Opinie o PR Management w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PR Management. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PR Management o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PR Management w Katowice

klient Nowy wpis

Ich raporty oraz wystawiane na ich podstawie faktury budzą duze wątpliwosci Nie polecam i radzę na nich uważać

Marek Motyka Nowy wpis

Nie polecam firmy. Nie odpisują na maile. Udają, że maile, gdzie się straciły. Wypowiedziałem umowę dawno temu a faktury nadal otrzymuję. Właściciel twierdzi, że wyśle fakturę zerującą, ale do dzisiaj od kilku miesięcy nic nie otrzymałem. Na raporty pozycjonowania czekam już kilka miesięcy od ostatniej prośby. Twierdzą, że mają dużo pracy.

Stella Nowy wpis

Szkoda, że nawet dobre firmy mają swoich hejterów!

Margus Nowy wpis

Praca jest w Wojkowicach a nie Katowicach. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej kilkanaście dni temu. Nie polecam,to co oferują jako płacę to jałmużna! Szukajcie pracy wszędzie tylko nie tam.

specjalista ds. social media

Krótka i luźna rozmowa, nie sprawdzają kwalifikacji ani wiarygodności doświadczenia z CV. Mówią, że oddzwonią, ale oczywiście tego nie robią.

- Jakie jest Pana/Pani doświadczenie zawodowe? - Jakie są Pana/Pani oczekiwania finansowe? - Jak Pana/Pani wyobraża sobie pracę na tym stanowisku?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Weronika

Czy ktoś aktualnie pracuje na stanowisku przedstawiciel handlowy? Jakie są warunki pracy? Czy na tym stanowisku dostaje się służbowy telefon i samochód? Takie informacje są ważne dla osób aplikujących do firmy PR Management.

Weronika

@aldona, jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Jakie pytania usłyszałaś?

abc

Lekceważące podejście przełożonych już na etapie rekrutacji.

aldona
@abc

Ja byłam dzisiaj na rozmowie- nie odniosłam takiego wrażenia. Mam nadzieje, że zadzwonią z propozycja pracy. Bardzo przyjemne miejsce i duży parking (bezpłatny).

bec

Nawet miały się pojawić jakieś premie do podstawy zarobków.

Max

Ten 1000 pln to chyba jakaś plotka, albo konkurencja. Mi na początek zaproponowano (mam 1 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku) 1700 netto podstawy + premie. Ofertę zamierzam przyjąć, byem na kilku rozmowach ale tutaj jest najkonkretniej i w biurze jest fajna atmosfera.

bemix

1000 netto to było chyba na początek przed 5 laty;) teraz nie da się zarobić mniej niż te 2000 pln brutto, no chyba, że na stażu.

HR

malinka90 : 1000 zł netto to stawka poniżej krajowej i jako tako jest nie tyle co za niska ale też nielegalna. Przekaż to swojemu bossowi, bo po interwencji sam możesz zostać bez pracy.

zawiedziony

Pracowałem ,totalna porażka nie polecam słabe zarobki , nic sie nie dzieje,nic sie nie dzieje zero sprzedaży , zero rozwoju , masakra, duża rotacja pracowników bo nik normalny nie chce tam pracowac

Sandy

Pracowałam w PR Management- ogólnie polecam, świetna atmosfera, zarobki przyzwoite (wiadomo- zawsze może być więcej), nie ma problemów z parkowaniem samochodu (duży bezpłatny parking) czego nie można powiedzieć o pracy w wielu innych firmach. Jest to praca do której chce sie chodzić.

Rafo

Ja tam nie narzekam. Dla mnie jest spoko, po przeniesieniu do nowej siedziby znikły niedogodności związane z ogrzewaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o PR Management - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PR Management?

Kandydaci do pracy w PR Management napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PR Management