JKK MOTO

Katowice

Opinie o JKK MOTO

Pracuję w tej firmie już prawie siódmy rok i nigdzie tak długo nigdy nie pracowałem czyli jest OK. Jak to w pracy bywa różnie. Bo wiadomo każdy ze sobą konkuruje i chce być lepszy. Większość tych negatywnych komentarzy to zasługa ludzi którzy mają zbyt wysokie ambicje by ciężko pracować i zapewne się nie sprawdzili. Poza tym do pracy się nie przychodzi szukać kolegów tylko zarabiać pieniądze. Kolegami jesteśmy po pracy a w trakcie współpracownikami. A ten Stachanowiec stworzył zgrany team. I nie w porządku używać czyiś nazwisk na publicznych forach. Sorry niewytrzymałem. przez przypadek trafiłem na tą dyskusję:)

Paulina

Mógłbyś @serwis wytłumaczyć innym o co dokładnie chodzi? Wiele zainteresowanych pracą czyta te wypowiedzi i niestety dość trudno się do nich odnieść, ze względu na to, że nie do końca wiadomo, o co w wypowiedzi chodzi. Pamiętajmy, że liczą się przede wszystkim konkretne rzeczy i informacje.

Paulina

Zastanawiasz się nad pracą w JKK MOTO? Sprawdź kogo firma aktualnie poszukuje do swojego zespołu - http://honda.jkk.com.pl/pl/samochody/nasza-firma/kariera.html Zainteresowani? Jakie macie już doświadczenia z firmą?

ernest

nie znam konkretów @fux, ale skoro mowa o stanowisko sprzedawcy/doradcy handlowego, to sądzę, że nie możesz się niczego innego spodziewać. Podstawa, pewnie nie za wysoka + odpowiednie prowizje od sprzedaży. :)

Niedoszły klient

Trafiłem na to forum zupełnie przypadkowo ale ton wpisu niejakiego Adama Hodysa sprowokował mnie do tego, by wypowiedzieć parę słów na temat jakości obsługi klienta w wykonaniu tego jegomościa. Otóż swego czasu byłem zainteresowany zakupem mazdy, odbyłem jazdę próbną i byłem bliski złożenia zamówienia na samochód, ale kiedy tylko ów pan zauważył, że zaczynam się wahać, bo tak naprawdę jazda tym modelem samochodu mnie nie przekonała, wyskoczył do mnie z pretensjami, że przecież umawiałem się z nim, że kupię auto, a on tu nie jest od tego, żeby organizować jazdy próbne (skądinąd wysłużył się innym pracownikiem, który odbył ze mną jazdę testową) tylko żeby sprzedawać samochody i zarabiać pieniądze. Efekt takiej „sprzedaży” wydaje się być łatwy do przewidzenia- po prostu mnie zamurowało i wyszedłem, a moja noga nigdy więcej nie stanie w tym przybytku. Nie kupię również nigdy mazdy- są inne, moim zdaniem lepsze marki samochodów. Poza tym skoro jeszcze przed zakupem samochodu wychodzę z salonu mocno poirytowany, trudno mi przewidzieć, co by się działo, gdyby wystąpiły jakieś problemy przy okazji wizyt w serwisie. Całe szczęście pozbyłem się tego problemu, nabywając samochód innej marki, z którego jestem zdecydowanie bardziej zadowolony i którym jazda sprawia mi większą przyjemność.

somebody

Motto pracowników - "nie znasz dnia w JKK". Nieważne jak bardzo zapieprzasz nabijając kabzę zarządu. Twój byt zależy od jego widzimisię. I z tymi kolegami to faktycznie racja. Nikomu nie można ufać

Paweł
@Serwis 30.07.2017 13:20
Najlepszy w tej firmie to jest NAD CZŁOWIEK WOLNY. Zapiernicza od 5.30 do 24.00. Wypija 500 kaw i myśli że jest najlepszy na św...

Skoro masz odwagę użyć czyjegoś nazwiska, bądź na tyle odważy i honorowy i podpisz się swoim.

STEVEN SEGAL
@Paweł 01.08.2017 12:08

Honor i odwagę wsadź sobie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Odważny i honorowy w tym kraju to jest Agent Bolek ( Lech Wałęsa)

byly mechanik

czlowieku przestan, rozwoju, dobrej wyplaty, urlopu i dobrych kolegow w pracy to tam nie znajdziesz.

bercik

Właśnie tak tam jest człowiek jest dla nich NIKIM. Są najważniejsi,najlepsi itd.Murzyn zrobił swoje itd.Przydał by się zimny prysznic ich firmom bo mają kilka.NIE POLECAM

glos JKK

Panie (usunięte przez administratora), Panie (usunięte przez administratora)dejcie se pokój ... szkoda ,ze Pan jeszcze adresu nie podal i linka do fejsika zeby wszyscy wiedzieli kim Pan jest ...Pan to najwiecej zawsze ma do powiedzenia natomiast z praca jest wrecz odwrotnie.Jezeli chodzi o atmosfere ,to jest ciezko i nikomu nie zalezy na tym zeby bylo lepiej. Wystawiam 3 poniewaz pomimo terminowegych wyplat zawsze znajdzie sie jakich powod zeby je zmniejszyc...

Adam Hodys

Myślę, że skoro nie Masz odwagi się przedstwić, to Twoja opinia jest tak wiarygodna jak praca jaką tu Wykonywałeś? Jeśli chodzi o odśnieżanie, to Zapomniałeś dodać, że była to praca dodatkowo płatna, na którą było wielu chętnych. Tak swoją drogą, to jestem ciekaw z jakich powodów Odszedłeś z firmy? Czy aby napewno Byłeś taki "święty"? Mogę podać przykłady pracowników, którzy pracują tu 10 i więcej lat i nie zamierzają zmieniać pracodawcy. z pozdrowieniami (usunięte przez administratora)

wyzysk pracownika! odsniezanie placu... zamiast sprzedazy, mechanicy zmieniaja sie jak rekawiczki! Firma ma coraz wieksza wymiane pracownikow, zmieniaja jak rekawiczki, ciagle nowe twarze ! najgorszy to j......

Zostaw opinię o JKK MOTO - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JKK MOTO