PR Management

Katowice

Opinie o PR Management

Weronika

Czy ktoś aktualnie pracuje na stanowisku Przedstawiciel handlowy? Jakie są warunki pracy? Czy na tym stanowisku dostaje się służbowy telefon i samochód? Takie informacje są ważne dla osób aplikujących do firmy PR Management.

h

odradzam, odnosze wrażenie że płacimy faktury na podstawie oderwanych od rzeczywistości raportów które nie znajdują odzwierciedlenia z realnymi pozycjami fraz w google, sprawa w trakcie wyjasniania ale raczej zrywamy współpracę..!!! brak reakcji na maila, na pytania, lekceważący stosunek do klienta, na moje zastrzeżenia odnośnie zawyzanych pozycji fraz cisza i ignorowanie mnie przez ich księgowość !!!!!! wyslałem następujacy email : " w związku z podejrzeniem ze jestesmy oszukiwani i dostajemy fałszywe raporty z zawyżonymi pozycjami od poniedziałku prosze codziennie o raport z pozycji, w przeciwnym razie zerwę umowę !!!!!" - równiez zero reakcji, pełne olanie sprawy..

Weronika

@aldona, jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Jakie pytania usłyszałaś?

abc

Lekceważące podejście przełożonych już na etapie rekrutacji.

aldona
@abc 27.10.2016 12:37
Lekceważące podejście przełożonych już na etapie rekrutacji.

Ja byłam dzisiaj na rozmowie- nie odniosłam takiego wrażenia. Mam nadzieje, że zadzwonią z propozycja pracy. Bardzo przyjemne miejsce i duży parking (bezpłatny).

bec

Nawet miały się pojawić jakieś premie do podstawy zarobków.

Max

Ten 1000 pln to chyba jakaś plotka, albo konkurencja. Mi na początek zaproponowano (mam 1 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku) 1700 netto podstawy + premie. Ofertę zamierzam przyjąć, byem na kilku rozmowach ale tutaj jest najkonkretniej i w biurze jest fajna atmosfera.

bemix

1000 netto to było chyba na początek przed 5 laty;) teraz nie da się zarobić mniej niż te 2000 pln brutto, no chyba, że na stażu.

HR

malinka90 : 1000 zł netto to stawka poniżej krajowej i jako tako jest nie tyle co za niska ale też nielegalna. Przekaż to swojemu bossowi, bo po interwencji sam możesz zostać bez pracy.

zawiedziony

Pracowałem ,totalna porażka nie polecam słabe zarobki , nic sie nie dzieje,nic sie nie dzieje zero sprzedaży , zero rozwoju , masakra, duża rotacja pracowników bo nik normalny nie chce tam pracowac

Sandy

Pracowałam w PR Management- ogólnie polecam, świetna atmosfera, zarobki przyzwoite (wiadomo- zawsze może być więcej), nie ma problemów z parkowaniem samochodu (duży bezpłatny parking) czego nie można powiedzieć o pracy w wielu innych firmach. Jest to praca do której chce sie chodzić.

Rafo

Ja tam nie narzekam. Dla mnie jest spoko, po przeniesieniu do nowej siedziby znikły niedogodności związane z ogrzewaniem.

Zostaw opinię o PR Management - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PR Management