efekt dobrej pracy ?

Osa
@Filip

Ta wszędzie to samo.Brak informacji . PROSZĘ PISZCIE BO WARTO Ta strona jest dla nas poświęcona by się wspierać i ostrzegać.

mmm

Witam. Chciałbym pojechać na kontrakt do Siegen. Czy ktoś mógłby napisać jak to wszystko tam wygląda? Po ile godzin praca, jaka atmosfera i co z urlopami?

Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz firmie nie mam nic do zarzucenia; pieniądze na czas, mieszkanie i dowóz do pracy za darmo. Pracy nigdy nie brakuje i zarobki nie są złe. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Ex Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Uni-Ex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uni-Ex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uni-Ex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uni-Ex Sp. z o.o.