Tec-Attack
2 37 37 5 1
Administrator Nowy wpis

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Tec-Attack? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Pracownik Nowy wpis

Powinny wiedzieć żeby omijać to miejsce daleka. Podobnie jak inne spółki w których występuje nazwisko Kromtz, Pawłowski, Bach.

Administrator Nowy wpis

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Tec-Attack. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

johny pif paf

Niestety ale te negatywne opinie to najszczersza prawda! Jest jeszcze gorzej niż forumowicze piszą..... To prawdziwa firma troll. W zasadzie firmą powinny zainteresować się wszystkie istotne organy państwowe, począwszy od PIP, US, ZUS, Prokuratura i Sąd Pracy, NBP i pewnie jeszcze kilka by się znalazło! Ludzie uciekajcie od tej "firmy" z daleka. Szkoda marnować waszego czasu!!!! Jeżeli chcecie: 1.Pracować na "lewych" umowach (co innego na popierze co innego w realu, kasa pod stołem, 2.Pracować w godzinach nadliczbowych i nie mieć za to zapłacone. 3.Być za to wszystko opier.....ym, ciągle mało, ciągle źle, ciągle nie tak. 4.Nie wiesz co rano spotkasz - mobbing na porządku dziennym. 5.Zarząd nie ma pojęcia o zarządzaniu spółką. Kolega bebok wie co na prawdę tam się dzieje. Wszystkie pozytywne opinie są zwykłym kłamstwem pisanym przez zarządzających lub ich klakierów.

Tak5Nie

kiedyś tam pracowałem Nowy wpis
@johny pif paf

Ad. 1. Być może, tego nie wiem, bo nie spotkałem takiej sytuacji. Ale skoro tam mówisz, to pewnie tak sobie uzgodniłeś. Kto ci kazał wchodzić w takie (usunięte przez administratora) Ad. 2. Bywały nadgodziny ale płacone albo do wybrania. Firma chciała, żeby odbierać wolne za nadgodziny, ale i tak należało dobrze uzasadnić, czemu konieczne jest pozostanie po godzinach. Ad. 3. Fakt, byli tacy, co nie dawali rady. Zwykle najpierw wizyta na dywaniku, a jakiś czas potem do zwolnienia. Pewnie byłeś w tej sytuacji. Ad. 4. Ciekawe co miałeś tam za funkcję, bo żeby nie wiedzieć co rano spotkasz? Projekty były obliczone na miesiące, jak nie dłużej, więc raczej trudno nie wiedzieć, co będzie rano. Ad. 5. Fakt, bo gdyby miał pojęcie, firma nie miałaby problemów. Generalnie moja opinia jest negatywna, ale z innych powodów. Nie warto, bo nie wiadomo, co jutro będzie z firmą. Są też problemy płacowe. Ale reszta warunków identyczna, jak w 90% firm na rynku. Ci, co zmienili kilka firm wiedzą o czym piszę. Najlepiej na swoim, pod warunkiem, że potrafi się znaleźć klientów, a potem wytargać kasę za pracę. I jeszcze opłacić podatki i ZUS.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
nono

kasia - spore zarobki? niekoniecznie. nie pracujesz w tej firmie lub sfałszowałaś swój nick, ale jeśli myślisz że w tec attack są spore zarobki to nie znasz tego rynku kompletnie, albo jesteś osobą bez żadnego doświadczenia i dla ciebie 2000zł to spore zarobki(wówczas rozumiem). johny pif paf - czy jesteś pracownikiem? czy faktycznie jest tam teraz aż taki mobbing? faktycznie jeśli są poślizgi w wypłatach dla pracowników to wątpię że składki do zus oraz us są opłacane w terminie. firma będzie funkcjonować aż znajdzie się jakiś naiwniak, który za grube miliony odkupi ich wspaniały projekt WV... który jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warty lub do czasu aż będzie nalot wszystkich instytucji o których piszesz.

Scisly
@nono

No masz racje co do zarobków - tylko nie powiedziales ze te 2000 to chyba x3

Hejter
@Scisly

2000x3 to pewnie zarabia tylko tata menadżera. Taka protekcja tutaj jest.

Nie lubię głupoty
@Hejter

W każdej firmie na wstępie, przed podpisaniem umowy jest negocjacja warunków. Dotyczy to każdego, kto się zatrudnia. Mówię ile chcę zarabiać i albo dostaję to i podpisuję umowę, albo nie dostaję i nie podpisuję umowy, albo też godzę się na to co dają i podpisuję. Ale to zawsze jest moja decyzja - to jest sprawa pomiędzy stronami umowy. Co ma do tego protekcja? Jeśli ktoś dostaje 5 albo 10 razy tyle co ja, to sprawa pomiędzy nim, a firmą. Ja pracuję za tyle a tyle, bo tak zdecydowałem i podpisałem umowę. Proste?

Regina

Jaki jest powód, że od tak dawna nikt nie pisał na forum? Dla mnie jest to bardzo zastanawiające, chociaż jak jest dobrze to mało osób jest chętnych do pisania!!

kkk
@Regina

Co to za pytanie? Nikt nie pisze na forum bo spółka ledwo przędzie i nie zatrudnia nowych. A dobrze to tam nigdy nie było

Agnieszka

@paweł, co jest powodem negatywnego nastawienia do firmy? Dlaczego uważasz, że jest to 'przekręt'? Proszę o konkretne, rzetelne informacje.

igor

Przekręt z czym niby @paweł? Kurde jeśli to prawda, że zarabia się 2000 na informatycznych fuchach to rzeczywiście słabo

paweł

Jeden wielki przekręt, odradzam.

Tak5Nie

BYŁY

A KTO TAM JESZCZE PRACUJE Z TYCH LEPSZYCH CO PRACOWALI W 2015?

sn

Interesuje sie ten kto powinien. Myślisz że ktoś przyjdzie do pracy jak przeczyta takie opinie? Nie sądze. Wasze ustawiane wpisy sa żalosne i chyba najwyższy czas pogodzić sie z tym że nikt już was nie szanuje i nie traktuje poważnie. A zarobki w tej firmie to śmiech. Chwalisz sie ze płacisz dużo. Zacznij od wypłacania na czas. Taka dobra rada ;-)

slav

Interesuje się ten kto powinien. Myślisz że ktoś przyjdzie do pracy jak przeczyta takie opinie? Nie sadzę. Wasze ustawiane wpisy są żałosne i chyba najwyższy czas pogodzić się z tym że nikt już was nie szanuje i nie traktuje poważnie. A zarobki w tej firmie to śmiech. Chwalisz się ze płacisz dużo. Zacznij od wypłacania na czas. Taka dobra rada ;-)

slav

Juz niedługo...

boom

...i z pewnością firma również zniknie z rynku z dnia na dzień... kwestia czasu. wszyscy pracownicy którzy przewinęli się przez firmę powinni złożyć pozew do sądu pracy. kiedyś owszem były dobre czasy w tej firmie i praca przebiegała komfortowo. w ostatnich miesiącach są duże wymagania, a wypłaty i tak nie pracownicy nie mają na czas.

Łukasz

Niestety muszę potwierdzić swoich przedmówców, nielegalne umowy, pieniądze wypłacane pod stołem, duża rotacja również wśród dobrych pracowników,regularne zwolnienia z dnia na dzień, niejasne oczekiwania. Nie wiem na czym ta firma bazuje i w jaki sposób jest finansowana ale z pewnością nie z wykonywanej pracy. No i oczywiście nagminne naciąganie pracowników na nadgodziny. Część tych komentarzy jest tu chyba podstawiona.

Tak8Nie

pracowałemtam

Ta firma się kończy, nikt już nie wierzy, że będzie lepiej. Zaległe wynagrodzenia zarówno dla pracujących jak i zwolnionych osób... osoby zatrudniane rozglądają się za nową pracą, więc to kwestia czasu aż wszystko runie.

bebok

Cała ta firma to jeden wielki przekręt. Lewe umowy, słabe zarobki, umowy- fałszywki, kasa w kopertach, zaległe wypłaty, zwolnienia z dnia na dzień (bez uzasadnienia), niejasne oczekiwania, co chwilę nowe projekty (nigdy do końca nie realizowane, podlegająca firmie fundacja (w rzeczywistości nieistniejąca), sprawy w sądzie, długi... i jeszcze sporo można by wymieniać ale chyba już macie obraz tej "firmy".

Tak6Nie

boa
@bebok

Co masz na myśli pisząc lewe umowy, umowy fałszywki? To bardzo poważne zarzuty wobec firmy.

O.N.A.

Firma potrafi zwolnić pracownika, który wywiązywał się z obowiązków z dnia na dzień bez podania prawdziwej przyczyny zwolnienia. To się nadaje do Sądu Pracy.

Tak7Nie

Zwolniony
@O.N.A.

Nie martw się, dziś poleciała połowa firmy.

jakart

rekrutacja luźna i konkretna, test plus krótka sensowna rozmowa, prace dostałem po dniu testowym, centrum katowic, firma sie rozrasta, nie szuka seniorów ale juniorów i solidnych regularów polecam

TheGeniesis

Atmosfera w firmie jest bardzo luźna, przyjacielska, fajna na tyle, że wręcz chce się przychodzić. Jeżeli posiada się jakieś braki w wiedzy także nie ma problemu - wystarczy zapytać i od razu ktoś pomoże. Projekty to nie kolejne sklepy internetowe, lecz rozbudowane aplikacje, które wymagają od programistów wielu przemyśleń oraz przewidywań nad czym spędza się czasami parę godzin. Nie używamy frameworków ze względu na specyfikę aplikacji, ewentualnie dodajemy rozwiązania, które znamy w poszczególnych frameworkach i wiemy, że się przydadzą. Nadgodziny są w odbierane w formie urlopu. Pracownicy dostają dofinansowanie do dojazdu, kart multi sport oraz innych, których teraz nie pamiętam. Również prowadzone są lekcje angielskiego. Firma daje możliwości dołączenia pracownikom bez doświadczenia co jest dosyć dużym plusem szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają karierę zawodową programistów/webdeveloperów/tłumaczy(choć tutaj nie wgłębiałem się).

morda

Jacek i jak ci poszło?

Jacekk
@morda

niestety nie przyjęli mnie.. :( Ale dało mi to tylko dobry feedback na różnice pomiędzy tym co się nauczyłem na polibudzie, a tym czego chcą pracodwacy. Od tego czasu byłem jeszcze na kilku rozmowach i niestety nigdzie się nie dostałem. Chyba czeka mnie kilka miesięcy douczania się i dopiero kolejna próba. Tak czy inaczej w Tec zaprosili mnie ponownie za kilka miesięcy, pod warunkiem, że uzupełnie braki.

Jacekk

dokładnie! Idę tam na rozmowę w przyszłym tygodniu i jestem dobrej myśli, bo dopiero co się obroniłem :P

Krawat

Jak dla mnie ok. Praca spokojna, ale wymagajaca. Wynagrodzenie uzalezniaja mocno od umiejetnosci ale daja tez szanse ludziom swiezo po studiach, ktorzy nie maja co spodziewac sie kokosow (znajac tylko podstawy php i mysql). Kto potrafi duzo ten zarobi odpowiednio. Pozdro

szukam

rekrutacja konkretna, praktyczny test, za słabe umiejętności i nie dostałem się, słabe wynagrodzenie ale ok jak na pierwszą pracę

Tak3Nie

Nosek

Prawda taka, że są stanowiska na których przewinęła się masa ludzi, bo po prostu ciężko znaleźć specjalistę za proponowane wynagrodzenia. Myślę, że jest to główna przyczyna tego przemiału :) Problem - rekrutacja. Mnie rekrutował człowiek, który nie miał zielonego pojęcia o danej dziedzinie. Jeśli jednak znajdzie się specjalista i proponowane wynagrodzenie będzie mu odpowiadać, nie ma źle.

kurek

Przebieg mojej pracy: 1) podjęcie pracy 2) 4 dzień pracy (wypowiedzenie) 3) państwowa inspekcja pracy 4) zaległa wypłata, sprostowanie świadectwa pracy. Wnioski: za 4 dni pracy wypłata ok. 3 tysiące złotych OPŁACA SIĘ jeśli nie szukasz stałej pracy. W swoim życiu pracowałem już w kilkunastu zakładach pracy ale na coś takiego trafiłem 1-szy raz. Podzielam opinię moich poprzedników o tym pseudo-zakładzie.

Damian

Ja pracowałem i byłem bardzo zadowolony. Niestety sam sobie nagrabiłem i pracę straciłem, ale zrozumiałem to trochę po czasie. Ogólnie rzeczywiście jest duża rotacja, ale nie większa niż we wszystkich firmach, które zatrudniają głównie osoby młode. Moja ocena 5/6 (odejmuję jeden, a byłoby 6 jakbym dalej pracował :P).

ktos

Polecam każdemu kto chce mieć dziurę w życiorysie.Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

TecWajder

Przez firmę przecisnęła się niesamowita ilość Osób. Już nie pracują. Firma nie szuka stałych pracowników. Naczelna zasada to: zatrudnić , wykorzystać , wykopać.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Tec-Attack - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie