"Herbapol - Lublin" S. A.

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Ogar

Witam gdzie się znajduje zakład który produkuje dżemy ? I jaka stawkę dostaje podstawowa operator ?

Lubie dżem ale Riedel bie żyje
@Ogar

Dżemy produkuje się w Lubawie. Stawki? A najniższa krajowa chyba że umiesz błagać jak pies to dostaniesz 2 800 max.

Totot
@Lubie dżem ale Riedel bie żyje

A gdzie niby tyle sie dostaje ?

Ana

Jak wygląda praca w laboratorium?

Pytający

Powiesz coś więcej? Jakieś uzasadnienie?

Sezar

Szkoda że mimo informacji na rozmowie, o tym ze będzie info zwrotne czy w tą stronę czy w drugą brak takiej informacji. Rozmowa bardzo przyjemna, fajni ludzie. Jednak pozostaje niesmak.

Dzień dobry, zaistnienie tej sytuacji może być spowodowane dalszym trwaniem procesu rekrutacyjnego. Dbamy o wysokie standardy prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych, dlatego przepraszamy za odczuwany przez Pana dyskomfort w związku z tą sytuacją. Zachęcamy do kontaktu z Działem Personalnym tel. (81) 74 88 214, celem wyjaśnienia tego zdarzenia. Mamy nadzieję, że to dobre wrażenie z rozmowy zatrze złe odczucie wynikłe z tej sytuacji. Pozdrawiamy, Zespół HR.

kandydat PH
@"Herbapol - Lublin" S. A.

zwłaszcza wysoki poziom na teren małopolski... hahaha

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

rikitiki

w dziale dzemow ludzie też sie zwalniaja zarobki slabe a wymagania coraz większe

alan

na dziale dzemow ludzie sie sami zwalniają

LalLa

Dlaczego tak dużo jest ostatnio ofert pracy na ph ?

Lalala

Hey , co się dzieje,ze herbapol szuka tak wielu pH ?

Lalala

Hey, możecie napisać co się stało,ze tak dużo ofert na pH w całej Polsce jest ??

Pomidorowa

Chciałabym dodać negatywną opinię na temat tego, co dzieje się w firmie Herbapol Lublin, a konkretniej na wydziale ziół. (usunięte przez administratora) Z każdym pytaniem bardziej złożonym jesteś odsyłana/y do kogo innego, bo odpowiedź zazwyczaj brzmi "nie wiem", a jeśli już starają się cokolwiek wytłumaczyć, to zrobią to w sposób okrężny, że nic nie zrozumiesz, a i sam pewnie nie rozumie o co mu chodzi, a doświadczenie 20 lat w pracy z ludźmi. (Chyba na słuchawce w CallCenter). Na wydziałach panuje jedna wielka spychologia. Ogólnie nie polecam pracy w tym miejscu, a na pewno do momentu, gdy cokolwiek nie zmieni się na lepsze. Firma powinna zacząć baczniej przyglądać się temu, kogo zatrudniają, bo posadzić kogoś na fotelu kierownika, to nie problem, sukces osiągniesz dopiero wtedy, gdy każdy będzie zadowolony i z uśmiechem będzie chodził do pracy pracować, a nie chodzić i odsiedzieć swoje 8 godzin. Pozdrawiam.

@Pomidorowa

Dobrze napisane, to wydział cudów, tak w skrócie to (usunięte przez administratora) na kółkach, każdy robi co chce, nikt nie panuje nad tym co tu się na tym wydziale dzieje. Porobili liderów(mistrzów) produkcji, ludzi bez pojęcia o czym kolwiek, slizgają sie ze zmiany na zmiane aby 8 h zlciało, Poprzedni śmieszny kierowniczek (usunięte przez administratora)zostawil wydział w stanie agonii nie wspominając o chłopakach którzy mieli pojęcie o maszynach to pouciekali, oczywiście nikt nie starał się zatrzymać ludzi wyszkolonych juz bo po co, wychodzą z założenia że przyjdzie kolejny będzie robił ahahaha. Ostatnio pojawił się nowy kierownik nie wytrzymał miesiąca heheheh ale brawa dla niego za to że sie podjął pracy tu, i tak długo wytrzymał. Więc zanim podejmiesz się pracy tu radzę 3 razy sie zastanowić nad własnym zdrowiem którego szkoda na tą firme. Dla pozostałych którzy jeszcze tu siedzą i się zastanawiają czy szukać pracy czy byc dalej wykorzystywanym życzę Wesołych Świąt hehe

Hebapoholik

Lubię,kupuję,doceniam,smakuję,produkty są ok...pozdrawiam

małysz

Proszę aby ta opinia została na forum. Pracuję w firmę ponad 5 lat opinia będzie dotyczyła wydziału ziół. Mam nadzieję że pomogę podjąć decyzję przyszłym pracownikom. Przez okrągłe 5 lat nie wydarzyło się w tej firmie nic na lepsze. Fakt kupione są nowe maszyny lub nowe-używane które stoją i stoją bo nie można ich uruchomić. Lub zbudowany jest super hiper nowoczesny wyciąg powietrza który zostaje uruchomiony gdy jest wizytacja a tak to męcz się polaczku i wdychaj kurz. Jeżeli chcesz się przyjąć na operatora to weź pod uwagę że będziesz wykonywał kilka zawodów na raz i będziesz pracował za operatora ,elektryka, mechanika,i pakowaczkę a jeżeli idziesz na kierownika/ mistrza/brygadzistę to radzę już umówić miesięczny plan wizyt u psychoterapeuty. W roku 2018 rotacja pracowników jest ogromna. Każdy problem zamiatany jest pod dywan lub pracownika zwalniają. W herbapolu jest jak w (usunięte przez administratora) albo masz siłę i pracujesz albo zobaczysz zieloną bramę. Brak jakiejkolwiek organizacji jakiegokolwiek wsparcia jak pracujesz to liczysz tylko na siebie. Prezes powinien częściej składać niezapowiedziane wizyty.

@małysz

Bardzo dobrze napisane, nic dodać nic ująć!

Zuzanna
@Alfred

Oczywiście - masz pełne prawo, by popierać innych użytkowników forum. Jednak wolelibyśmy, żeby Twoje wypowiedzi były bardziej bogate w treść. Na pewno pracujesz w firmie "Herbapol". A całkiem niedawno odbył się pierwszy mecz w historii koszykarskiej ekstraklasy między Treflem Sopot a Arką Gdynia, gdzie „Herbapol-Lublin” był sponsorem tego wydarzenia. Powiedz, czy pracownicy tej firmy mogli uczestniczyć w tym ciekawym wydarzeniu?

@Zuzanna

Proszę pytać tych co są bliżej koryta może oni i mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu większość pracowników nic o tym nie wiedziała.

iQ
@Zuzanna

czy ty jesteś robotem

Zadowolony klient

Herbapol kojarzy mi się już z dzieciństwem...,wspaniała ide - robić coś dla zdrowia,firma z tradycjami i niech tak zostanie,korzystam i polecam...,na zdrowie.Miałem przyjemność być w siedzibie tej firmy w Wielbarku obok Szczytna,fajni ludzie,wspaniałe ziołowe zapachy,cudowne...,nawet dostałem coś bezinteresownie w prezencie...,pozdrawiam zespół serdecznie i zdrówka życzę...

Tadeusz

Czy warto aplikować na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży???

Ok
@Tadeusz

Jeżeli chcesz pracować na takim stanowisku to tak.

czarna Mamba

Helloł PH tradycja wiecie coś na temat zmian organizacyjnych od stycznia??Nasz kiero milczy jak grób a A.F twierdzi ,ze to już nie tajemnica :)))

ciekawski
@czarna Mamba

A zdradzisz przyszłym ph czego dotyczą te zmiany?

Czarna Mamba
@ciekawski

Zmiany rejonizacji, utraty najlepszych klientów , a co za tym idzie fatalnej atmosfery w firmie ????

ciekawski

Widzę, że trwa tu ożywiona dyskusja o warunkach pracy w Herbapolu, więc ja i zadam pytanie - jak kształtują się zarobki PH? Jak z targetami? Ile trwa i jak wygląda okres próbny? Jak atmosfera pracy?

Rysiek

Czyżby jakieś grupowe zwolnienia od stycznia ??? Oferta pracy prawie na każde województwo... Ciekawe, pewnie młodzi,gniewni będą lepiej pracować :)

Maradona

Witam, Widzę dużo opinii o zarządzie produkcji itp, a czy jest ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda praca kierowcy c, c+e w tej firmie? Czy faktycznie się pracuje po 8 godzin, czy da radę z pensji wyżyć itp ? Z góry dzięki za info.

Agata
@Maradona

Jest to wątek, na którym wypowiada się całkiem sporo osób. Sądzę zatem, że na pewno ktoś w miarę szybko udzieli Ci precyzyjnych odpowiedzi. Mi udało się znaleźć informację, iż praca na stanowisku Kierowcy C+E w "Herbapol - Lublin" jest pracą na dwóch zmianach, naprzemiennie co tydzień (od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00). Ale pracodawca oferuje bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, bo chociażby wynagrodzenie: podstawa + premia oraz pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, rabat w firmowym sklepie Herbapol, niespodzianka urodzinowa, dofinansowanie do obiadów. Czy zatem zachcesz ostatecznie aplikować? Daj nam koniecznie znać!

@Agata

Tak, chcę jak najbardziej, tylko że na kategorię C.

Agata
@Maradona

Dobrze zatem, że zechciałeś to doprecyzować. Firma "Herbapol - Lublin", oczywiście, poszukuje także Kierowcy kat. C. W tym przypadku pracodawca będzie od Ciebie wymagał między innymi: dyspozycyjności - jest to praca na dwóch zmianach, naprzemiennie co tydzień (od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00), doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku oraz (mile widziane) uprawnienia na wózki widłowe. Może już wysłałeś tam swoje CV? Koniecznie informuj mnie na bieżąco o swoich działaniach.

@Agata

Powiedziano mi, że jak na kierowcę to tylko kategoria c+e, ponieważ tzw solówek nie ma, tylko i wyłącznie ciągnik siodłowy z naczepą.

Witold
@Maradona

A orientujesz się, jakie są realne zarobki na stanowisku Kierowcy? Jak z godzinami pracy?

Wrażenia z rekrutacji

Witam chciałem podzielić się wrażeniami z rekrutacji na pH . Pierwszy etap telefoniczny sympatyczna pani , miła rozmowa . Etap drugi , spotkanie w terenie z kierownikiem regionu , również sympatycznie dopóki nie nadeszła prezentacja rejonu działania ,w ogłoszeniu jedno województwo na rozmowie już dwa, finanse nikt nic nie wie kierownik odsyła do HR który wcześniej powiedział że to kierownik informuje i wisienka na torcie kierownik prezentuje teren działania , konkretne sieci w konkretnych miejscowościach i opowiada mi czego oni tam nie robią , na moją sugestię że jak można robić coś na hali która od pół roku jest zamknięta i zlikwidowana , chwila konsternacji szybka analiza w Google i oczywiście no tak faktycznie super fajnie odezwiemy się . Odezwali się oczywiście e-mail oczywiście odmownie . Nie chciałbym żeby moja wypowiedź była odebrana jako przejaw jakiegoś żalu , chętnie będę aplikował jeszcze raz do tej firmy lecz tym razem na stanowisko kierownika tego którego spuszczą jak połapią się w co pogrywa

@Wrażenia z rekrutacji

Standard, tutaj nikt nic nie wie, gdzie nie pójdziesz coś się zapytac uslyszysz nie wiem.

Czekoladowy
@Wrażenia z rekrutacji

Dobre, dobre, ściema nie jest zła o ile jest dobra ;) ktoś liczył że przyjdzie świeżak i nie kapnie się że ten i ten klient już nie działa a jeszcze inny poszedł pod sieć, której nie obsługuje, a potem zaczynasz pracę i ojoj, ale znajdziesz kogoś na ich miejsce prawda? ;) Coraz bardziej wydaje mi się, że PH w obecnych czasach to mają być młode głuptaki bez wiedzy i na posyłki, bo nie wiedzą "że się nie da", pozasuwają z nadziejami przez pół roku, a potem fru nastepny... nawet nie chce mi się już brać udziału w rekrutacjach na PH...

Witold
@Czekoladowy

Mam przez to rozumieć, że osoba z doświadczeniem zawodowym oraz konkretnymi wymaganiami nie odnajdzie się na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie Herbapol? Przynajmniej w taki sposób na chwilę obecną rozumiem Twój komentarz.

Rekrutacja

Jak w poprzedniej wypowiedzi, rozmowa telefoniczna odbyła się w miłej atmosferze z panią. Spotkanie rekrutacyjne jednak było już mało profesjonalne:(usunięte przez administratora) nie poruszając kwestii oczekiwań potencjalnie nowego pracownika. Daje to pewien ogląd sytuacji jak mogłaby być traktowana osoba przez zarząd produkcyjny.

Dział Personalny
@Rekrutacja

Dzień dobry. Dziękujemy za przekazana informację zwrotną. Dbamy o wysokie standardy prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych dlatego prosimy o niezwłoczny kontakt z Działem Personalnym tel. (81) 74 88 214, celem wyjaśnienia Pana opinii. Pozdrawiamy Zespół HR

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.