"Herbapol - Lublin" S. A.

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Judyta

Herbapol to fajna firma , super ludzie i super produkty

Eustachy

"Kylu" Bardzo nie ładnie z Twojej strony, że śmiejesz się z kolegów ze swojej brygady Wsiadaj w to swoje angielskie autko i ku chwale

Niki

Każdy pracuje tak jak umie i na tyle na ile mu stawka pozwala.

Eustachy

Zazwyczaj macie problem bo ktoś ma parę złotych więcej na umowie a teraz wielkie ajwaj bo astor z ask się mizia Dajta spokój

Niki
@Judyta

Trzeba założyć grupę na FB pracownicy herbapolu Lublin

Bros

Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu w herbapolu wie ktoś?

adaś
@Bros

ekipa chłopaków okej ale góra już kiepska często są zgrzyty.

Etatowy

Praca wyjątkowo spokojna, na czas płatna i z masą wolnych dni. Czterobrygadówka potrafi denerwować ale z czasem przywykniesz.

@Etatowy

W herbapolu pracują sami znajomi i rodzina bo nikt w tej firmie pracować nie chce. Sam sobie udziel odpowiedzi jak tam jest. Jak ktoś jest nie wygodny bo mówi prawdę i broni swoich racji to się go usuwa nawet jak pracował w firmie ponad 20 lat... w firmie narasta coraz większy mobbing oraz faworyzacja jednostkowych pracowników.

To skoro już buzię sobie wytarliście firmą Herbapol to ja się was pytam po co wracacie do Polski z zagranicy posłuchać jednego z drugim to jacy to fachowcy aj nikt się nie obędzie bez nich tacy fachowcy z bożej łaski i każdy leci do Herbapolu oczywiście wiecznie nie zadowolony i pokrzywdzony przez los aby narzekać oczywiście wymagać przy tym ale od siebie po najmniejszej lini oporu bo mu się należy....A co ci się należy jednemu z drugim..?? (usunięte przez administratora)ci się należy najpierw popracuj pokaż co potrafisz co sobą reprezentujesz a potem możesz co kolwiek powiedzieć umiej się zareklamować pokaż co jesteś wart ale przedewszystkim szacunek szanujmy się moi drodzy okażmy sobie wsparcie i szacunek a napewno będzie nam lepiej się porozumieć i pracować mam na myśli również ludzi na wyższych szczeblach i przestań jeden z drugim ciągle narzekać krótka piłka nie pasuje Ci uważasz że za dużo firma wymaga od ciebie odejdź idź tam gdzie się nic nie robi ha ha ha

były i obecny
@1234

Piękne wypociny działu HR. Gratuluje poziomu intelektualnego

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

Nowy.

Witam. Proszę o info...co oferują obecnie PH detal...wynagrodzenie, autko itp....dziękuje za wszelkie przydatne informacje.

Olka

Życzę wam wesołych świąt i wytrwałości

Jasiek

Jeżeli przychodzisz pracować i zarabiać pieniądze to praca na wydziale ziół jest ok. Minusem jest atmosfera i ludzie zarządzający. Standardem jest wchodzenie w d. każdy każdemu aby osiągnąć korzyść , kłamanie ,podjudzanie,pospiesznie. Rotacja ogromna,brak przepływu informacji brak poruzumienia pomiędzy produkcją a działem utrzymania ruchu. Brak pełnych szkoleń stanowiskowych,niedoświadczeni pracownicy.

Aga

Pracowałam w tej firmie. Na stanowisku operatora na ziołach to małpę by nauczył nacisnąć stop start i zmienić bibułę czy dołożyć kartoników a później smartfon i drzemka. Odbierałam też pudełka z pakowaczek to najcięższa praca w tym zakładzie i najmniej płatna. Pracowałam też jako operator na wydziale syropów tam też nie lepiej i ciągle trzeba odkręcać butelki min. 1000 na zmianę bo nakupili złomu do rozlewu nie polecam pracy w tej firmie, bo mało zarobisz ba tylko stracisz zdrowie.

joseph

Herbapol to jest dryfujacy przewrocony,podtopiony statek przyjdzie czas ze ta frma pojdzie na (usunięte przez administratora).Brak jest tam ludzi na kazdym szczeblu a im wyzej tym gorzej poniewaz siedzi tam prawie sama rodzina znajomi znajomych,niewazne ze nie maja referencji ba niektorzy to (usunięte przez administratora)ale prace maja tłamsza (usunięte przez administratora) czepiaja sie tych na dole a w zasadzie niczego istotnego do zakladu nie wnoszą.

PH

Jakie warunki ma Przedstawiciel Handlowy ? Chodzi i małopolskie.

Ja napiszę krótko w tym zakładzie Ci co robią najwięcej to zarabiają najmniej. Wystarczy wyjść przed zakład co jakiś czas i widać kto nie pracuje. A mistrza każdy pracownik już zastępuje.

Klara

Herbapol sam w sobie jest bardzo dobrą firmą, tylko problem w tym, że jest źle zarządzany przez kierownika i dyrektora. Nie można tak traktować ludzi, bo to już podchodzi pod pewien paragraf to nie są małe dzieci które przyszły się pobawić bo im się nudzi. Pilnowanie z zegarkiem w ręku nic nie da trzeba porozmawiać i zmotywować do pracy a nie poganiać. Panowie chciałabym żebyście popracowali trochę tak jak pracują ludzie na produkcji, a nie zamiast pomyśleć co zrobić, żeby im było lżej i zadowoleni wracali z pracy do domu to rzucacie im kłody pod nogi i patrzycie jak dokuczyć a nie pomóc. Dziękuję.

Leon z działek

Widzę że większość ostatnich wypowiedzi to jakieś lamusy co przeszli z perły lub sztocka hehe albo z pod żabki myśląc że tu jest miód ahahaha . Kto pracuje lub pracował w tej firmie mam akurat na myśli teraz wydział ziół tak ten śmieszny wydział ziół tzw. padaczkę HL ahaaha napisze tak dla pracujących tam od lat hmm od paru lat bo starych pracowników tam nie ma co mają pojęcie o maszynach tylko świeże wafle hehe będziecie orać jak muły tam w systemie czterobryadowym za obietnice, kto mądry już stamtąd uciekł pozostali siedzą bo hmm właśnie czego tam siedzą i robią za tania siłę robocza chyba że tak lubią hiehie! Dla pozostałych tych co pracują najdłużej i tu (usunięte przez administratora) Do roboty i czynić swą powinność ahahaha!!!!!

Xxx

"Nie rozumiecie pojęcia pracy" "Każdy się obija" trochę to krzywdzące dla brygady bo nikt nie siedzi i nie czeka na oklaski. Każdy pracuje. Ale najlepiej w ten sposób odbić piłeczkę zamiast normalnie porozmawiać. To się nazywa podejście do sprawy dorosłych ludzi.

Tak

@Kubuś Kłamiesz Ty. Podkręcić maszyny można i dobrze wiesz o tym.

Mistrz
@Tak

Musicie wywiązywać się ze swoich obowiązków dobro firmy jest na pierwszym miejscu,każdy ma dobre wyniki ja też chcę mieć. Nie pozwalałem ludziom w poprzedniej pracy na takie zachowanie i teraz też nie zamierzam.Przed rozpoczęciem pracy każdy pracownik powinien mieć takie podejście aby plan na 8h wykonać. Pracodawca płaci nam pieniądze więc powinniśmy się skupić tylko na pracy. A wy sami wiecie że muszę was pilnować sami wiecie jak wygląda wasza praca. Nie rozumiecie pojęcia praca więc musi ktoś wam uświadomić . Każdy się obija a ja muszę się tłumaczyć . Jak będziemy mieć przyzwoite wydajności to na koniec kwartału każdy jest nagradzany wysoką premią. Powinniście dbać o wynik naszej brygady aby każda premią była wysoka. I nie kłamcie już kłamczuszki bo dobrze wiecie jak jest. Jestem waszym przełożonym i macie wykonywać moje polecenia które dobieram tak aby dobro firmy było na pierwszym miejscu.

Dżejkob
@Mistrz

Ehe , ehe ... A Łysy siedzi i zawija herbatki z sreberka.

@Mistrz

To oznacza że Ty kłamiesz bo mówisz że nie wspominasz o podkrecaniu i się nie da bo jakieś kłódki a teraz że dobro firmy to każesz.A tu wychodzi tylko o Twoje dobro żeby nikt Ciebie się nie czepiał bo sam piszesz że jak wszyscy maja to i Ty nie ważne czy jest awaria bo wynik najważniejszy.

Dobry
@Mistrz

Co Ty wiesz o pracy ile masz lat pracy czlowieku nie żartuj sobie. Ciągle masz problem coś zrobić i pomóc. O wydajności mówisz a jak zgłasza Ci się problem to tak mówisz aby do końca zmiany pracować niech następna zmiana się martwi bo wynik.

Ico
@Mistrz

Nie zauważyłeś jeszcze że im ktoś więcej pracuje tym mniej zarabia? Niektórzy za najmniejszą krajową pracują ciężko żebyś mógł premię dostać i to kosztem rodziny. Staniesz na maszynę bo Ciebie większość zastąpi.

Robert
@Mistrz

Wyniki ,wyniki firmy, tak ale nie kosztem pracownika , dlaczego mam się ciągle stresować że maszyna nawaliła że nie ma części zamiennych i nie zrobię chorej normy wymyślonej przez "" mądrą górę"". Chcą dobrych wyników to niech zaczną słuchać trochę pracownika jak coś zgłasza że coś jest nie tak, a nie tylko widzą że to pracownik się obija i nie chce się jemu pracować. To nie sztuka podkręcać tylko normę i nie interesować się co dalej ale trzeba ,apewnić warunki aby to osiągnąć.

Jasiek

Proszę aby ta opinia została na forum. W Herbapolu mamy takiego mistrza na zmianie że biega za pracownikiem do toalety,pracownik nie może się spokojnie załatwić bo mistrz stoi za drzwiami do toalety. Czeka na pracownika pod pretekstem czytania informacji na tablicy,gdyby mógł powiedziałby szybciej szybciej. Mistrz wprowadza chorą atmosferę pracy,ciągle przychodzi do operatorów i mówi weź podkręć maszynę,okłamuje ludzi szczuje ich na siebie. Gdy jest awaria na innej lini przychodzi do operatorów i mówi zobacz tam jest awaria weź podkręć maszynę to zrobimy więcej. Ma chore podejście do ludzi ciągle ich pogania i rozstawia po kątach liczy się tylko wynik kosztem pracownika zdrowia fizycznego i psychicznego.

Kubuś
@Jasiek

Wypraszam sobie. Chcę dla Was dobrze, robię to wszystko z myślą o swoich współpracownikach. I nie kłam kłamczuszku, nie można podkręcić maszyn, bo na dzwonkach są kłódki.

Czytam że pracodawcy w Polsce mają problem, bo nie ma rąk do pracy. Ale mam wydatki więc: Wynajęcie mieszkania 1 pokój z kosztami 1500 zł Bilet miesięczny 200 zł Wydatki na środki czystości i kosmetyki ( tak golę się i myję oraz piorę i zmywam naczynia ) 100 zł Wyżywienie 30 x 25 zł dziennie ( chyba nie jest to zbyt wygórowane ) 750 zł Telefon i internet ( TV nie oglądam ) 100 zł Kulturę i sztukę j***ć, chodzi o przeżycie 0 zł Leki i inne medykamenty ( dentysta i takie tam pierdoły ) 150 zł Trzeba jeszcze odłożyć coś na czarną godzinę, dobrym zwyczajem jest to conajmniej 10% dochodu czyli np. 200 zł Tak więc minimum socjalne to 3100 zł netto Każdy kto zarabia mniej jest niewolnikiem i żyje po niżej minimum socjalnego.

Koszty sporo zawyżone, dałoby się bez większych problemów zejść do 2500, a pewnie i mniej. Co nie zmienia tego, że to nie duże pieniądze.

Była pracownica

Dzień dobry. Będzie dosyć krótko. Wykupili zakład ostatnio, a potem wsadzali po kolei swoich ludzi zwalniając dawnych z doświadczeniem 15/20 itp letnim. (usunięte przez administratora)Nie pozdrawiam serdecznie.

Czy można liczyć w "Herbapol - Lublin" S. A. na prywatną opiekę medyczną?

Tak

Nie polecam pracy nie mają ludzi do pracy a oczekują że produkcja taka sama będzie jak pełna obsada jest. Ludzi się nie szkoli co później widać jak każdy kręci przy maszynie to wina tylko co zarządzają bo na nic czasu nie ma. A o częściach do maszyn zapomnij trzeba czekać na wszystko kiedyś będą

Przedstawiciel

Zmień dilera . No nie wiem co bierzesz , ale widzę , że to działa. Praca przedstawiciel handlowy wygląda inaczej , aniżeli w herbapol . Szczególnie po zmianach rejonów . Tutaj jest to akwizytor B2B.

Menedżer

Weź się do roboty. Mądrzy ć się każdy potrafi. Jedź w teren . Pokaż co potrafisz. No...raz , dwa....

Ojtam
@Przedstawiciel

Czym sie rozni PH od akwizytora B2B?

Lol

Pani Redaktor , podstawa to 3000 - 3400 brutto, premia co 2 miesiące do 120 % podstawy, składa się na nią wiele czynników nie tylko sprzedaż netto, są również zadania numeryczne, zadania indywidualne, ekspozycje, standy, pakiety. Sama sprzedaż to 60% premii, która jest jeszcze rozbita na brendy. Samochód Toyota Yaris, telefon, tablet. Opłata za użytkowanie samochodu w celach prywatnych, płatne za kilometr, ryczałt za telefon za użytkowanie prywatne. Dodatkowo płatne dobrowolne ubezpieczenie, dodatkowo płatna karta Multi sport .

Takk

Tak. Wszystko tak

Johny
@Lol

Premia raz na kwartał a nie co 2 miesiące. Oczywiście o ile ją wogóle dostaniesz. Nikt za pracownikiem robolem z dołu się nie stawi bo działające tam związki to jedna klika która się woli nie stawiać pracodawcy aby nie stracić ciepłych związkowych posadek. A tak na marginesie, Herbapol obchodził jubileusz 70 lat istnienia i wyobraźcie sobie że z tej racji żadnych premi nie było. Czysta kpina z (usunięte przez administratora) 21 wieku.

Trebor
@Johny

Na 70 lecie dali po jednej herbatce w puszce i zaparzacz łyżkowy

PH
@Lol

"ryczałt za telefon za użytkowanie prywatne." co to kurła jest ?? pogrzało ich juz chyba, nikt normalny z telefonu służbowego nie korzysta

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.