"BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna

Wrocław

Opinie o "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna

pracoownik@pracownik

Firma dalej się rozwija, a kadra stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności. Firma przechodzi też regularne audyty jakości zagraniczne i krajowe bez żadnych problemów, oby tak dalej:) pozdrawiam

Aadamus

Ja też mam bardzo dobre zdanie o firmie, leki są bardzo dobrej jakości.

Henio45

Zupełna niewiedza - firma bardzo dobrze się rozwija, pracownicy są dobrze wykwalifikowani. Skończenie studiów - nie oznacza, że przychodząc do firmy otrzymasz od razu stanowisko - na nie trzeba zapracować. Więcej pokory do życia i nie obrażaj uczciwie pracujących w BIOMED LUBLIN. Pozdrawiam

Misiaczek**

Witam wszystkich opiniujących: Fakty firma polska, ponad 70 lat na rynku, leki mają jakość światową, firma zlokalizowana w naszym regionie, miejsc pracy utrzymanych ok. 250, pensja na czas i kwotowo dobra jak na warunki krajowe, pracownicy to fachowcy z doświadczeniem, BIOMED-LUBLIN był jest i zawsze będzie. Taka prawda - pozdrawiam niedowiarków i negatywnie opiniujących (stary zarząd Wam płaci za te wpisy, bo żal, ze firmy hochsztaplerom nie sprzedali).

Witam pracuję w tej firmie jako pm jest super nie ścigają tzn. nie ma żadnych gps-ów w autach, nagłych wizyt szefa i jakiś innych chorych akcji . Wypłata na czas . Ja polecam mała grupa przedstawicieli wszyscy sie znają . JEST OK

abc

unikać jak ognia, jak masz nóż na gardle to bierz tam pracę, ale jeśli już masz to się nie zatruniaj

Zostaw opinię o "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna