miflex-masz

Kutno

Opinie o miflex-masz

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@fantek dziękuję za odpowiedź. Piszesz, że nie można liczyć w firmie na nic dobrego. Mógłbyś to sprecyzować? Co masz na myśli? Chętnie też dowiem się więcej również o tym jak wygląda praca w miflex-masz. Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem do firmy swojego CV. Ważne, by mogły tu znaleźć merytoryczne wpisy.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w miflex-masz jakieś zmiany jeśli chodzi o warunki zatrudnienia? Na co obecnie mogą liczyć pracownicy? Chętnie dowiemy się więcej Waszych doświadczeniach. @artokgdalej pracujesz w firmie? Jak Ty oceniasz ją jako pracodawcę?

fantek
@Karolina 27.07.2017 11:49

Zaszły zmiany w postaci "podwyżki" najniższej krajowej. Raczej na nic dobrego nie można tam liczyć i skończy się na tym, że nikt nowy poważnie podchodzący do pracy nie będzie tam chciał pracować .

fantek
@Karolina 27.07.2017 11:49

artokg
użytkownik zarejestrowany

Pewnie jakieś środki by się znalazły @polik na podwyżki, tylko podwyżek nie dostaną nagle wszyscy pracownicy, trzeba się nieźle postarać, wtedy będzie szansa na podwyżkę lub też być może na awans jakiś.

Dryl

Nie warto tam pracować.. Pensje najniższe żeby zarobić trzeba prosić się o nadgodziny i wielki bałagan w organizacji produkcji i nie wiadomo kto tak naprawdę tam rządzi.. A przede wszystkim nie potrafią doceniać pracowników..

tymonko
użytkownik zarejestrowany

dokladnie, dla mnie jakis komentarz w ogóle nieuzasadniony - nieważe czy negatywny czy pozytwywny jest dla mnie po prostu nierealny.. poza tym zastnawiające jest to, czy można tutaj też zarobić dobrze na kierwniczym stanowisku.. bo jednak mozna tutaj juz różne wersje mieć w zalezności od stanowiska.

tyran

nie polecam tam pracować!!!!!!!!

słyszałem że teraz to lipa straszna pensje marne 1200zł płacą na 3 razy i zwalniają kogo popadnie

Były

Młody jest spoko ale trzeba na niego uważać .Bo to prawa ręka wł.W biurze ponad połowa to robi po znajomości albo po rodzinie.Zarobki na poziomie 1100-1500zł do ręki.Donosiciele robią nadgodziny codziennie po 4, nieraz dojdą soboty to wyjdą od 80h do 100 nadgodzin.Więc pensja 1500 plus za nadgodziny 1200.I robi się 2700zł ale jakim kosztem,tyrania jak wół 250h w miesiącu.Załoga spoko, wszyscy sobie pomagają, atmosfera luźna, nikt nie goni batem..Można przystanąć na ,,5min,, i zamienić słowo.W firmie nie ma premii bo ciągle niby brakuje kasy i zamówień.Maszyn stoi cała hala.A samochody wszyscy zmieniają.Trochę dziwne. Jako pierwsza praca ok , można się czegoś nauczyć i odejść gdzie indziej za lepsze pieniądze.

Doniu

No 2500zł można dostać w wielu firmach w Kutnie bez nadgodzin. Prawda jest taka, że ludzie pracują za 1200zł i robią nadgodziny by osiągnąć normalne zarobki. Racja - koledzy są tam spoko, z kierownikami da się dogadać, ale prezes i wynagrodzenie to bida. A co do tego młodego, co może przyjmie kiedyś firmę to bym tak nie pałał optymizmem. Jest to postać, która ma dobrą minę do złej gry i bym raczej uważał na niego.

mario

Ja tam pracuje i jestem wzglednie zadowolony. Nawet spoko kierownicy i koledzy. szkoda ze place niskie. Jest jeden mlodyy ktory moze kiedys przejmoe stery to moze bedzie lepiej. firma sie rozwija a nie zwija.

nie jest źle, byle gorzej nie było. są nadgodziny więc i ze 2500 się wyciągnie.

były pracownik miflex-masz

Firma dobra dla niedoświadczonych, by się czegoś nauczyli za marne grosze i później spadali. Za 10 lat, większość pracowników pójdzie na emeryturę i będzie po firmie.(usunięte przez administratora).

ja

tyrać??? widziałeś żeby ktoś tam tyrał???

majewski szymon

Doceniaja pracowitych??? buahahahahaha Z daleka od tej firmy !!!! Srednia wieku pracownikow to 60 lat - zero perspektyw rozwoju Omijac szerokim lukiem chyba ze ktos lubi tyrac za 1200zl

jak chcesz zarobić i jesteś ambitny to próbuj się w miflex-maszu. Doceniają pracowitych

anomim

Jak chcesz do starości pracowac za 1000 złPLN to idż do Miflex Masz he he

anomim

Jak chcesz do starości pracowac za 1000 złPLN to idż do Miflex Masz he he

Zostaw opinię o miflex-masz - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie miflex-masz