BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek

Lublin

Opinie o BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek

Tomcio

pracować a nie się opierdzielac, jedni pracują a drudzy pól dnia w domu siedzą ,chyba mają za małe plany jak na pracowników jeżdżących po aptekach.

Zuzanna

Widzę, że macie dużo uwag co do pracy przedstawicieli handlowych. Chętnie dowiemy się jak wygląda to z drugiej strony. Ktoś z Was pracuje jako przedstawiciel i mógłby się odnieść do ostatnich komentarzy? Obecnie firma poszukuje również osoby do pracy jako Asystent ds. Walidacji. Co możecie powiedzieć o pracy w tym dziale firmy? Jakie rady macie dla osób zainteresowanych aplikacją na to stanowisko?

Ala

Przedstawiciele powinni mieć dużo wyższe plany, te plany są za male poł dnia sciemniają,późno wyjezdzaja,może warto pozakładać GPSY w autach, i zobaczyć jak pracują i ile godzin.

Benek
@Ala 13.06.2017 19:57

Zgadzam się z Tobą ala,zagonić przedstawicieli do pracy,ściemniają na maxa,pózno wyjeżdżają z domu,Gpsy by pokazaly ile godzin pracują w terenie a ile siedzą w domu,ktos ich tego nauczył, i na to pozwolił,przede wszystkim wiecej wizyt powinny robic dziennie.

arek

witam a ile zarabiają przedstawiciele medyczni czy farmaceutyczni w Biomed.Mozna 5 tysięcy zarobić?

Zuzanna

@były pracownikjak dawno to było? Możliwe, że była to sytuacja przejściowa. Co mogą powiedzieć na ten temat obecni pracownicy?

były pracownik

za moich czasów firma nie płaciła na czas absolutnie niczego: pensji, faktur, ZUSu

smerf
@były pracownik 13.05.2017 20:59

nadal nie płaci obecnym i byłym pracownikom wisi kasę....

Dora
@smerf 06.06.2017 08:37
nadal nie płaci obecnym i byłym pracownikom wisi kasę....

To firma w końcu placi czy nie placi,ogłoszenie na pracuj.pl bylo ze szukają kierownika i PH.Widziałam waszego PH w Poznaniu to w ogóle sie nie przemęcza,jedna wielka ściemka,pare punktów dziennie i zmyka do domu.

gg

no z tymi szkoleniami, to dałeś po całości :DDDDD

lanie wody

bhp i ppoż to raczej obowiązek pracodawcy więc...... Co do ISO to trzeba wiedzieć co się pisze......

szkolenia

Z bogatej gamy szkoleń oferowanych naszym pracownikom mogę śmiało wymienić szkolenia z zakresu BHP czy też PPOŻ. Dokładamy szczególnej staranności by nasza załoga gruntownie poznała wiedze z tego zakresu. By wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych pracowników szkolimy ich również w szeregu innych dziedzin jak: właściwe rejestrowanie czasu pracy nieodpłatnie udostępnianymi czipami lub licznymi szkoleniami z przeróżnych zakresów prowadzonymi w ramach wypełniania formularzy potrzebnych do spełnienia wymogów ISO.

Zuzanna

@pracoownik@pracownikdalej pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat możliwości rozwoju, które oferuje BIOMED. Na jakie szkolenia mogą liczyć pracownicy?

Tomek

A jak wygląda praca przedstawiciela medycznego w tej firmie? jaki jest zakres jego obowiązków, jaka płaca podstawa plus prowizja?, umowa o prace czy działalność?., jaki zakres województw. Jaka atmosfera miedzy Ph.?

pracoownik@pracownik

Firma dalej się rozwija, a kadra stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności. Firma przechodzi też regularne audyty jakości zagraniczne i krajowe bez żadnych problemów, oby tak dalej:) pozdrawiam

BIOMED LUBLIN

To już chyba koniec. Spółka ujawnia olbrzymie straty.

Biomak
@BIOMED LUBLIN 09.12.2016 00:12
To już chyba koniec. Spółka ujawnia olbrzymie straty.

Mylisz się kolego, widać, że nic nie wiesz co się w środku dzieje ;)

Biomak
@Biomak 10.12.2016 21:49
Mylisz się kolego, widać, że nic nie wiesz co się w środku dzieje ;)

księgowa świeża wypoczęta wróciła do pracy - będzie się działo ;)

racjonalista

do PM Praca mam nadzieję, że wiesz, że jeżeli rozpowszechniasz nieprawdę podlegasz odpowiedzialności karnej?

PM Praca

Rozmawiałem ze znajomym, który tam pracuje , o pracy zatrudnieniu sam chciałem złożyć dokumenty na medycznego bo jest rekrutacja.Jego słowa były dosadne: brak pieniędzy na wszystko np prąd płacą na raty, ludzie zarabiają jak by czas zatrzymał się 15 lat temu. Dodatkowo szukają ludzi bo jakąś firma rozwiązała z nimi kontrakt na jakiś produkt bo były problemy i tamta firma wolała ludzi zwolnić niż czekać na pieniądze. Jednym słowem polecam ją szukam dalej.

gruby.

Wszystko niby ok to dlaczego zalegają z wyplatami za inne rzeczy tez nie płacą.

Biomed Lublin

Biomed to przedłużenie studiów: nic nie zarobisz ale i się nie narobisz. Opierdalanie nieprawdopodobne, konsekwencje bycia złapanym żadne. Jeśli natomiast poważnie myślisz o miejscu gdzie zarobisz na życie poświęć swój czas na dalsze poszukiwanie rzetelnego pracodawcy, w Biomed nie zarobisz.

fda
@Biomed Lublin 09.11.2016 21:12

no i się skończyły wakacje - w ch. roboty, a pieniądze te same.

@bu chyba miałeś kolego na myśli przedstawiciela medycznego nie handlowego prawda?:D teraz faktycznie spora rekrutacja na te stanowiska jest jak widzę

Lublin

Jeśli jesteś niekompetentnym studentem bez doświadczenia i aspiracji to ta firma jest idealnym miejscem pracy dla ciebie. Jeśli masz jakiekolwiek umiejętności z pewnością znajdziesz bardziej wartościowe miejsce do pracy, nawet w Lublinie.

zainteresowana

Jaka obecnie atmosfera w firmie? Warto aplikować? Jaki produkty promuje się jako medyczny?

student

boska robota, nawet aparat władzy oparty na systemie bóg ojciec, syn boży i duch święty. Każdy kierownik to anioł który rąbka nieba przychyli pracownikowi. Polecam każdemu kto chce mieć styczność z cudami na co dzień i kroczyć pośród chmur nie dotykając ziemi.

Adolf

bez dwóch zdań Biomed to raj na ziemi co potwierdzi każdy pracownik tej wspaniałej firmy. Praca tutaj to zaszczyt, nie każdemu będzie dane przestąpić próg tych niebiesich wspaniałości

Misiaczek**

Witam wszystkich opiniujących: Fakty firma polska, ponad 70 lat na rynku, leki mają jakość światową, firma zlokalizowana w naszym regionie, miejsc pracy utrzymanych ok. 250, pensja na czas i kwotowo dobra jak na warunki krajowe, pracownicy to fachowcy z doświadczeniem, BIOMED-LUBLIN był jest i zawsze będzie. Taka prawda - pozdrawiam niedowiarków i negatywnie opiniujących (stary zarząd Wam płaci za te wpisy, bo im żal, ze firmy prawdziwym hochsztaplerom nie sprzedali).

Andrej2016

Witajcie, Pracownicy BIOMED-LUBLIN są dobrze wykwalifikowanymi specjalistami, o wieloletnim doświadczeniu w branży farmaceutycznej. Firma jest jednak otwarta na zatrudnianie do pracy osób młodych – każdego roku rekrutację przechodzą pomyślnie nowi kandydaci.Polska firma, lubelska firma, szanujmy rodzimy przemysł. Pozdrawiam

MagdaW

gwiazdka Biomed-Lublin jest bez wątpienia idealnym miejscem dla studentów i absolwentów, którzy chcą się uczyć i zdobyć cenne praktyczne doświadczenie. Wykwalifikowani pracownicy przekazują unikalną wiedzę na temat każdego aspektu funkcjonowania firmy farmaceutycznej - od technologii produkcji leków po regulacje prawne, systemy kontroli i sposób prowadzenia dokumentacji. Co więcej, są pełni zaangażowania i pasji, które skutecznie przekazują początkującym, stwarzając możliwość przeprowadzania bardzo ciekawych doświadczeń fizyko-chemicznych i obserwacji mikrobiologicznych. Chętnie odpowiadają na wszystkie pytania, doceniając dociekliwość młodych ludzi. I to wszystko w niesamowicie przyjaznej atmosferze, która powoduje, że chce się tam wracać :) Gorąco polecam, bo naprawdę warto.

Felix2000

Ostatnio byłem na szkoleniu z grupą studentów z UMCS w BIOMED. Było super, wykład a później wycieczka po wydziałach produkcyjnych. Profesjonaliści w każdym calu - POLECAM WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!

Karolina

Miesiąc praktyk w Biomed Lublin to z pewnością świetnie wykorzystany czas. Osoby, które chcą mieć tylko "papierek" nie mają tu czego szukać, praktyki dają szansę na zdobycie cennego doświadczenia i ogromnej wiedzy o technologii i regulacjach prawnych wytwarzania leków. Ponadto pracują tam profesjonalni i życzliwi ludzie, a firma może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. Praktyki w Biomedzie to szansa na naukę od najlepszych.

Igor12

witam, Ja też mam miłe wspomnienia w pracy tej firmie, kto chce ten się nauczy i doceni czas spędzony w gronie pracowników o dużych umiejętnościach zawodowych. Firma nie zasługuje na takie wpisy - robią to byli pracownicy którym nie chciało się po prostu uczciwie pracować i Biomed z nich zrezygnował. pozdrawiam

Agata

Gorąco polecam!!! Świetna atmosfera pracy w baaardzo miłym zespole i przede wszystkim możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego oraz podwyższenia swoich kompetencji

Łukasz

Staż oceniam jako bardzo udany. Praca w gronie ekspertów oraz przyjemna atmosfera są gwarantowane. Jeśli chcesz nabyć praktycznych umiejętności z zakresu analiz mikrobiologicznych oraz chemicznych to polecam Biomed- Lublin.

Paulina

Staż w BIOMED-LUBLIN oceniam bardzo pozytywnie. Polecam osobom chcącym poznać pracę w laboratorium chemicznym i mikrobiologicznym oraz zdobyć doświadczenie w przeprowadzaniu ciekawych analiz. Ponadto opiekunowie są uprzejmi i chętnie odpowiadają na pytania stażystów.

JULIA

Najlepsze praktyki w moim życiu!!! Ciekawe analizy, dużo informacji, naprawdę można się wiele nauczyć. Bardzo miłe opiekunki, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Polecam wszystkim, którzy chcą zainwestować swój czas w efektywny rozwój.

Magdalena

Polecam wszystkim Biomed-Lublin jako przyszłe miejsce stażu dające możliwość zapoznania się różnymi analizami fizyko-chemicznymi, jak i mikrobiologicznymi, a także zdobycia doświadczenia z zakresu procesów kontroli produktów leczniczych. Praktyki przebiegają w świetnej atmosferze, którą zapewnia zespół o dużej wiedzy i kompetencjach.:)

Joanna

Biomed jest idealnym miejscem, w którym studenci i absolwenci mają możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego. Przede wszystkim uczy samego"obycia" w laboratorium. Poza wykonywaniem analiz, pozwala też zapoznać się z systemem prowadzenia dokumentacji i przede wszystkim - uczyć się w gronie specjalistów. Zdecydowanie polecam staż w Biomed-Lublin :)

Orzech@orzech

Przyłączam się do opinii. Pracodawca dba o pracowników zarówno młodych jak i starszych, nie ściga jak w innych firmach. Pensje też zadowalające jak na region Lubelszczyzny i na czas. :)

mirella123

Zgadzam się, w BIOMED LUBLIN pracuje doświadczona kadra pracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą, uczą studentów i absolwentów na praktykach i stażach zawodowych. Na 10 firm - tylko ta przyjęła mnie na praktyki. Dziękuję BIOMED.

ex-worker

CzasEm zastanawia mnie zdziwienie ludzi: jak to firma biotechnologiczna i niskie zarobki? TAK!!!! Biotechnologia może istnieje w Centrum Badań, który opiera się na dotacjach unijnych a reszta wydziałów to...fizyczny ciężka praca uwierzcie.Przy czym bardzo specyficzna i wymagająca, wszystkie procesy w odpowiednich warunkach fizycznych, chemicznych, mikrobiologicznych w odp.czasie, wszystko protokołowane - więc składanie wycieraczek w VALEO (nie obrażając nikogo) może być przyjemniejsze. Tu reżim, kobiety nie mogą nosić biżuterii, makijażu (ale nie we wszystkich wydziałach jest to egzekwowane ale obowiązek ogólny jest.Ciągła rekrutacja o czymś mówi, ludzie po prostu odchodzą. Firma zarabia olbrzymie pieniądze, ale znam osoby (po studiach)które pracowały tam dobrych parę lat i nie doszły do wynagrodzenia 1700 na rękę (może to tylko kwestia wydziałów). Jeszcze wspomnę o skandalicznym traktowaniu personelu pomocniczego: jak śmieci jak służba za najniższą krajową - można się zszokować, kiedy już gdzieś się pracowało i jest porównanie.Bardzo im współczuje - bo to Korea Pn, jeśli chodzi o ich traktowanie. Ktoś powyżej pytał, że jego rekrutacja została zawieszona a potem wznowiona i o czym to ma świadczyć? że na stanowisko był wyznaczony człowiek (nie musze chyba tłumaczyć że w pierwszej kolejności idą osoby z polecenia) a jeśli te rezygnują bo widzą syf w warunkach pracy albo w układach pracowniczych międzyludzkich bo one też dają popalić, albo w końcu to do nich dociera na co się pisały...i wtedy jest poszukiwanie następnego z listy chętnych, która już była. Pani kadrowa jest już tak znudzona tym zapewne, że nie zdziwcie się jak będzie wam walić na "TY" ...no cóż taka kultura. I naprawdę nie wiem co poradzić tym, którzy chcą tam iść. Może szczęścia, że na innych wydziałach będzie lepiej. Ale myślę, że poziom i kultura pracy jest TAM wszędzie bardzo podobny...

ex-worker
@ex-worker 14.04.2016 09:32

opinia dotyczy Biomed Kraków, żeby była jasność.

Tadeusz

Ludzie, dla własnego dobra. Im dalej tym lepiej... Szkoda zachodu, aplikuj jedynie jeśli nie masz jakiegokolwiek doświadczenia i nie zależy ci na pieniądzach.

Mark

Witam Was Mam szansę na pracę jako specjalista ds. e-marketingu w Biomed. Jednak mam dylemat: byłem na rozmowie w listopadzie, teraz wznowili rekrutacje i jestem już prawie przy końcu rekrutacji. Pytanie, które mi się nasuwa: czy była to ponowiona rekrutacja (zatrudnili kogoś, nie przeszedł okresu próbnego i szukają ponownie?)Jak jest z rotacją pracowników w firmie? Czy tej firmie można ufać, czy to co obiecują na rozmowie jest prawdą? Dziękuje Wam za wszystkie informacje i sugestie Marek

były pracownik

szkoda ludzi którzy tam pracują, chyba najwyższa pora znaleźć inne zajęcie zanim pracodawca się zwinie i wszystkim "podziękuje" za zaangażowanie, zwłaszcza że nie płacą pensji na czas więc klapa będzie z hukiem i sporo ludzi ucierpi.

SZALEŃSTWO

Dotacje. Dofinansowania. Wsparcie. A Prezesy nic nie robią. Dzisiaj kurs nurkuje -75%.

wołodja

Jaka jest kondycja firmy możecie sprawdzić na notowaniach GPW.

Jeżeli komuś nie odpowiada to można znaleźć zatrudnienie w Biedronce, Lidlu itp... Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma..... Po co piszecie takie bzdury???

Biomed

pensja netto przedstawiciela 1500, samochód płatny, plany nierealne, atmosfera kiepska, podkradanie klientów i obszarów, brak narzędzi.

Krystian

proszę napisz o szczegôłach podstawa netto, narzędzia pracy czy dają auto ? Jakieś konkrety ludzie a nie wylewanie pomyji ...

szczery

napisal bym cos wiecej ale moze kogos uraze czy zdenerwuje wspomne jeszcze ze pracujac w tej ze firmie bedziesz w stanie zaopatrzec w leki cala swoja rodzine i znajomych

szczery

co prawda od lezenia i spania na twardych plaszczyznach dorobic sie mozna zwyrodnienia kregoslupa no ale co czlowieku poradzisz jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one

szczery

pensje placone sa regularnie to przyznam! ale nie cale dostaniesz 1000zl zeby morde zamknac a reszta ojtam ciesz sie ze pracujesz

szczery

a i z papierosami wiekszego problemu nie ma mimo twardego zakazu

szczery

kielicha wypic mozna jezeli kierownik przychodzi na ciezkim KACU to pracownik sobie tez dogodzi

Zostaw opinię o BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek