Opinie o Synthaverse S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Synthaverse S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Synthaverse S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synthaverse S.A. w Lublin

pracownik Biomed

Firma przejściowo wstrzymuje wypłaty

Aneta
@pracownik Biomed

Napisz, proszę, więcej, z czym to jest związane. Czytałam w sieci, że teraz akcje Biomedu skoczyły na giełdzie, podobnie jak i innych producentów szczepionek i surowic. Czy to nie wpływa na Waszą pracę i zarobki?

@Aneta

Nie, nie wpływa. Ludziom w zarządzie i kadrze kierowniczej nie zależy na produkcji. Budowane nowe budynki produkcyjne zamiast być stawiane z lekkich elementów, tak jak to robią firmy w strefie ekonomicznej na Felinie, lane są betonowe bunkry. Pewnie niezłe wałki kręcą. Poza tym biorą kredyty pod zastaw terenu, budynków i maszyn i urządzeń. Caly Biomed to zastawy bankowe. „Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo".

Aldona
@Siwy

Jak oddadzą te "bunkry" do użytku to może coś się zmieni na lepsze. Tylko kiedy to będzie??

@Aldona

Aktualnie pracujecie przy tym i nie macie pojęcia nawet takiego orientacyjnego odnośnie jakichś terminów? To jak wam tutaj pracę organizują tak właściwie? Piszecie z perspektywy biura teraz?

Pola
@Aldona

A mogę się coś dowiedzieć o pracy ? Jakie są warunki ,atmosfera ?!

Szarmancki fotograf

Firma zatrudnia osoby które wchodzą często w kompetencje innych pracowników w tym dyrekcji.Często nie mają one zielonego pojęcia o produkcji i procedurach panujących na terenie zakładu.Stosują różnego rodzaju techniki inwigilacji w tym robieniem zdjęć pracownikom oraz podglądaniu przez okna tuż po zmroku.Osoba odpowiedzialna za remonty i usterki donosi na kolegów z pracy oraz pracowników firmy w bezczelny i arogancki sposób.Musisz wiedzieć,że żaden z pracowników nie ma sobie nic do zarzucenia a udostępnianie wizerunku utrwalonego telefonem podchodzi pod paragraf.Wszyscy pracują w tej firmie ponad normę i dają z siebie wszystko.Nie jest potrzebny w Naszych szeregach (usunięte przez administratora) skaczący po garbach zwykłych pracowników aby mieć satysfakcję robienia kariery.Pamiętaj,że dzięki Nam na twoje konto wpływa wynagrodzenie.Zastanawia dodatkowo fakt wykonywanych zdjęć urządzeń produkcyjnych.Może z konkurencją jakaś umowa podpisana na boku?

@Szarmancki fotograf

Firma zatrudniła człowieka, który zamiast wymieniać żarówki i uzupełniać papier toaletowy w łazience to zajął się inwigilacją pracowników produkcji, systematycznie donosi na innych pracowników rozpowszechniając nieprawdziwe informacje. Ten że człowiek spowodował, że atmosfera w pracy stała się nie do zniesienia, zamiast wykonywać swoje obowiązki to chodzi i robi zdjęcia z ukrycia żeby za ich pomocą oczerniać pracowników produkcji oraz wprowadzać atmosferę niezgody i strachu. W tej wytwórni pracują ludzie którzy przepracowali w niej całe życie, bez takich ludzi nie istniałaby ta firma, gdyż stanowią jej trzon, obowiązkiem dyrekcji jest dbać o takich ludzi i chronić ich przed takim destruktywnimi osobami jak wyżej opisana.

Obserwatorka

Szkoda , że jak był czas to temu debeściakowi teść kopa nie zasadził i nie pogonił. Byłby spokój w firmie .

Git
@Obserwatorka

Oczywiście najgorzej jak na stanowisko wejdzie człowiek który jak był sam pracownikiem to siedział i rzucał herbatą o sufit już nie wspomnę o wykładaniu ludziom z szafek ...Jak można kogoś takiego mianować dyr.to świadczy o firmie wstyd to mało powiedziane.Traktowanue ludzi z pogardą dużo by złego pisać tylko złego już nie wspomnę o premiach dla tych którzy lubią donosić i się podlizywac

Git
@Git

Z tej złości parę błędów się wkradło.Mialo być wykradaniu ludziom z szafek.

@Git

złość? czyli emocje Cię biorą? nie łapię tylko nagadywania na siebie, co to górze daje niby? konflikty? to jaki interes premie za to dawać?

ph leroy

(usunięte przez administratora)i żenada, firma zarabia miliony, a pracownikowi produkcji w Lublinie oferuje prace na dwie zmiany i 3500 brutto, dodatkowo od kandydatów oczekuje się wykształcenia wyższego – chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Synthaverse S.A. na stanowisko Audytor Wewnętrzny? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Lopan

Powinny juz niedlugo w tej (usunięte przez administratora)firmie udajacej przed kamerami i przed ludzmi biznesu powstac zwiazki zawodowe jak najszybciej oraz sporadyczne kontrole inspekcji pracy to by nauczylo ich szanowac pracownikow i za ich ciezka i odpowiedzialna prace odpowiednio placic a nie najnizsza krajowa.(usunięte przez administratora)i żenada nie bojcie sie ludzie i walczcie o swoje to w koncu ten (usunięte przez administratora) i zaklamanie sie skonczy wierzcie mi.

Elżbieta

Ale czemu plotkowanie jest tak pożądane przez pracowników? Przecież to psuje atmosferę często w firmach

Pies

Wszędzie to samo liderzy się.... a reszta pracuje na nich za najniższą krajową. Czy kierowcy nie widzą tego? Tracicie ludzi i pieniądze. Zamiast produkować. Gdzie jest dyrektor? Nie może tak być że stare..... migają się od roboty a reszta za nich pracuje. Firma mogłaby być atrakcyjna do pracy ale bez nierobów. Pozdrawiam ślepych dyrektorów i kierowników zróbcie coś z tym.

@Pies

Ty nie powinieneś mieć nicku „Pies" tylko (usunięte przez administratora), co dużo ryczy i nie daje mleka. Gdyby długoletni pracownicy pracowali za 6, 7 tysi brutto byłoby inaczej. I jeszcze gdyby była lepsza atmosfera w pracy.

Kuzyn śledzia

Nie polecam tej korporacji! Najniższa krajowa,jazda na mopie, brak dodatku za godziny nocne,za pracującą sobotę odbiór dnia wolnego na tygodniu (jak się zgodzą).Premia co 3 miesiące.Dostaniesz 100zł jak nie podpadniesz nadzorowi.Bardzo duża rotacja.Sami się śmieją że trzeba kochać pracowników bo tak szybko odchodzą.Po młodych jadą jak po dzieciakach a w większości wszyscy w wieku emerytalnym.Firma żenada

@Kuzyn śledzia

No najniższa krajowa to faktycznie dość mało.... Ale w sumie co trzy miesiące premia, to chyba nawet spoko, nawet jak 100 zł? A za co ona jest dokładnie przyznawana?

Pies
@Elżbieta

Stare wygi specjalnie zniechęcają nowych pracowników a same się opie..... Wywalić tą geriatrię i firma wypracuje zyski 200%. Ślepi jesteście? Oni przychodzą żeby sobie powiedzieć na stołówce i w tel. Ehhh nie ma prawdziwego dyrektora.

@Pies

Pamiętaj że też będziesz geriatria ,wtedy porozmawiamy co zrobiłeś przez te lata.

@Pies

Niestety muszę potwierdzić tą opinie. Nie warto wiązać przyszłości z biomed lublin.

@Pies

(usunięte przez administratora) Firma ma w głębokim poważaniu długoletnich pracownikow. Młodych przyjmowali ale za śmieszne pieniądze i dlatego zaczęli kusić wysokimi stawkami. Starym pracownikom dają śmieszne kwoty w ramach podwyżek, co nawet nie uwzględnia inflacji. Zmuszają do pracy w soboty w ramach „nadgodzin" co nie jest uwzględniane w miesięcznym grafiku. Oprócz tego (usunięte przez administratora) i fatalna atmosfera pracy.

Bobek

No niestety potwierdzam.Szuja i karierowicz.Wspina się po garbach innych.Może wyleci za te swoje pomysły genialne.Ciekawe czy w domu też ma na śniadanie 15 min?

W dużym skrócie napisane ale prawda o biomedzie. Niezłe walki ktoś tu robi na kasie.

Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek SA wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na InfoPraca.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Technik.

Arti-klawi

Budowlaniec co kawę będzie miał za darmo:)

Teresa

Co? Mówisz o benefitach czy o co chodzi? Nie rozumiem

@Teresa

Artur ogólnie dużo mówi. Myśli że jest zabawny. Firma dziwna, ludzie po studiach z mopem latają za najniższą krajową. Nie polecam.

Alicja

No to ja ciekawa jestem w jakich sytuacjach do tego dochodzi, bo to chyba jakieś sporadyczne przypadki? Jak to się dzieje, że mają tego typu obowiązki?

Pracownica

Ludzie są informowani na rozmowach kwalifikacyjnych jakie obowiazki ich czekają, wiec nie rozumiem w czym jest problem

@Alicja

Osoby przychodzące do pracy w BiomedLublin z wyższym wykształceniem mają ogromne mniemanie o sobie. Niczego nie potrafią, wszystkiego uczą się od podstaw. Realizacja planu higieny jest jednym z podstawowych obowiązków Operatorów. Jeśli niczego się nie nauczysz, zostajesz na mopie. Pozdrawiam

@Alicja

Przychodzą do pracy, chowają się po kątach, nic nie chcą robić, żadnych nowych rzeczy uczyć się. Wielkie pretensje ze muszą umyc podłogę jak nic innego nie potrafią robić. Ba. Nawet podłogi nie potrafią dobrze umyc. Więcej (usunięte przez administratora).......a niż jakiegokolwiek pożytku z nich. Siedzą w telefonach i nic więcej. Ludzie do pracy przychodzicie!!! To nic dziwnego ze musicie tam pracować. Masakra. xD

@Tereska

Zostają na mopie biedacy za najniższą. Felin niedaleko, 4-5k na reke daja teraz na produkcji :). Bez jazdy na mopie.

W firmie Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek SA niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Operator. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 4900 PLN.

3100 brutto

@nn

Poważnie mówisz? Przecież to bardzo niska stawka na tym stanowisku ;/ Premie jakieś spore chociaż są?

@Jacek

tak 200 brutto jak tyrasz cały mc

Mir75
@nn

Ile zarobi elektromechanik?

Czesio

Najniższa krajowa i niezbyt miłe towarzystwo współpracowników

@Czesio

Czemu niezbyt miłe? Aż tak bardzo nie da się z nimi dogadać?

@Jacek

Mycie mycie mycie woda leci litrami gdzie tu ekologia że startego nie zrobi się nowego. Ps starzy pracownicy chcą przetrwać do emerytury.

@Arti-klawi

Ekologia ekologią a firma chyba też ponosi wtedy mocne koszty? To chyba negatywnie wpływa na jej kondycję?

Pl

Najniższa krajowa brutto.

nowa

Jaki jest system pracy na produkcji? 3 zmianowa czy może czterobrygadówka?

Katarzyna

Nie polecam współpracy z tą firmą. Na minus: - Atmosfera - Pensja - Możliwości rozowju Na plus: - może fakt samej marki, nic więcej

Pati
@Katarzyna

Ty się lepiej weź za robotę jeśli to Ty liderko, bo wszystko psujesz i nikt nie będzie za Ciebie pracował i przez Ciebie ludzie uciekają.

Emilia
@Pati

Czemu od razu twierdzisz ze to ona? Przecież nie jest podpisana z imienia i nazwiska

Pati
@Emilia

Bo trzeba mieć szacunek do ludzi a nie traktować jak śmieci a one tego nie potrafi.

@Pati

Aha? I co, nie ma możliwości, żeby najprościej w świecie ją tego nauczyć?

margaretka

W żaden... pracują tam osoby po technikum krawieckim i cholewkarstwie ...

@margaretka

Taaaa

Maja
@Arti-klawi

Taaa? :P To sarkazm, czy faktycznie trzeba mieć skończone takie technikum żeby pracować w firmie?

Czy pracownicy w Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek SA dogadują się między sobą?

Nie.

Ta firma to jakiś żart. Po pierwsze w ogłoszeniu szukaja ludzi wysoko wykształconych a następnie oferują im " minimalna krajowa ". Po drugie pracownicy pracujący tam nawet 15 czy więcej lat dalej tyle zarabiają... Osobom ambitnym odradzam to miejsce. Nie nauczycie się na prawdę niczego ,czym warto się pochwalić w przyszłości. Kierownictwo nie zwraca uwagi na zachowanie swoich podwładnych w stosunku do innych ludzi. Padły słowa, że z "punktu widzenia firmy nie ma znaczenia jak liderzy i technolodzy traktują operatorów" a także, że " no niestety nie możemy wybierać sobie współpracowników a co najwyżej zmienić pracę ". Rotacja samych pracowników ogromna. W skrócie odradzam to miejsce. Jedynym plusem były terminowe wypłaty. Szkoda tylko, że tak niskie.

W Lublinie nie jest łatwo teraz z pracą. Dlatego znajdują się chętni ‐ a nawet są tacy, którzy pomimo tego jak są traktowani zostają bo muszą utrzymać rodzine. Szkoda, że tak łatwo się to wykorzystuje.

Tak potwierdzam to w 100%, bo to prawda.

Tak, to wszystko prawda. Potwierdzam. I też odradzam pracy w tej Firmie.

Pani Alicjo, znajdują się chętni owszem, przychodzą ale "na chwilę".

Na chwile czyli umowy też nie są stabilne i długoterminowe? Powiesz na jakich przyjmują ludzi? Bo że pensja słaba to już wiem.

@Marek

Większość po prostu odchodzi po 3 miesiącach okresu próbnego. Taki czas jest wystarczający by zobaczyć, że jesteś tam jedynie " robolem " I wszyscy mają Cie daleko w poważaniu... Malo kto decyduje się zostać tam dłużej i dawać się poniżać.

Nie polecam ze względu na atmosferę i wiele niejasności. Obiecane złote góry a w rzeczywostości jest lipa. Ciekawe czy tylko ja tak tragicznie oceniam osoby zarządzające w tej firmie? Mentalność pana i władcy który rządzi chłopami i chłopkami pańszczyźnanymi. Lata lecą a nic się nie zmienia i nigdy nie zmieni bo za zmianą idą ludzie a ci zmian nie chcą! najniższa krajowa i heja od wypłaty do wypłaty

Kalia

Jak tu ma być dobrze jak nowi pracownicy dostają więcej jak doświadczeni z długim stażem. Dyrektor też był zwykłym pracownikiem i już zapomniał?

@Kalia

A ile dostają nowi pracownicy, a ile Ci z doświadczeniem?

Mowa tu była że pracownik może wykupić sobie pakiet prywatnej opieki medycznej. Drogi on jest?

Jak oceniacie pracę na stanowisku Elektromechanik w firmie Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek SA?

Disu

Elektromechanik hahahaha to nieroby co nic nie potrafią, łaskę robią że coś zrobią, ja nie wiem czemu ta firma trzyma tych nierobów nawet minimalna krajowa to za dużo dla tych trutniów co uważają się za niewiadomo kogo a jak przyjdzie co do czego to się chowają albo zrzucają wszystko na inne zmiany. Macie dobrych kierowników co za nich robią. Jeszcze te ich pseudo firmy co drą z ludzi i fuszerkę odwalają koszmar.

@Disu

A kim ty jesteś że tak dokładnie wiesz co robi każdy pracownik w firmie? Nie lepiej się zająć pracą? ;)

wzburzony

Ostatnio panuje w tej firmie terror w wykonaniu p. A. Fliz. To się w głowie nie mieści, żeby tak traktować pracowników. Help panuje tam (usunięte przez administratora)

poszkodowany
@wzburzony

Pomóżcie im... :-(

żabka
@wzburzony

To nie ten biomed. Ale przynajmniej tu pani F. nie widzi ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Synthaverse S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Synthaverse S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Synthaverse S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synthaverse S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Synthaverse S.A.