Opinie o Netto w Katowice Aleja Hugona Kołłątaja 103

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Netto. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Netto o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto w Katowice Aleja Hugona Kołłątaja 103

joga

Moze nie do konca ,,glupoty"!!! Z tego co wiem od kolezanki,to owszem jest jeden,tylko kilkakrotnie w ciagu miesiecy zmieniany. Dlatego grafik to wielka lipa masz wolne i juz go nie masz, masz popoludniu i juz masz rano i tak miesiaczek zleci :).Ja czasami tez robie tam zakupy i musze powiedziec,dziewczyny sa zawsze usmiechniete, miłe i tez pożartuja. Ogólnie miło robi sie tam zakupy, ale fakt że tyrają tam jak woły!!!!! Minusową stroną tego sklepu jest zbyt mala ilość ekspedientek(czasami na sklepie jest tylko kasjerka a na sali "echo")

baby

Glupoty z tym podwojnym grafikiem.

Juz tam nie pracuję

Kasia - co ty piszesz!!! Zawsze były w tym sklepie dwa grafiki (jeden oficjalny i jeden wg którego pracowałam) - a system zawsze wszystko przyjmie. W Katowicach-Ligocie wszyscy (oprócz kierowniczki) zostali zwolnieni w ciągu jednego roku. To o czymś świadczy - albo HRy w tej firmie są do bani i nie potrafią rekrutować (skuteczność 0%) albo z ta kierowniczką nikt na dłuższą metę nie może pracować. Polecam managerom tej firmy krótki wyjazd na zachód i podglądnięcie jak zachowuje się pracownik np. na kasie - każdy uśmiechnięty, można porozmawiać z klientem i interes się kręci. A tu przyjęto zasadę: zero uśmiechu, oficjalna mina poważna, zero rozmów i tylko szybciej i szybciej. A potem dziwią się dlaczego klienci wybierają inne sklepy i parking ciągle jest pusty

Katarzyna

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)zwłaszcza dotyczy to sklepu o numerze 268. (usunięte przez administratora) dziewczyna siedzi i na kasie i na sali sprzedaży lata tak pomiędzy kasą a paletą , często jest tylko ona i jeszcze jedna osoba na zmianie popołudniu. Do tego w tym sklepie ludzi zmieniają jak rękawiczki tam co chwilę jest ktoś nowy !!! Czy tego nikt nie widzi ?!! Jak zwróciłam uwagę pani że się wykończy tym lataniem to mi odpowiedziała że tak zawsze jest u nich ! Nieporozumienie taki wyzysk tych biednych dziewcząt.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Netto. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Qest

Nie zgadzam się z ta opinią. Nie ma tam takiej praktyki jak opisana wyżej 2 grafiki ? haha nie mozna jak schodzisz o 22:00 miec na rano na 6:00 i Netto tego pilnuje nie przeszlo by przez system że tak przyszłes (aś) bzdura kompletna. Czas skanowania liczy się w każdym sklepie wiadomo jak pracujesz jak żółw to nawet w biedronce cię nie przyjmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Netto - Katowice

Netto