Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Zuzanna

@krakus, też starałam się dopytać, ale niestety żadnej poważnej odpowiedzi nie otrzymałam, a z tego co widzę oferta jest nadal aktualna. Oprócz niej są jeszcze inne dotyczące marketingu, więc na pewno konstruktywne opinie na temat tych stanowisk przydałby się na forum.

krakus

Witam , powielam pytanie n/t warunków pracy PH zwłaszcza w dystrykcie Kraków .

Poldek

Czy ma ktoś wiedzę o potrzebach firmy w przedstawiciela handlowego? Jakie wymagania może stawiać firma przed kandydatem? Jaka jest teraz atmosfera w firmie? Podpowiedzcie cos nowemu chętnemu do pracy?

Zuzanna

@Najlpeszy handlowiec z sieci jak rozumiem, wszystko napisałeś to z ironią. Możesz więc napisać, jak faktycznie pracuje Ci się na tym stanowisku?

Nalepszy handlowiec z sieci

W firmie herbapol zarabia sie bardzo dobrze,szef zawsze wszysto wytlumaczy,podpowie,pomoze,a nawet za mnie popracuje dyrektorzy sprawiedliwi i ciezko pracujacy w biurze . Zaplecze socjalne wszystko na co mozesz liczyc w najlepszej firmie swiata. Kasa zawsze na czas z pelnymi premiami. To mowilem ja Jarzabek. (Tak mi kazali napisac )

Zuzanna

@peperoni a Herbapol szuka takiego pracownika? W tej chwili widać w sieci rekrutacje na przedstawicieli handlowych @Piotrek. W ogłoszeniu napisano, że oferują służbowy samochód, telefon i iPod. Czy ktoś opowie, jak prezentują się zarobki na tym stanowisku?

Peperoni

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca operatora maszyn? Jakie zarobki? Praca trzyzmianowa?

Piotrek

Czy może mi ktoś podpowiedzieć w sprawie pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jakie wyposażenie dostaje taki pracownik? Jaka jest atmosfera w firmie? Mam zamiar aplikować dlatego tak dopytuje przed rozmową w firmie. Z góry bardzo dziękuję.

Zuzanna

Dokładnie informacje na temat zarobków w Herbapol - Lublin na produkcji @Piotr otrzymasz zapewne na rozmowie rekrutacyjnej, gdzie pracodawca poznaje twoje doświadczenie i kwalifikacje. Ważniejsze jest, żeby poznać, na jaką umowę można liczyć czy jakie są godziny pracy? To rzeczy uniwersalne, na które z pewnością inni pracownicy będą znali odpowiedź.

Piotr

Witam na jakie zarobki może liczyć pracownik techniczny ? Czyli utrzymanie produkcji

Piotr

Gary

Szkoda, że osoby którym jest w Herbapolu dobrze nie piszą!!!!

Nowy

Na jakie zarobki można liczyć na produkcji? Coś powiecie na temat pracy właśnie na produkcji?

Jasiek

Herbapol to fajna firma z tradycjami. Pracowałem tu i byłem bardzo zadowolony z pracy, pensji oraz z ludzi z którymi świetnie się dogadywaliśmy. Może ktoś napisze jak teraz sie pracuje? Miło wspominam tamte czasy i dlatego dopytuję o bieżąca sytuację.

Aktualny

Warunki Zartudnienia Ph ds sieci 4000 brutto + premia 3 miesieczna

Poldek

Z całą pewnością firma zasługuje na dobre opinie !!!!!

frog

Drodzy pracownicy, a jakie są zarobki jako PH? Jaka podstawa?

Poldek

Pracuję w Herbapolu już bardzo długo i zawsze denerwowałem się jak ludzie ciągle narzekali. Teraz aż miło czyta się opinie. Sytuacja może była trudna ale jak się bardzo chce to można wiele zrobić. Chodzę do pracy z przyjemnością i wierzę że jeszcze będzie lepiej

MAO
@Poldek 24.06.2017 22:59

Chodzę do pracy z przyjemnością i wierzę że jeszcze będzie lepiej,a JA wierzę,że takich co chodzą to tam wkrótce nie będzie.Bo chodzić,a pracować to dwie różne rzeczy...

Nick

Ja pracuję w sprzedaży i napiszę krótko, jest o niebo lepiej od tego co było jeszcze pod koniec 2016 roku. Czuć stabilność, premie i sens działania. Pomoc nam w terenie jest na dużo wyższym poziomie, a szacunek jest standardem, a nie wyjątkiem. Widać, że wzięli się za to ludzie, którzy wiedzą jak to powinno wyglądać.

ZZ
@Nick 23.06.2017 12:05

Zgadzam się. Widać, ze Ci nowi ludzie którzy przyszli znają się na swojej robocie. Jest bardzo dobrze.

Herbapol to historia.
@Nick 23.06.2017 12:05

Dobre sobie. Harnik kazał ci to napisac? Żałość.

Poldek

Moja najlepsza firma w jakiej pracowałem. Może komuś nie odpowiada ale nie przekona mnie, to jest stabilość pracy.

Jack

Zgadzam się z Wami drogie Panie. Bardzo dobra firma. Oceniam na duży plus.

Paula

Herbapol to tradycja i doświadczenie, cieszę się że tu pracuję.

Aneet

Pracuję w HL, ale nie w handlu. Uważam że ostatnio atmosfera w firmie zmieniła się bardzo na plus i dzięki tej atmosferze fajnie się tu pracuje. Szkoda tylko, że jak ktoś jest zadowolony to nie napisze tego nigdzie. Ja jestem zadowolona więc pisze i polecam prace w HL. W odniesieniu do firm w których pracowałam to naprawdę dobra i firma i marka!

Nie rozumiem opinii ludzi, którzy negatywnie mówią o firmie. Ja pracuję krótko, ale jest bardzo dobrze. Wcześniej w poprzednich firmach bywało różnie. W porządku kierownik, szanuje ludzi i jest sprawiedliwy. Są różne firmy ale w herbapolu jako ph jest dobrze.

Paula

Firma ma wypracowaną pozycje na rynku, wystarczy sumiennie pracować a będziemy zadowoleni. Zawsze można odejść.

Poldek

Jestem zainteresowana pracą przedstawiciela handlowego, gdyż słyszałam sporo dobrego o firmie. Czy mógłby ktoś dorzucić kilka informacji, jakie warunki do pracy?

Polduś

Powiem krótko, dobrymi radami piekło jest wybrukowane. Lepiej będzie jak każdy będzie solidnie wykonywał swoje obowiązki a w firmie zarządzanie pozostawcie szefom.

Zuzanna

@dj a mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie? Jak oceniłbyś Herbapol jako pracodawcę?

Ana

Czyli mam rozumieć, że niewarto się zastanawiać nawet nad pracą w tej firmie na stanowisku PH?

Ana
@dj 05.05.2017 11:26
Moim zdaniem warto. To dobra marka i dobra firma, a miałem szczęście pracować już w kilku. Jeśli podejmowanie życiowych decyzj...

Nie uzależniam, pracowałem już w wielu firmach jako pH i wiem, ze opinie często są na wyrost. Zazwyczaj wypisują nie osoby, którym nie chce się pracować lub tez z jakichś powodu czuja się oszukane. Zastanawiam się nad złożeniem cv i stad moje zainteresowanie tematem. A jakie są warunki pracy, przełożeni i dodatki?

dj
@Ana 05.05.2017 12:37

Warunki pracy są jak dla mnie bardzo w porządku. Jeśli masz dobre relacje z klientami i dobrze poukładasz sobie teren można spokojnie pracować. W ostatnim czasie dużo ( wg. mnie )zmieniło się na plus. Dyrektor Handlowy to człowiek na poziomie, dyrektorzy dystryktów z tego co widzę, ludzie z którymi idzie się dogadać. PH pracują bezpośrednio z Kierownikami Dystryktu - ja osobiście nie narzekam. Podstawa + premia co 2 miesiące płacona po zakończonym okresie premiowym. Samochód służbowy yaris można używać prywatnie. Dla mnie plusem pracy tutaj jest to, że jak robisz swoją pracę i nie kombinujesz to wszystko jest ok. Dziwią mnie te opinie które ludzie zamieszczają, bo zamiast narzekać i pisać takie opnie, wzięliby się do pracy i zaczęli zmieniać świat od siebie, bez wymagań że wszystko im się należy za to że istnieją. Ale to również moja opinia. Powodzenia kolego!

Polak

Były i obecny
@Polak 05.05.2017 10:22
Herbapol to świetna firma z tradycją, mało już takich zostało. Praca tu jest przyjemnością ale jak widać nie dla wszystkich....

A cóż sprawia Panu taką przyjemność?

Ludek

Kolejny raz widzę, że negatywne wpisy to inspiracja nie z potrzeby serca tylko z potrzeb konkurencji!!

Zuzanna

@grua co Tobie odpowiada w pracy w Herbapol? Chętnie usłyszymy więcej o plusach pracy w firmie.

gru

Zenon w 100 % zgadzam się z Tobą!. Pracowałem już w wielu firmach i tu jest dla mnie ok.

gru

@gru 13.04.2017 08:39

I jeszcze zgadzasz się z tym że 2300 netto w tym zawodzie to godna płaca....

Zenon

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, oczernianie firmy przychodzi niektórym łatwo. Szkoda, że w pracy nie są tacy aktywni.

były pracownik

Odradzam pracę w tej firmie z prostego powodu, mianowicie brak towaru na przeterminy. Długi na sklepach i wszystko to o czym mówił przedmówca.

Lol

Pani Redaktor , podstawa to 3000 - 3400 brutto, premia co 2 miesiące do 120 % podstawy, składa się na nią wiele czynników nie tylko sprzedaż netto, są również zadania numeryczne, zadania indywidualne, ekspozycje, standy, pakiety. Sama sprzedaż to 60% premii, która jest jeszcze rozbita na brendy. Samochód Toyota Yaris, telefon, tablet. Opłata za użytkowanie samochodu w celach prywatnych, płatne za kilometr, ryczałt za telefon za użytkowanie prywatne. Dodatkowo płatne dobrowolne ubezpieczenie, dodatkowo płatna karta Multi sport .

Zuzanna

@lolrozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. A co więcej możesz nam powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Herbapol - Lublin? Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy?

lol

Nastał nowy rok i plany o 100 % w górę !!!! Wycisnąć jak najwięcej z RKS i PH i nie dać zarobić !!!!!!!!! Tylko chory człowiek zakłada wzrosty rok do roku na poziomie 70-110 % !!!!!!!!

Zuzanna

Wysłałeś/wysłałaś już swoją aplikację do firmy Herbapol? Informacje o pracy, praktykach oraz link do przesłania swojej kandydatury znajdziesz tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,8845,0,0,kariera

McGyver

Kierownicy traktują pracowników jak śmiecie. Krzyk bez powodu i fatalna atmosfera. Pracowałem w wielu miejscach ale z takim CHAMSTWEM nigdy się nie spotkałem. Z całego serca odradzam. Nie rozumiem jak można tak poniżać ludzi. Żenada.

Nick

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) e. Skończcie te komentarze, idźcie tam gdzie lepiej i nie spuszczajcie swoich frustracji tutaj. Idziecie do innych firm, tam macie lepiej, a wielokrotnie i gorzej, a później jako, że głupio się przyznać piszecie swoje idiotyzmy. Wam to jakby można było kraść, sprzedawać na lewo, nie wychodzić z domu i czasami coś sprzedać przez telefon, to byłoby dobrze. Wtedy byłaby urocza i doskonała firma. Róbcie co tam macie do roboty, bądźcie wiecznymi PHowcami.

Fridel
@Nick 10.02.2017 22:03
(usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) e. Skończcie te komentarze, idźcie tam gdzie lepiej i nie spus...

(usunięte przez administratora) ) (usunięte przez administratora) ) Najpierw zatrudnia pan nierobów a później narzeka? To całe pańskie (usunięte przez administratora) towarzystwo to jakas pomyłka. Pełna improwizacja. A może nie ma pan bladego pojęcia co wyprawiaja co poniektorzy kierownicy ?! Radzę się przyjrzeć, bo PeHa, to pan będziesz miał, czas w tej firmie się kurczy, prezes nie daje drugiej szansy. Trzeba tez zacząć szanować ludzi. Za (usunięte przez administratora) o wszystko hulało a teraz niestety okręt tonie. Za kadencji tej władzy lepiej nie będzie. No cóż, kto nie pilnuje swojego interesu, ten tak ma...spadki, spadki, spadeczk (usunięte przez administratora) i

Podium

Super firma i super marka. Praca tu daje satysfakcję.

@Podium 04.02.2017 13:44
Super firma i super marka. Praca tu daje satysfakcję.

Ha ha ha .

sss

Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku kierownika w Lublinie? Znalazłem ofertę i się zastanawiam czy warto?

Bynio

Jakich zarobkow można się spodziewać jako operator maszyny lub magazynier?

On
@Bynio 02.02.2017 17:49
Jakich zarobkow można się spodziewać jako operator maszyny lub magazynier?

Chciałoby się rzec że tradycja plus doświadczenie są wizją na przyszłość. Niestety. Wypromowana marka staje się wydmuszką, pustą, z toczącą ją bylejakością. Cele, ależ owszem, normy w górę! Premiowanie według widzimisię. Brud ... to nie wina pań sprzątających, a zatrudnienia firmy zewnętrznej która pracuje przez jedną zmianę w ciągu doby w okrojonym składzie, na sprzęcie pamiętającym króla ćwieczka. Przez weekendy wszystko urasta do centymetrowych warstw, kipiących koszy ... ech! Brak logistycznego zabezpieczenia produkcji w weekendy! Brak osób odpowiedzialnych za bezawaryjny tok produkcji. Partnerzy? Owszem, ich skuteczność i dostępność ... na telefon, gdzie czasem się machnie ręką z myślą ''oby do końca zmiany dotrwać'' Przełożony/a? A co jeśli ludzie mają obiekcje do miss co to na wybiegu nosa zadziera, jest błyskotliwa w uwagach lecz bez zaangażowania, zainteresowania tematem rzeczywistym? Chciałoby się iść do pracy gdzie posłuch przełożonych na równi z produkcyjnymi. Gdzie zgłoszony problem nie czeka w kolejce ... bo tu przecież wszystkim powinno zależeć na jakości, ilości, końcowych efektach. Chciałoby się ... żeby wszystkim zależało na Herbapolu. Wesołych Świąt koleżankom i kolegom. Powodów do dumy z miejsca w którym przyszło żyć, pracować, i współtworzyć. Zdrowia nade wszystko!

nextstart

To chyba nikt nie wie co jest grane w innych firmach pracowalem juz w 4 tez duzych przedsiebiorstwach i czasem az krew czlowieka zalewala na sama mysl ze trzeba isc i urzerac sie z idiotami ludzie nooo

Obecny

Pracuję i uważam , że Herbapol to światowa firma !!!!!!!!

Minia

Ja napiszę tylko, że to forum ma być opinią o pracodawcy. Weszłam na kilka firm, także takich, w których pracowałam i okazuje się, że w zasadzie wszędzie jest tak tragicznie i beznadziejnie, że sama zastanawiam się co tam robiłam :-) niestety chyba troszkę jest tak jak napisał Poldek, Ci którzy odeszli, coś tam mają do swoich przełożonych, czy firmy i piszą swoje negatywy, tak by dociąć firmie, a nie by pomóc potencjalnym kandydatom. Pracowałam w kilku firmach, faktem jest, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, jednak teraz, po odejściach poprzedniej ekipy pracuję w Herbapolu i wcale nie jest tak źle. Coś tam może mniej działa niż gdzieś, ale też są kwestie, które gdzieś działają za bardzo, jak wizyty i ich ilości, czy trasy, itp. Do potencjalnych kandydatów napiszę, nie jest tak źle, jak możecie przeczytać. Ekipa faktycznie się zmieniła, ale może to i dobrze... Mam kontakt z kolegą, znałam go wcześniej, który odszedł do alkoholu i także narzeka, więc nie jest tak doskonale i tam, może Ci którzy odeszli są także i tym sfrustrowani, nie mi to oceniać. Moim szczerze zdaniem, firma jak wiele innych, cudów nie ma, ale źle także nie jest, znam gorsze warunki pracy w innych firmach, nazw nie wymienię bo regulamin zakazuje.

@Maserak 27.01.2017 13:31
Nie wątpię, że coś jest w tym co piszesz. Ja swoją negatywną opinię akurat wystawiam na podstawie własnych doświadczeń, które m...

Rozumiem, nie dyskutuję z opiniami, tylko wyraziłam swoją. Faktycznie jest tak, że zależy gdzie, u kogo, itd. już to zauważyłam. Czasami według mnie warto poczekać co dalej, a nie wyrzucać z siebie wszystko co negatywne. Tak czy inaczej poza obecnymi pracownikami, jestem pewna, że piszą też byli pracownicy nie koniecznie wyładowując frustrację na HL, tylko na to co teraz mają, bo o tym się dowiedziałam i tylko dlatego postanowiłam tutaj też coś napisać. W kwestii tego, że jest źle, coraz gorzej, ja wcześniej pracowałam także w polskiej firmie, jeszcze wcześniej w światowej i w tej polskiej miałam o 50% więcej do zrobienia, za czasami gorszą kasę, spotkania w soboty z kierownikiem, odprawy poranne i inne głupoty, a w koncernie to już w ogóle byłam jedną z kilkuset PH, więc tylko numerkiem na liście płac. O to mi chodzi, o nic więcej. Nie piszę, że każdemu jest dobrze, jednak tak już jest, że zmiana to coś złe i tyle, sama nie raz tak mam. W HL jest wiele spraw i sytuacji, które mi się nie podobają, ale nie chcę przez nie pisać zaraz, że cały HL to syf. Jest dużo nowych ludzi jak słyszę i każdy jakoś musi to ogarniać.

Minia

I po co mnie obrażasz pisząc o przedawkowaniu. Ty masz swoje zdanie, a moje jest złem bo inne? Mam takie jakie mam. Może nie doświadczyłeś syfu, o jakim nie masz pojęcia gdzieś w innej firmie. Ja miałam szefów idiotów i kretynów, miałam też lepszych. Tu się sporo zmieniło, ja daje na wstrzymanie i poczekam, bo nie wszytsko od razu. W Twojej opinii wszystko co lepsze niż syf w HL jest bzdurą, w mojej nie. Szanujmy się chociaż tutaj.

Poldek

Czasami myślę, że wpisy bardzo dyskredytujące firmę robią byli pracownicy na zlecenie. Jestem pracownikiem i nie zgadzam się z niektórymi opiniami. Wszędzie są popełniane błędy ale można to naprawić.

Zostaw opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Herbapol - Lublin" S. A.