Uni-Ex Sp. z o.o.

Opinie o Uni-Ex Sp. z o.o.

Aneta

Czy jest tu obecny ktoś z pracowników firmy Uni-Ex? Interesują nas wszelkie opinie dotyczące pracy w tej firmie. Jakie są warunki pracy? Jaka panuje atmosfera? Co firma ma do zaoferowania swoim pracownikom? Wszystkie informacje mogą pomóc stworzyć rzetelny obraz pracy w tej firmie i zarazem być pomocne dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Karol

Jeśli ktoś chce dobrze zarabiać to trzeba dużo pracować!

Kazik
@Karol

To ciekawi mnie czy komuś w kraju powiesz że zrobiłeś 2tys € mając 300h to jest super zarobek a ciekawe co to za Karol bo chyba nie kierownik

Czarek

Jeśli czasami trzeba popracować w sobotę lub niedzielę to świat się nie zawali a zarobimy więcej kasy.

Kazik
@Czarek

Czasem tam tyra się cały czas po 12h bo brak ludzi to jest prawda a kasa tak tylko czy my ją mamy czy kadra to jest różnica a odmuwisz ze dwa razy to zero dodatkowych godzi

Gregor

Zastanawiająca jest ta cisza!!!

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Uni-Ex Sp. z o.o. na stanowisko Pomocnik budowlany? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Chcesz stracić pieniądze jedz myślisz ze czemu jest takie zapotrzebowanie na ludzi bo się zwalnia każdy chcesz robić za 7,5euro i jeszcze być traktowany jak murzyn mało wiecie odradzam na pewno tam nie wrócę jak i wiele innych osób co się zwolnili A prZemial widzę nadal ten sam ha ha ha powodzenia wszystkim co jada

Waldi

Trochę niepokojące informacje niektórzy piszą. Tylko, że ta cisza na forum wskazuje na dobra pracę?

Tvxtt

Powiem tyle.... Kasa na czas (Mieszkanie) tak... Łóżka połamane materace wyglądają jak po bombie nuklearnej.... Busy firmowe takie że strach w nie wsiadać... Kierownictwo kawał chu*i... Zarobki... Nie adekwatne do tępa pracy.... Zero pomocy(gdy cię coś boli to wpadają od razu z alkomatem) gdy zachorujesz trzeba się uprosić aby ktokolwiek podrzucił do lekarza... Urlopy... Bardzo ciężko się o nie postarać średnio tydzień na 3-4 msc... Dużo by pisać Nie polecam! Omijać jak się tylko da!

Dariusz

Podpowiedzcie jak się pracuje z firmą za granicą?

rumcajs

pracuj w uni exsie zapomnisz o sexie - to pseudo pośredniak orżna cie jak mogą w Kielcach bjeda to sie nie da panie prezesie! pozdrawjam kolegów którzy dalej dają sie (usunięte przez administratora) jak tam za 1000 zł sie pracuje?

scyzoryk
@rumcajs

Kolego piszesz same bzdury,są to rzeczy wydumane albo wyssane z palca. Ja i wielu innych pracujemy już cztery lata i nie mogę powiedzieć nic złego o tej firmie. Życzę każdemu aby pracując, był tak terminowo i należycie opłacany i otrzymywał wszystkie inne należne mu świadczenia.

robot
@scyzoryk

facet ja w uni ex jeszcze pracuję i chciałbym się dowiedzieć o jakich świadczeniach ty wiesz o których ja nie wiem bo my żadnych świadczeń nie mamy

OSOBA
@rumcajs

NIE WIDZIAŁAM ŻEBY TAM KTOŚ PRACOWAŁ ZA 1000 ZŁ. STAWKA TO 7 EURO NA GODZINĘ CZY TAM 7,5 EURO MIESZKANIE ZA FREE WYPOSAŻONE WE WSZYSTKO CO POTRZEBNE.

Aneta

@kazik to może Ty możesz odpowiedzieć na moje wcześniej postanowione pytanie - czy w firmie funkcjonują jakieś dodatkowe benefity? Co do pracy, o której myślisz - gdzie widzisz taką ofertę pracy?

Granat
@Aneta

Hahaha o czym ty piszesz

Aneta

@1234, @ja, wcześniej pytałam o benefity ale wy piszecie o takich rzeczach, że można się bardzo zdziwić. Wiadomo, że ludzie wyjeżdżają różni ale czy w aspekcie zakwaterowania można liczyć na pomoc ze strony koordynatorów zatrudnionych przez Uni-Ex Sp. z o.o.?

Glowny kierownik czyli siwy to kalal (usunięte przez administratora) jezeli cos obieca to napewno sie nie stanie,jezeli ty jako pracownik chcesz cos od niego to moze sie stanie za pol roku.Niewiem po co go trzymaja.

kazik

witam pracowalem w firmie w starachowicach bylo ok teraz mam zamiar wyjechac do niemiec do czyszczenia odlewow aluminiowych czym sie rorzni od rzeliwa

Aneta

Oprócz dobrych zarobków na jakie benefity można tutaj liczyć @kreuztal? Wiadomo, że pensja to jeden z głównych powódów podjęcia pracy ale liczy się też atmosfera, czy pakiet socjalny. Możesz coś powiedzieć na ten temat?

kreuztal

Bzdury o firmie to wypisują lewusy,którzy myślą,że poobijają się,a zarobią mnóstwo euro,są też tacy,którzy rozrabiają,piją i myślą,że ujdzie im to płazem.Jeżeli ktoś normalny chce pracować,szybko uczy się to praca jest.Są tu ludzie,którzy pracują lata i nie narzekają.

Aneta

@robot, @ronaldo nadal pracujecie w Uni-Ex Sp. z o.o.? Co jeszcze możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w firmie?

sporo tu bzdur chyba pisza ci co nigdy nie pracowali u nich, pracuje w uni-ex juz pare lat i nigdy nie bylo zadnych problemow z kasą, roboty jest na max , wiec mozna dobra pensje wyrobic, ja polecam

ronaldo

Firma OK , dają umowy o pracę i kasa zawsze na czas, żadnych problemów, a praca jak wszędzie, jak wyrobiesz godziny to da się dobrze zarobic

3e4r

@wielbiciel no dobra ale czy mzoesz napisac jakies konkrety dlaczego nie polecasz i co jest tego powdoem? bo napisale raczej bardzo ogolnikowo i takie cos raczej nikomu w niczym to nie pomoze powiem Ci..

wielbiciel

to jest dno, nikomu nie polecam szczerze, szukasz roboty idz gdzie indziej. Na każdym kroku dymają firma pośredniak szukaj bezpośrednio w niemczech czy w polandji. Nie polecam nikomu z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Ex Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Uni-Ex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uni-Ex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uni-Ex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uni-Ex Sp. z o.o.