Opinie o Miflex-Masz w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Miflex-Masz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Miflex-Masz o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miflex-Masz w Kutno

John Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Wie ktoś jak wygląda sytuacja w tej firmie i jak wygląda kwestia podchodzenia do pracownika? Mam na myśli to czy można liczyć na jakieś szkolenia i miłą atmosferę czy 7-15 szef traktujący pracownika jak wroga i najchętniej to by mu nie płacił już o premiach nie wspominając Pytam ponieważ pojawiło się ogłoszenie na stanowisko monterskie

Pracownik Nowy wpis

Katastrofa. Pracownicy nie otrzymują podwyżek, pensje minimalne. Obecna kadra zarządzająca to Katastrofa.

X pracownik Nowy wpis

Ludzie pracują po 40 lat i najnizsza krajowa. Prezes to chyba czegoś nie rozumie. Na inne niepotrzebne rzeczy są pieniądze tylko na podwyżki nie na. Już niedługo zostanie sam i wtedy będzie wydajny bo będzie pracował za wszystkich.

Karol M.

Jeszcze jedno pytanie. Jak wygląda fundusz socjalny w firmie? Czy są dofinansowane wczasy, itp.?

on Nowy wpis
@Karol M.

nie ma nic nawet premii i podwyzek nie ma od wielu miesiecy

Konrad

Rodzinna atmosfera w firmie, dobra wypłata, Pozdrawiam Pana kierownika Józka

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Miflex-Masz? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
X

Witam ,chciałbym się dowiedzieć o pracy na stanowisko prac. gospodarczy w Miflex , widziałem ofertę pracy , czy warto składać swoje cv , jak wygląda tam praca na tym stanowisku( niech wypowie się ktoś kto pracuję ,bądż pracował na podobnym stanowisku) i jaka atmosfera w zakładzie plus jakie płace. Za jakiekolwiek informację będę wdzięczny.

Jarek
@X

Dzień dobry. Jeśli chodzi o zapytanie o pracę na stanowisku pracownika gospodarczego to być może było ono wystawione przez firmę sąsiednią Miflex. U nas nie prowadzimy naboru na to stanowisko. Pozdrawiam

Kuba Woźniak

Firma z potencjałem, trochę niedoceniana na kutnowskim rynku pracy. Produkuje zaawansowane maszyny sprzedawane na cały świat. Polecam jako fajne miejsce do pracy.

Cezary

Firma z dobrymi opiniami również jako pracodawca. Wysokość zarobków to bardzo indywidualna kwestia ale warto się tu dostać.

Kamil

Jak podoba sie pracownikom atmosfera w firmie ?

Karol M.

Czy coś się zmieniło w firmie w ostatnim czasie? Czy to prawda, że firma wysyła swoje produkty na cały świat? Czy jest możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach delegacji?

Fuji
@Karol M.

Prawdą jest, że firma sprzedaje maszyny na cały świat. Dużo do Ameryki, sporo też do krajów europejskich. Konstruktorzy projektujący maszyny biorą udział w uruchomieniach i szkoleniach u klientów.

@fantek dziękuję za odpowiedź. Piszesz, że nie można liczyć w firmie na nic dobrego. Mógłbyś to sprecyzować? Co masz na myśli? Chętnie też dowiem się więcej również o tym jak wygląda praca w miflex-masz. Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem do firmy swojego CV. Ważne, by mogły tu znaleźć merytoryczne wpisy.

Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w miflex-masz jakieś zmiany jeśli chodzi o warunki zatrudnienia? Na co obecnie mogą liczyć pracownicy? Chętnie dowiemy się więcej Waszych doświadczeniach. @artokgdalej pracujesz w firmie? Jak Ty oceniasz ją jako pracodawcę?

@Karolina

Zaszły zmiany w postaci "podwyżki" najniższej krajowej. Raczej na nic dobrego nie można tam liczyć i skończy się na tym, że nikt nowy poważnie podchodzący do pracy nie będzie tam chciał pracować .

fantek
@Karolina

artokg

Pewnie jakieś środki by się znalazły @polik na podwyżki, tylko podwyżek nie dostaną nagle wszyscy pracownicy, trzeba się nieźle postarać, wtedy będzie szansa na podwyżkę lub też być może na awans jakiś.

tymonko

dokladnie, dla mnie jakis komentarz w ogóle nieuzasadniony - nieważe czy negatywny czy pozytwywny jest dla mnie po prostu nierealny.. poza tym zastnawiające jest to, czy można tutaj też zarobić dobrze na kierwniczym stanowisku.. bo jednak mozna tutaj juz różne wersje mieć w zalezności od stanowiska.

nie jest źle, byle gorzej nie było. są nadgodziny więc i ze 2500 się wyciągnie.

jak chcesz zarobić i jesteś ambitny to próbuj się w miflex-maszu. Doceniają pracowitych

Zostaw merytoryczną opinię o Miflex-Masz - Kutno

• Jak się pracuje w Miflex-Masz?

Zobacz opinie na temat firmy Miflex-Masz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miflex-Masz?

Miflex-Masz
2.3/5 Na podstawie 30 ocen.

Miflex-Masz