Opinie o BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek w Lublin

counter
2 59 227 5 1
pracownica
 Rekomendacja

Było mi wstyd przed mężem i znajomymi żeby powiedzieć że znowu nie dostałam wypłaty.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek ma ściśle ustalone godziny pracy?

pracownica
 Rekomendacja

Nn Nowy wpis
@pracownica

Czego piszesz takie bzdury pracuję tutaj i płacą na czss

Tak2Nie2
Nowy Nowy wpis
Kandydat

Witam jak wygląda sytuacja w firmie. Czy są przyjęcia? Jak z wypłatami?

Nn Nowy wpis
@Nowy

Przyjęć nie ma kasa najniższa krajowa

Tak2Nie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek?

HR

czas próbny 3 m-ce, następnie na etat

Tak3Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Andrzej Bondyra

Nie płaciliśmy pracownikom pensji. Dyrektor finansowy Biomed Lublin WSiSz.

pracownik Biomed

Firma przejściowo wstrzymuje wypłaty

TakNie2
Aneta
@pracownik Biomed

Napisz, proszę, więcej, z czym to jest związane. Czytałam w sieci, że teraz akcje Biomedu skoczyły na giełdzie, podobnie jak i innych producentów szczepionek i surowic. Czy to nie wpływa na Waszą pracę i zarobki?

Tak3Nie1

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Lol
@Pytanie

Nie ma żadnych szans na rozwój. Zarząd wręcz pogrywa sobie pracownikami, a ostatecznie i tak zatrudnia "swoich". Jedyny plus jest taki, że wbrew komentarzom, płacą w terminie.

Tak7Nie1
dyrektor finansowy

Marką Biomedu jest nie płacenie na czas. Nasza dewiza to: szybciej doczekasz się wypłaty niż podwyżki. Andrzej.

Anna

Przed wizytą u lekarza trzeba sprawdzać czy zapłacili ZUS, różnie z tym bywało. Można sporo zapłacić z własnych pieniędzy jeśli akurat nie zapłacili składek.

Andrzej Bondyra

Jako dyrektor finansowy, osoba odpowiedzialna za wypłaty potwierdzam że nie płaciliśmy pracownikom pensji. Sytuacja ta co jakiś czas się powtarzała.

Nowy Dyr.
@Andrzej Bondyra

Andrzej dodaj , że było to w 2016r. kiedy firma miała przejściowe problemy, ale obecnie wynagrodzenia są płacone na czas

Nicki
@Nowy Dyr.

Tylko dlatego że jest ugoda sądowa, która zobowiązuje Biomed do płacenia pensji na czas... Gdyby nie zapłacili - licytacja mienia i koniec z zabawą w firmę farmaceutyczną

Andrzej Bondyra

Przejściowo nie płaciliśmy pracownikom pensji.

TakNie1

Nie wypłacił pensji przed świętami

Tak1Nie2
Nn
@pracownik

Pracujesz w tej firmie chyba nie skoro piszesz takie (usunięte przez administratora)

Tokyo

A ja miałem przyjść do was na rozmowę a tfu wam masakra jakaś o takie rzeczy dobrze że są ludzie dobrzy co powiedzą prawdę na forum powinni was zamknąć za takie rzeczy

TakNie1

Nie płacili pensji na czas, mieli postępowanie z ZUS

ŻAL.PL

- Kadra 55+ - Brak podwyżek, robisz za najmniejszą krajową w firmie farmaceutycznej i nie, nie mowa tu o dziale konfekcjonowania, - Mobbing, - Kolesiostwo, - W większości ludzie nawet bez wyższego wykształcenia już nie mówiąc o wykształceniu kierunkowym, - Komuna umysłowa, - Ludzie którzy się wyróżniają, są inteligentni i wykształceni są tłumieni przez kadrę kierowniczą, która obawia się konkurencji :) Omijajcie ludzie, szkoda waszego zdrowia i czasu!

Tak12Nie2
Distreptaza
@ŻAL.PL

Na palcach jednej ręki można tam policzyć ludzi kompetentnych którzy mają pojęcie o biznesie farmaceutycznym. Reszta to kolesie zarządzających od piwa i latania bez wiedzy i umiejętności.

@ŻAL.PL

Potwierdzam! Mobbing i kolesiostwo na każdym kroku

Mikołaj
@ŻAL.PL

Mobbing to bardzo poważny zarzut i nie powinno się o tym pisać na forum publicznym,jeśli nie jest to dokładnie sprawdzone. Pracodawca oferuje najniższą krajową?A może skoro "brak podwyżek", jak sam napisałeś/aś, to są jakieś dodatki?

Mikołaj
@ŻAL.PL

Dziękuję za ten komentarz. Co określasz poprzez "komunę umysłową"? Wspominasz o mobbingu, a pamiętaj, że to forum publiczne i tego typu opinia zawsze musi mieć swoje uzasadnienie. Nie wspomniałeś o zarobkach, odniesiesz się do tego?

TakNie

Czy w BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

NIe, nikt nie reaguje na to co pracownik ma do powiedzenia .... Była jedna, która słuchała to ją zwolnili....

już tam nie pravuje

Nie płacili pemsj9 na czas

TakNie1

Nie płacili na czas pensji

Andrzej Bondyra

Nie płaciliśmy pensji pracownikom. Były dyrektor finansowy.

Barnaba

Rotacje zawsze były i będą a powody są bardzo różne. Ważne, że zmiany dają efekty.

TakNie3
Globus
@Barnaba

To nie są rotacje! Młodzi, którzy złapali już trochę doświadczenia i wiedzą że Biomed to nie jest żadne eldorado, bez problemu znajdują lepszą pracę - wystarczy chcieć. A ci co przychodzą popatrzą, zorientują się co się dzieje i spierniczają. Zostają tylko przywiązani, tylko do czego ...

Tak3Nie2
Pytający
@Barnaba

Witam, jak wygląda wynagrodzenie po okresie próbnym na produkcji?

Pytający
@Barnaba

Dzień dobry, praca na produkcji w dziale konfekcjonowania, jakieś opinie?

Pracujący

< 2500 brutto.

Malkavv
@Globus

pracowałem tam, ale dość sporo czasu temu...to miejsce to istne muzeum PRL, taka ciekawostka, nic co można by brać na poważnie, za moich czasów firma miała tylko jeden kontrakt -na czopki,jak była okazja na więcej to większa część pracowników się zbuntowała na wieść o drugiej zmianie, normalnie kabaret byl i przynajmniej trzy razy były opóźnione wypłaty, większa czesc pracowników to 55+ również w kierownictwie, więc o postępie czy nowoczesnym myśleniu, rozwoju czy karierze nie ma co myśleć . Praca na chwilę, na przetrwanie.

Malkavv
@Malkavv

Przepraszam pomyliłem biomedy z tym z Warszawy????

Balbinka
@Pytający

Jeśli chodzi o WSZ to na przedłużeniu umowy dostałam tyle samo czyli najniższa krajowa.

Nicki
@Pytający

Po okresie próbnym nie zmienia się nic ;p jeśli jesteś zwykłym, szarym pracownikiem jedziesz na najniższej krajowej ....

Teksas
@Pytający

Konfekcjonowanie to taki dom spokojnej starości... Panie 55+ czekające na emeryturę. Cisza i spokój. Kierowniczka w porządku, praca niezbyt ciężka

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek