Hurtap S.A.

Głogów

Hurtap S.A.

Opinie o Hurtap S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

@Ala W Twoim wpisie negatywnie oceniłaś atmosferę w firmie i kontakty między pracownikami. Czy próbowałaś w jakiś sposób wpłynąć na poprawę atmosfery w firmie? Nie napisałaś nic o wynagrodzeniu. Czy firma Hurtap S.A. proponuje swoim pracownikom konkurencyjne wynagrodzenie? Co z dodatkami socjalnymi i premiami za dobre wyniki. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat?

Balba

Co się stało z forum na praca do kitu?

Patryk

Wszędzie ktoś kogoś zna ale to nie znaczy , że nie muszą ludzie dobrze pracować a i tak będą mieli lepiej!!!!

Zuza

Jak się komuś nie chce pracować to najlepiej pisać? Hurtap to dobra firma i tyle w temacie.

Ala
@Zuza 14.01.2018 18:09

Zuza napisałaś że hurtap to dobra firma tak dla dobra dla tych co mają tam układy i są po znajomości ,znajomi dyrektora na pewno mają dobrze i nie napiszą ani nic nie powiedzą nic złego. Sam Pan dyrektor to osoba która nie powinna być na tym stanowisku . Wiem coś o tym bo tam pracowałam za długo i za dużo widziałam . Kierowniczki nie wszystkie ale ,większa jej część to potwory nie kobiety ,mam nadzieje że karma kiedyś do nich wróci. Praca jest ciężka ale nie jest zła ,tylko zle prowadzona i tu właśnie powstaje problem . Dużo można pisać o tej firmie ale nic pozytywnego. Jeśli ktoś chce tam iść do pracy na prawdę niech zastanowi się dwa razy.

Jak przedstawia się sytuacja Hurtap S.A. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Głogów i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

niestety

Praca nie należy do lekkich: dźwiganie, znamiona akordu- ilość pozycji wykonanego zamówienia (na kontroli i na wykonywaniu zamówień WZ). Trzeba robić szybko bo kierowcy mają wyznaczone godziny wyjazdu z towarem. Przy braku kadry spore nadgodziny. W okresie jesienno-zimowym są one normą. Nie płacony dodatek od nadgodzin nocnych. Najczęściej każą je odbierać ale oczywiście oddadzą jak im pasuje (nawet jeśli to kierowniczka wyznaczy kiedy masz odebrać nadgodziny to zapomnij o ustawie, która mówi że powinna za jedną godzinę nadliczbową oddać półtora). Jeśli będzie za mało ludzi to nadgodziny się zbiera i zbiera. Jak płacą za nie to normalną stawkę i oczywiście aby nie zarobić za dużo utną z premii. Praca jak praca nie lekka ale nie jest najgorsza, głównym problemem jest wynagrodzenie i kadra kierownicza. Nie potrafią zarządzać ludźmi. Jedne osoby zasuwają inne się opierniczają za tą samą kasę, a czasem mniejszą w zależności od układów. A kierownictwo ma klapki na oczach. Jedyne co potrafią to pokrzyczeć i wprowadzać tak paskudną atmosferę że nie chce się pracować w tej firmie. Same też nie kryją że najważniejsze jest aby zamówienie zostało zrealizowane, nie obchodzi ich jakim kosztem . W ubiegłych latach praca po 10 nawet czasem 13 godzin(robisz dopóki zamówienia nie są zrealizowane). Obecnie nadgodziny są mniejsze dzięki Ukraińcom. Bardzo duża rotacja pracowników, większość zwalnia się sama z powodu nadgodzin nocnych. Dla niektórych praca zbyt ciężka a też i ludzie zwalniali się z powodu mobbingu. Kierowniczki otwarcie potrafią zbesztać osobę która się nie wyrabia lub im nie pasuje. Firma najczęściej zatrudnia przez umowy zlecenia, staże, a w tym roku też jak pisałam wyżej i Ukraińcy zawitali. Jak kończą się "tłuste" miesiące a pracowników za dużo po prostu nie przedłużają dalej umów. Plusy tej firmy pracujesz w ciepłym, wypłata na czas. Minusy: zarządzanie(głównie kadra kierownicza), nadgodziny-nieodłączna wizytówka tej firmy, zmiany godzin pracy wg potrzeb firmy (obecnie godz. pracy: 7:15,18-(do bólu), 10-18,18-(do bólu), sobota jedna lub dwie w miesiącu w zamian wolne w tygodniu, gdy są duże nadgodziny ludzie z ranek wzywani do pomocy czyli dodatkowe nadgodziny), zła logistyka( Panowie logistycy nie pytają pracowników jak ułatwić im pracę, gdy mają jakiś pomysł to jak "Pomysłowy Dobromił" wprowadzają go i najczęściej wychodzi z tego kicha), wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanej pracy.

Smutna rzeczywistość
@niestety 08.01.2018 12:08

Masz racje niestety tez tam się pracowało jedna kierowniczka jest na tyle rozbestwiona ze tylko potrafi krzyczec ruchy dziewczyny k...ruchy a sama potrafi wprowadzać chaos że pracy jest jeszcze wiecej wstyd w 21 wieku,logistycy?jacy logistycy przecież oni wszyscy po ukladach..fakt praca zla nie jest tylko ta płaca i brak szacunku...zal mi było tych koleżanek co pikaja po 10 lub wiecej patrzac w te ekrany i te krzyki i chaos..brak słów...

Ewa

Wiem, że zarobki w tej firmie nie są wystarczające, dlatego z chęcią pomogę w kwestiach finansowych. 512 310 938

szukapracy

Cześć. Jako, że pojawiło się ogłoszenie o pracę jako PH ds. współpracy z aptekami mam do was kilka pytań: - Jaka jest podstawa? - Jakie są premie? I czy są realne do zdobycia? - Jakie są targety? - Dostajecie od kierownika listę punktów, które macie odwiedzać, czy sami szukacie potencjalnych odbiorców? - Jaki samochód służbowy? - Czy w firmie jest socjal? Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Iwona

Śledzicie aktualne oferty pracy? Znajdziecie je na stronie firmy: http://www.hurtap.com.pl/oferty-pracy.php Obecnie potrzebują Pracownikó Magazynowych. Zamierzacie aplikować?

"Jola"

Niestety wszystkie opinie tu zamieszczone są prawdziwe,pracuję tam od pół roku i mam już dość kłamstwa, poniżania, fizycznego wyczerpania... Dopóki nie zmieni się całe kierownictwo to nie będzie lepiej. Pozdrawiam dziewczyny.

fifi

czy Przedstawiciel handlowy ds. współpracy z aptekami zarabia więcej kasyniż zxwykły oph w tej firmie?>

Tom

Potrzebuje informacjeszcze jak wygląda sytuacja w pracy jako PH czy ktoś zna warunki?

noja

jak ja to czytam to az smiac mi sie chce ludzie co wy jaracie ? zmiencie lepiej dilera albo odstawcie prochy :) widac ze nigdy tam nie pracowaliscie macie prace zapewniona na kolejne 10 lat a wam zle jak tak to nara za granice nikt was tu nie trzyma !!

WaFen

Prawdopodobnie nikt z w/w osób już tam nie pracuję, tylko wypisuję swoje spostrzeżenia. Jutro mam podpisać umowę śmieciową z nimi, od czwartku mam zacząć. Aktualnie strasznie potrzebuję kasy więc nie narzekam ale w między czasie szukam czegoś konkretniejszego. Jeżeli na popołudniową zmianę faktycznie robi się dłużej (nie mówię o 30min bo to zrozumiem) to niestety ale pierwszego dnia się spytam, czy będzie to dodatkowo płatne. Jeżeli nie - dowiedzenia, jeżeli tak - posiedzę.

Dgl

Ludzie jak Wam nie pasuje praca tam to nie pracujcie i tyle,kazdy by chcial gore pieniedzy za lezenie,niestety tak nie jest.zakasac rekawy i do pracy.

Grażyna

Masakra w tym hurtapie to normalnie wygląda jak praca niewolnicza z trzeciego świata to chyba najgorsza firma w województwie.Notorycznie są naruszane prawa pracownika nadgodziny nie są płacone jak powinny jak w ogóle są płacone ale tym co mają tak zwane plecy , przepisy BHP to śmiechu warte ludzie skaczą po regałach jak małpy oszczędzają na głupich drabinach a wypadek to tylko kwestia czasu listy płac są fałszowane jak i godziny pracy , kamery są na hali ale oczywiście są wyłączane jak dziewczyny pracują dłużej co jest niezgodne z przepisami to kasacja, kierowniczki są wulgarne mobing to rzecz codzienna ludzie mdleją z przepracowania karetki to nawet dwa razy dziennie potrafią przyjechać. Dziwie się że jeszcze PIP się tą firmą nie zainteresował ani żadna gazeta bo materiał byłby niezły. Pozdrawiam wszystkie uwolnione z tego bagna dziewczyny i przestrzegam czytających jak najdalej od tej okropnej zakłamanej firmy.

pysiakisia

Zgadzam się praca ciężka. Kamery wyłączane po oficjalnym czasie. W styczniu ruskie godziny tzn. przychodzisz do pracy na określoną godzinę i wracałaś jak się skończyło 11,12,13 godzin tragedia. Dziewczyny są mocne i wytrzymują bo w Głogowie nie ma pracy dla kobiet i nie ma gdzie iść. Pozdrawiam ciężko pracujące i życzę ludzkich kierowniczek.

płotka

Praca ciężka. Hałas niesamowity. Kierowniczki lenie i krzykaczki. Brak miejsc parkingowych i ciągle pracownicy karani mandatami za złe parkowanie. Pan Dyrektor chowa się lub jest zajęty aby porozmawiać o problemach. Morda w kubeł i nic nie mówić jak przyjeżdża tv lub inni przedstawiciele mediów bo Oni wiedzą kto donosi i będą zwolnienia.

leszcz

Ci co kłamią i gębę na kłódkę trzymają,po regałach skaczą do pracy we firmie tej zapraszają.

Marta

Napiszcie jakie warunki są na magazynach?

iwa

Takie traktowanie ludzi zle tylko swiadczy o wladzy w tej firmie. Nie4 wierze ze gora nie wie co sie dzieje tylko udaje ze nic nie widzi, bo ma z WYZYSKU ludzi pieniadze, WSTYD!!!

justyś

Jak by przyszła inspekcja pracy to musieli by wziąć się za kierowników i godziny nadliczbowe bo dziewczyny ( usunięte przez administratora )jak mał emotorki

aga

Wszyscy wiedzą jak jest w firmie ale strach powiedzieć coś bo zwolnią . Tylko słychać: co tak wolno, ruchy dziewczyny, czemu się śmiejesz - rób, nie rozmawiaj. Zmiana nocna trwa teoretycznie do 24.00, a praktycznie bardzo często do 4.00-4.30. Taka to dobra firma. A jak Ci się nie podoba to są inne na Twoje miejsce możesz się zwolnić brzmi odpowiedź Pań kierowniczek.

adam

Jeżeli ktoś szuka pracy na krótki czas i ze względów finansowych bo w chwili obecnej nie ma kasy to może skorzystać. Nie polecam pracy ściema ściema i jeszcze raz ściema. Hurtap Głogów to praca na chwile, każdy kłamie, mydli oczy a góra udaje że coś robi. Tak naprawdę wszystko robi dół, bez nich prezes ani panie w biurze nie zarobiliby na waciki.

zapierdzielasz jak motorek niby praca nie na akord ale tak cie rozliczają. co chcwile jakies zebrania na forum na których przed wszystkimi oceniają twoja wydajność-żenada i tyle!! groza zwolnieniami a ty człowieku drżyj czy przetrwasz do jutra.nikt się nie odezwie bo boi się o prace i żeby nie podpasc,gadaja za plecami każdy ale żeby pojsc do kierownictwa to strach bo nie daj boze cie wyleja bo za dużo gadasz. chore co tam się dzieje i nie ma na to leku-nawwet w HURT-APIE

BOND
@anonim 16.06.2014 10:14

tylko zatrudniają znajomych nierobów

blabla

jak jest za zatrudnieniem? czy związku z budowa nowej hali bada zatrudniac dodatkowe osoby? ktoś coś wie/słyszał?

?

Hurtap ocena dobra,kierowniczki ocena negatywna

Zostaw opinię o Hurtap S.A. - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtap S.A.