Lubfarm S.A.

Lublin

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Lubfarm S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubfarm S.A.

belin

No z pewnością są socjale @awww a do tego jeszcze umowa o pracę.

qwerty

Witajcie. Może ktoś z was pracuje/pracował w Lubfarmie jako kierowca i chciałby się podzielić swoją opinią na temat tej pracy?

Heniu

Witam chciałbym sie podpytać jak wygląda sytuacja pracy w tej hurtowni na stanowisku kierowcy? ktos cos podpowie?

były pracownik

przełożony - 2013-02-03 23:46:44 pracownik - 2012-04-17 17:03:04 Kto pisze takie bzdury o Lubfarmie? Praca tylko po znajomości, pierwsze wrażenie dobre, potem jest już tylko gorzej. Mała płaca, nadgodziny, aroganccy szefowie.... Odradzam. Ale jak mawia kierownik B. \"Pensja zawsze jest na czas\" to jedyny plus:/1) Kto ma kwalifikacje to dostanie pracę, żadne znajomości. 2) Mała płaca?! Nadgodziny. Jak się chowasz pomiędzy regałami zamiast pracować to nie zarobisz samymi nadgodzinami. Ale co poniektórzy myślą, że komuna nadal jest i "czy się stoi czy się leży kasa się należy". 3) Aroganccy szefowie, hmm Nie oczekuj, że ktoś będzie cię "głaskał" skoro nie wypełniasz poleceń przełożonych. Firma się rozwija i to jest duży plus. Kto szuka stałej stabilnej pracy na pewno nie może się obawiać o przyszłość, pod warunkiem, że będzie rzetelnie wywiązywał się ze swoich obowiązków.Odp: ad. 1 Kwalifikacje??? Śmiech na sali. Jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby zebrać leki z wz i zrobić paczkę? No, ale może dla Ciebie to skomplikowane. Jak nie jesteś z rodziny zmianowych, albo kogoś z biura to zapomnij o awansie. Możliwości awansu też są ograniczone, bo trafisz do reklamacji, na komorę wydań może na słuchawkę. 20 lat istnienia firmy i nigdy nie dali ogłoszenia, że poszukują pracowników- bo jedyna droga to TYLKO PO ZNAJOMOŚCI. ad. 2 Owszem płacą za nadgodziny (kwota nadgodzin wrzucona do premii), które są OBOWIĄZKOWE. Ludzie, którzy ich nie chcą są szykanowani. Praca w piątek, świątek i niedzielę, a na umowie jest praca 5dni w tyg. ad. 3 Znasz zwrot "przerost formy nad treścią" to najlepsze podsumowanie dla "kierownictwa" tej pseudo-super-firemki Owszem, firma się rozwija, ale jakim kosztem. Kilka lat temu to był niezły zakład pracy, a teraz zrobili z tego małe (usunięte przez administratora) bardzo współczuję ludziom, którzy tam jeszcz

przełożony

pracownik - 2012-04-17 17:03:04 Kto pisze takie bzdury o Lubfarmie? Praca tylko po znajomości, pierwsze wrażenie dobre, potem jest już tylko gorzej. Mała płaca, nadgodziny, aroganccy szefowie.... Odradzam. Ale jak mawia kierownik B. \"Pensja zawsze jest na czas\" to jedyny plus:/1) Kto ma kwalifikacje to dostanie pracę, żadne znajomości. 2) Mała płaca?! Nadgodziny. Jak się chowasz pomiędzy regałami zamiast pracować to nie zarobisz samymi nadgodzinami. Ale co poniektórzy myślą, że komuna nadal jest i "czy się stoi czy się leży kasa się należy". 3) Aroganccy szefowie, hmm Nie oczekuj, że ktoś będzie cię "głaskał" skoro nie wypełniasz poleceń przełożonych. Firma się rozwija i to jest duży plus. Kto szuka stałej stabilnej pracy na pewno nie może się obawiać o przyszłość, pod warunkiem, że będzie rzetelnie wywiązywał się ze swoich obowiązków.

opalony

Firma sie rozwija, ale nie na korzysc pracowników.

pracownik

Kto pisze takie bzdury o Lubfarmie? Praca tylko po znajomości, pierwsze wrażenie dobre, potem jest już tylko gorzej. Mała płaca, nadgodziny, aroganccy szefowie.... Odradzam. Ale jak mawia kierownik (usunięte przez administratora) \"Pensja zawsze jest na czas\" to jedyny plus:/

Zostaw opinię o Lubfarm S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubfarm S.A.