Opinie o "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna w Wrocław

Jakie narzędzia pracy zapewnia "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Isia Nowy wpis

Telefon tylko do służbowego użytku kontrolowany i sprawdzany po bilingu

Ktoś Nowy wpis
@Isia

Pierwsze słyszę, żeby ktoś sprawdzał, jak korzysta się z telefonu czy tez numeru służbowego. Ale poważnie, w czasach, gdzie abonament można mieć za 25zł z nielimitowanymi połączeniami, problemem jest używanie prywatnego numeru do prywatnych rozmów?

Morświn

Atmosfera to nieporozumienie. Pracujesz z ludźmi którzy mają tak wysokie mniemanie o sobie jak paw. Ploty to na porządku dziennym. Ludzie strasznie dwulicowi i zawistni. Najniższa krajowa na etacie. ostatnio uciekają z Biomedu pracownicy ze wszystkich działów przez nieludzkie traktowanie. Żenada poniżej godności

@Morświn

Tak, zgodzę się z tym w100%. W pracy stosują inni pracownicy i współpracownicy (usunięte przez administratora) mają człowieka za nic, utopili by w "łyżce wody", ploty i ploteczki, brak wzajemnej współpracy i szacunku do drugiego człowieka. (płaca najniższa 3100zł + premie 200zł brutto, jak spełnisz pewne warunki). Nie polecam pracy w tej Firmie. Przykre to, że osoby które chcą pracować i się rozwijać w tej Firmie są degradowane przez inne osoby.

Grażyna

A jakie warunki trzeba spełnić żeby tą premie dostać? Szkoda że takie złe relacje są między pracownikami - a to szefostwo coś robi żeby polepszyć atmosferę?

@Grażyna

Musisz przez całe 3 miesiące pracować, bez żadnych zwolnień, spóźnień itp. i musisz się wykazać na tle innych pracowników. Moim zdaniem bardzo ważne są w pracy relacje i atmosfera jaka panuję- jak tego w pracy nie ma, to ludzie ci co chcieliby pracować i się starają i dają z siebie wszystko, odchodzą i przychodzą nowi. Przykre to jest ale prawdziwe.

Edyta

A nie trafiają się jacyś "czyści" introwertycy? Co wtedy z takimi ludźmi tutaj?

Nick Nowy wpis
@Edyta

Edyta, myślę że introwertykowi trudno byłoby się tutaj odnaleźć ponieważ pracujesz w zespole i razem z ludźmi. (taka jest praca na produkcji- zespołowa).

Ciekawski

Może ktoś powiedzieć jak wygląda praca na produkcji i jakie są zarobki na czystko? Warto aplikować na stanowisko pracownik produkcji? Jak to wygląda od ,,podszewki"? Pozdrawiam

Kaczmarek
@Ciekawski

Najniższa krajowa na wszystkie działy. Na produkcji niepełnosprawny umysłowo nadzór. NIE WARTO!

Grażyna
@Kaczmarek

Ale to najniższa tylko na początku a potem rośnie czy cały czas się takiej stawki trzymają?

Wojciech

Biomed jest polską firmą biotechnologiczną zajmującą produkcją preparatów leczniczych, w których wykorzystują głównie własne technologie. Aktualnie na stronie https://biomedlublin.com/pl/kariera/ poszukują pracownika na stanowisko project manager. Organizują też nabór dla studentów i absolwentów na praktyki i staże. Niedawno widziałem ogłoszenie na stanowisko pracownika produkcyjnego. Czy ktoś z Was aplikował i mógłby przybliżyć warunki pracy u tego pracodawcy?

Arkadiusz
@Wojciech

Napisz ile leków firma sprzedała na spłatę długów

Katastrofa
@Wojciech

Nie polecam. Na operatora to pewnie na sterylizatory. Wydział WUA. Kobiety nawet spoko ale straszne plotkary. Liderka dobrze szkoli. Kierownik ok. Z tego co pamiętam to jest tam technolog co siedzi z kierownikiem w biurze. Gość ma nie równo pod sufitem i zachowuje się jak by wyszedł z zakładu psychiatrycznego. Mieli problem ze składem bo stali pracownicy na zwolnieniach lekarskich. Pod koniec roku chyba kogoś pozatrudniali nowego ale słyszałem że szukają. Trująca atmosfera w pracy i najniższa krajowa.

Aplikowałeś do firmy "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Kogo interesuje ta dziedzina to będzie zadowolony z pracy bo firma jest dobrym pracodawcą dlatego taka cisza na forum.

pracoownik@pracownik

Firma dalej się rozwija, a kadra stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności. Firma przechodzi też regularne audyty jakości zagraniczne i krajowe bez żadnych problemów, oby tak dalej:) pozdrawiam

Miłosz
@pracoownik@pracownik

Firma się rozwijała kiedyś za poprzedniej kadry. Teraz trzeba omijać ją z daleka.

Halina S
@pracoownik@pracownik

Niestety firma zeszła na psy, traci co chwilę doświadczonych pracowników, którzy odchodzą do konkurencji.

wiedzący
@Halina S

Potwierdzam Wstyd się przyznać,że po ponad 20 latach pracy zarabia się netto 1800 zł na produkcji.Produkcja na przestarzałych (nawet 60-cio letnich maszynach) na które remonty i przeglądy nie ma pieniędzy.Pracownicy traktowani jako zło konieczne. Zarząd chce budować nowy zakład gdy firma ma duże długi-paranoja?A może lepszy przekręt?

Aadamus

Ja też mam bardzo dobre zdanie o firmie, leki są bardzo dobrej jakości.

Henio45

Zupełna niewiedza - firma bardzo dobrze się rozwija, pracownicy są dobrze wykwalifikowani. Skończenie studiów - nie oznacza, że przychodząc do firmy otrzymasz od razu stanowisko - na nie trzeba zapracować. Więcej pokory do życia i nie obrażaj uczciwie pracujących w BIOMED LUBLIN. Pozdrawiam

Misiaczek**

Witam wszystkich opiniujących: Fakty firma polska, ponad 70 lat na rynku, leki mają jakość światową, firma zlokalizowana w naszym regionie, miejsc pracy utrzymanych ok. 250, pensja na czas i kwotowo dobra jak na warunki krajowe, pracownicy to fachowcy z doświadczeniem, BIOMED-LUBLIN był jest i zawsze będzie. Taka prawda - pozdrawiam niedowiarków i negatywnie opiniujących (stary zarząd Wam płaci za te wpisy, bo żal, ze firmy hochsztaplerom nie sprzedali).

Witam pracuję w tej firmie jako pm jest super nie ścigają tzn. nie ma żadnych gps-ów w autach, nagłych wizyt szefa i jakiś innych chorych akcji . Wypłata na czas . Ja polecam mała grupa przedstawicieli wszyscy sie znają . JEST OK

abc

unikać jak ognia, jak masz nóż na gardle to bierz tam pracę, ale jeśli już masz to się nie zatruniaj

Zostaw merytoryczną opinię o "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna - Wrocław

"BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.

"BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna