Opinie o Nadwozia-Partner S.A. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nadwozia-Partner S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nadwozia-Partner S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nadwozia-Partner S.A. w Sosnowiec

Misiek

W każdym lepszym zakładzie nie dopomyslenia jest aby więzień był kogoś przełożonym, albo kimś wyżej. Wymagane jest zaświadczenie o niekaralności. Pamiętajcie, (usunięte przez administratora) pozostaje (usunięte przez administratora) Co z tego że wyszedl na wolność jak i tak może kraść dalej. W tym zakładzie więzień jest na każdym kroku.

HR

Jak słusznie zauważyłaś/eś wiek jest tutaj najmniej istotny. Ważniejsze jest zaangażowanie, doświadczenie i umiejętności. Dlatego jak chce się u Nas zatrudnić to niech przyjdzie z CV na rozmowę kwalifikacyjną i zobaczymy :)

RRR

Witam.Mam pytanko.Czy to prawda,że firma płaci minimalną krajową a resztę w kopercie pod stołem?

Hahah
@HR

Koperty pod stołem to nie jest(usunięte przez administratora)? Skarbówka już zaciera rączki ????????????????

mary

udają że wszystko jest ładnie pieknie a jak dojdzie co do czego okazuje się jakimi są skurwielami. kto wie ten wie :P

@HR

Jak zwalniałem się od was zostałem potraktowany przedmiotowo mimo że z każdym chciałem się kulturalnie pożegnać. To co było dalej zostanie między kimś a mną.

Tak dla jasności który dział jest uznawany za zdemoralizowany? Po ostatniej opinii nie zostało to wprost sprecyzowane a wole mieć pewność. gdyby ktoś chciał przejść na brygadzistę to może czy to jednak przez ogłoszenie trzeba się dostać? na stronie tylko na produkcje oferty z teraz widziałem

Shark Nowy wpis

Jako pierwsza praca jest naprawdę ok. Można nauczyć się logicznego myślenia oraz dużo przydatnych rzeczy, lecz według mojej subiektywnej opinii warto po jakimś czasie zmienić ta prace aby się do końca nie demoralizować przez innych pracownikow. Nie jest według mnie robota na dłużej bo jeśli ktoś ma ambicje w tej pracy ich nie zdobędzie ale przydatne umiejętności zostaną

Czemu kogoś w drugiej połowie stycznia na święta wzięło, że nagle o nie pyta? I dodatkowo to wiecie może o jaki ostatecznie sprzęt mogło chodzić? mam na myśli ten dla spawaczy, teraz niedawno były pracownik dla informację, że samemu trzeba było go sobie kupić, czy to prawda? Dla jasności jednak pracujesz na UoP? Chyba, że są osoby na kontrakcie?

HR Nowy wpis

Jak już pisałem zatrudniamy na umowę o pracę. Jeżeli chodzi o sprzęt wszystko zapewnia pracodawca, nic nie trzeba sobie kupować. Wyjątek stanowią firmy zewnętrzne, które świadczą dla nas co jakiś czasu usługi - wtedy, co jest oczywiste, przyjeżdżają ze swoim sprzętem (choć zdarza się też, że użyczamy im naszego sprzętu).

@HR

Ale w razie wyrażenia chęci możliwa będzie praca na B2B? wcześniej podkreślono, że handlowców w tej formie można zatrudniać, w ofercie na stronie faktycznie maja wpisana umowę o prace. więc montażysta mógłby być na B2B? i czy mógłby pracować w niepełnym wymiarze godzin?

Czy Nadwozia-Partner S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

HR

Preferujemy zatrudnianie na podstawie Umowy o pracę. Zdarzają się przypadki, że ktoś jest zatrudniony na Zleceniu ale jest to sporadyczne i występuje wtedy, kiedy ktoś nie jest pewny czy to jest praca dla niego (a ma umowę o pracę w innym zakładzie). Zatrudniamy też na B2B ale dotyczy to raczej pracowników biurowych (handlowców czy konstruktorów).

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Nadwozia-Partner S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Inżynier ds. BHP? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec

W tym roku jakie są zarobki spawaczy? Kiedyś ktoś sugerował wypłatę dzielona, że 3 na konto a reszta jakoś inaczej. nie wiem jak z tym jest ale tak celowościowo ile można zgarnąć po tych całych podwyżkach? I czy możecie ocenić sprzęt który tu maja? jak się na nim robi?

Od tygodnia już widnieje oferta dla technologa w internecie. Nabory są jeszcze otwarte, wiec w zasadzie polecacie próbować? Widzę, że ze 4 osoby już się chyba zgłosiły i zastanawiam się czy trudno jest się teraz dostać. Macie jakieś porady do samej rozmowy?

Co ze szkoleniami? Generalnie to są wpisane w sama ofertę na stronie a teraz po jednym z wątków widzę stwierdzenie, że wiek nie odgrywa praktycznie żadnej roli przy przyjmowaniu nowych osób. Wiec te bez doświadczenia jakie maja szanse na pracę? czy jest spora konkurencja? Sporządzane są listy rezerwowych? Złożyłbym dokumenty ale ciekaw przed tym jestem jak konkretnie zostałbym przeszkolony. Szkolił się ktoś ostatnio i opowie?

@Misiek

Nie oceniaj chłopaku i nie szufladkuj bo nie znasz żadnej historii tych ludzi. A wiezien to człowiek jak my wszyscy. I każdy zasługuje na kolejną szansę. A jak Ci się nie podoba to zawsze na targu możesz cebulą handlować jest demokracja:⁠-⁠)

@Piotr Samuel

Może ty teraz handlujesz po zwolnieniu, nie wiem. Ja trzymam się zdała i tyle a ty rób co ci się podoba.

Bicior
@Misiek

Misiek wszyscy wiemy że masz chore ambicje pracuj tam gdzie pracujesz. Brygadzistami zostali ludzie odpowiedzialni z dużą wiedzą której ty nie posiadasz .TY SIĘ POPROSTU NIE NADAJESZ (usunięte przez administratora) NA BRYGADZISTĘ i po co gadasz głupio o więźniach skoro w pracy udajesz ich kolegę

Beata
@Misiek

Nie do pomyslenia jest wypisywanie takich herezji. Zaświadczenie o niekaralności jest wymagane tylko w niektórych zawodach, jest to uregulowanie przepisami, więc po co pisać coś,co ma się nijak do rzeczywistości. Więźniowie muszą gdzieś pracować, w mojej ocenie powinni pracować wszyscy więźniowie zamiast byc utrzymywani przez nas wszystkich podczas odbywania kary (z naszych podatkow). Uwazam ze zakladow pracy zatrudniajacych wiezniow powinno byc jak najwiecej. Jeżeli ktoś jest byłym więźniem to ma takie same prawa, jak każdy inny obywatel, bo karę już poniósł, a od karania i oceniania jest instytucja zwna sądem. Pracodawca czy współpracownicy mogą tylko i wyłącznie oceniać jego efektywność, zaangażowanie i podejście do pracy. Jeżeli ma Pan podejrzenia co do popełnienia czynów zabronionych przez niektórych pracowników proszę to zgłosić przełożonemu lub odpowiedniemu organowi . Finalnie zawsze też można zmienić pracę.

HR

Jakby to powiedzieć, żeby Cię nie urazić... Otóż nie, nie szukamy taniej siły roboczej. Wręcz przeciwnie stawiamy na specjalistów.

@HR

Specjalistów? To jakie teraz są docelowe wymogi na montażu? widziałem na stronie ofertę i nie mam pewności ale chyba nie widzę w niej wzmianki o wymaganym doświadczeniu? Czy to jest w jakichś mile widzianych zawarte? Trudno będzie się do was dostać bez?

HR

@OH Nie jest wymagane doświadczenie stricte przy produkcji zabudów samochodowych dużo istotniejsze są udokumentowane umiejętności (różne - adekwatne do stanowiska, na które się aplikuje), ciągłość zatrudnienia i poziom zaangażowania.

Mój partner akurat jeszcze młody jest, mimo tego da radę się dostać? :) czemu taki wiek przytaczacie? Ile wynosi w praktyce średni w zespole? I czy to na cokolwiek wpływa względem pracy?

Olga
@mary

W Twoim przypadku co się okazało ? Podasz jakieś konkrety? Trochę nie rozumiem co masz na myśli. Z umową tu wszystko w porządku?

@mary

Też chętnie dowiedzielibyśmy się co się okazało...? Rzucać oszczerstwa bez konkretów to każdy potrafi... nie przepracowawszy nawet jednego dnia w Naszej firmie...

@HR

a jak taki pierwszy dzień zatrudnienia może tutaj wyglądać tak właściwie? w jaki konkretnie sposób przebiega wdrożenie i co jest tak naprawdę mówione na rozmowie, że raczej nie mogliby się rozczarować po rozpoczęciu pracy?

sensei
@Dominika

Wdrożenie maks kilka dni. Potem wrzucają cię na głęboką wodę, jeśli nie ogarniasz tematu, dziękuja za współpracę, Zaraz przychodzi ktoś nowy.

@sensei

aha i tutaj piszemy o stanowiskach przeznaczonych dla Panów? A czy w biurze jest podobnie czy raczej woda tak głęboka to by nie była? Łatwo się zaklimatyzować?

HR

hmmm, poważne oskarżenia, możesz rozwinąć temat? Jakieś konkrety? Bo widzę, że nikt inny nie jest na tyle spostrzegawczy żeby to zauważyć, a jeżeli jest tak jak piszesz to chętnie zbadalibyśmy temat.

@HR

Ciekawie jest to, że dział nie został doprecyzowany. Na głównej stronie widnieją teraz oferty dla handlowców oraz monterów a co w przypadku głębszej struktury? mam na myśli w tym momencie sam dział HR. Jeśli ktoś jest potrzebny to gdzie wystawiane są oferty? Także trzeba przeglądać stronę?

HR

Nie bardzo rozumiem. Proces rekrutacyjny, jeżeli jest potrzebny przebiega wg określonych procedur i jeżeli potrzebujemy pracowników jest on uruchamiany. Jeżeli chcesz z Nami pracować, a nie wiesz czy poszukujemy kandydatów takich jak Ty nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś przesłał do Nas swoje CV albo pojawił się w firmie osobiście z takim dokumentem.

A o atmosferę ktoś niedawno już pytał, zależna będzie od działu? Spawaczy może potrzeba? Wpadają mi w googlach jedynie dawniejsze oferty a tak to widzę tylko te dla monterów na stronie. mam ponad 4-letnie doświadczenie w zawodzie, czy ktoś jest zorientowany przy tym jaka stawka może zostać mi zaproponowana?

HR

Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą może Pan podejść z CV i porozmawiać albo wysłać maila na adres mailowy ze strony www.

Lelek

3000 na reke + koperta pod stołem :)

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Nadwozia-Partner S.A.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Inżynier Budowy?

Mary

Widzieliście te opinie o jakichś kopertach? Czy to w ogóle udowodnione? Upewniam się, bo myślałam czy by nie próbować jako handlowiec. Na stronie napisano, że jest to praca dla absolwentów, wiec się wpasuje. Pytanie tylko ile teraz zarobię i przy jakiej atmosferze?

RRR

@RRR

Witam, nie, nie jest to prawda.

Leo

Kasa na konto...

były
@RRR

Minimalną nie ale wypłata jest podzielona na 3 części. To co na konto jest podzielone jako wypłata i premia. No i koperta na parę stów.

@były

Pragnę tylko poinformować, że odpowiedź na twojego posta znajduje się pod Twoją wypowiedzią z niku Johnny (ten sam dzień, 2 wypowiedzi na ten sam temat 4 minuty po sobie w różnych wątkach - słabe to, mogłaś/eś chociaż poczekać z dzień czy dwa...) Rozumiem, że naturalną reakcją obronną na porażkę jest obwinienie o nią wszystkich w koło ale zasady w firmie są jasne, proste i czytelne i albo się do nich stosujesz albo liczysz się z tym, że mogą Cię zwolnić więc jedyną osobą, którą powinnaś/powinieneś obwiniać jesteś Ty sama/sam...

Niedoszły Kandydat
@były

Koperta ? To przecież przestępstwo skarbowe trzeba to zgłosić !

@Niedoszły Kandydat

Pomówienie i zniesławienie jest również przestępstwem tyle tylko, że z kodeksu karnego, a każdy komputer jest bardzo łatwo identyfikowalny i jak dobrze poczytasz to dowiesz się, że kilka osób już tutaj za swoje wypowiedzi przepraszało...

Potwierdzam

@Miś

Kasa na konto.

Hahah
@HR

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku kierownik kontraktu w firmie Nadwozia-Partner S.A.?

Kierowca

Plusy i minusy tej firmy Plusy : brak Minusy : minimalna na konto, reszta pod stołem w kopercie. Więźniowie są twoimi przełożonymi. Ciągłe poganianie i krzyk. (usunięte przez administratora) Zapalisz papierosa to z wypłaty minus kilkaset złotych. Ogólny brak szacunku.

Buka
@Kierowca

Minimalną to może Ty masz, jak każdy "specjalista" co mu się należy za to, że jest. Ja tam mam więcej. (usunięte przez administratora) przełożonymi, nie kojarzę, żeby któregoś z brygadzistów czy kierowników dowoziło SW, ale mogę czegoś nie wiedzieć, za to wiem, że zniesławienie i pomówienia są karalne. Poganianie, krzyk, demoralizacja, brak szacunku - ciekawy temat może rozwiniesz myśl - bo widzisz to też jest pomówienie i zniesławienie więc chętnie dowiem się czegoś więcej. Ja tam tego tak nie widzę, atmosfera jest dobra tylko trzeba robić swoje, a jak siedzisz albo co chwile chodzisz na magazyn, żeby poczarować M. to się nie dziw, że brygadziści Cię gonią, Taką mają robotę. Ogólnie to bzdury piszesz, odstaw już to co bierzesz i weź się za siebie to może będziesz miał lepiej!

Maciek

Witam czy u was w firmie jest praca na akord?

@Maciek

Witam, nie, w naszej firmie nie ma pracy na akord natomiast od wyników całej załogi jest uzależniona premia.

@HR

Czyli stawia się na współpracę? Jest szansa na przybliżenie konkretnych warunków odnośnie tych wspomnianych premii? jak te wyniki mogą obecnie wychodzić, jest na to jakiś przelicznik odnośnie nagrody za nie? Są konkretne targety?

Jamnik 2
@Dominika

Premie w teorii zależą od współpracy pomiędzy działami - jak to mówią szefowie "stawiamy na wynik", ale na koniec zawsze można komuś kogo się mniej lubi trochę skubnąć bo za długo palił na przerwie.

Jamnik

Podobno nie jest zaciekawifirmie. To prawda ?

@Jamnik

Z czego wynika to zapytanie? w jakim kontekście może nie być za ciekawie? ktoś się orientuje w ofercie tegorocznych szkoleń? w ogłoszeniu na stronie dla montażysty jest dopisek o dodatkowych szkoleniach. jak więc są przeprowadzane i czy sa one cykliczne czy tylko te wdrażające?

Miś

Dzień dobry, Chciałbym zapytać czy szukają Państwo pracowników? Obecnie jestem bezrobotny i mógłbym zacząć pracę od zaraz

@Miś

Dzień dobry, obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowiska montażowe. Jeżeli jest Pan zainteresowany prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania (nr na stronie www).

Piotr Samuel

Kolejny raz zwalniam się od was i kolejny raz nie umiecie nawet wyjść z twarzą i rozliczyć się co do grosza z wypłaty???? Super wsółpraca, super ludzie miło wspominam ten okres, lecz ten od podejmowania decyzji finansowych i rozliczeń niech (usunięte przez administratora)i popatrzy jak człowiek na drugiego a nie jak kolejnego którego (usunięte przez administratora) trzeba na (usunięte przez administratora).(znaliście moją historię)Żadnych zasad nie masz (usunięte przez administratora)

mad
@Piotr Samuel

Więźniowie pracują tam bo muszą, każdy szanujący się człowiek ucieka stamtąd ????

@mad

Nie wiedzieliśmy, że żyjemy gdzieś, gdzie jeszcze istniej przymus pracy ale dziękujemy za oświecenie. A tak poważnie, mamy XXI wiek i każdy ma wybór co chce robić czy i gdzie chce pracować (Osadzeni również). Kluczowe jednak w powyższym zdaniu jest słowo pracować bo jak ktoś chce tylko przychodzić do pracy to obawiam się, że może mieć problem ze znalezieniem firmy, z którą się zwiąże na dłużej...

@HR

HR ale dopiero początek XXI wieku :⁠-⁠D Ja tam bym dalej pracował ale stanowiska głównych konstruktorów,brygadzistów,dyrektorów pozajmowane i ciężko w takim tempie o rozwój kariery. A z moimi kwalifikacjami i wiedzą tylko do zarządu :⁠-⁠)a tam też brak miejsc :⁠-⁠) Pozdrawiam

Skrzynki

Następnym razem to wy wyrzućcie więźnia, a nie młodego chłopaka. Kto widział ten wie ....

Paulina
@Skrzynki

Może wytłumaczysz o co chodzi? Wiesz, to nie jest skrzynka do wymieniania się tajemnicami z firmą, tylko miejsce, gdzie ludzie z zewnątrz szukają czegoś o pracy i zarobkach. Skąd mam wiedzieć, co tam zaszło...

Zostaw merytoryczną opinię o Nadwozia-Partner S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Nadwozia-Partner S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nadwozia-Partner S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nadwozia-Partner S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nadwozia-Partner S.A.
4.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Jedności 50
    41-218 Sosnowiec