"Herbapol - Lublin" S. A.

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Ludek

Kolejny raz widzę, że negatywne wpisy to inspiracja nie z potrzeby serca tylko z potrzeb konkurencji!!

Zuzanna

@grua co Tobie odpowiada w pracy w Herbapol? Chętnie usłyszymy więcej o plusach pracy w firmie.

gru

Zenon w 100 % zgadzam się z Tobą!. Pracowałem już w wielu firmach i tu jest dla mnie ok.

gru

@gru

I jeszcze zgadzasz się z tym że 2300 netto w tym zawodzie to godna płaca....

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

Zenon

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, oczernianie firmy przychodzi niektórym łatwo. Szkoda, że w pracy nie są tacy aktywni.

Odradzam pracę w tej firmie z prostego powodu, mianowicie brak towaru na przeterminy. Długi na sklepach i wszystko to o czym mówił przedmówca.

Zuzanna

@lolrozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. A co więcej możesz nam powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Herbapol - Lublin? Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy?

lol

Nastał nowy rok i plany o 100 % w górę !!!! Wycisnąć jak najwięcej z RKS i PH i nie dać zarobić !!!!!!!!! Tylko chory człowiek zakłada wzrosty rok do roku na poziomie 70-110 % !!!!!!!!

Zuzanna

Wysłałeś/wysłałaś już swoją aplikację do firmy Herbapol? Informacje o pracy, praktykach oraz link do przesłania swojej kandydatury znajdziesz tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,8845,0,0,kariera

McGyver

Kierownicy traktują pracowników jak śmiecie. Krzyk bez powodu i fatalna atmosfera. Pracowałem w wielu miejscach ale z takim CHAMSTWEM nigdy się nie spotkałem. Z całego serca odradzam. Nie rozumiem jak można tak poniżać ludzi. Żenada.

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) e. Skończcie te komentarze, idźcie tam gdzie lepiej i nie spuszczajcie swoich frustracji tutaj. Idziecie do innych firm, tam macie lepiej, a wielokrotnie i gorzej, a później jako, że głupio się przyznać piszecie swoje idiotyzmy. Wam to jakby można było kraść, sprzedawać na lewo, nie wychodzić z domu i czasami coś sprzedać przez telefon, to byłoby dobrze. Wtedy byłaby urocza i doskonała firma. Róbcie co tam macie do roboty, bądźcie wiecznymi PHowcami.

Fridel

(usunięte przez administratora) ) (usunięte przez administratora) ) Najpierw zatrudnia pan nierobów a później narzeka? To całe pańskie (usunięte przez administratora) towarzystwo to jakas pomyłka. Pełna improwizacja. A może nie ma pan bladego pojęcia co wyprawiaja co poniektorzy kierownicy ?! Radzę się przyjrzeć, bo PeHa, to pan będziesz miał, czas w tej firmie się kurczy, prezes nie daje drugiej szansy. Trzeba tez zacząć szanować ludzi. Za (usunięte przez administratora) o wszystko hulało a teraz niestety okręt tonie. Za kadencji tej władzy lepiej nie będzie. No cóż, kto nie pilnuje swojego interesu, ten tak ma...spadki, spadki, spadeczk (usunięte przez administratora) i

Podium

Super firma i super marka. Praca tu daje satysfakcję.

@Podium

Ha ha ha .

sss

Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku kierownika w Lublinie? Znalazłem ofertę i się zastanawiam czy warto?

Bynio

Jakich zarobkow można się spodziewać jako operator maszyny lub magazynier?

On
@Bynio

Chciałoby się rzec że tradycja plus doświadczenie są wizją na przyszłość. Niestety. Wypromowana marka staje się wydmuszką, pustą, z toczącą ją bylejakością. Cele, ależ owszem, normy w górę! Premiowanie według widzimisię. Brud ... to nie wina pań sprzątających, a zatrudnienia firmy zewnętrznej która pracuje przez jedną zmianę w ciągu doby w okrojonym składzie, na sprzęcie pamiętającym króla ćwieczka. Przez weekendy wszystko urasta do centymetrowych warstw, kipiących koszy ... ech! Brak logistycznego zabezpieczenia produkcji w weekendy! Brak osób odpowiedzialnych za bezawaryjny tok produkcji. Partnerzy? Owszem, ich skuteczność i dostępność ... na telefon, gdzie czasem się machnie ręką z myślą ''oby do końca zmiany dotrwać'' Przełożony/a? A co jeśli ludzie mają obiekcje do miss co to na wybiegu nosa zadziera, jest błyskotliwa w uwagach lecz bez zaangażowania, zainteresowania tematem rzeczywistym? Chciałoby się iść do pracy gdzie posłuch przełożonych na równi z produkcyjnymi. Gdzie zgłoszony problem nie czeka w kolejce ... bo tu przecież wszystkim powinno zależeć na jakości, ilości, końcowych efektach. Chciałoby się ... żeby wszystkim zależało na Herbapolu. Wesołych Świąt koleżankom i kolegom. Powodów do dumy z miejsca w którym przyszło żyć, pracować, i współtworzyć. Zdrowia nade wszystko!

nextstart

To chyba nikt nie wie co jest grane w innych firmach pracowalem juz w 4 tez duzych przedsiebiorstwach i czasem az krew czlowieka zalewala na sama mysl ze trzeba isc i urzerac sie z idiotami ludzie nooo

Obecny

Pracuję i uważam , że Herbapol to światowa firma !!!!!!!!

Minia

Ja napiszę tylko, że to forum ma być opinią o pracodawcy. Weszłam na kilka firm, także takich, w których pracowałam i okazuje się, że w zasadzie wszędzie jest tak tragicznie i beznadziejnie, że sama zastanawiam się co tam robiłam :-) niestety chyba troszkę jest tak jak napisał Poldek, Ci którzy odeszli, coś tam mają do swoich przełożonych, czy firmy i piszą swoje negatywy, tak by dociąć firmie, a nie by pomóc potencjalnym kandydatom. Pracowałam w kilku firmach, faktem jest, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, jednak teraz, po odejściach poprzedniej ekipy pracuję w Herbapolu i wcale nie jest tak źle. Coś tam może mniej działa niż gdzieś, ale też są kwestie, które gdzieś działają za bardzo, jak wizyty i ich ilości, czy trasy, itp. Do potencjalnych kandydatów napiszę, nie jest tak źle, jak możecie przeczytać. Ekipa faktycznie się zmieniła, ale może to i dobrze... Mam kontakt z kolegą, znałam go wcześniej, który odszedł do alkoholu i także narzeka, więc nie jest tak doskonale i tam, może Ci którzy odeszli są także i tym sfrustrowani, nie mi to oceniać. Moim szczerze zdaniem, firma jak wiele innych, cudów nie ma, ale źle także nie jest, znam gorsze warunki pracy w innych firmach, nazw nie wymienię bo regulamin zakazuje.

Maserak
@Minia

Nie wątpię, że coś jest w tym co piszesz. Ja swoją negatywną opinię akurat wystawiam na podstawie własnych doświadczeń, które mam po prostu bezwzględnie złe. Wszystko zależy od położenia, zapewne gdybym był inaczej przypisany, to miałbym lepsze zdanie, ale z mojej strony do tej pory u każdego pracodawcy czułem się lepiej, niż w HL i tylko HL oceniam z nich tak na prawdę negatywnie. Na podstawie własnych doświadczeń nikomu nie polecam, tym niemniej decyzja należy do potencjalnego pracownika.

Minia

Nie PRowych, tylko wyraziłam swoją opinię. Wszystko co lepsze niż najgorsze musi być PRowe? MAm prawo mieć swoje zdanie i tyle. Z drugiej strony z całym szacunkiem do Twojego zdania, nie chcesz, nie musisz pracować w HL. Jest tak, że ludzie piszą negatywy na temat każdej firmy, a jednak każda z nich zatrudnia nas PH tysiące, dziesiątki tysięcy. Tak jak ktoś napisał, nasi przełożeni tworzą atmosferę, w mojej opinii coś się zmienia na lepsze, ale to w mojej, nie koniecznie musi się pokrywać w całym Kraju. Chyba, że to forum ma być miejscem ponarzekania i wyładowania frustracji, to ok, tylko niech nowi potencjalni mają tą jasność. Ja niedawno przyszłam i też czytając to tutaj się zastanawiałam, zaryzykowałam, bo wcześniej pracowałam z marką, z którą było mega ciężko pod względem rotacji, itd. W mojej ocenie mam lepiej. Dlatego też napisałam, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, takie jest moje zdanie, nic więcej i nie uprawiam PR, bo nie w tym rzecz.

@Maserak

Rozumiem, nie dyskutuję z opiniami, tylko wyraziłam swoją. Faktycznie jest tak, że zależy gdzie, u kogo, itd. już to zauważyłam. Czasami według mnie warto poczekać co dalej, a nie wyrzucać z siebie wszystko co negatywne. Tak czy inaczej poza obecnymi pracownikami, jestem pewna, że piszą też byli pracownicy nie koniecznie wyładowując frustrację na HL, tylko na to co teraz mają, bo o tym się dowiedziałam i tylko dlatego postanowiłam tutaj też coś napisać. W kwestii tego, że jest źle, coraz gorzej, ja wcześniej pracowałam także w polskiej firmie, jeszcze wcześniej w światowej i w tej polskiej miałam o 50% więcej do zrobienia, za czasami gorszą kasę, spotkania w soboty z kierownikiem, odprawy poranne i inne głupoty, a w koncernie to już w ogóle byłam jedną z kilkuset PH, więc tylko numerkiem na liście płac. O to mi chodzi, o nic więcej. Nie piszę, że każdemu jest dobrze, jednak tak już jest, że zmiana to coś złe i tyle, sama nie raz tak mam. W HL jest wiele spraw i sytuacji, które mi się nie podobają, ale nie chcę przez nie pisać zaraz, że cały HL to syf. Jest dużo nowych ludzi jak słyszę i każdy jakoś musi to ogarniać.

Minia

I po co mnie obrażasz pisząc o przedawkowaniu. Ty masz swoje zdanie, a moje jest złem bo inne? Mam takie jakie mam. Może nie doświadczyłeś syfu, o jakim nie masz pojęcia gdzieś w innej firmie. Ja miałam szefów idiotów i kretynów, miałam też lepszych. Tu się sporo zmieniło, ja daje na wstrzymanie i poczekam, bo nie wszytsko od razu. W Twojej opinii wszystko co lepsze niż syf w HL jest bzdurą, w mojej nie. Szanujmy się chociaż tutaj.

Poldek

Czasami myślę, że wpisy bardzo dyskredytujące firmę robią byli pracownicy na zlecenie. Jestem pracownikiem i nie zgadzam się z niektórymi opiniami. Wszędzie są popełniane błędy ale można to naprawić.

Leszek

Jak wyglada struktura na produkcji ? Jest jakiś dyrektor produkcji ? kto jest odpowiedzialny za produkcje ?

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.