Opinie o JKK MOTO w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JKK MOTO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JKK MOTO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JKK MOTO w Katowice

Były pracownik mechanik

Nie polecam tej firmy Każdy szanujący się mechanik niech omija to miejsce szerokim łukiem śmieciowe umowy o pracę co innego na rozmowie co innego na papierze tłumaczenie że wszyscy tak mają Co do wyposażenia warsztatu szafek narzędziowych jakieś nieporozumienie brakuje napisu na narzędziach zssr Wykonywane prace nie zgodne z techniką Hondy

Siemka, na stronie maja ofertę dla asystenta serwisu blacharsko-lakierniczego. Nie ma nic na temat doświadczenia by go wymagali, więc może bym się zgłosił. Dawno komentarzy tu nie było ale ostatnie są jakieś odradzające. Jest tu ktoś na bieżąco i mógłby mi polecić by iść na tego asystenta?

Były pracownik mechanik Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w JKK MOTO?

AntyHonda Nowy wpis

Kiedyś samochody marki Honda były czymś na prawdę wyjątkowym ale teraz to jest jakiś żart. iVTEC nie ma nic wspólnego z tradycyjnym VTEC'iem. Poczytajcie sobie o tym pseudo wynalazku aby ekologom można było wejść głęboko w (usunięte przez administratora) bez użycia wazeliny. Sam salon może i ok. ładny i zadbany z perspektywy klienta ale obsługa serwisu robi sobie z tychże klientów jaja. Kiedy powiedziałem kolesiowi z serwisu że po 3 tyś km piszczą mi hamulce i chciałbym aby było to sprawdzone i naprawione to koleś z serwisu powiedział mi tekst który wciska się dzieciom z przedszkola... cytuję słowa człowieka który obsługuje serwis "Wie pan, z Hondą HRV jest takim autem że najpierw go słychać a później widać". Dodatkowo powiedział że nie skasuje mi błędu wymiany oleju bez wymiany oleju bo jak stwierdził "nawet MOTUL systentyk 300V" który jest przeznaczony do wysokich obrotów "nie wytrzyma więcej niż 15 tyś km". No ku...a śmiech na sali. Pewnie, ciężko się przyznać że Honda pakuje gówniane części. Podobno wyczyścili mi hamulce ale co z tego skoro po 100 km dzieje się to samo. Oczywiście nie możesz po prostu podjechać do Hondy aby usunąć notyfikacje które wkurwi...ą kierowcę "Zbliża się przegląd" i tak non stop póki nie podjedziesz do Hondy i wymienisz jakiejś pierdoły. Honda wstyd. Pierwszy i ostatni raz kupuje auto tej firmy a już na pewno nie w tym serwisie. Mało tego Po tygodniu dzwoni do mnie jakaś babka i pyta się czy jestem zadowolony z serwisu. Powiedziałem jej proste nie i powiedziałem jej to co napisałem tutaj. Powiedziała że do tygodnia do mnie zadzwoni i że "zrobi mi dobrze". Minął prawie rok i zero odzewu. Widocznie stwierdziła że mam za dużego jak na jej usta. Nie pozdrawiam Hondy i wszystkich którzy to czytają.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w JKK MOTO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
adzia1977

Odwiedzając salon JKK MOTO nie czujesz się jak w muzeum , gdzie wchodząc oglądasz "okazy"-jest wręcz przeciwnie.Od samych drzwi czujesz się zaopiekowany przez pracowników salonu. Wyczuwa się tam profesjonalizm, zaangażowanie,oraz szacunek dla klienta i współpracowników. Ekipa jest życzliwa ,uśmiechnięta i nastawiona w bardzo pozytywny sposób. Ludzie z ogromną wiedzą i chęcią do pracy.Jazda próbna bez problemu.Jakim samochodem i z jakim silnikiem chcesz się zmierzyć- jest to dostępne od ręki . Pan Michał działa jak maszynówka. Nie ma dla Niego pytania bez odpowiedzi. Ogromna wiedza na temat produktu jest godna podziwu. Pracownicy na każdym dziale służą swoją pomocą , potrafią doradzić i wybrać to co najlepsze dla kupującego.My spełniliśmy swoje marzenie kupując Hondę Civic Sport w czerwonym kolorze,którą specjalnie dla nas sprowadzono z Belgii. Jeździ się rewelacyjnie !!!Polecam Salon i samochody marki HONDA!!! Pozdrowionka dla Wszystkich pracowników i gratulacje dla szefa, że potrafi sobie dobrać taki zespół :)Agnieszka i Michał.

Jean Claude Ja Wam Dam
@adzia1977

Szkoda że nie uzyskałaś przy Michale mega giga orgazmu i narobiła w majtole. To dopiero byłaby jazda próbna

Brukarz
@Jean Claude Ja Wam Dam

z tego co słyszałem to na salonie zrobiono DUUUUUŻOOOO oszustw na klientach , o ktoruch oni wlasnue o tym nie wiedza , a zarzad zamiata to pod dywan by HONDA POLSKA nie dowiedziała sie o takich wałkach ma klientach robionych miedzy innymi przez pffffrrrr...pana michała hahahahahaha.....

@Jean Claude Ja Wam Dam

Przy Michale to może nie ale przy jego koleżance "A" to już nawet podwójnego...

@Stach

No tak... A coś na temat aktualnych warunków pracy tutaj? Widzę, że tu pracujesz więc info od pierwszej ręki będzie?

@Edyta

a co konkretnie chcesz wiedzieć Edytko?

@Stach

No jak w rzeczywistości atmosfera tutaj wygląda i też ktoś pisał o dość sporej premii i zastanawiam się jak ją otrzymać i czy mocno tną?

@Edyta

do jakiego działu chcesz się zatrudnić?

@Stach

Kobiety chyba tutaj nie mają zbyt szerokiego wyboru? Chyba, że się mylę? Pracowała kiedykolwiek jakaś na stanowisku stricte fizycznym? Jak z zarobkami na nich obecnie stoją? Widzę na stronie, że są stałe oferty. Faktycznie takie braki tu są czy to orientacyjne ogłoszenia?

@Edyta

A sprzedaż aut to nie jest fizyczna praca? Usta nie zamykają się, raczki tez w ciągłym ruchu, no i z auta do auta trzeba skakać, bagażnik pokazać, tylną kanapę.

@Stach

Ok. niby tak. A co jeszcze robi się na tym stanowisku tak naprawdę? prezentacja auta po krótce została przedstawiona i co jeszcze? czyli Panie to głównie sprzedają, tak?

Nie polecam. Firma jak (usunięte przez administratora) każą naciągać klientów. Ja pracowałem w serwisie, szef każe wymyślać niestworzone wymyślone szkody aby wyciągać kasę z ubezpieczenia. Wybita szyba, napisz że do tego lakier się porysował trzeba pomalować, a od szyby jest wgniecenie trzeba wymienić całe dzei. Z drobnej szyby rachunek na malowanie elementów wymianę dzwi całość 25 000. Tak to się robi w JKK. Masa takich historii.

Co wchodzi w socjal JKK MOTO?

Steve Wonder

papier toaletowy, prezerwatywy oraz żel aby było łatwo ! A zapomniałem chusteczki do smarkania po otrzymaniu wypłaty !

Majk Tajson

i kierownik z warsztatu który spędza tam 48 godzin na 24 i wypija 15 wiaderek kawy z ekspresu żeby przeżyć ! Mówią na niego STACHANOWIEC ! Bo ryje i ryje i myśli że ten system bez niego klęknie !

Max
@Steve Wonder

A prezerwatywy po co ? :))))) Może ułatwiają sprzedaż ?

Smakosz
@Max

Czyli na jazdy testowe nie zabierać swoich? :)

Szybki Lopez

Ja tam liże i ciągnę i nastawiam a wychodzę na tym dobrze. Wypłata 12.000 PLN + 4500 premii i 3500 PLN dodatku ekstra ! Nie kurzy się nie ma hałasu a swoje mam x 6 a inni tyrają i narywają i szarpią ! I kto jest najlepszy ! ?

Weronika
@Szybki Lopez

A na jakich zasadach działa ta premia ;D?

Max

Polecam tą firmę szerokim łukiem OMIJAĆ .Katastrofa katastrofa itd itp etc. Nie polecam serwisu natomiast sprzedaż samochodów PERFEKT obsługa. Pozdrawiam.

Wiola
@Max

Napisz coś więcej o sprzedaży , z kim tam rozmawiać ?

Paulina

@byłypracownik, napisz prosze jaka jest atmosfera wśród pracowników firmy JKK MOTO? Czy w firmie można liczyć na jakiekolwiek premie i socjal? Jak wygląda sprawa z benefitami i opieką medyczną? Wasze informacje są ważne dla osób, które chcą aplikować.

Brukarz

,FIRMA KAAAAATAAAAASTROOOOOFFFAAA

Finansier
@Paulina

tak możesz liczyć ! Jak się przyjmiesz to osobiście tam cię w zakamareczku przebadam ! Premia i socjal zapewniony i mediko !

Sandra
@Brukarz

Miałam krótki epizod w tej pseudo firmie, dlatego podzielam zdanie KATASTROFY

@Paulina

Tragedia, odpuść sobie nie warto...

Jacek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jakieś ważne wskazówki?

Honda Srakka
@Jacek

Omijać szerokim łukiem! Rotacja świadczy o firmie!

Nawet dlugopis będziesz musiał sobie zorganizowac

Nie rozumiem administratora..??.Jak nazwać kogoś kto (usunięte przez administratora) i nie wypłaca należności na którą się umawia??? Czemu jak ktoś nazywa rzeczy po imieniu od razu jest pod cenzura?

gt

Centrum Samochodów Używanych JKK MOTO - CO TO ZA FIRMA ?? adres inny podany a salon HONDA informuje że nie ma nic wspólnego z autami używanymi... strona pusta zero opinii jeden nr telefonu .... ?? https://jkkmotocsu.otomoto.pl/

Sikawkowy

tak i tak sikam do czajników na herbatkę a potem pluje ! A najbardziej temu pier........nietemu Prezesikowi ! Smacznego ! :)

Radek

Dla osoby nie mającej kwalifikacji do pracy w takiej firmie to może być za trudne!! Firma z dobrymi notowaniami, polecam!

Jean Claude Ja Wam Dam

Pracuję w JKK od dawna. Tak od 7do19 i rano przyjeżdża catering że śniadaniem i można sobie wybrać trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV rozmowy potem spacerek. Następnie obiad mięsny wegetariański i z grilla do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki i piwko. Po obiadku drzemka podwieczorek i kolacja i do domciu no ewentualnie mała imprezka. Wynagrodzenie za pracę to 5500 PLN + premia za przyjście do pracy 1550 PLN + 200%dodatek za soboty i nadgodziny Kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępujemy u niego do spowiedzi i komunii świętej i odtrzymujemy rozgrzeszenie a sam Prezes udziela nam błogosławieństwa Polecam. Atmosfera niebiańska.

Ginter

Wspaniale

hlehuhike
@Jean Claude Ja Wam Dam

Jak tak chwalisz i kłamiesz tzn.,ze bierzesz z polykiem zarzadowi...

SZUKAJACA

To jest portal o pracodawcy i opiniach o pracy w tej firmie .Czy ktoś by mógł się opowiedzieć na ten temat . Jak tam atmosfera w pracy .? Czy warto do nich aplikować?

Mirosław
@SZUKAJACA

Masz racje. Ja tez chciałbym dowiedzieć się więcej informacji o aktualnych warunkach pracy i wynagrodzenia. Niestety nikt ostatnio nie pisze na ten temat. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/jkk-moto-sp-z-o-o,5997 znalazłem ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko doradca serwisu blacharsko-lakierniczego. Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz szansę na rozwój zawodowy i zdobycie doświadczenia. Czy ktoś będzie aplikował?

Były
@SZUKAJACA

Wypłaty z ppoznieniem mimo ,ze na konto. Mobbing. Kierownictwo apodyktyczne i nie szanoje ludzi ,a zarobki skandal. Ostatnio odeszła spora ilośc ludzi. Od pracownokow biurowych z salonu czy fizycznych. W firmie zatajane sa rzeczy by PIP , URZAD S. czy nawet policja o tym sie nie dowiedziała.

Ktos

Jedna z gorszych firm. Pracownicy sie nie liczą , (usunięte przez administratora). A co wazniejsze SA ROBIONE SZKOLENIA NIE ZWIĄZANE LIPNE Z KASY UNII EUROPEJSKIEJ BY PREZES MOGL ZAROBIC .. Nie Pozdrawiam

Mirosław

Na GoWork.pl pomagamy sobie wzajemnie dzieląc się opiniami na temat aktualnej sytuacji pracowniczej (czyli oceniamy firmę jako pracownik), a prawie wszystkie opinie dotyczą niestety oceny usług. Od pewnego czasu nie pojawiły się nowe relacje, które mogłyby opowiedzieć o pracy w JKK MOTO. Opowiedzcie proszę o tej firmie najlepiej z perspektywy swojego stanowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o JKK MOTO - Katowice

• Jak się pracuje w JKK MOTO?

Zobacz opinie na temat firmy JKK MOTO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JKK MOTO?

JKK MOTO
2.7/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Rzepakowa 6
    40-541 Katowice