"Herbapol - Lublin" S. A.

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Witold

Opinie na tym forum są tak różne , że jak ktoś chciałby wyrobić sobie zdanie to nie ma szans. Jedno jest pewne, jak kadra kierownicza dobrze prowadzi firmę to efekty widać.

Maserak

Tak jak i niejedna osoba po zetknięciu się z tą firma czuje głębokie rozczarowanie ;). Ja przygodę z tą firmą mam na szczęście za sobą. Szkoda się nawet rozpisywać bardziej ;).

Poldek

Ktoś może coś napisać o pracy ph na rejon podkarpacia? Czy 3500 brutto podstawy jest realne na początek? Z tego co czytałem na premie raczej nie ma co liczyć chyba że coś się zmieni

lol
@Poldek

Raczej 3000 - 3200.

Agentka

Zdrowych i spokojnych świąt. Zostawmy to co złe za nami, niech nadzieja przyniesie dobre rozwiązania sprawom spędzającym sen z powiek. O wiele ładniej brzmimy i wyglądamy dzieląc się uśmiechem. Karpi bez ości, kierownicy żeby przemówili ludzkimi głosami, produkcji żeby się jeszcze chciało:). Wszystkim razem i osobno ... kochajmy się.

Poldek
@Agentka

Super że ktoś pisze fajnie w tonacji świat. Niejeden malkontent może pomyśli zanim zacznie wylewać z siebie złość i opluwać miejsce dające kasę na życie. Pogoda ducha przyciąga dobrą energię i kto wie , może coś zmienić.

Bury
@Poldek

przyjdź...popracuj miesiąc..będziesz wiedział o czym mowa na tym forum..

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

obserwator2

a na wydziale ziół? nadal bałagan, brak decyzyjności, brak kompetentnych mistrzów, poniewieranie pracownicami lub pracownikami z agencji, na szczęście nie ma już Pana H. i jego dziwacznych odzywek

Witam wszystkich. Pojawiła się oferta pracy (na zastępstwo) w Olsztynie - PH detal. Warto? Ktoś może napisać coś więcej o zarobkach, kierownikach itp. Z góry dziękuję.

Miki

Widać, że myślenie jest Ci obce, a i bystrością nie grzeszysz.

Kasztan

Rumpel palety zostały rozliczone przy ostatniej wypłacie.Tylko problem tkwi w tym że zaliczyli to co chcieli albo na ile kasy im starczyło .

nabity w herbapolu.
@Kasztan

A całe to rzekome rozliczenie jest owiane wielką tajemnicą !!! Ciekawe ile zaplacili ph dystrybutorów ?!!!Oszuści.

Rumpel

A dodatkowo były obiecane pieniądze za sprzedane syropy w sierpniu a tu ani widu ani słychu, budżet zamknięty, a ludzie są wściekli i czują się oszukani - słusznie. Herbapol faktycznie jest liderem, ale w rotacji pracowników ;)

Phhl

I przyszła kryska na Matyska.. żegnamy panie Rampampam

Bury
@Phhl

nie ma się z czego cieszyć....piękna Mery wskoczy na jego miejsce i dopiero się zacznie jazda!!!

Żenua
@Bury

A kto tu się cieszy?!! A jazda już się zaczelam.

Aga

Jak ma być we firmie dobrze skoro w tabelach ma być wszystko cacy, jacy to jesteśmy super że skutecznością wizyt jak w realu połowa nie wyjeżdża. To samo tyczy się wizyt. Jak bedzie trzeba zrobic 30 to bedzie 30 ale na papierze żeby wszystko się zgadzało. Pozoranci i tyle, praca za psie pieniądze. Odradzam

załamany

czytając komentarze to należy od tej firmy uciekać dalej niż pieprz rośnie. a takie fajne produkty ,szkoda że niepoważni ludzie tu pracują -czytalem o prezesie Greku , Panie prezesie wstyd co Pan zrobil z firmą .Dawno temu pracowałem w Herbapolu i każdy chciał się dostać do tej firmy a teraz to jakaś porażka... wielka szkoda :(

dildo

No toFirma zostala wystawiona na sprzedaz .Ktos zainteresowany moze Maspex

czek
@dildo

Co to za bzdury? Gdzie jest wystawiona?

obecny ph

lepiej już nie będzie!!! nadeszły ciężkie czasy -fajni ludzie z pomysłami,kreatywni,empatyczni już dawno odeszli i nie wrócą nie do takie firmy ,nie za taka kase i nie na taka poniewierkę ... przyszli pozoranci udajacy że coś robią... może właściciel zacznie w końcu czytać na forum i dowie się jaki cyrk urządzili z jego firmy !!! póki Pan prezes będzie zarządzał firma i poniewierał ludźmi to patrzeć na upadek ...

Obserwator

Gdyby ktoś chciał wiedzieć, porównać, wyrobienie w Chinach a Herbapolu to jest podobnie. Nie polecam jako zakład docelowy, dożywotni. Zadziwiają wypowiedzi przełożonych do pracowników. Gdyby ktoś chciał wiedzieć jakim stresem, wyrzeczeniem, zmęczeniem, wyprodukowany jest produkt, nie sięgnąłby po niego w sklepie. Nie ma relacji pracownik produkcji-mistrz itd. Wszystko ma się kręcić na podkręconych obrotach za wszelką cenę. Źle się dzieje, a przecież w takim zakładzie ze znanym logo oczekujemy poszanowania i kultury na poszczególnych szczeblach. Zapraszam Pana Prezesa do konsultacji. Niech Pan przejdzie i indywidualnie zapyta co się dzieje, co można ulepszyć, i co komu leży na wątrobie...

pracownica

Praca sama w sobie nie jest zła. Mówię o pracy pakowacza na wydziale ziół. To ludzie zarządzający wyzej sr*ja niz d*pe maja. Bluzgi i ponizanie jest na poprzadku dziennym, szczegolnie kiedy jestes na zmianie z szanownym panem andrzejem ktory ma sie chyba za krola wszystkiego. Zero szacunku do pracownikow, masz robic norme i nic nikogo nie interesuje czy dajesz rade czy robisz za 2 czy 3 osoby, jeszcze uslyszysz ze sie opier*alasz. Pracownicy jak najbardziej na plus, miłe panie, kazdy sie szanuje choc bywaja wyjatki jak wszedzie.

Krzysiek

Czy to prawda że będą likwidować H.Lublin?Czy plotki?Słyszałem tak od członka związku zawodowego.

znawcabranzyiherbapolu

dajcie mi znać jak ZAJCZYKkowski poleci. Jak go spuszczą to odpalam szampana wartego 2 tysiące bo to turbo głupek jest z przerośniętym ego co na jego garniturek mogą polecieć podstarzałem głodne kobietki tylko :)

innyregion
@znawcabranzyiherbapolu

też to słyszałem na hurtowniach

Jub

Wy (usunięte przez administratora) kozojebcy Trochę szacunku dla pracowników bo tylko dzięki nim macie co żryć. Kadra zarządzająca produkcją na czele z parą gejów trzymających ręce w kieszeniach jest żałosna. Tyle jest ludzi po studiach nie możecie przyjąć normalynch ludzi którzy to ogarną ? Bo na tą chwilę to w tej firmie nie zmieni się nic na lepsze dopuki nie zmieni się pokolenie ludzi nią zarządzajacych . Wszyscy są za bardzo obsrani by szczerze powiedzieć dyrektorowi jak jest i co się dzieje z herbapolem

Migotka

Ta firma to porażka, premie nie do wyrobienia, plany z kosmosu, przyrostu o 100%? W jakiej drugiej firmie tak jest? Rozliczenia nie są na czas, a osoby na stanowiskach kierowniczych to tylko pozoranci, którzy chcą zaimponować nowym władzom, które mają swoje świetne wizje, które nie doprowadzają nigdzie. Nie polecam!

PHolwiec

2 lata pracy, odbudowywania rynku, relacji i przyjdzie taka kamisowa ekipka i w kilka tygodni wszystko zniszczy. Narzekaliście na P. Dz. , to teraz macie pana G.i jego świtę oraz 'głodową'pensyjkę...czytaj, bez szans na premie. Mimo szczerych chęci...czas stąd wyp..

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.