"Herbapol - Lublin" S. A.

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Historia

Nie polecam pracy PH w tej firmie na tradycji . Sprzedaż i plan są nie realne do zrobienia. Jak dostaniesz wiejskie sklepy małe to zero szans. Jeszcze w miastach to jakoś jest , ale wioski to dramat

PH
@Historia

czyli można rzec jednym slowem,że nie poleca się pracy w żadnej firmie na rynek tradycyjny,ponieważ w każdej jest to samo .Czasem na styk zrobisz plan,a czasem nie zrobisz go w ogóle . W każdej korporacji jest przekichane pracować,ale dzięki korpo masz stabilną pozycję ,niestety ,ale tak juz jest w fmcg i kazdy zawsze bedzie narzekac każdy!

Studentka w fartuchu

Witam Wszystkich, Zamieszczam tą opinię ku przestrodze studentów, którzy chcą zatrudnić się w firmie Herbapol, jako akordowcy. W zakładzie panuje jeden, wielki chaos. Stanowisko pracy musiałeś sobie sam naszykować, oczekiwano od nas, by porządek był utrzymany, przy czym w ogóle nikt tego nie kontrolował, co w rezultacie prowadziło do tzw. odpowiedzialności zbiorowej, czyli Ci którzy kończyli pracę oatatni srzatali po wszystkich. Nie było to w żaden sposób weryfikowane. Poza tym zadania, do których byliśmy przypisani przez dział prac nie były brane pod uwagę, co w konsekwencji odbijało się na gorszej dniówce. Najlepsze na koniec....Jeśli rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki, jesteś uczciwy i się starasz, to nie licz, że zostaniesz doceniony. Często dochodziło do sytuacji, że chcąc zapisać się do pracy, otrzymywaliśmy informację, że produkcja nie ruszyła a pracy dla studentów narazie nie ma. Przy czym okazywało się, że praca była, ale nie dla nas... Angażując się w swoją pracę, człowiek chce konkretnych informacji, ponieważ każdy chce wiedzieć na czym stoi i nie lubi być zbywany. Dziękujemy za tak mile potraktowanie po prawie rocznej pracy w firmie Herbapol. Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie.

Koala

Warto się tu zatrudnić na produkcji? Jak to wygląda?

Nalepszy handlowiec z sieci

W firmie herbapol zarabia sie bardzo dobrze,szef zawsze wszysto wytlumaczy,podpowie,pomoze,a nawet za mnie popracuje dyrektorzy sprawiedliwi i ciezko pracujacy w biurze . Zaplecze socjalne wszystko na co mozesz liczyc w najlepszej firmie swiata. Kasa zawsze na czas z pelnymi premiami. To mowilem ja Jarzabek. (Tak mi kazali napisac )

@Nalepszy handlowiec z sieci

Kod 590 kupujemy polskie produlty.

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

lukasz

A wiecie czy moze herbapol robi jakies przetwory z mleka bo czesto tam widze chlodnie polmleka?

Zniesmaczona

Pracowałam w herbapolu kilka miesięcy, na początku wszystko pięknie, dopłaty do multisport, pakiet medyczny, dopłaty do wakacji, później okazuje się że wynagrodzenie nie jest adekwatne do ilości obowiązków. Niekompetencja pracownic biura w Lublinie zatrważa. Zgubiły moje dokumenty między innymi oryginalne świadectwo pracy od byłego pracodawcy, jak również bilety PKP, bo przecież musiałam przejechać pół polski żeby podpisać umowę, chociaż moje główne narzędzie pracy jako pH czyli samochód znajdowały się w moim miejscu zamieszkania. Do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za te bilety. Po kontakcie z firmą zostałam zbyta pandemia Covid-19, chociaż sprawa toczy się od grudnia 2019 roku. Po wysłaniu kilku maili, firma odesłała mi świadectwo pracy od poprzedniego pracodawcy, które nagle się znalazło. Dlaczego ja płace za cudze błędy i niekompetencje?

HLHO
@Zniesmaczona

Za bilet nie zwrócili mi też , ale to grosze . Ale, na koniec ładnie się zachowali . Wyplacili wszystko co mieli wypłacić . Wszyscy mili , w Lublinie też . Wszystko profesjonalnie . Nie narzekaj tak . Są gorsze firmy. Ja też byłem PH . Pozdrawiam Herbapol i cały Lublin. Było miło , było warto. Krótko , ale nie zaluje .

@Zniesmaczona

Dzień dobry, Szanowna Pani zapoznaliśmy się z Pani opinią i choć jest bardzo subiektywna, szanujemy ją. Jednocześnie wobec wyraźnego niezrozumienia przez Panią procesów funkcjonujących w Firmie, wyjaśniamy, że proces adaptacji nowego Przedstawiciela Handlowego w Herbapol-Lublin S.A. obejmuje jednodniowy pobyt w siedzibie Firmy w Lublinie. Podczas tego pobytu, oprócz formalności związanych z przyjęciem nowego Pracownika, odbywają się spotkania i szkolenia wdrożeniowe, których celem jest wprowadzenie nowej osoby w możliwie najszerszym zakresie – tzn. poznanie produktów oraz zapoznanie ze współpracownikami z różnych działów. Uznajemy, że jest to bardzo istotny etap wdrożenia, który ma duży wpływ na późniejsze wykonywanie obowiązków służbowych Przedstawiciela Handlowego. Każda osoba, której prezentowana jest oferta pracy, dostaje informację na temat dnia wdrożeniowego i przyjazdu do Lublina, tak też było w Pani przypadku. Jest to także moment, w którym Kandydat może nie przyjąć oferty współpracy. Pracodawca zwraca koszty dojazdu komunikacją publiczną oraz finansuje pobyt w hotelu. Jeśli zaś chodzi o Pani indywidualne rozliczenia, to na Forum nie będziemy odnosić się do Pani twierdzeń, gdyż naruszałoby to ochronę danych osobowych. Pani sprawy są wyjaśniane w bezpośrednim kontakcie mailowym/telefonicznym, w którym Pani pozostaje z Herbapol-Lublin S.A. poza Forum. Nie jest prawdą, że odmówiono Pani kontaktu lub utrudniano rozwiązanie tej sytuacji. Dział Personalny, pomimo pandemii, pracuje w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku. Pozdrawiamy, Zespół HR.

lobo

Co??

Anonimowy Przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Pragnę zaznaczyć poziom oszczędności na paliwie. Pamiętajmy też, że konkurencja też nie pracuje – więc nie zabiera udziałów w rynku. Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów firm farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

Dasa

A orientuje się ktoś jak wygląda praca na maszynach na produkcji

Xyz
@Dasa

Maszyny z czasów PRL, wszystko się psuke a oczekują, że wyrobisz normę.. Ta firma to kpina

Abcd
@Xyz

No proszę bez przesady. Tak kilka maszyn troche ma lat ale reszta raczej kilkuletnia tylko na wydziale ziół. Na wydziae syropów nowa linia jest. Zarobki jak na Lublin przyzwoita. Regularne premie i fajny pakiet socjalny. Nie kpina tylko solidna firma wystarczy popatrzec na reklamy w tv i na sprzedaż która rośnie co roku. Cały czas jest cos nowego. Nowe budynki i ludzie. Naciski na norme to też przesada przecież nikt nikogo nie pogania i z batem nad toba nie stoji.

Koperek

Jak się siedzi w biurze to pewnie przyzwoita korposzczurku xD

Qwerty
@Dasa

Dołączam się do pytania Dasa i dodam jeszcze jedno. Jak wyglądają zarobki?

@Abcd

Właśnie sprzedaż im rośnie a premie i inne dodatki to coraz mniejsze.. Zarobki dobre dają tu 2800 brutto a w sklepie lidlu czy biedronce masz więcej i nie masz 4 brygad. A mówisz socjalne teraz każdy zakład ma tu nic nowego nie dają i więcej

Trebor
@Abcd

do Xyz. Co ty gościu opowiadasz zarobki 2600 lub 2800 brutto na produkcji, maszyny non stop się psują, operatorów brakuje, ciągła rotacja, premie to jak nie chodzisz na zwolnienia i jak wyrobisz normę co nie jest wcale łatwe, piszesz nikt nie stoi nad tobą z batem? prawda, tylko jak nie wyrobisz normy to pożegnaj się z premią, (nie comiesięczną tylko kwartalną) premia która miała być za ostatni kwartał tamtego roku (2019) to dopiero ma być zapłacona w kwietniu 2020, praca w czterobrygadówkach chodzisz non stop do roboty zero życia prywatnego z rodziną Piszesz że nikt cię nie pogania, to stań na chwilę i niech cię zobaczy dyrektor albo kierownictwo że stoisz to zaraz dostaniesz opiepsz że stoisz i nic nie robisz i nie pilnujesz maszyny. Nowi ludzie? zgadza się taka jest rotacja operatorów że popracują trochę i zorientują się jak się pracuje i uciekają. Co do solidności firmy to poczytaj sobie opinie ludzi którzy tu pracowali, kto tu nie pracował to nie zna realiów od kuchni ale zapewniam że nie wygląda to różowo jak piszesz.

Hhuui

Perfekcyjnie siedzisz i pachniesz

@Qwerty

Jako operator na umowie można mieć prawie 3500 brutto. Do tego są dodatki za nockę, za brak absencji w danym miesiącu, za pracę w każdą przepracowaną niedziele jest 100 zł brutto. No i oczywiście premie kwartalne uzależnione od wyników na danej maszynie, wyników wydziału i całej firmy liczone razem. Do tego też dodatki wakacyjne oraz na wielkanoc i boże narodzenie uzależnione od tego ile się ma na umowie.

@Trebor

Premia jest płacona od wyrobienia od 80% normy więc to nie prawda że jak nie wyrobisz 100% to nie dostaniesz premii. Jak stoisz jak kołek to jak chcesz nie dostać opieprzu? :D

@Tr

3500 brutto operator raczej po 10 latach... Teraz to dajecie na start 2800 do 3000... A maszyny to mają swój wiek ale gorsze że naprawia jak już całkiem padnie. Dodatki są ale jak nie byłeś ani dnia na zwolnienie lekarskim. Normę to raczej każdy chce zrobić.

@Tr

3500 to nie wiem komu dajecie. bo na start jest 2800 do 3000 brutto i operatorzy mają po kilku latach 3200 brutto. A jeśli mowa o normach zobacz jak te maszyny chodzą już swoje zarobiły a nowych nie ma.. Tony maszyny dopiero jak całkowicie rozleci

Dobry
@Tr

Ty to pewnie z biura jesteś bo tak dobrze piszesz o pracy chyba nie spędziłeś dnia na produkcji i nie wiesz jak jest na prawdę i nie kłam że dajecie na start tyle bo dajecie max 3000 brutto

Hll
@Dobry

Tak

piotrek

Witam czy potrzebuja tam kierowcy CE. Oraz ile lat ma zestaw jak dbaja o sprzęt. Kiedys widzialrm mercedesd z oklejonym logo energydrinka czy to ten? Jakie sa zarobki a moze kyos wie czy 4500zl mozna zarobic bo za mniej nie chcialbym pracowac.?? Czeksm na odpowiedz.

Ciekawa

Hej proszę o szczere (w miarę możliwości )opinie o pracy ph na detalu...jak targety udaje się realizacja ? Wizyty ile dziennie ile lokalizacji mniej więcej do wstawienia i czy to realne ? Wymiany są? Pakiety wogole jakieś wsparcie sprzedaży? Pozdrawiam ????

Były
@Ciekawa

Wszystko jest tylko , że w teorii .15 wizyt dziennie, GPS pełna inwigilacja . Plany z kosmosu , herbaty nikt tego nie chce kupić w takich ilościach jak chce firma . Pakiet rozliczania co 3 miesiące klient czeka 3 miechy na gratis który mu się należy absurd . Długi na sklepach po poprzednich PH nie do wyrównania bo nie dostaniesz towaru na to . Bagażnik to tylko 3 zgrzewki syropu do dyspozycji Twojej . Jak dostaniesz nową trasę to już w ogóle dramat. Jest mega ciężko sprzedać te herbaty . Masz tzw dystrybucja zrobić nikt Ci tego nie kupi . Ogólnie nie polecam , ale teraz o pracę będzie ciężej to jak Cię chcą to bierz i nie marudz

Ciekawa
@Były

Dziękuję za odpowiedź. Pracuje w firmie z podobnymi "problemami " więc na zimno przemyśleć trzeba zmianę

mionki
@Ciekawa

To zostań tu gdzie jesteś. Wpadniesz z deszczu pod rynnę .

Witam. Jak wygląda praca na stanowisku mechanika? Warto wysyłać cv? Jak z zarobkami? Premie?

Tr

Słyszałem że 4000 brutto, ale nikt się z nich nie przyzna ile dostaje ;)

Bolo

Na Krakòw Małopolskę szukają Przedstawiciela handlowego znowu . Ktoś coś. Jakąś trasa pechowo. Podobno mega zadłużone po jakiejś lasce . Podobno herbapol nie ma towaru na wyrównanie tych długów. Ktoś coś więcej wie?

Fanka senesu

Herbapol Lublin co się stało z waszym senesem że nigdzie nie można to dostać?

Zbynio

Wynagrodzenie w tym przedsiębiorstwie .... Spróbujcie się przyjąć a zobaczycie ale będziecie rozczarowani. Szczycą się tym że w zimie dadzą ci obiad finansują go ale nikt podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie informuje dlaczego a dlatego że na magazynie nie grzeją jest zimno ludzie chorują i to jest ich ustawowy obowiązek zapewnic ciepły posiłek przy tak niskich temperaturach ale przypisują sobie że to oni są takimi dobrymi sponsorami. Urlopy problem ciągle roboty nie do przerobienia i ciągle brak rąk do pracy. Sprzęt hmm zatrzymało się to w latach 90 odpadające podesty i kierownice zlomostwo coś kupuja ale w kompletację nie inwestują gdzie jest to podstawa, oprogramowanie również bez żadnych poprawek i ułatwień jak wprowadzili "demo" tak na demie pracuja. Zwolnienia lekarskie możecie zostać ostrzelani krytyka i bolesnymi komentarzami przy których lepiej mieć świadka bo mogą być później przydane w instytucji która wymierzy im sprawiedliwość za taką krytykę delikatnie mówiąc że pracownik był chory, więc wniosek jest taki u tego pracodawcy nie wolno chorować albo pracować chorym. Nożyka ciężko się doprosić pytają cie a po co ci nożyk ? Więc ja pytam a co ty robisz na stanowisku kierowniczym pod zyrandolem i nie wiesz do czego służy nożyk w pracy na magazynie tzn nie masz pojęcia o tej pracy a zajmujesz takie stanowisko???! To nie jest pracodawca na dłuższy okres. Nie polecam

Tak

Praca jest nie bardzo ciekawa pracowników traktuje się jak coś najgorszego a to od nich dużo zależą. Wszędzie się ogłaszają ile oni nie robią ale szarego pracownika nie doceniają podwyżka zapomnij..(usunięte przez administratora) A ludzi brakuje obiecują poprawi się ale co to zmienia.. Rodzinny lepiej nie mieć bo czasu dla nich nie będziesz miał bo w weekend do pracy masz

Gosc

Polecam pracę w tej wspaniałej firmie. Jedna z najlepszych w tym regionie. Wspaniałe warunki pracy, jeszcze lepsze zarobki. Regularne premie, bądź ich regularny brak. Ostrzegam tylko przed problemami zdrowotnymi. Jeśli byłeś/aś ba L4 co najmniej 10 dni to licz się z tym, że w przyszłym roku będziesz zarabiać najniższą krajową. Jeśli bylłeś/aś zdrowy/a jak koń to dostaniesz zawrotne 25-100 zł brutto podwyżki. Szaleństwo! Urlop? Zero problemu, oczywiście pod warunkiem że dasz znać pół roku wcześniej. Praca w najlepszym systemie zmianowym, czyli na czterech brygadach. Za każdą niedzielę przepracowaną 100 złotych brutto, pod warunkiem,że w danym miesiącu nie byłeś/aś na L4 ani dnia ( nie ważne czy to niedziela, czy wtorek) przepadają Ci wszystkie dodatki za niedziele w danym miesiącu. Rotacja na stanowiskach kierownika i dyrektora produkcji (od miesiąca do roku) tylko świadczy o "dynamiczności" pracy. Na stanowiskach najniższego szczebla jeszcze bardziej dynamiczna praca. Praca miód, cud malina, polecam gorąco. Ja niestety byłam uczestniczką tych dynamicznych zmian. Jednak polecam tam pracę. Reklamy mówią prawdę. (usunięte przez administratora)

Pat
@Gosc

Tak jest. Pracowałem tam ponad rok odszedłem w w 2018. Polecam wszystkim którzy lubią być pod ciągłą presją. Nie znasz dnia ni godziny kolejnego znakomitego pomyslu zarządu. (usunięte przez administratora) Mam kontakt z moimi kolezankami i kolegami stamtąt i wiem że jest tylko gorzej. (usunięte przez administratora)

Alfred

Długoletnich to już zostało paru można u jednej ręki policzyć, pozostali pouciekali nie widząc przyszłości w tej firmie, Ci co pozostali walczą o przetrwanie i łudząc się nadzieją że tu będzie lepiej hehe lepiej nie mówić hehe

Dzień dobry, w odpowiedzi na Pana komentarz informujemy, że w Herbapol-Lublin S.A. Pracownicy Wydziałów oprócz wynagrodzenia zasadniczego otrzymują dodatkowo: środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a w tym: - dofinasowania – na święta oraz do dłuższego urlopu wypoczynkowego - kartę multisport - dofinansowania do obiadów dla Pracowników lub zakupów w sklepiku firmowym, - karty podarunkowe na Mikołaja dla dzieci Pracowników. benefit, czyli: - prywatną opiekę medyczną Luxmed na preferencyjnych warunkach, - ubezpieczenie grupowe Pracowników oraz dodatkowe dla dzieci naszych Pracowników, - kasa zapomogowo-pożyczkowa, która umożliwia oszczędzanie w formie wkładów oraz korzystanie z pożyczek bardzo nisko oprocentowanych, - imprezy i wyjazdy integracyjne fundowane przez Pracodawcę Sprawy dotyczące warunków zatrudnienia konkretnych osób, możemy podejmować tylko indywidualnie, więc jeśli jest Pan naszym Pracownikiem i ma Pan pytania, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Personalnym (tel. 817488214). Pozdrawiamy, Zespół HR.

Człowiek
@Gosc

W 2020 odejdzie wielu operatorów i Herbapol zatrudni panów z Ukrainy

Leon
@"Herbapol - Lublin" S. A.

Jak jest tak cudownie to dlaczego tylu operatorów uciekło, ludzi co mieli największe pojęcie o maszynach a co nowy przyjdzie to zaraz rezygnuje hiehie

były i obecny
@"Herbapol - Lublin" S. A.

Wielkie mi halo. To wszystko jest finansowane z funduszu socjalnego więc należy się pracownikowi jak psu zupa.

Lełon

Herbapol ucina wszystkie dodatki jak jest się na urlopie więcej niż 10 dni zabierają roczną podwyżkę za zwolnienie powyżej 10 dni zostaje goła pensja na każdym kroku(usunięte przez administratora)nie ma żadnej pomocy od nikogo operatorzy ustawiają maszyny specjalnie tak aby następnemu operatorowi maszyna się psuła (usunięte przez administratora) !

Lalla

Dlaczego tak dużo jest ofert na pH?

Dział Personalny
@Lalla

Rekrutacje związane są z rozbudową struktur sprzedaży. Obecnie większość rekrutacji jest zakończona, natomiast zachęcamy do aplikowania w przyszłości jeśli, pojawią się ogłoszenia.

@Dział Personalny

Nie pchaj się .. nie ma do czego.

Przedstawiciel

To stanowisko nie nazywa się przedstawiciel handlowy tylko akwizytor B2B. Chodzisz jak świadek Jechowy i każdy mówi nie dziękuje . Herbata - niech was nie zwiedzie , że to jest produkt znany i sprzedacie paletami otóż błąd myślenia . Sprzedać jest ciężko , zależy tez jaki rejon . Ale jak dostaniecie wiejskie sklepy to krzyżyk na drogę . Dramat .

Człowieczek

W herbapolu na wydziale ziół pracuje juz kilka lat jest tutaj różnie są dobre dni i złe dni praca jak praca minusem jest czyerobrygadówka i niektórzy ludzie. Jest to stary zakład który ma wszędzie układy więc wszystko zamiatane jest pod dywan albo jesteś odprawiany z kwitkiem do drzwi. Sami sobie odpowiedzcie czy chcecie tu pracować . W 2020 roku wielu operatorów zmieni pracę i opuszczą Herbapol to w tedy kadry zatrudnia panów z Ukrainy.

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.