"BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna

Opinie o "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna

Wojciech

Biomed jest polską firmą biotechnologiczną zajmującą produkcją preparatów leczniczych, w których wykorzystują głównie własne technologie. Aktualnie na stronie https://biomedlublin.com/pl/kariera/ poszukują pracownika na stanowisko project manager. Organizują też nabór dla studentów i absolwentów na praktyki i staże. Niedawno widziałem ogłoszenie na stanowisko pracownika produkcyjnego. Czy ktoś z Was aplikował i mógłby przybliżyć warunki pracy u tego pracodawcy?

Arkadiusz
@Wojciech 20.11.2018 11:20

Napisz ile leków firma sprzedała na spłatę długów

Ciekawski

Może ktoś powiedzieć jak wygląda praca na produkcji i jakie są zarobki na czystko? Warto aplikować na stanowisko pracownik produkcji? Jak to wygląda od ,,podszewki"? Pozdrawiam

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna?

pracoownik@pracownik

Firma dalej się rozwija, a kadra stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności. Firma przechodzi też regularne audyty jakości zagraniczne i krajowe bez żadnych problemów, oby tak dalej:) pozdrawiam

Miłosz
@pracoownik@pracownik 23.12.2016 11:32

Firma się rozwijała kiedyś za poprzedniej kadry. Teraz trzeba omijać ją z daleka.

Halina S
@pracoownik@pracownik 23.12.2016 11:32

Niestety firma zeszła na psy, traci co chwilę doświadczonych pracowników, którzy odchodzą do konkurencji.

wiedzący
@Halina S 04.02.2018 16:30

Potwierdzam Wstyd się przyznać,że po ponad 20 latach pracy zarabia się netto 1800 zł na produkcji.Produkcja na przestarzałych (nawet 60-cio letnich maszynach) na które remonty i przeglądy nie ma pieniędzy.Pracownicy traktowani jako zło konieczne. Zarząd chce budować nowy zakład gdy firma ma duże długi-paranoja?A może lepszy przekręt?

Jak od czasu ostatniej opinii zmieniła się praca w "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna? Podziel się informacjami z osobami, którzy ich poszukują.

Aadamus

Ja też mam bardzo dobre zdanie o firmie, leki są bardzo dobrej jakości.

Henio45

Zupełna niewiedza - firma bardzo dobrze się rozwija, pracownicy są dobrze wykwalifikowani. Skończenie studiów - nie oznacza, że przychodząc do firmy otrzymasz od razu stanowisko - na nie trzeba zapracować. Więcej pokory do życia i nie obrażaj uczciwie pracujących w BIOMED LUBLIN. Pozdrawiam

Misiaczek**

Witam wszystkich opiniujących: Fakty firma polska, ponad 70 lat na rynku, leki mają jakość światową, firma zlokalizowana w naszym regionie, miejsc pracy utrzymanych ok. 250, pensja na czas i kwotowo dobra jak na warunki krajowe, pracownicy to fachowcy z doświadczeniem, BIOMED-LUBLIN był jest i zawsze będzie. Taka prawda - pozdrawiam niedowiarków i negatywnie opiniujących (stary zarząd Wam płaci za te wpisy, bo żal, ze firmy hochsztaplerom nie sprzedali).

Witam pracuję w tej firmie jako pm jest super nie ścigają tzn. nie ma żadnych gps-ów w autach, nagłych wizyt szefa i jakiś innych chorych akcji . Wypłata na czas . Ja polecam mała grupa przedstawicieli wszyscy sie znają . JEST OK

abc

unikać jak ognia, jak masz nóż na gardle to bierz tam pracę, ale jeśli już masz to się nie zatruniaj

Zostaw opinię o "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "BIOMED-LUBLIN" Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna