Opinie o Epsylon Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Epsylon Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Epsylon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Epsylon Sp. z o.o. w Lublin

Bożena Nowy wpis

Proszę o informacje czy Pani aktualnie u nich pracuje?

Bożena Nowy wpis

Gdzie teraz firma Epsylon ma siedzibę i kto jest w Zarzadzie tej spółki ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Epsylon Sp. z o.o.?

Bożena Nowy wpis

Czy ta firma istnieje ? Proszę o dane adresowe i kontaktowe

Bolo

Czy firma normalnie działa? Dlaczego nikt nie pisze?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Epsylon Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
misiek

no dokładnie cos tu nie do końca gra. Z tego co widze to była oferta do nich jako opiekun klienta, ale wydaje mi sie, ze spokojnie można zarobić u nich do 3000 zł tak lekką reka, a co do premi to bywa róznie chyba.

Bożena

Witam proszę zatem i namiary na ta firmę. Ewentualnie informacje co do strony i osób aktualnie nią zarządzających. A moze firmę ktoś zakupil? To tez bylaby dobra wiadomość

Bożena

Proszę podać namiary na firmę o której Pan pisze.

Bożena

Witam, nie nie zwinęli się kręcą lody dalej tylko pod nowym adresem. Ja również jestem wierzycielem sprawę przeciwko nim prowadzi w moim imieniu Komornik z Lublina [usunięte przez moderatora] aktualnie maja zajęty sprzęt czekam na dzień licytacji. P.S mają nową stronę internetową z nowym logo choć nazwa ta sama tam sa umieszczone aktualne telefony i adres W razie pytań chętnie pomogę

Wierzyciel

Nie nie mamy, zwinęli się chyba? a zalegają nam z należnością od lipca 2012- chyba potwierdzi się opinia jw...

mm

czy ktos ma aktualny kontakk z ta firmą

Szanowni Państwo, firma epsylon z Lublina jest bandą [usunięte przez moderatora] którzy żerują na naiwności osób poszukujących pracy. To, co zawierają powyższe wypowiedzi jest niestety prawdą, zatem WSZYSTKICH przestrzegam przed tą firmą.

Jakość promowanych produktów idzie w parze z warunkami pracy i kulturą osobistą \"przełożonych\". Koreańskie gówno, które nazywane jest sprzętem, nie posiadające żadnych badań klinicznych tylko umniejsza tym drugim. Co do warunków zatrudnienia-jeśli kogoś stać na sponsoring, to proponuję realizować się dla bardziej szczytnych celów, ale na pewno nie należy do nich wspomaganie finansowe interesu pszenno-buraczanych chłopków z Lublina. Nie wypłacanie pensji, inwestowanie w służbowe paliwo, brak opłacania składek ZUS są w tej \"firmie\" rzeczami na porządku dziennym. Ale i ja wierzę w Wymiar Sprawiedliwości i z przyjemnością spojrzę tym złodziejom w twarz odbierając to, co moje.

doboszomaniak

potwierdzam treść i fakty, które są makabryczne co do firmy Epsylon z Lublina. Tankowanie za swoje, brak wypłaty wynagrodzenia, wątpliwości i podważanie stanowiska lekarzy. Nie polecam i nie życze nikomu pracować [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Epsylon Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Epsylon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epsylon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Epsylon Sp. z o.o.