"Herbapol - Lublin" S. A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Jan

Próbowałem się dostać do pracy w Herbapol, ale się nie udało.... Będę siedział głodny, bo nie jestem godny ((( Nic konkretnego, po prostu się obraziłem)))

Kondziu
@Jan

Godność to byś stracił jak byś tu popracował chwilę i musiałbyś własnego zdania się wyrzec i tylko przytakiwać. Pracę napewno znajdziesz powodzenia.

Bag
@Jan

Ja też się nie dostałam aczkolwiek drugi etap to porażka z mojej strony, strasznie źle mi poszło. Ogłoszenie wznowili.

Wiktoria
@Bag

jeju a co się tam działo, że aż tak źle wyszło? :(

Halina
@Bag

To na czym polegał drugi etap rekrutacji, że tak źle Ci poszło? Było coś trudnego na nim, co sprawiło Ci kłopot?

PH

Hej a co powiecie o pracy PH na podlasiu ?? Widzę słabe opinie o malopolsce a co się dzieje w innych regionach ? …. Z góry dziękuje za info :) Pozdrawiam

ziółko
@PH

Praca na podlasiu, zmiany zmiany... jest nowy dyrektor. Inny typ człowieka, inny sposób zarządzania - atmosfera się zmienia, myślę, że coraz lepiej będzie. Produkt mega się sprzedaje, pracy jest dużo

Xxx
@ziółko

Przydało by się trochę zmian w innych regionach żeby atmosferę odświeżyć i nie mówię o ph tylko wyżej.

Sp

Ta firma to (usunięte przez administratora) zobaczcie ile (usunięte przez administratora) szukają i wykorzystują.

Na jakie benefity można liczyć w "Herbapol - Lublin" S. A.?

A A

Benefity musisz dorobić poza Herbapolem. Pzdr.

@A A

Ha, ha ale mnie rozśmieszyłeś. To nic dają pracownikom z socjala? Nawet prywatnej opieki lekarskiej? Weź nie żartuj.

Xxx
@A A

Są tacy co tych benefirów poza herbapolem mają całkiem sporo.

donna
@Jacek

No dają np. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe. A co z ZFŚS? Mamy wczasy pod gruszą, dodatki na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia, a co dodatkiem 4 zł dziennie w sklepiku pracowniczym. Na Mikołaja dzieci też jakeś bony dostają.

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

Praca na Podlasiu, tak w mega telegraficznym skrócie Pani Kierownik na 6+ mega wsparcie Pracy bardzo ale to bardzo dużo ale w super zgranym zespole!! Produkt super rotacyjny???? Wynagrodzenie???? Zdecydowanie za niskie!!!! Pracuje tu jeszcze i nie szukam innej roboty ponieważ atmosfera w regionie jest naparwde fajna i jak odejdę to tylko że względów finansowych Pozdrawiam

janina

PH uważajcie na zamieszczane opinie bo będziecie mieli zebrania,będziecie klęczeć na dywaniku... tak jak to było na produkcji..... No cóż prawda boli.... Prawda nie jest na rękę Herbapolowi..... a wszystko przez ten cukier....

@janina

To co? Nie można się szczerze wypowiedzieć? Przecież posty są anonimowe, więc chyba do nikogo personalnie nie można mieć pretensji? I o co chodzi z produkcją, bo o tym wspomniałaś.

Koko
@janina

No niestety mówienie prawdy w tej firmie nie popłaca bo spotka się z falą krytyki i nie będziesz już dobrym pracownikiem. Za to ci którzy umieją się dobrze podlizywać a do tego walą ściemę są na topie i tu takie przysłowie pasuje ,,jaki pan taki kram.

Miłosz

Jakie są warunki na produkcji dla operatora i mechanika?

Pies
@Miłosz

Nawet nie składaj tu papierów bo szkoda czasu i nerwów.

Łucja
@Pies

Niby dlaczego? Jednemu nie będzie pasowało a drugiemu tak, może warto spróbować, ile kasy dają?

Opona

Co sie wyprawia na Małopolsce bo aplikuje tam na PH i mam mieszane uczucia po tych wszystkich opisach ?

Obserwator
@Opona

Ogólnie jest nie ciekawie podobno kolejna osoba złożyła wypowiedzenie z zespołu który był liderem sprzedażowym nie zostało już nikogo.

Halina
@Obserwator

wiesz może z jakiego powodu się tak dzieje?

Gerarg
@Halina

Czy to trzeba mówić wprost z jakiego?? W ostatnim czasie firma się bardzo zmieniła… samochody do celów prywatnych stały się samochodami do spadkowego zarabiania pieniędzy przez firmę. Jak można płacić kilometrówkę i jeszcze tankować za swoje?? Kolejna sprawa to pieniądze… chyba najniższe w branży stawki. Firma pisze ze musza tak zrobić z paliwem bo sytuacja w kraju jest taka zła… a to przez ta sytuacje tez się ludzie zwalniają bo nikt nie robi kroku w stronę pracowników. Zwłaszcza przedstawicieli handlowych. Aaa unieszczęśliwiać jedno na dworze powyżej 30 stopni a my nie dostaliśmy od firmy wody. Pomyślcie o tym Pracodawcy bo z pewnością to czytacie. Nawet żadnego meila proszę uwazac na siebie. Traktujecie nas jak zwierzęta zaprzęgowe.

Adidas

Znowu etat na Zakopane.

Smutny
@Adidas

Nic dziwnego. Na zakopane co 3 miesiące nowa osoba. Konkurencja się cieszy bo na Małopolsce może przejąć prawie cały teren. Więc półeczki znikają z produktami tej firmy. A byli pionierem na Małopolsce. Szkoda tylko włożonej pracy byłych pracowników.

Były
@Adidas

Nawet się nie pakuj w tą firmę totalne dno,ci którzy tu pracują szukają pracy jak coś im się trafi odejdą nie oglądając się za siebie.

@Były

Były a co pracowałeś w tej firmie? W tym regionie? Możesz coś więcej opowiedzieć o pracy ?

Alex
@Adidas

Nie pierwszy i nie ostatni żeby się ustabilizowało to wyższe stołki do wylotu.

@Były

Czemu? Chodzi o zarobki czy atmosferę? Bo jak mało płacą to napisz bo chce wysłać CV i wolę wcześniej wiedzieć ile proponują.

rollo
@Jacek

Ogólnie o całokształt chodzi.

Ciekawa

Jest wakat na kraków jakie warunki i atmosfera jaki kierownik ?

Do ciekawa
@Ciekawa

Takie warunki i atmosfera że ludzie się pozwalniali.

Komar
@Ciekawa

(usunięte przez administratora) podstawy na rękę,premia raczej nie osiągalna,mnóstwo zadań na które jest parcie,jednym z nich jest rozstawianie stojaków zawsze kilkadziesiąt co jest logistycznie nie możliwe mając toyotę yaris. Samochód płatne kilometry do tego potrącenia za multisport,ubezpieczenie i lux med więc bez premi (usunięte przez administratora)zł. A i nie licz na 8h pracy w terenie plus w domu na własnym komputerze praca biurowa.

jeszcze herbapol

potwioerdzam , cala prawda jest taka ze : jest podatek do urzedu skarbowego 0,50 lub 0,60 zalezy od mocy auta oplata za km i jeszcze za paliwo od 20 do 6 rano naliczaja oplate ,Bylo tankowanie tylko we wtorek lub czwarte teraz jest juz codzienie do piatku , pesja na poczatek dla PH to jakies 3600 brutto , wiec szalu nie ma. Zadaj pelno czasem bezsensowne , tasowki musisz zrobic i obiechac wszystkich klientow , ogolnie to TRAGEDIA , srednio polecam

Rob

Hej Jakie dają warunki na PH od Sieci. Chodzi mi podstawa + premia. Znowu ogłoszenie na Warszawę co się dzieje

@Rob

Nawet nie pytaj, szkoda słów…, wyzysk, wyzysk, raz jeszcze wyzysk!!! Co się dzieje???, gdyby było minimum dobrze, ludzie by się nie zwalniali, a tutaj co, podwyżek brak, auto służbowe do celów prywatnych brak, pensje głodowe, targety i zadania sprzedażowe, to KOSMOS, ludzi w ogóle się nie szanuje, bo i po co jak zawsze można wystawić ogłoszenie i przyjąć nową osobę, która i tak nie popracuje zbyt długo. Reasumując, firma ta pod rządami tego kierownictwa utonie, tylko potrzeba czasu.

Rob
@Next

A jak przełożony?

Hejka to Ja
@Next

Potwierdzam ,jest kiepsko. Samochody służbowe do celów prywatnych brak ( powyżej 200 km, za paliwo płacisz za swoje pieniądze i dodatkowo firma nalicza ci 0,50 gr za każdy kilometr ) pensja głodowa

Tomuś

Cześć ekipa, co u Was słychać? Dajecie radę? Ja zaczynam studia zaoczne za jakiś czas wrócę do was jako kierownik produkcji.

Rafał makaron
@Tomuś

Zacznij od matury ;-)

Jakie auta dla kierowników teraz są oferowane?

Kaczy

Stare mercedesy slk rocznik 2020

Były Pracownik
@Paweł

Odpowiadając, to jeździ się najtańszymi i wysłużonymi autami, które mają po ponad 200 tyś. km. Prywatne kilometry kosztują drożej, niż przejazd taksówką. Ps. Nie polecam tej firmy!

Były
@Były Pracownik

Tak potwierdzam

Joanna
@Paweł

rocznik 2020 to wcale nie taki zły rocznik. Dwuletnie auto myślę że to nie jest zła opcja...

Unknown
@Joanna

Tak to ja mogę nawet Mercedesem SLS z 2012 roku jeździć ???? tylko zakładu nie stać na takie auta. Ktoś głupoty pisze a Ty Joanno dałaś się podpuścić.

Tomuś

Cześć ekipa, przesyłam Wam gorące pozdrowienia trzymajcie się na tej produkcji nie dajcie się zdeptać. Pamiętajcie świat nie kończy się na pracy w herbapolu jak macie możliwość to uciekajcie stamtąd bo naprawdę jest warto. Dużo lat z wami wszystkimi spędziłem każdy z was ma dobre serducho tylko przez tą robotę wychodzą z nas zwierzęta i czasami jest jak jest. Trzymajcie się i walczcie o swoje!

J.
@Tomuś

Dzięki stary. Będziemy cię miło wspominać. Damy sobie radę. O nas się nie martw. ,,Nie taki diabeł straszny jak go malują".Powodzenia w nowej pracy.

Szukający pracy

Co się dzieje w tej firmie? Ogłoszeń na pracuj.pl to codziennie nowe miejscowości się pojawiają. Ktoś wogole skalda CV do tej firmy? Macie jakieś doświadczenie z firmą? Szczególnie interesuje mnie małopolska.

Oxy
@Szukający pracy

Małopolska- z tego co wiem to z starej ekipy zostalo 30 % ludzi i tej reszty też zaraz nie będzie . Kierowniczki juz nie ma sama odeszła ma byc ktoś nowy. Klimat jest bardzo kiepski jak w całej polsce w dziale handlowym . Jeśli chodzi o flote to takie wymysly porobili ze sie prywatnie nie ma co wypuszczać. Pracy tyle że nowy to nie wie od czego zacząć a inni maja dość dlatego sie zwalniają . Benefity socjalne dobre Kasa wypłacana systematycznie . 10 x sie zastanów czy warto .

Mariusz
@Oxy

Wyrzucili ją podobno bo się nie nadawała do niczego.

Pawel

Na jakie zarobki może liczyć kierownik sprzedaży? Jaka podstawa? Ilu pH pod sobą? Jakie auto służbowe?

Na pracuj.pl 23 oferty pracy na ph w Herbapolu. O co chodzi?

Obserwator

Ludzie się zwalniają to są nowe wakaty a dlaczego odchodzą to jak jesteś bystry to sam sobie odpowiedz na pytanie.

Studentka

Dzień dobry, zastanawiałam się nad złożeniem papierów na praktyki do tej firmy na dział marketingu w Lublinie. Czy ktoś odbywał praktyki tutaj? Albo pracował w tym dziale? Mógłby ktoś podzielić się opinią ten temat? Byłbym bardzo wdzięczna za pomoc ????

Zielarz
@Studentka

Dział marketingu jest w Warszawie i z tego co wiem pracują tam dość kompetentni i uprzejmi ludzie teraz

@Studentka

Dzień dobry, dział marketingu Herbapol-Lublin S.A. jest w Warszawie.

Adas
@Studentka

Marketing mają w Warszawie :)

Potencjalny pracownik

Na ile zmian jest to praca? Co wchodzi w zakres obowiązków na produkcji? Czy stawka to minimum czy jest jakaś realna premia? Jaka panuje atmosfera i w jakim wieku pracują tam ludzi?

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.