Opinie o AGROMA POLSAD Sp. z o.o. w Kutno

Firma AGROMA POLSAD Sp. z o.o. jest liczącym się na rynku dystrybutorem maszyn i urządzeń rolniczych. Specjalizuje się w handlu częściami zamiennymi do maszyn rolniczych i ciągników, łożyskami i akcesoriami do pojazdów oraz paszami, nawozami i środkami ochrony roślin. Posiada 16 sklepów firmowych.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGROMA POLSAD Sp. z o.o. w Kutno

Jest tu może ktoś kto pracował jako Przedstawiciel Handlowy Maszyn Rolniczych i Ogrodniczych i wyraziłby opinie względem zarobków? w opisie oferty ze strony zostały one uznane za atrakcyjne pod względem systemu premiowego, ale jak on w praktyce działa, jaki to %?

Datę Nowy wpis

Ja napiszę o agromie w krośniewicach kupiłem łożysko 6307.PBF2RS za 49.5 zł zadzwoniłem do agromy w Żychlinie i kosztowało 39.5 dokładnie to samo więc o co chodzi piszcie o krośniewicach jakie macie opinie

A

Chcialem wtyczke do hydrauliki dali gniazdo, mimo ze dalem ten element stary i poprosilem taki sam tylko nowy....

Ania Nowy wpis
@A

No faktycznie problem! Ty niomylny jestes? Trudno było powiedzieć że nie o to prosiłeś?! Może obsługiwała Cię osoba, która była tam od niedawna i jeszcze nie wszystko łapie?!?!

Aneta Nowy wpis

A jakie są normy i czy zawsze udaje Wam się je wyrobić ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie AGROMA POLSAD Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Mechanik
gość

Na wstępie zaznaczam, że nawet jeśli nie macie wyboru, to i tak tu nie startujcie. Szkoda zdrowia i nerwów. Poszedłem pracować do sklepu, w którym współpracownikom nic się nie chce i większość trzeba robić za nich. I w ogóle ci współpracownicy są... dziwni, jakby serio nie z tej planety, a to jak odnoszą się do klientów to jakaś paranoja. Nie raz miałem sytuację, gdy siedziałem sam, wszedł klient, zobaczył że jestem sam jeden i z ulgą powiedział: Oo, nie ma tej pani co tutaj siedzi, "bardzo miła osoba". No ludzie, wstyd, że ja pie***le. 1900 brutto + premia jeśli wyrobi się normę. Nadgodziny są bezpłatne, nawet w sezonie gdy trzeba siedzieć od rana do wieczora, odebrać też się nie da, bo za mało ludzi na sklepie. Najlepiej to chyba jak by za darmo dla nich harować. Oszczędzają na ludziach, więc ciekaw jestem ile oszczędzą, gdy odejdę wreszcie stamtąd tuż przed samym sezonem. Ciekawe skąd żółtodziób na moim miejscu będzie wiedział choćby jakie łożyska idą w to i to miejsce, co przechodzi na ten i na ten wałek. Panie Korczak, czeka Szanownego Pana owocny sezon :D Pozdrawiam. A swoją drogą to ciekaw jestem ile musiał dać Pan w łapę, aby kupić kilkanaście sklepów w pełni wyposażonych za 8mln.

admin

Czekamy na nowe informacje od firmy AGROMA POLSAD Sp. z o.o. ? Wiesz coś na jej temat? Podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o AGROMA POLSAD Sp. z o.o. - Kutno

AGROMA POLSAD Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Sklęczkowska 42
    99-300 Kutno