"Herbapol - Lublin" S. A.

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Witam na jakie zarobki może liczyć pracownik techniczny ? Czyli utrzymanie produkcji

Gary

Szkoda, że osoby którym jest w Herbapolu dobrze nie piszą!!!!

Na jakie zarobki można liczyć na produkcji? Coś powiecie na temat pracy właśnie na produkcji?

Jasiek

Herbapol to fajna firma z tradycjami. Pracowałem tu i byłem bardzo zadowolony z pracy, pensji oraz z ludzi z którymi świetnie się dogadywaliśmy. Może ktoś napisze jak teraz sie pracuje? Miło wspominam tamte czasy i dlatego dopytuję o bieżąca sytuację.

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

Aktualny

Warunki Zartudnienia Ph ds sieci 4000 brutto + premia 3 miesieczna

Poldek

Z całą pewnością firma zasługuje na dobre opinie !!!!!

frog

Drodzy pracownicy, a jakie są zarobki jako PH? Jaka podstawa?

Poldek

Pracuję w Herbapolu już bardzo długo i zawsze denerwowałem się jak ludzie ciągle narzekali. Teraz aż miło czyta się opinie. Sytuacja może była trudna ale jak się bardzo chce to można wiele zrobić. Chodzę do pracy z przyjemnością i wierzę że jeszcze będzie lepiej

MAO
@Poldek

Chodzę do pracy z przyjemnością i wierzę że jeszcze będzie lepiej,a JA wierzę,że takich co chodzą to tam wkrótce nie będzie.Bo chodzić,a pracować to dwie różne rzeczy...

Ja pracuję w sprzedaży i napiszę krótko, jest o niebo lepiej od tego co było jeszcze pod koniec 2016 roku. Czuć stabilność, premie i sens działania. Pomoc nam w terenie jest na dużo wyższym poziomie, a szacunek jest standardem, a nie wyjątkiem. Widać, że wzięli się za to ludzie, którzy wiedzą jak to powinno wyglądać.

ZZ

Zgadzam się. Widać, ze Ci nowi ludzie którzy przyszli znają się na swojej robocie. Jest bardzo dobrze.

Herbapol to historia.

Dobre sobie. Harnik kazał ci to napisac? Żałość.

Poldek

Moja najlepsza firma w jakiej pracowałem. Może komuś nie odpowiada ale nie przekona mnie, to jest stabilość pracy.

Jack

Zgadzam się z Wami drogie Panie. Bardzo dobra firma. Oceniam na duży plus.

Paula

Herbapol to tradycja i doświadczenie, cieszę się że tu pracuję.

Aneet

Pracuję w HL, ale nie w handlu. Uważam że ostatnio atmosfera w firmie zmieniła się bardzo na plus i dzięki tej atmosferze fajnie się tu pracuje. Szkoda tylko, że jak ktoś jest zadowolony to nie napisze tego nigdzie. Ja jestem zadowolona więc pisze i polecam prace w HL. W odniesieniu do firm w których pracowałam to naprawdę dobra i firma i marka!

Nie rozumiem opinii ludzi, którzy negatywnie mówią o firmie. Ja pracuję krótko, ale jest bardzo dobrze. Wcześniej w poprzednich firmach bywało różnie. W porządku kierownik, szanuje ludzi i jest sprawiedliwy. Są różne firmy ale w herbapolu jako ph jest dobrze.

Paula

Firma ma wypracowaną pozycje na rynku, wystarczy sumiennie pracować a będziemy zadowoleni. Zawsze można odejść.

Poldek

Jestem zainteresowana pracą przedstawiciela handlowego, gdyż słyszałam sporo dobrego o firmie. Czy mógłby ktoś dorzucić kilka informacji, jakie warunki do pracy?

Polduś

Powiem krótko, dobrymi radami piekło jest wybrukowane. Lepiej będzie jak każdy będzie solidnie wykonywał swoje obowiązki a w firmie zarządzanie pozostawcie szefom.

Zuzanna

@dj a mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie? Jak oceniłbyś Herbapol jako pracodawcę?

Ana

Czyli mam rozumieć, że niewarto się zastanawiać nawet nad pracą w tej firmie na stanowisku PH?

dj
@Ana

Moim zdaniem warto. To dobra marka i dobra firma, a miałem szczęście pracować już w kilku. Jeśli podejmowanie życiowych decyzji uzależniasz od komentarzy innych ludzi, to pozostawiam to już twojej własnej decyzji czy chcesz się opierać na pozytywnych czy negatywnych opiniach.

Ana
@dj

Nie uzależniam, pracowałem już w wielu firmach jako pH i wiem, ze opinie często są na wyrost. Zazwyczaj wypisują nie osoby, którym nie chce się pracować lub tez z jakichś powodu czuja się oszukane. Zastanawiam się nad złożeniem cv i stad moje zainteresowanie tematem. A jakie są warunki pracy, przełożeni i dodatki?

dj
@Ana

Warunki pracy są jak dla mnie bardzo w porządku. Jeśli masz dobre relacje z klientami i dobrze poukładasz sobie teren można spokojnie pracować. W ostatnim czasie dużo ( wg. mnie )zmieniło się na plus. Dyrektor Handlowy to człowiek na poziomie, dyrektorzy dystryktów z tego co widzę, ludzie z którymi idzie się dogadać. PH pracują bezpośrednio z Kierownikami Dystryktu - ja osobiście nie narzekam. Podstawa + premia co 2 miesiące płacona po zakończonym okresie premiowym. Samochód służbowy yaris można używać prywatnie. Dla mnie plusem pracy tutaj jest to, że jak robisz swoją pracę i nie kombinujesz to wszystko jest ok. Dziwią mnie te opinie które ludzie zamieszczają, bo zamiast narzekać i pisać takie opnie, wzięliby się do pracy i zaczęli zmieniać świat od siebie, bez wymagań że wszystko im się należy za to że istnieją. Ale to również moja opinia. Powodzenia kolego!

Polak

Herbapol to świetna firma z tradycją, mało już takich zostało. Praca tu jest przyjemnością ale jak widać nie dla wszystkich.

Były i obecny
@Polak

A cóż sprawia Panu taką przyjemność?

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.