MILMEX SYSTEMY KOMPUTEROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sosnowiec

Opinie o MILMEX SYSTEMY KOMPUTEROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rob B.

Ktoś tam jeszcze pracuje? Mają setki postępowań przed ABW, CBA, prokuraturami.

Jurek

Oszuści i złodzieje. Moja matka zmarła przez nich.

kal1976

ta firma to tragedia nie tylko nie placa w ogole wynagrodzen ani skladek, ale do tego zastraszaja i wyrzucaja sie pozniej na bruk

użytkownik zarejestrowany

Delfos

Cześć nikt dawno nic nie pisał na tym profilu, a chciałem zapytać czy ZK i Michał jeszcze działa w firmie? Nadal są jakieś oferty pracy? I co to znaczy, że spółka sobie nieźle radzi.? Żartujesz sobie? Hahaha.

skrzypek

od 2 lat nie placa wynagrodzen ponad stu pracownikom, jestem osoba niepelnosprawna i od wielu miesiecy nie mam srodkow nawet na jedzenie

Gościnnie

Do tego falszuja umowy!

Agnieszka

Zlodziejsttwo, koszmar, mobbing, oszustwo, nękanie, zastraszanie!

Zostaw opinię o MILMEX SYSTEMY KOMPUTEROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MILMEX SYSTEMY KOMPUTEROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ