"Herbapol - Lublin" S. A.

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Bielan

(usunięte przez administratora) najgorsze reklamki. Ja rozumiem chwyty marketingowe ale zeby reklama zacięła się 7 razy na logo herbalol a na każdej innej reklamie działa normalnie XD

maja25

witam, jak sie miewa praca na stanowisku "Specjalista ds. sklepu internetowego" ? Jaki jest zakres obowiązków, atmosfera, zarobki, godziny pracy?

zbyszek

znajdźcie normalnego kierownika ziół bo aktualnie nic się nie zmienia!

Witam. Czy orientuje się ktoś jak kształtują się zarobki w dziale inwestycji i remontów? W idze że jest taka oferta pracy, w marcu też taka sama była i rodzi się pytanie czemu taka rotacja.

Sławomir
@Zainteresowany

Powtarzająca się oferta pracy nie zawsze świadczy o rotacji w firmie. Pracodawca po prostu szuka specjalisty, który będzie spełniał ściśle określone kryteria. Firma wymaga dwuletniego doświadczenia pracy na podobnym stanowisku, bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego i programu AutoCad, a także uprawnień budowlanych i SEP. Jeżeli spełniasz oczekiwania Herbapol Lublin złóż CV i napisz jak Ci poszło?

Dawid

Masz wiedzę związaną z firmą "Herbapol - Lublin", dlatego chciałbym dowiedzieć się od Ciebie, czy pracodawca zatrudnia może pracowników tylko na okres wakacyjny? W wątku brakuje informacji o krótkoterminowych umowach, więc mam nadzieję, że coś napiszesz na ten temat.

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

hAnia N.

Obecnie mój brat Wojtek (pseudo- "Dziki") remontuje dla Was jakąś halę razem z kolem "Sony". Pozdro- hAnia Moje sugestie dla "Herbapol - Lublin" S. A.: Kiedyś chciałam u Was pracować, ale w 1998 nie było miejsca dla mgr biotechnologa po UMCS; ani w browarach, ani w polmosie, ani w sanepidzie, ani w lubelli, po prostu nigdzie; nie mam o to do Was pretensji, tylko żal do systemu.... Dlatego przekwalifikowałam się na lektora j.angielskiego; obecnie pracuję on-line.... Lubię atmosferę w "Herbapol - Lublin" S. A. za: Chyba otwartość na ludzi i zmiany ;-)

Jan
@hAnia N.

Karoliniu , nie podszywaj się pod znajomych,bo nic nie wiesz.

Meeeeeh

Dzień dobry. Jak się pracuje jako pracownik produkcji? Stawka, jakieś normy? Umowa na początek? Coś? Ktoś?

Rokita
@Meeeeeh

Ludzie są spoko. Spokojnie nauczysz się obsługi maszyn. Zarobki, troszkę ponad przeciętne jak na ten region lecz nie licz na zbyt wiele na początek. Minusem jest kadra zarządzająca. Od kierownika w wzwyż. (usunięte przez administratora) Żadna rozsądna argumentacja nie przebije tego betonu więc daruj sobie jakiekolwiek z nimi dyskusje. Droga awansów i premie to po prostu ich widzimisię. Będziesz miał wyniki, nie będziesz miał premii. Nic nie będziesz robił dostaniesz premie..ot taka tam loteria. Zapomnij że ktokolwiek Cię doceni. Raczej wytkną ci przy okazji tysiąc błędów zrzucając swoją niekompetencje na twoje barki. A..no i musisz znać się na mechanice co nieco bo dział utrzymania ruchu to jakaś pomyłka. Podsumowując. Jak się przyzwyczaisz do minusów to nawet Ci się może spodobać.

Leon
@Rokita

Zapomniałeś dodać o ile ktoś mu pokaże i powie coś na temat danej maszyny, zostało kilku chłopaków co mają największe pojęcie o nich ale są wogóle nie doceniani tylko jeszcze bardziej wykorzystywani.

Krystyna
@Leon

Widzę, że masz spore pojęcie o tym, co aktualnie dzieje się w firmie "Herbapol - Lublin". Byłoby wobec tego najlepiej, jakbyś napisał nam coś odnośnie warunków, na jakie mogą liczyć tam pracownicy. Może zacznij od kwestii rozwoju zawodowego. Czy macie tam od czasu do czasu organizowane jakieś szkolenia tematyczne, które w sposób znaczący podnosiłyby Wasze kwalifikacje?

Leon
@Krystyna

Dobra rada, omijaj szerokim łukiem!

Jacek
@Leon

Pisząc swoją opinię warto podać argumenty, które ją popierają. Czy mógłbyś to zrobić? Nawet jeśli nie byłeś zadowolony ze współpracy z Herbapol-Lublin, mogłeś też widzieć dobre strony zatrudnienia. Zachęcam Cię do bardziej szczegółowej wypowiedzi, w której zawarte będą informacje na temat wynagrodzenia i atmosfery w firmie.

Asia
@Meeeeeh

Hej jak wygląda praca w dziale obsługi klienta? Ile tam się zarabia?

Asia
@Meeeeeh

Jak się pracuje w dziale obsługi klienta, ile można zarobić, co się tam robi?

Dżony
@Asia

Chyba jeden z lepszych działów jeśli chodzi o warunki pracy, tylko atmosfera trochę słaba. Fajna firma ale trzeba się liczyć ze stresem.

Małgorzata
@Dżony

Praca chyba w każdej firmie wiąże się z jakiś stresem - mniejszym bądź też większym. Każdy mi przyzna rację, że atmosfera jest niezwykle ważnym czynnikiem w danym miejscu pracy. Szkoda zatem, iż według Ciebie w jednym z działów "Herbapol - Lublin" nie należy ona do tych najlepszych. A orientujesz się, jak to wygląda w innych działach? Może atmosfera w nich jest nieco bardziej przyjazna?

zainteresowany herbik

Drodzy, jestem zainteresowany Aplikowaniem do Herbapol Lublin widzę że pojawiła się oferta pracy na PH ds. Sieci - Woj. Pomorskie. Czy byłby ktoś miły z działu handlowego i mógłby napisać coś o pracy czyli: Jakie warunki pracy ( ile min. podstawy, ile max. z premii)? Jaka flota?? atmosfera ?? ile wizyt?? Benefity?? Liczę na merytoryczne odpowiedzi;-) Pozdrawiam.

@zainteresowany herbik

Czekamy, aż jakiś pracownik "Herbapol - Lublin" opisze Ci każdy z tych aspektów. Dobrze byłoby, abyś jednak wiedział, że Herbapol poszukuje osób o silnej wewnętrznej motywacji i wysokich ambicjach, zaangażowanych w realizację zadań, chętnych do stałego rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. U kandydatów cenią przede wszystkim potencjał, twórcze podejście do rozwiązywania problemów oraz otwartość na zmiany. Czy uważasz, iż pasujesz do tego profilu kandydata? Zachęcam Cię bardzo serdecznie do dalszej aktywności na tym forum.

kiko

Buhehehehe

Miodek
@Zuzanna

W obecnych czasach nikt już nie łapie się na tak kwiecisty i piękny język opisujący wymagania i korzyści płynące z pracy w danej firmie . Czasy się zmieniły i ludzie oczekują konkretów , na tego typu sformułowania większość ludzi z doświadczeniem reaguje śmiechem , owszem z pewnością znajdzie się garstka świeżaków która w to uwierzy . Sugeruję odświeżyć dział HR na ludzi z bardziej świeżym a przede wszystkim realnym spojrzeniem na relacje pracownik -pracodawca . Formułki rodem z PRL nie trafiają do serc młodych wilków poszukujących pracy , liczy się kasa a nie czyn społeczny . Proponuję na głos przeczytać kilka razy ci się napisało , w razie braku zrozumienia zmienić dilera

trek

Ktoś tutaj nieźle odleciał

lol

Błagam, ale brednie.

Cenzura

Niewygodne opinie usuwane bardzo szybko

@Cenzura

Nie ma znaczenia, czy dana opinia jest "wygodna", czy też "niewygodna". Jeśli jakiś komentarz w sposób znaczący łamie regulamin serwisu GoWork, to musi zostać usunięty przez administrację. Z obowiązującymi na forum zasadami możesz zapoznać się tu: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli zatem to już wiesz - przejdź proszę do opiniowania "Herbapol - Lublin" jako pracodawcy. Za co konkretnie jesteś tam odpowiedzialny? Czy oprócz pensji podstawowej istnieje możliwość uzyskania jakiejś premii?

stefan

Dlaczego odszedł kolejny kierownik produkcji z waszej firmy? Zwolnił sie czy mu pomogli? Warto aplikować ?

Adrian
@stefan

Czyżby odejście owiane tajemnicą? Już nowego szukają...

Dział Personalny
@stefan

Szanowny Panie, M.in. z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych (RODO) żadnych danych dot. pracowników nie udzielamy na portalu gowork.pl. Jeśli jest Pan zainteresowany ofertą zapraszamy do aplikowania. W razie pytań prosimy o kontakt z Działem Personalnym. Numer telefonu dostępny na stronie internetowej, w zakładce Kontakt lub adres email: rekrutacja@herbapol.com.pl Pozdrawiamy, Dział Personalny

senso
@Dział Personalny

Widać u was jest tak fajnie ze odchodzi kolejny kiero:( zenada jedna i tyle

stefan
@Dział Personalny

Widzę że nie potraficie czytać ze zrozumieniem i to w dziale personalnym taaaakiej firmy. Żenada. Nie pytam o dane osobowe tylko o powód odejścia !!!

Alfred
@Adrian

Nie wytrzymał presji wywieranej na nim.

Adrian
@Alfred

Zatrudnili już kolejnego?

były i obecny
@Dział Personalny

Proszę o podanie, który artykuł RODO uniemożliwia podanie przyczyny odejścia z pracy bez podawania danych personalnych osoby, której dotyczą.

Alfred
@Adrian

Jeszcze nie, szukają chętnego i wytrzymałego psychicznie.

Li

Interesuje mnie praca w herbapol czy może ktoś napisać jak wygląda tam system czterobrygadówka najważniejsze czy wychodzi średnio 160 godz. na miesiąc pracy czy jak więcej to płacą nadgodziny.?

@Li

Widzę, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w "Herbapol - Lublin". Składałaś już swoje CV do pracy w tym miejscu, czy na razie po prostu się rozglądasz? Może warto aplikować i samemu przekonać się, czy tego typu praca będzie Ci odpowiadać, ale mam oczywiście także nadzieję, że otrzymasz jakieś pomocne odpowiedzi na forum.

Li

Witam zastanawiam się nad pracą w herbapol jest u Was czterobrygadówka Czy wie ktoś jak rozliczamy jest czas pracy? Pracując 4 dni na 1zmianę dzień wolnego 4 dni2 zmianę dzień wolnego 4 dni na 3zmianę 2dni wolnego i tak w kółko to miesięcznie wypada za mało ustawowych dni wolnych

@Li

Przyjdź a zobaczysz jaki tu jest miód i dlaczego tylko kto może stąd ucieka!

feder

kupiłem herbatę malinową -napis ma malinowa a w składzie ma połowę maliny i połowę składników hibiskusa to niech producent nie wprowadza ludzi w błąd umieszczając główny napis herbata malinowa -a tak nie jest

nick

mam pytanie odnosnie pracy PH. czy samochod sluzbowy jest rowniez do uzytku prywatnego? jak z paliwem? czy godziny pracy sa elastyczne ? jak zarobki( podstawa w jakich graniccach?)

Piotrek W
@nick

Praca spoko sokow na sklepy jak pokombinujesz :) od metra auto za darmo.Targety spoko.

Moim zdaniem zarobki firmy powinny być podane bo osoba zainteresowana praca może marnować czas na rozmowę a później się okazuje że wy pytacie ile kto chce zarabiać i jak już ktoś trafi z cena to wtedy pewnie zatrudniacue taka osobę ale to tak nie działa. Jak usłyszałem na rozmowie moje cv jest bardzo dobre a wy szukacie osoby z doświadczenie więc na jakiej podstawie ja mam dzwonić do działu personalnego . A jak już słyszałem od miłej pani na rozmowie że na pewno ktoś się odezwie . Chyba że 100 tysiąc ludzi może było na rozmowie to rozumie. Pozdrawiam .

Opinie o firmie są straszne. Ale co tam to tylko opinie ludzi ale sam mogę powiedzieć że po rozmowie można jedynie powiedzieć że wszystko profesjonalnie . Jedyne co slabo wyszło to brak podanych zarobków jedna wielka zagadka . I jak już ktoś pisał totalne zero profesjonalizmu pani obiecywala ze do 2 tygodni da znac czy są zainteresowania moja osoba czy nie a tu już 1 miesiąc i cisza pewnie pani już nie wie jaki numer miałem.

Dział Personalny
@anonymous

Szanowny Panie, Zgodnie z polityką firmy informację o zarobkach przekazujemy wybranym kandydatom na ostatnim etapie rekrutacji, zaś o wynikach rekrutacji informujemy po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Być może wspomniany przez Pana proces jest nadal w toku, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Personalnym w celu szybkiego wyjaśnienia tej kwestii. Numer telefonu dostępny na stronie internetowej, w zakładce Kontakt lub adres email: rekrutacja@herbapol.com.pl Pozdrawiamy, Dział Personalny

nicky

witam, na stanowisko technologa poszukajecie osoby doswiadczonej czy do przyuczenia? pozdrawiam

Zuzanna

@Rafi, na forum może być Ci trudno znaleźć odpowiedź na Twoje pytanie o wynagrodzeniach na danym stanowisku, ponieważ stawki zazwyczaj są objęte tajemnicą handlową i pracownicy mogą niechętnie zdradzać je na forum publicznym. Może ktoś z użytkowników forum napisać w jakim przedziale płacowym są wynagrodzenia w firmie Herbapol? Czy premia jest miesięczna/kwartalna ustalana według wypracowanych celów indywidualnych, czy firmy?

Rafi

Witam czy może ktoś napisać prawdę o zarobkach netto operatora i w ogóle jaka atmosfera itp bo jest tu 400 opinii, które nic nie mówią

Zuzanna

@Jacek, a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Obecnie na stronie firmy Herbapol są oferty pracy w Lublinie na: operator linii produkcyjnej, technolog produkcji, magazynier (https://www.herbapol.com.pl/kariera). Czy może ktoś napisać jakie warunki zatrudnienia firma oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z Herbapol.

Jacek

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.