Megaterm Plus Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Megaterm Plus Sp. z o.o.

Ile płacą w euro za miesiąc pracy ???

Blaz93

dududududd
@Ile płacą w euro za miesiąc pracy ??? 20.01.2017 18:58
Blaz93

jakies 1700euro

Marta

@Pasion de Gavilanes Juanw ofercie pracy można wyczytać, że zarobki w Niemczech wahają się od 8-10 tys. złotych. Oferują również stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, zakwaterowanie i odzież ochronną / roboczą, opiekę polskiego koordynatora. Czy zastanawiasz się nad aplikowaniem?

@Marta 02.10.2017 08:41

Witaj @Marta Obiecujące te oferty, ale czy faktycznie jest tak, jak piszą w ogłoszeniach?. Fajnie jest to opisane i trochę wypraw miałem z innymi firmami za granicą. Zarobki są standardowe tak w innych krajach.

Robol
@Marta 02.10.2017 08:41

9-10? Chyba za 2 miesiące pracy to się mogę zgodzić

Pasion de Gavilanes Juan

@Marta No dokładnie tak i wybór już niestety zależy od chęci osób. A w tej firmie nie potrzeba znajomości języka?. Masz racje, ale lepiej uważać trzeba na różnego typu ogłoszenia. Nie wiem jeszcze ....

Marta

@Pasion de Gavilanes Juan myślę, że najlepiej się samemu przekonać, ponieważ opinie mogą też być różne ze względu na różne stanowiska pracy. Zresztą nie każdemu taka praca może odpowiadać. Czy zdecydowałeś się aplikować do Megaterm Plus Sp. z o.o.?

Pasion de Gavilanes Juan

Witam Słyszałem, ale też niepotwierdzone informacje, że zarobki w Niemczech w przedziale od 5000 tys. do 8000 tys. złotych ? Jeśli ktoś zna temat to proszę odp?

ja

Może bym był zainteresowany pracą ,Pracuję od 2 lat na zbrojarni na metaxsie ,prościarkach ,gientarce i biglu jestem ciekaw co napiszecie o warunkach na hotelach i oczywiście zarobkach.Pozdrawiam gości po fachu

Antoni

Bo w korporacji z innymi firmami szukają pracowników na kontrakty w Niemczech- piszesz do nich CV, a odzywa się inna firma, zatrudnia jeszcze inna na polskich warunkach i jedziesz do Niemiec. Wszystkie podobne oferty pracy to prawdopodobnie ten sam koszyk.

Obserwator

Wie ktoś, skąd takie nagłe zapotrzebowanie na tylu fachowców? wymiana kadry czy rozbudowa?

Malfred

Czy pracował już ktoś u Nich? W kraju czy też za granicą? Przydały by się konkretniejsze informacje...

Johny Deep

Dostałem telefon 2 dni po aplikacji. Był już telefon z Niemiec. Faktycznie potrzebują z doświadczeniem, ale też niekoniecznie. Osoby ze "smykałką", podstawową wiedzą mogą liczyć na przyuczenie w przypadku pozytywnej rekrutacji. Zobaczymy co dalej...czekam na kolejne informacje od Firmy.

riko

z tego co udało mi się dowiedzieć teraz szukają pracowników warunki dobre ale robią przesiew kandydatów, szukają z doświadczeniem. Denis - wyślij cv i zobaczysz co będzie.

Ciekawy

Skoro tak bardzo chcesz się tam dostać to znaczy, że wiesz coś na temat warunków pracy i płacy. Napisz coś konkretnego, a nie takie puste "zachęcanie". Bo jak dla mnie to Twój wpis wygląda na podpuchę.

Zostaw opinię o Megaterm Plus Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megaterm Plus Sp. z o.o.