Opinie o Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. w Kraków

"Przy dość sporej już liczbie pracowników dbamy także o integrację, dlatego przynajmniej raz w roku wyjeżdżamy na parę dni w jakieś ciekawe miejsce. Obcowanie ze sobą w otoczeniu niekrępującym, pozwalającym na swobodne podejmowanie tematów pozazawodowych jest świetnym sposobem na budowanie dobrych biurowych relacji interpersonalnych."

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. w Kraków

WWW

Były RKS wypowiada się ciepło o firmie mimo że w niej nie pracuje, obecni pracownicy biadolą i jęczą. Coś tu chyba nie gra. Z niewolnika nie ma pracownika jak tak bardzo jest źle i gdzie indziej będzie lepiej to nikt przecież nie trzyma na siłę. A to że ktoś ładnie zwrócił uwagę że można zostać mięsem armatnim to już się przekonałam. Wszędzie zwalniają i wszędzie są jakieś dziwne ruchy, wystarczy popatrzyć na TEVE i to jak ponad 100 osób poleciało. Tutaj przynajmniej jest stabilnie, jeżeli robi się swoje to nikt nikogo na siłę poprawiać nie chcę.

@WWW

"Były RKS" pisze ciepło o firmie, bo ma nadzieję tu wrócić jak zmieni się koniunktura. I wyraźnie nie chce palić mostów za sobą. Jak dla mnie to gra i nic szczerego.

Lola
@WWW

Krótko ujmując....jaki był mentor przez kilka lat taki zostal jego uczeń który już nim pozostanie mimo że nieobecny był tylko marionetką ucznia☺

I ja
@Lola

Coś w tym jest

@WWA

No jest kilku ze starego rozdania którzy zrobią i robią.... wszystko żeby taki scenariusz się nie spełnił .... kilku wraz z uczniem wałkiem boją się takiego scenariusza a mogło by być ciekawie...... a na koniec dodam zahaczasz o temat byłych żeby odwrócić uwagę o tego co się teraz dzieje ? próbujesz tworzyć wirtualne wizje ? po co ? może skup się na tym co nie trybi ?

@WWA

bu ha ha AKURAT FACET BYŁ SZCZERY DO BÓLU i za to zapłacił wysoką cenę a ty ?

@w temacie

Nie odwracam niczyjej uwagi i wiem co się dzieje. I w przeciwienstwie do niektorych sumienie mam czyste. I nie muszę zachowywac się jak czopek. Czekam spokojnie na rozwój wydarzen. A będzie się dzialo, czuję to... A Ty sie zastanów i przypomnij sobie fakty kto tak naprawdę zwalniał na początku "kariery" KP

@w temacie

Tak zapłacił za szczerość... W tej firmie nie można byc szczerym, bo zawsze za to ponosi się konsekwencje i nienawiść do 10 pokolenia.

@WWW

Takie to dziwne że ktoś dobrze wypowiada się o firmie mimo tego że już nie pracuje ? trzeba było być w tej firmie żeby się wypowiadać, ja wypowiadam się zgodnie z tym jak było . Nie każdy musi narzekać co nie ? inni narzekacze mogą pisać coś innego ale najpierw należy zacząć od siebie zanim zacznie się pisać głupoty ..... z drugiej strony tak daleko bym nie wychodził z porównaniami do gigantów np do TEVY, każda firma ma swoją strategie , a co do stabilności moim zdaniem nie ma takiego pojęcia.... Odniosę się też do tego że nikt nikogo na siłę poprawiać nie chce, nie zgodzę się .... może po prostu trzeba się wsłuchać w tych którzy są na pierwszej linii z klientami ? jednak żeby się wsłuchać trzeba rozmawiać .... a nie patrzeć tylko na siebie .....no innej drogi nie ma . pozdrawiam

@WWA

błądzisz co do gry i szczerej wypowiedzi może lepiej się skup na relacjach i na problemach które na rynku dopadają wielu........ a nie na ocenie czy ktoś gra czy pisze szczerze , czyżby już strach zagościł w kilku umysłach ? A może w przypływie tej oceny odważne podpiszesz się ? strach ale przed konfrontacją jest większy co nie ?

Od wielu lat razem
@WWA

No masz rację prędzej czy później się zadzieje mega czopku, pamiętaj każda wazelina ma swoją przydatność, twoja 4 letnia kadencja się kończy o całe 3,5 roku za późno, powiedz DZ nie ma ci przynajmniej głupio? Co wniosles do firmy po awansie wymień może chociaż jedną rzecz jakim to sukcesem możesz się pochwalić no jakim? Więc zamilcz czopeczku bo nawet na miano czapka to se trzeba zasłużyć. Pilnuj lepiej pozostałych swoich biznesów bo czasami wali się wszystko naraz ...

@Od wielu lat razem

Tak mnie to ruszylo co napisales, ze nie mogę spać. Najlepsze w tym szystkim jest to, że nie jestem z NS :). Ale rozumiem, że można się pomylić. Wybaczam.

@Od wielu lat razem

I zapomnialem się ppdpisac z tego wszystkiego. WWA miło mi. :)

@Od wielu lat razem

Moj sukces ? Jestem po prostu UCZCIWY. Nie kombinuję z Mbit, Vantis czy klubem fitnes. Nie kupuję obrotu mimo nacisków chociaż czasami premii żal. Jeszcze trochę poczekam na zmiany, bo fajnie się jeździ nowym autem. :). Liczylem na to, ze po ubieglorocznym spotkaniu z zarządem coś sie zmieni. Ktos wreszcie chcial rozmawiać. Niestety jak zwykle umarlo wszystko śmiercią naturalną. No nie, KP wylecial, ale to jedyna zmiana.

@w temacie

Zbyt daleko idące wnioski ???? nie za szczerość przyszło nam zakończyć współpracę a za brak akceptacji z mojej strony na pomysły że strony gościa z innej bajki /Kamila/ oraz na sposób traktowania ludzi, owszem to były szczere wypowiedzi ale raczej chodziło o współpracę której wraz z nadejściem KP nie było i nie mogło być z takim podejściem do różnych ludzi w różnych działach w firmie. Pozdrawiam

JFK

WWA - Wspieramy Waszą Anonimowość? Całą Dobę :D :D

@JFK

Dobre, nie odczytałbym tego w ten sposób :)

kama

bez przesady

Alicja

@Ja, co ma na celu Twój komentarz? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych opinii na temat pracodawców. Jeśli chciałbyś powiedzieć coś o warunkach oferowanych przez Zakład Farmaceutyczny Amara - zachęcam. @Miichau, jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Wysyłałeś już swoje CV do firmy? Myślę, że zawsze warto spróbować!

Miichau

Hej, chciałbym aplikować do tej firmy do działu Rozwoju bądź Marketing. Mam stopień doktora z biologii komórkowej obroniony rok temu. Czy ma to w ogóle sens i o jaką pensję mogę się ubiegać ? Jak często są awansy i podwyżki ?

Od wielu lat razem
@Miichau

Awanse? Człowieku u nas w marketingu to Grzesiek tak się okopal jak taki jeden dyrektor którego już nie ma. Greg wie co i jak przekazać na górze by było po jego myśli za jego kadencji dwóch dyr pogonili i do jednego i do drugiego dołożył swoje pięć groszy..... nie ma tu szans na jakieś swoje wysoki a szkoda bo pomysłów na obecne czasy brakuje w marketingu

@Od wielu lat razem

Spoko, ale mało konkretnie. Czyli co ? nie ma opcji na awans i podwyżkę ? A z jaką pensją można tam aplikować z doktoratem - czy to nic nie daje ?

@Od wielu lat razem

Troche nieaktualne. Grzesiek już zrownany z ziemia i po okopach ani śladu. A marketing buduje się od nowa. Moze cos z tego bedzie.

@WWA

to może by tak w końcu ktoś odpowiedział konkretnie dla odmiany ?

@Miichau

Myślę że powinieneś wykonać tel do kadr ewentualnie wysłać CV a nie pytać o awanse,podwyżki i chwalić się doktoratem na gowork-u licząc że ktoś z decydentów złoży ofertę pracy

@Były RKS

Nie liczę na to :) oczywiście ze tak zrobię ale dopiero wchodzę na ten rynek. Na pewno się zapytają ile chce Pan zarabiać. Podejrzewam ze jak in rzucę mało np. 2700 netto to powiedzą „jasne witamy na pokładzie !” I zrobię z siebie łosia bo mógłbym 1000 więcej spokojnie zarzadac. A z drugiej strony jak np powiem im 4000 netto to powiedzą „aha to my się zastanowimy i oddzwonimy”. Oto tylko mi chodzi ile mogę zarzadac na start i jakie warunki. Pzdr

Ala
@Michau

Wykształconych osób potrzeba ale lepiej wybierz dział wdrożen to lepsza ścieżka i przełożeni.

@Ala

Właśnie o tym dziale myślałem, zawsze r&d lepsze od marketingu.

Od lat razem

Ale temat pod publikę sobie zapodaliście nikt tu już nie wróci dużo nieprawdy i czarnej roboty na rynku i na zarządzie zrobiliście koniec kropka. Trzeba by być desperatem by tu wrócić a ci co to ciagneli przez pierwsze lata desperatami nie są nie macie co liczyć na to nawet jak was tu nie krytykują to nie powód by przypuszczać że liczą na powrót. Lepiej się skupie na terminowych rozliczeniach naszych aptek a nie bijcie piany w postaci tematów z serii science fiction.

Pracownik Produkcji

Bardzo krótka rozmowa kwalifikacyjna, przedstawiono mniej więcej zarys tego co mam robić

Brak

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
+44

Forum wyraźnie ozylo. Czy to wizja komety nad Doliną Muminków czy po prostu upal. xD. A moze jedynie prawda nas wyzwoli ?

Drogi głosie wielu, na wstępie wypada zaznaczyć że napisanie całego tekstu z wciśniętym caps lockiem wcale nie dodaje większego wydźwięk wypowiedzi a jedynie utrudnia czytanie. Do odpowiedniego zrozumienia tekstu też potrzebna jest interpunkcja która w tym przypadku zaburza całość wypowiedzi powodując wrażenie niespójnego toku myślowego. Nie z liczebnikami piszemy osobno prócz wyjątków jakim jest np. niewiele. Z kolei przymiotniki piszemy razem w tym przypadku chodzi o nierealne. Biorąc pod uwagę powyższe stwierdzam chaos nie tylko w piśmie ale również w mowie i może to być przyczyną twoich problemów z konkurencją i nie na aptekach tylko w aptekach. Z drugiej strony szybka reakcja na wpis z gowork konkurencji świadczy o tym że zamiast pracą zajmujesz się niepotrzebną agitacją. Większa ilość pokory i koncentracji na planie oraz odpowiednie podejście do sprawy rozwiązuje szereg sztucznie nagłaśnianych problemów.

JEDENZNIEWIELU
@44

zawsze to samo podejście zero wniosków, K P obdzwania już piątego z nas padają konkretne propozycje ale ty oczywiście tylko plany , gramatyka - czyli same najważniejsze rzeczy o rany jaka znajomość własnego zespołu i innych nie z twojego zespołu ! niewłaściwa ocena sytuacji ....ale jaka wiedza o tym co się w środku dzieje taka ocena Radze stanąć prze lustrem i zacząć ocenę od siebie koleżanko ;-) ....... i jak tu się coś ma zmienić skoro przy każdej sytuacji takie same podejście DO RESZTY CZYTAJĄCYCH BYŁO IŚĆ JAK ZADZWONIŁ A NIE ZASTANAWIAĆ SIĘ CZY WARTO tu przy tych naszych "................." nic dobrego już nas nie spotka no może poza wymianą aut zawsze ten sam uśmiech

@JEDENZNIEWIELU

Idźcie, idźcie - po czasie i tak wracacie.....

@44

Hej 44 piszesz o pokorze ale tym tekstem o powrotach pokazałeś jak wielką Ty masz pokorę i szacunek. p.s to że niektórzy wrócili nie znaczy że wszystkich tym samą miara trzeba mierzyć.... Pozdrawiam

@44

Jak to mówią,kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Droga Koleżanko ( tak na marginesie w korespondencji używamy dużych liter jeśli zwracamy się do odbiorcy czy to maila czy listu, z interpunkcją i składnią też kiepsko :)) - może jakieś konkrety ? Może też warto się wziąć za jakąś robotę, a nie bełkotać coś bez sensu w godzinach pracy, chyba tylko po to, aby tu zaistnieć. Można wykazać się na innym polu :)

@44

Jasne, jest taki jeden, który wrócił po tym jak mu nie wyszło. Do trzech razy sztuka.

@JEDENZNIEWIELU

Może czas najwyższy, aby ktoś wreszcie powiedział jak wygląda sytuacja. KP zrobił się aktywny ? Szuka ludzi do czarnej roboty, których na pewno poświęci jak będzie coś nie tak i Hasco się na nim pozna. Myślę, że nastąpi to niedługo. Tam nie będzie klepania po plecach, kupowania obrotu i innych tego typu akcji.

no FAKT
@+44

no ale kasę KP oferuje dużo lepsza niż u nas po kilku latach pracy a regionalni bez porównania , przynajmniej maja pojecie o tym co się wśród ich ludzi dzieje a nie jak u nas karierowicze bez pomysłu na siebie i na firme

@no FAKT

Może chce zasłużyć na czerwone Audi :) Do mnie nie dzwonił. A tak wieszał psy na Darku, że zabiera pracowników. Widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Może weźmie do siebie regionalnych ? Chyba dałabym na mszę :).

I ja
@+44

Nawet na kilka mszy!!!

Alicja

@Foźniak, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Zakład Farmaceutyczny Amara. Długo już jesteś związany z tą firmą? Jak oceniasz tę firmę na tle innych, podobnych z branży? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią. @WWW, rozumiem, że też pracujesz w Zakład Farmaceutyczny Amara. Możesz napisać, w jakim trybie odbywa się praca w tym miejscu? Myślę, że taka informacja może być naprawdę cenna.

Foźniak

Znowu zwolnili za niewinność, powiedzą, że już nie będą, pewnie teraz będzie to początek. Więcej naraz nie mają jak. Ja odpadam. Robią tak samo jak KP im pokazał tylko, że teraz Fagron rządzi. Trzeba spadać i tak marnie płacą.

Alicja

@44, czy pracujesz w Zakład Farmaceutyczny Amara? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych i kulturalnych opinii na temat pracodawców - jeśli więc takową posiadasz na temat tej firmy, zachęcam do podzielenia się nią z nami. @GŁOS WIELU, nie bardzo rozumiem, co ma na celu Twój komentarz. Czy pracowałeś w Zakład Farmaceutyczny Amara?

Alicja

@Henryk, dlaczego? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Czy stało się coś konkretnego, co jest powodem Waszej decyzji? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Zakład Farmaceutyczny Amara? Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się na ten temat?

Henryk

Witam, wszyscy z mojego dzialu zlozyli juz wypowiedzenia-skladam i ja.

Alicja

@Były RKS, bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź, poruszasz w niej wiele istotnych kwestii. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego! Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w Zakład Farmaceutyczny Amara w Krakowie?

w temacie

obroty niby te same ale wartości sprzedaży już nie ..... i po co to było ? początek roku to nie był dobry moment na zmianę czegoś co działało.... patrząc z boku to nie był dobry czas na takie "nowe" założenia, jak to jest część powiedzmy to szefostwa wie że to nie było mądre posunięcie ale nie ma siły przebicia żeby to forsować , a część liczy na to że jakoś to będzie bo "tu" i tam a szczególnie tam ;-) się zgadza . Czy aby na pewno ? cyfry jednak nie kłamią , oczywiście te cyfry nie po przetworzeniu ;-) Wszystko trzeba podać na tacy a i tak..... "zrobię babci na złość niech mi uszy zmarzną" czyli dla zasady będzie tak jak "duży" chce . Duży zawsze miał racje ? Nie zawsze ....

@w temacie

Może po części masz racje ale pamiętaj że przywilej właścicieli i dyr jest możliwość zmiany decyzji,różnych decyzji.... w każdej chwili. Wiem o czym piszesz i zgoda że ktoś powinien z wyprzedzeniem o pewnych zmianach poinformować, ktoś mógł wypracowane relacje i to wypracowane relacje nie przez siebie...... podtrzymać i bardziej cywilizowany sposób zakomunikować zmiany, bo unikanie kontaktu brak odpowiedzi np: na maile i tel oraz nie wychylanie się, brak inicjatywy to już bardziej kwestia stylu i klasy tej konkretnej osoby którą tu tak "piłujesz" no ale każdy reprezentuje jakiś tam poziom, w mojej ocenie takie zachowania zawsze uderzają w firmę prędzej czy później a nie w osobę która jest tylko wykonawcą pewnych decyzji, decyzji które powinny być inaczej komunikowanie. P.s swoją drogą "w temacie" też masz sporą wiedzę.... :-)

Alicja

@w temacie, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Zakład Farmaceutyczny Amara. Długo już jesteś związany z tą firmą? Jest jakiś socjal dla pracowników? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Zakład Farmaceutyczny Amara? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

@Alicja

Jako były RKS mogę tylko w samym pozytywnym stopniu wypowiedzieć się na temat mojej byłej firmy, mimo że decyzja o moim odejściu nie wyszła ode mnie więc tym bardziej Alicjo możesz oceniać mój wpis jako prawdziwy. Powiem tylko tyle że Prezesi, dz. Sprzedaży, kadry, finansowy i po części marketing to wszystko w firmie na właściwym poziomie socjal też był ale najważniejsze to to że atmosfera jest ok oraz to że firma cały czas się rozwija - co więcej trzeba? Poza jednym niewypałem w postaci dyr sprzedaży którego już na szczęście tej firmy nie ma a na mojej drodze na moje nieszczęście się parę lat temu pojawił..... to jest to firma która można polecić i ludzie z którymi zawsze można się było dogadać i na koniec Alicjo dodam żebyś miała pełen obraz takich w porządku prezesów w całej karierze miałem tylko w dwóch firmach , fajny zespół, cele realne do osiągnięcia jeżeli jesteś ambitna i lubisz walczyć to aplikuj i się nie zastanawiaj.

Alicja

@Henry @Gość z tego co widzę na stronie www Zakład Farmaceutyczny Amara rekrutuje nie tylko do magazynu. Można aplikować na następujące stanowiska: Pracownik Działu Marketingu Pracownik Działu Sprzedaży Hurtownia Farmaceutyczna Pracownik Działu Kontroli Jakości Pracownik Działu Zapewnienia Jakości Pracownik Działu Rozwoju i Wdrożeń Pracownik Działu Zaopatrzenia Pracownik Działu Produkcji Pracownik Działu Magazynu Pracownik Laboratorium Kontrolnego. Po szczegóły zapraszam tutaj: http://amara.pl/kariera/ Znaleźliście coś dla siebie? Wyślecie swoje dokumenty aplikacyjne? Jeśli zdobędziecie jakieś doświadczenie w procesie rekrutacyjnym i w pracy dla Zakład Farmaceutyczny Amara, proszę podzielcie się nim z nami tym na forum.

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Henry

Tak. Szukają pracowników magazynu.

Fik-Mik

Jasiek

Jakieś zmiany zaszły w firmie, że tak oceniacie innych?

w temacie

hej D coś krucho się zrobiło z twoimi liderami regionu gdzie pogubiłeś sprzedaż ? Rzepakowa się skończyła ..... teraz kolej na Porcelanową..... no ale przecież D ma kontakty bu hahaha ...... To że po tej lawinie wcześniejszych komentarzy zacząłeś jeździć nic to nie dało ...... coś co trwa latami wypracowuje się latami a nie tygodniami i to wtedy jak trzeba już gasić pożar ..... wtedy już za późno żeby się układać ....... a jak już tak opowiadasz w firmie o tych wspaniałych kontaktach które masz to mam pytanie tak sam przed sobą zastanawiasz się może czasem co dają twoje wizyty ? poza ściemą którą wciskasz w firmie ? korzystasz tylko z tego że nie ma kto sprawdzić w terenie twoich działań dopóki nie pójdą po rozum nie zatrudnią dyrektora z branży. Nic nie trwa wiecznie i klepanie B po ramieniu i wychwalanie jego powielanych od K pomysłów , nie wychylanie się i pilnowanie tym samym ciepłej posadki też się z czasem kończy . Stary nie jest taki głupi jak myślisz , i jak się chwalisz tym że się nie pokapowali i wszystko wróciło do normy to się dobrze rozglądaj bo nie tylko ściany mają uszy w tej branży .... no ale czym się martwić swoja firma się kręci, "studio sport" ;-) też ,chatka wyremontowana i nie tylko..... często się zastanawiam czy ktoś tego nie widzi czy nie chce widzieć ? aż takich podwyżek u nas nie ma .....czasu też nie można podwoić .....magik ? może .....

Grzesiek

Czy firma potrzebuje pracowników? sporo dobrego słyszałem.

Mirek
@Grzesiek

;D Hahahaaa

Papierek
@Grzesiek

Ta firma powinna płacić kary za zanieczyszczanie środowiska. Spirytus salicylowy pakują oprócz butelki w spory karton. Może jeszcze powinni w folię bąbelkową i plastikową torebkę? Klienci mają segregować odpady ale te odpady są tylko z winy takich "firm".

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o. napisali 58 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o.