"Herbapol - Lublin" S. A.

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Zuzanna

@Tom Bardzo Ci współczuję takich przykrych doświadczeń. Jednak Twoją opinia jest dosyć lakoniczna. Czy mógłbyś zatem napisać coś więcej o pracy w Herbapolu? Jak długo tam pracowałeś? Atmosfera panująca w pracy jest niezwykle istotnym aspektem, ale myślę, że powinieneś wspomnieć jeszcze o innych kwestiach, które dotyczą pracy w tej firmie.

Tom

Atmosfera w tej firmie jest straszna. Wiem bo tam pracowałem.

goebbels

witam, od polowy marca wisi ogloszenie o asystencie ds planowania, jest ktos w stanie opisac to stanowisko? dlaczego tak dlugo znajduje sie tam wakat, czy jest to praca zmianowa, podac przedział zarobków i inne informacje jesli takowe posiada. z gory dziekuje

@goebbels

Witamy, rekrutacja na to stanowisko została zakończona. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Daniel

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

Witam. Czy mógłby mi ktoś udzielić informacji odnośnie pracy na stanowisku operator maszyn - czy jest to praca 3-zmianowa (6-14, 14-22, 22-6) z tygodniowym przechodzeniem na poszczególne zmiany? Jakiej wypłaty można się spodziewac? Oraz czy praca odbywa sie również w weekendy? Z góry dziękuję za informację.

Bea
@Marcin

Z tego co się orientuję to np. na produkcji w Lublinie jest system 4brygadowy, czyli 4dni na 1zm - dzień wolnego; 4dni na drugą zmianę - dzień wolnego; 4dni na 3zm - dwa dni wolne...co do płacy to koleżanka na produkcji ma najniższą

Luidzi

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna sprawa i zależy od wielu składników!

Jak wyglądają zarobki na produkcji syropów ?

marco

Na temat pracy w tej firmie nie mogę nic powiedzieć . Natomiast mam wielki żal do pani zajmującej się rekrutacją , iż mimo miłej rozmowy kwalifikacyjnej (telefonicznej) gdzie sama się zadeklarowała bez względu na wynik rekrutacji że da odpowiedź . I co - jakby nabrała wody w usta . Co ciekawe po jakimś czasie ukazało się ponownie ogłoszenie na PH Kraków . Jeżeli w tej firmie wszyscy mają taki szacunek do ludzi jak w/w pani to cieszę się że nie dostałem tam pracy .

@marco

Szanowny Panie, Uczestników rekrutacji informujemy o jej wynikach po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Wspomniany przez Pana proces rekrutacyjny jest nadal w toku. W razie dalszych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Personalnym. Numer telefonu dostępny na stronie internetowej, w zakładce Kontakt. Pozdrawiamy, Dział Personalny

XXX
@Dział Personalny

Witam , czy Państwo orientujecie się jakie są aktualne oferty pracy?

@XXX

Witamy, Aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowiska m.in.: operator maszyn (Lublin), przedstawiciel handlowy (Kraków), przedstawiciel handlowy ds. sieci (Zielona Góra i okolice), aparatowy (Białystok). Aktualne oferty pracy są dostępne na naszej stronie internetowej (zakładka Kariera) https://www.herbapol.com.pl/kariera. Oferty pracy publikowane są również na portalu pracuj.pl. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Technik

Czy może ktoś podzielić się wiedzą na temat pracy na stawisku operator maszyn?

Stella

Czy podpowiecie coś w temacie pracy w firmie? Warto aplikować?

DZIĘKUJE ZA SMACZNĄ HERBATKĘ MALINA Z ŻURAWINĄ jednak od jakiegoś czasu zauważyłam niechlujnie sklejanie saszetek ( potrafi być w ogóle nie sklejony brzeg saszetki.) Nie ułatwia się też otwierania opakowania pudełka herbaty poprzez gruby pasek folii co utrudnia rozpakowywanie. Chciałabym nie tracić zaufania co do solidności Waszej firmy, a takie oszczędności, na nie wiele się zdają dla tak renomowanej firmy jak WASZA. Pozdrawiam Ewa Starowicz

Zuzanna

@krakus, też starałam się dopytać, ale niestety żadnej poważnej odpowiedzi nie otrzymałam, a z tego co widzę oferta jest nadal aktualna. Oprócz niej są jeszcze inne dotyczące marketingu, więc na pewno konstruktywne opinie na temat tych stanowisk przydałby się na forum.

krakus

Witam , powielam pytanie n/t warunków pracy PH zwłaszcza w dystrykcie Kraków .

Poldek

Czy ma ktoś wiedzę o potrzebach firmy w przedstawiciela handlowego? Jakie wymagania może stawiać firma przed kandydatem? Jaka jest teraz atmosfera w firmie? Podpowiedzcie cos nowemu chętnemu do pracy?

Zuzanna

@Najlpeszy handlowiec z sieci jak rozumiem, wszystko napisałeś to z ironią. Możesz więc napisać, jak faktycznie pracuje Ci się na tym stanowisku?

Zuzanna

@peperoni a Herbapol szuka takiego pracownika? W tej chwili widać w sieci rekrutacje na przedstawicieli handlowych @Piotrek. W ogłoszeniu napisano, że oferują służbowy samochód, telefon i iPod. Czy ktoś opowie, jak prezentują się zarobki na tym stanowisku?

Peperoni

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca operatora maszyn? Jakie zarobki? Praca trzyzmianowa?

Piotrek

Czy może mi ktoś podpowiedzieć w sprawie pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jakie wyposażenie dostaje taki pracownik? Jaka jest atmosfera w firmie? Mam zamiar aplikować dlatego tak dopytuje przed rozmową w firmie. Z góry bardzo dziękuję.

Zuzanna

Dokładnie informacje na temat zarobków w Herbapol - Lublin na produkcji @Piotr otrzymasz zapewne na rozmowie rekrutacyjnej, gdzie pracodawca poznaje twoje doświadczenie i kwalifikacje. Ważniejsze jest, żeby poznać, na jaką umowę można liczyć czy jakie są godziny pracy? To rzeczy uniwersalne, na które z pewnością inni pracownicy będą znali odpowiedź.

Witam na jakie zarobki może liczyć pracownik techniczny ? Czyli utrzymanie produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.