Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

gość

to po firmie już chyba ślad zaginął milmex.pl to już nie jest strona firemki z sosnowca

@gość

strona działa, nie wiem skąd masz takie informacje że nie działa jak normalnie sie wchodzi na nią, po co siejesz ploty? tutaj własnie same takie wpisy są i zero konkretów niestey

adaś

czy udało się już komuś odzyskać pieniądze i ile??? adam.

Agnieszka

czemu rzepa przestała się interesować tematem, płacą im? Krzychu zrób z nimi porządek, masz listę wierzycieli?

Ali

Kochani nie można mówić, że nie ma perspektyw, one są zawsze, trzeba tylko uderzyć we właściwym momencie i we właściwą osobę. To wszystko bezprawnie po przepisywane na krewnych (Michałek zarabiał 10 tys zł!). I znajomych. Dajcie znać to wam podam adresy tych z...ów i jedziemy z greckiej! Aknobloch@onet.pl

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
gość

a ta firma to jeszcze działa ? ale nie tak na papierze tylko czy ma jakieś przychody ?

gość

może dla tego że tylu osobom są winni pieniądze i raczej nie ma perspektyw na ich zobaczenie. - wynagrodzenia - dostarczone usługi - dostarczony sprzęt - nie spłacone obligacje

Darek K

Dlaczego tu są same negatywne oćeny???

gość

tak on zacznie sypać :)))) napisze elaborat że to wina - Dyrektora do spraw finansowych bo nie zapłacił za obligacje i pracownikom i innym podmiotom i pociągną firmę pod wodę - Dyrektora Technicznego że słabo wszystkim prowadził okrasi komentarzem w jego stylu "marazm", "nieudolność" i takie tam Jak on im napisze lub powie to wyjdzie ciekawie ale pewne jest że mijać się będzie z prawdą :)

iwka

hohoho, no to teraz zbyszek zacznie sypać :)

Józek

A co, Jedruch nie ma kasy?

gość

no popatrz ty popatrz a Falente zatrzymali za lewe L4 a tu ich choruje jednocześnie aż tylu i to tak zgodnie z prawdą ?? może sprawą powinien zająć się sanepid :)

pazer

Nie wydaje wyroku, tylko postanowienie. O oddaleniu wniosku o upadłość. To oznacza, że nie ma żadnego majątku. I tyle, koniec kropka. Nie ma się za co brać. Michał to chyba już ziemię gryzie ;-)

krys

To teraz Pis-owcy wezmą się konkretnie za złodziejską firmę.

GTR
@krys

Pisowcy napewno buahaaaaaaaa, mało chyba wiesz o firmie... :-)

Agnieszka

Nie wiadomo mi nic o tym Kto tak powiedzial? mnie sa winni kilkadziesiat tysiecy zlotych i to od poltora roku, nie ma zadnego sposobu , by uniewaznic to wyprowadzenie majatku z firmy///!??? jak mozna sie tak bezkarnie tyle miesiecy uchylac od dopowiedzialnosci pomimo ze sa prowadzone Poszukiwania podejrzanych?!

p.o.

sąd nie wydaje wtedy WYROKU!!!

@p.o.

p.o. ?? prezesa firemki czyżby Michał? Jak nie wydaje wyroku to co robi w przypadku oddalenia wniosku ? Jakie mogą być powody dla oddalenia wniosku o upadłość ?

guest

z tego co wiem wniosek o upadłość został oddalony resztę można doczytać w necie dla czego takie wnioski mogą być oddalone wyrok nie jest jeszcze prawomocny

Witam, a może mi ktoś powiedzieć, dlaczego rozpatrywanie wniosku o upadłość przez sąd trwa 1,5 roku? Ustawowo sąd ma na to wyznaczone 2 miesiące, ta sprawa wydaje mi się dosyć dziwna. Nikt z was się do sądu nie zwraacał w tej sprawie z zapytaniem? Ja posiadam niestety tylko nierozliczone faktury i nie sądzę, że coś uda mi się wyegzekwować, natomiast jest jeszcze droga cywilnoprawna.

adam k

Zobowiazania spolki to bedzie jakies 300-400 milionow do splacenia. Na chwile obecna, ale odsetki szybko rosna ;-) Pozdrawiam!

miszczysz

ten osobnik nie jest moim znajomym, tylko sa mi znane jego personalia ;P

Lech

Witam,dzięki za wyjaśnienia, może gdzieś i dla mnie coś z kasy się znajdzie.Urząd Skarbowy i ZUS niech sobie poczekają skoro na bieżąco nie ściągali kasy. Ci co zarabiają miedziaczki w ciągu kwartału są kontrolowani i ścigani,a tu Wielka Firma olewa wszystkich,urzędy,współpracujących,pracowników itp.To tak jak zakręcony ślimaczek....ślimak,ślimak wystaw rogi dam ci serka na pierogi...!!!! Pozdrawiam wszystkich obskubanych z kasy.

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milmex Systemy Komputerowe