"Herbapol - Lublin" S. A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

anonim
Inne

Znalazłem ofertę dla operatora maszyn. Praca na 3 zmiany - można wiedzieć, w jakich godzinach? I czy jest możliwość uniknięcia pracy w nocy? Wcześniej miałem możliwość jej popróbować i wolałbym jednak tego unikać na dłuższą metę.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@anonim

Wyraźnie jest napisane że praca na 3 zmiany ( standardowe) więc jaki jest sens pytania czy można uniknąć 3 zmiany?

Herbaciarz
Pracownik
@Pracownik

Aktualnie praca jest prowadzona w systemie 4brygadowym

Maryla
Inne
@Pracownik

Hmmm no niby racja. A co do samej pracy operatora maszyn. Czy taka osoba dostaje jakiś uniform, czy pracuje się w swoich ubraniach prywatnych? Wiem, że czasami firma ma wymóg co do stroju i akcesoriów typu gogle, rękawice. Jak jest tutaj?

Przemo. Nowy wpis
Były pracownik
@Maryla

Praca na dziale z mieszalnikami to jakaś porażka ,zwłaszcza jeśli pracujesz z brygadzista Kornakiem ten to jest dopiero przychlast .

Nikt ważny Nowy wpis
Pracownik
@Maryla

To jest zakład produkcji spożywczej więc praca jest obligatoryjnie obłożona przepisami BHP HCCP i innymi takimi Ubranie dostaniesz takie jak wszyscy mają zgodnie z przepisami ???? Jak w wojsku ujowo ale jednakowo

Kot Nowy wpis
Pracownik

Ja stąd spadam totalny wyzysk tyle tylko że płacą na czas tyle ode mnie.

Level1 Nowy wpis
Inne
@Kot

Brak szacunku dla pracownika. W firmie jest preferowana zasada przez dyrektora, jak się nie podoba to proszę się zwolnić. Firma systematycznie traci notowania a rotacja załogi rośnie. Przy załodze z małym doświadczeniem wyniki na produkcji rzadko są osiągalne ( ilość i jakość wyrobów niższa, przestoje maszyn). To pogarsza nastroje i dalej szkoda pisać.

Gertrudka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Kandydat
 Pytanie

Opinie o pracy na produkcji w Lubawie ?

Osoba
Kandydat
 Pytanie

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko kadrowe. Czy może ktoś wie coś więcej na temat tej oferty i czemu jest wolny wakat?

Adam
Inne

Znowu, to znaczy? Rozumiem, że to nie pierwszy wakat w ostatnim czasie. Z tego, co widzę, zachęcają sporym pakietem benefitów, w tym premią miesięczną czy dofinansowaniem wypoczynku. Aż dziwne, że nikt nie zostaje na dłużej.

Przedstawiciel Handlowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Pytania

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Kkk
Kandydat

O jakich kwotach targetów mówimy sto dwieście trzysta tysięcy miesięcznie .Jakie są widełki

Omijajaj szerokim łukiem
Pracownik
@Kkk

Targety tak 120-130tys. wzrostu w porownaniu do porzedniego roku..teraz to 300tys. dostaniesz to sie ciesz...a ze tego nie zrobisz to g... zarobisz ot taka polityka firmy dorabiac sie kosztem pracownikow !!!

anonim
Inne
@Omijajaj szerokim łukiem

A premie to jak są liczone od tych targetów? Jest ona wypłacana proporcjonalnie do % realizacji targetu, czy biel i czerń, albo wyrobisz i otrzymujesz jakąś kwotę albo zostajesz z pensją zasadniczą? Swoją drogą, ile ona teraz może wynosić na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Pracownik ph
Były pracownik
@anonim

Prmia jest niemożliwa do zrealizowania, plan teraz musi być na 100, wszystko jest brane po uwagę 0-1. Źandarm wszystko inwigiluje. Firma dorobia się kosztem pracowników. To już nie ta sama firma co była kiedyś i atmosfera też. Teraz to już psychika siada. Niektóre produkty super same się bronią.

Były
Były pracownik

Dajcie sobie spokój z pracą jako pH. Pełna inwigilacja, zero kontaktu z szefostwem, żadnych rozmów z pracownikami, narzucanie chorych zasad, plany kosmos, zadania nie możliwe do zrobienia. Wszystko po to żeby ludziom nie zapłacić. Nowy Pan powinien iść do wojska tam może by się odnalazł z takim podejściem do ludzi. Omijać szerokim łukiem.

Ph
Kandydat
 Pytanie
@Były

O jakim regionie mowa?

Zoja
Kandydat

Hejka. Ja zajrzałam tutaj, żeby poczytać o pracy jako przedstawiciel handlowy, bo jest ogłoszenie teraz. W innej pracy na takim stanowisku miałam prowizję, tutaj napisali że jest umowa o pracę, czyli płacą podstawę normalnie?

Janek z Rzeszowa
Pracownik
@Zoja

Masz podstawę średnio 4200 brutto plus premia co dwa miesiące do 120%. W jednym miesiącu podstawa a w drugim możesz mieć dwa razy tyle - czytaj możesz ;)

Marek
Były pracownik
@Zoja

Nie trać czasu na tę firmę i odpuść sobie aplikacje. Nawet jak przyjdziesz to po chwili będziesz szukał innej pracy. A odpowiadając na Twoje pytanie, masz podstawę w granicach 4200 brutto, i 120% premi na dwa miesiące, oczywiście jeśli ja wyrobisz.

anonim
Kandydat
@Marek

A ciężko wyrobić tą premię? Czy każdy jakoś daje radę? I czemu mówisz, że lepiej odpuścić? Coś nie tak z atmosferą albo z innymi warunkami zatrudnienia?

1
Jurek z Kurek
Pracownik
@anonim

Daj spokój, na koniec lipca mima podwyżek i tak dużo osób odeszło. Premie jeżeli chodzi o sprzedaż to z tak wysokimi targetami nie da się zrealizować. Łaskawy Pan dał auta teraz za darmo bez płacenia za kilometry i podwyżkę która ma się nijak

anonim
Inne
@Jurek z Kurek

Nikomu nie udaje się zrealizować targetów, serio? Aż tak ciężko? Jeśli chodzi o auto służbowe, to czy można wykorzystywać je do celów prywatnych? Jak wysoka była ta podwyżka? Co jaki czas się zdarzają? Robię rozeznanie :p

Tati
Inne
@Jurek z Kurek

Wiesz ile konkretnie osób odeszło i z jakich przeważnie stanowisk? Jakie marki są autami służbowymi, wszyscy mają te same samochody?

OB
Pracownik
@Zoja

Postawa 4700 brutto + 120% premii

A co.
Pracownik
@OB

Zapomniałeś/aś dodać że 120% premii wlicza się czystość BHP wyniki z całej prod. Średnio wychodzi 85% jak zejdziemy kilka procent w dół to premii nie ma. A szykują się właśnie takie miesiące.

Irmina
Inne
@A co.

A jak ta czystość jest weryfikowana? Często się zdarza, że nie dostajecie tej premii czy raczej to rzadkość? Czemu teraz Twoim zdaniem szykują się takie miesiące z wartością poniżej 85%?

krystianek
Pracownik
@Irmina

praca na produkcji to ciężki kawałek chleba, wszystkie opinie są usuwane nie polecam tam pracować, odejdę z maszyny i będziecie pracować po (usunięte przez administratora) po 4 latach mam 4400brutto ...... bez możliwości na rozwój.

Ziółko
Pracownik
 Pytanie

Jak to jest ze tym co mają najniższa krajowa zarobki podskoczyły o 1500zl w ciągu roku. Nam co mieli więcej niż najniższa dali rok temu 300, i w tym roku 300. Brak szacunku do pracownika. Na zebraniach słuchamy jakie miliony przewijają się przez firmę, a firma co? Groszów sto

Pan.mar
Kandydat
 Pytanie

Witam, Jaką flotą aktualnie dysponuje Herbapol ? Czy dla PH dalej dają awaryjne renault ?

OB
Pracownik
@Pan.mar

Część nowe Fabię, część jeszcze Clio

anonim
Inne

A znajdzie się ktoś z działu zapewnienia jakości? Szukają teraz specjalisty i myślę nad aplikowaniem. Z oferty wiem, że stanowisko zapewnia system premiowy, ale jak to dokładnie wygląda? Bo czytam niżej, że handlowcy np. nie mają łatwo pod tym względem i ciężko spełnić warunki premii. I co dokładnie oznacza wymóg gotowości do częstych wyjazdów służbowych? Jaka część to praca w delegacji?

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Daga
Inne

Cześć, trafiłam na ofertę asystentki do działu eksportu. No właśnie przeczytałam, że piszecie o tych premiach, że ciężko je wyrobić. A komuś w ogóle ostatnio się udało? Na stronie oferują standardowy pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, multisport, ale też wczasy pod gruszą i rabat na firmowe produkty, można liczyć jeszcze na firmowego laptopa i telefon?

Kandydat
Kandydat
@Daga

A otworzyli Ci chociaż CV, bo w aplikacji mam ciągle status "dostarczona" nawet porównania kandydatów nie da się da sprawdzić.

nutella
Kandydat
 Pytanie

Jakie benefity oferowane są pracownikom?

kandydat
Kandydat

Byłem na rozmowie na stanowisko niezwiązane z produkcją. Rozmowa przebiegała w sposób zwięzły i dosyć merytoryczny. Niestety Pani prowadząca zarzekała się czy informacja bezie na tak czy na nie jeszcze tego samego dnia da znać ..nie dała ...druga sprawa, że w firmie znanej i sprzedającej na cały kraj swoje produkty oferując 2800 na rękę w dobie szybko galopujących cen to jest po prpstu wstyd coś takiego proponować

Tosia
Kandydat
@kandydat

A od momentu wysłania cv długo czekałeś na odzew? Oprócz tej podstawy 2800 to dają jeszcze premie przykładowo od sprzedaży?

Polololo XD
Kandydat
 Pytanie

Ma ktoś doświadczenie w pracy w tym przedsiębiorstwie jako kontroler operacyjny/ finansowy? Jaka atmosfera panuje w tym obszarze?

Kornela
Inne

Planuje aplikować na przedstawiciela handlowego w Siedlcach. Mam kilka pytań, może ktoś będzie wiedział. Jak z wynagrodzeniem? Możecie przedstawić jak prezentują się średnie zarobki. Z tego co widzę mają nawet wczasy pod gruszą. Co natomiast oznacza niespodzianka urodzinowa? Na czym to polega?

kerl
Pracownik
 Pytanie

Witam szukają przedstawicieli kto jest tam kierownikiem przedstawicieli? Jakie auta i atmosfera?

WEwar
Były pracownik

Jeśli ktoś rozważa aplikacje do tej firmy na stanowisko PH, całkowicie odradzam. To co się wyprawia w tej firmie to przykra sprawa. Wypłaty śmieszne, podstawy w granicach 4300 zł, premie zaczeły być nie możliwe do wykonania, opłaty za paliwo, notoryczne ciśnienie od przełożonych, ciągły stres związany z pracą, firma sama nie wie jaki ma cel i co chce osiągnąć, rotacja tak duża że sama firma już nie nadąża. Szczerze polecam omijać tą firme z daleka, szkoda czasu i zdrowia.

Krystyna
Inne
@WEwar

Ta kasa 4300 zł to brutto czy netto? I jak rozumiem, do tego dochodzi jakaś prowizja czy premia za realizację celów, tak?? Jest stały wzór naliczania kasy z tych celów?

Krak
Pracownik
@Krystyna

Oczywiście że przedmówca mówi o kwocie brutto, potrąca za samochód, paliwo. I inne bzdety to wyjdzie ci 2700 netto. Premia naliczana jest za sprzedaż total, kategorie, dystrybucja, ceny sugerowane oraz zadania premiowe które zmieniają się co dwa miesiące, zazwyczaj są to różnego rodzaju ekspozycję i dystrybucja poszczególnych produktów. Maksymalnie do zdobycia 120% podstawy na 2 miesiące, więc w przeliczeniu 60% na miesiac. Jak będziesz dobrze cisnął to może zarobisz 60 na dwa miesiące.

hmmm
Kandydat
 Pytanie
@WEwar

a jak atmosfera i kontakt z przełożonym i jak szkolenia?

1
Tak było
Inne
@Krak

A mało tego, jeżeli pójdziesz na zwolnienie i zrealizujesz plan, to jeszcze za zwolenienie utną ci premie :)

Barbara
Inne
@hmmm

Atmosfera straszna, szkolenie teoria i to też nie ze wszystkiego, o praktyce zapomnij.

JB
Były pracownik

Nie polecam zatrudniać się w Firmie Herbapol na stanowisku PH. Pracując kilka lat firma przeszła z fajnej spokojnej pracy do poziomu korporacji w której nie da się pracować, ciągły wyzysk ciśnienie i stres oraz ciagle (usunięte przez administratora) pracowników na hajs (opłata za samochody, niskie podstawy oraz brak premii poprzez nie zrealizowanie zadań, których nie da się już robić) Nie trać czasu na firmę Herbapol

1
Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w "Herbapol - Lublin" S. A.?

1

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

  Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

  Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.
Przejdź do nowych opinii