SLIK serwis laptopów

Legnica

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 55 ocen.

Opinie o SLIK serwis laptopów

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SLIK serwis laptopów

Paulina

A jak teraz prosperuje SLIK serwis laptopów? Kto z Was pracuje w tej firmie? Co możecie napisać o warunkach pracy w tym miejscu? Jakie dostrzegacie pozytywne aspekty, a co według Was wymaga zmiany?

kdk

chyba od "Twoich" czasów @Adam Mencnarowski coś się zmieniło na lepsze. Z tego, co mówisz i tak było dobrze, ale jeśli mówisz, że było to kilka lat temu, to firma na pewno przez ten czas się sporo rozwinęła. :)

bakalia

w sumie duża i dynamiczna rotacja może być tez spowodowana tym że pracownicy szybko łapią ogromne doświadczenie, stają się fachowcami i są wyłapywania jak ryby przez head hunterów z innych firm. w przypadku Slik bardziej jednak muszę przyznać w tę wersję wierzę. jeśli możecie to napiszcie ile się tutaj zarabia

józef

duża rotacja nigdy nie jest dobrym wskaźnikiem jeśli chodzi o pracodawcę, może się wiązać z wieloma negatywnymi zjawiskami. dlatego czytając wasze komentarze muszę się poważnie zastanowić czy warto iść do pracy do Slik, a ogólnie ta robota jakie ma plusy i co mi daje lepszego niż konkurencja? pozdrawiam

tomek

no własnie, ja w sumie podbijam pytanie o tę rotacje, jak t wygląda, czy dużo osób zwalniają? albo ile też nowych przyjmują, bo to jest równie ważne, szukam teraz pracy w jakąś serwisie, bo na laptopach się dobrze znam i mam nadzieje, że mam jakieś szanse na zatrudnienie u nich. wiecie jak wygląda u nich rekrutacja?

karl

Pewnie to oceny klientów, bo wątpię, by az tylu pracowników w swojej karierze zatrudniał SLIK, w ogóle to sa rotacje w firmie?

kanik

szczerze to bardziej skupiałbym się na tym co piszą, bo to bardziej treściwe i możesz się dowiedzieć przynajmniej konkretów

Mateusz

SLIK serwis laptopów może komentarzy za dobrych nie ma, ale ocena profilu jest bardzo wysoka, prawie maksymalna, tylko nie wiadomo ile w tym ocen klientów, a ile pracowników.

sebi

Widze, że niestety większość komentarzy to niezadowoleni klienci Slik serwis laptopów, może jednak niech się pracownicy powypowiadają.

Nabity w butelkę

Niestety ale karta graficzna którą rzekomo naprawili nadal jest padnięta. Ani zwrotu kasy, ani kolejnej naprawy. Była u nich aż 3 razy! za 3 razem była u nich dość długo bo ok 2 miesiące. Nigdy nie ma osoby odpowiedzialnej za serwis! Ani sprawnej karty ani zwrotu kasy - żenada - nie polecam.

MEGABIT

Najlepszy serwis z jakim współpracowałem, dojeżdżają, odbierają sprzęt i odwożą. Solidna firma. Zero problemów. Usługi expresowe wykonują w standardowych cenach. Firma naprawdę godna polecenia każdemu. Gorąco polecam. 100% satysfakcji.

Majeczka

Serwis SLIK to najlepszy serwis na jaki mogłam trafić, naprawili mi komputer w domu w dniu zgłoszenia usterki! Pracownik był profesjonalistą w 100% a cena bardzo przystępna. Polecam.

Honey

Polecam jak najbardziej tą firmę-rzetelna obsługa , fachowa pomoc/rada. W 100% jestem zadowolona z usługi i polecam wszystkim z czystym sumieniem !!

Tomek

Naprawili mi laptopa w 3 dni za połowę kwoty którą oferował inny serwis. Jestem bardzo zadowolony. POLECAM !!!

Klient x

Dałem i m sprzęt do naprawy, był naprawiany juz 2 razy i niestety ale zapomnijcie o zwrocie kasy za naprawę. Kontaktuję się z nimi od miesiąca, czekam juz długo aż osoba odpowiedzialna pojawi się w serwisie i nic. Szkoda kasy na tych... pseudo serwisantów.

uśka

Potwierdzam wszystko co napisali moi poprzednicy!!!!ta firma to jakiś koszmar. Dzisiaj odzyskałam mojego laptopa po prawie dwumiesięcznym zbywaniu mnie. Oczywiście powtórzyła się sytuacja z zasilaczem....nie było go. Nie mam już siły dalej z nimi walczyć i chyba odpuszcze.

Zostaw opinię o SLIK serwis laptopów - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SLIK serwis laptopów