Opinie o Skiold Bl Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Skiold Bl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Skiold Bl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skiold Bl Sp. z o.o. w Kutno

CKM

Praca jak najbardziej w porządku!!! Ale za to kierownictwo....!!!!! Najbardziej nie kompetentne jakie widziałem !!! Zupełnie nie nadają się do tego co robią!!!(usunięte przez administratora)

Lolek
@Pluszak

Na FB widzę ogłoszenie, że firma prowadzi rekrutacje na stanowiska na produkcji. Jakie macie tam stawki i dlaczego szukacie aż na tyle stanowisk? Zastanawiam się nad zmiana pracy ale nie będę zmieniał na nic gorszego już teraz mam.

Olka Nowy wpis

Jakieś pomysły, ile zarabiają tu osoby na stanowiskach menedżerskich? Firma natychmiast potrzebuje quality managera, a z doświadczenia wiem, że takie "pożary" dają pole do fajnych negocjacji pensji. Jednak trzeba znać kwotę bazową. Pomocy!

Nick Nowy wpis
@Olka

Odpowiedz sobie na pytanie dlaczego potrzebuje natychmiast takiej osoby. Jeśli dobrze by płaciła to nie miałaby raczej problemu ze znalezieniem kogoś na to stanowisko.

Nobel Nowy wpis
@Olka

Tutaj nie ma żadnych reguł. Albo się spodobasz albo nie. Niestety ale nie idzie za tym żadna konkretna kwota. Można powiedzieć że to jak dwa uda - albo się uda albo się nie uda

Ogniomistrz Nowy wpis
@Olka

W tej firmie jest dużo „pożarów”. Coś słyszałem że mają nawet organizować wewnętrzną ekipę gaśniczą z jaśnie panującym nadbrygadierem

Merytoryczne są te odpowiedzi Wasze, nie ma co. Kto wie i z sensem napisze, jak wygląda praca asystenta planowania produkcji? Można się nauczyć dużo od planisty głównego? Przyjmują studentów, czy tylko absolwentów, czy wręcz z doświadczeniem? Ale z doświadczeniem, to nikt nie chciałby asystować. Jakie są stawki?

AAA

Cześć, jakie godziny w pracy dla magazyniera? Szukam w sieci jakichś informacji, ale ani aktualnych, ani jakichś starszych, w ofercie z listopada nawet już nieaktualnej nic nie było. Dokładniej to mnie interesuje, ile jest zmian? I jaki system, czterobrygadówka czy inny? Bo jak tak to odpada, mam nadzieję że nie...

Gruzi
@AAA

Dwie zmiany, weekendy były wolne, ale odpuść sobie...

@Gruzi

W jakich godzinach są te dwie zmiany? I co tydzień na tej zmianie, tydzień na tej? :) Dobrze, że weekendy są wolne... A co z nadgodzinami? Zdarzają się? Czy raczej nie?

Ktoś tu już od 2020 roku narzekał na kierownictwo ale nie mogę w sumie znalezc konkretów ? Może się coś zmieniło na ten moment ? Widzę ze ekipa jest stała bo żadnych rekrutacji do Kutna?

Henry

Narzekał, narzeka i będzie narzekać dopóki pewne kroki nie zostaną poczynione.

@Henry

Napiszesz, jakie kroki? Ja wiem, że teraz pracownicy mają coraz więcej wymagań, ale czy rzeczywiście to wszystko jest realne to już inna kwestia. Co Twoim zdaniem powinno się zmienić, żeby pracowało się lepiej i co konkretnie jest nie tak.

Gruzi

Skoro kierownikiem jest człowiek który nigdy na magazynie nie pracował to jak ma być dobrze? Nie ma doświadczenia, nie ma pojęcia a wymyślą cuda które tylko spowalniają i utrudniają pracę, no ale najważniejszy warunek jest spełniony: jest powód do zabrania premii.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Skiold Bl Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. zakupów. Jaki był jej rezultat?
Leszno
Gabriela

Bardzo spodobało mi się nieaktualne.niz ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalisty ds. Zakupów. Widzę, że w ofercie napisano, że jest to praca hybrydowa. W takim razie ile dni pracuje się z domu, a ile z biura?.:) jeśli chodzi o elastyczność czasu pracy, to na czym ona polega? :) Poza tym, orientujecie się, jak często poszukują kogoś na to stanowisko? Chętnie bym zaaplikowała, jak tylko pojawiłaby się oferta pracy.

Plutka
@Gabriela

Jeszcze ciekawsze jest ogłoszenie: lider zespołu zakupów. Czy to jest nowe stanowisko czy też osoba która pełniła tą funkcję odeszła? Coś za dużo osób ostatnio do zakupów szukają.

O widzę, że szukają quality managera, dobrze się złożyło. Mam tylko takie pytanie odnośnie ogłoszenia, można prosić o informację, czym konkretnie jest to enigmatyczne "odpowiednie wykształcenie"? Znaczy o jaki dokładnie kierunek i poziom chodzi. Licencjat wystarczy?

Jerry

Zatrudniacie ludzi z astmą oskrzelową na montaż? Czy warunki na tym stanowisku temu nie sprzyjają ?

Składacz-Spawacz

Jakie pieniążki oferują spawaczowi z znajomością rysunku i umiejętnością składania detali??

Tom

Praca jako monter na poprzecznej, jakie warunki na hali? (usunięte przez administratora) w powietrzu? Choruje przewlekle na układ oddechowy

Tysyro

Witam, chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca u Was, wymiar godzin, jaka stawka na 135 , czy na spawaniu jest praca z przyrządami jak w cnh? Dziękuję za odpowiedzi @Pracodawca

CKM

do CKM
@CKM

Nie wiesz co masz robic, że krytykujesz kierujacych Toba? Jakie Ty masz kompetencje, aby oceniac kompetencje innych? Pochwal sie. Skoro wyzsze, to dlaczego stoisz przy maszynie, skoro tyle pracy na rynku, w ktorej mozesz sie wykazac. Kolejny anonimowy gadula jak widze. Jesli czujesz sie taki kompetentny to aplikuj na kierownicze, a jesli nie masz jaj, to po prostu pracuj , lub idz gdzie indziej narzekac.

ckm
@do CKM

Nie mam kompetencji do kierowania ludżmi,więc nie pcham się na kierownicze stanowisko!!! A to że kierownicy nie za bardzo się nadają do swoich zadań ,wie większość załogi. Może wystarczy przyjrzeć się uważniej pracy ''Panów kierowników''a słowa krytyki znikną od razu.

@do CKM

stanowczo odradzam ludzie trzymajcie się od tej firmy z daleka będziecie dźwigać non stop ciężkie elementy przez 8 godzin za 2200 do ręki.bród smród ubóstwo i wszechobecny debilizm.bardzo żałuje że tu pracuje i zwolnię się jak najszybciej bo wszędzie jest lepiej niż tu. NIE POLECAM

Bartol
@ckm

Czas płynie a nic się nie zmienia. Kierownicy dalej ci sami, dalej im się wydaje że są najmądrzejsi i traktują ludzi tak że szkoda gadać. Ale powoli już niedługo problem sam się rozwiąże bo wczoraj wyglądałem za bramę i tłumu chętnych do pracy nie ma.

Pluszak
@Bartol

A jacy mają być skoro góra nie chce widzieć jakie są nastroje? Tutaj nic się nie zmieni i lepiej się z tym pogodzimy albo odchodzimy.(usunięte przez administratora)

Lolek
@Pluszak

Chciałbym z Waszą pomocą ustalić, jaka jest stawka miesięczna na stanowisku Technical Sales Support - Quotation Engineer :) Czytam tu, że w 2020 r. na produkcji było to bodajże 2200 zł na rękę, ale to mi wiele nie pomoże. Czym są owe "inne wspaniałe benefity", zapowiadane w ogłoszeniu?

Jak wygląda praca na spawalni i zarobki spawaczy w waszej firmie?

Jarosław Jaros
@Kandydat

Zarobki niskie jak to w tym wymiarze, ja cały czas chodziłem pospawany i było spoko, jednak wymagane jest abyś przeczytał DTR-kę oraz streścił o czym jest, dziękuję ślicznie

Jędrek
@Jarosław Jaros

Co masz na myśli pisząc pospawany bo ciężko mi to zinterpretować. Musiałeś uczyć się instrukcji techniczno-ruchowej maszyny? Po co? Chodziło o BHP?

@Jarosław Jaros

I wystarczy raz ją streścić czy sprawdzana jest wiedza co jakiś czas? Ile miesięcznie na rękę można zarobić? W grudniu na święta wpada coś ekstra?

Katarzyna

Czyli jeśli chodzi o wysokość pensji jest lepiej? Bo ktoś tu pisał, że jednak mało dają i że średnio się opłaca tu iść do roboty. W ogóle to widziałam w necie, że do nowobudowanego zakładu w Kutnie szukali ludzi na produkcję, coś wartego uwagi mają teraz jeśli chodzi o benefity? Jakieś premie roczne, uznaniowe? Być może się skuszę jeśli pojawi się jeszcze oferta ;)

Maciej
@Katarzyna

Z tym nowo budowanym zakładem to chyba jednak nie wypali. Wszystko zostało wstrzymane i od jakiegoś czasu cisza jest w tym temacie. Pożyjemy zobaczymy ale jakoś słabo zaczyna to wyglądać

@Maciej

Oho, a wiadomo czemu tak się stało, że wszystko wstrzymali? I co w sumie z tymi wszystkimi rekrutacjami, bo one już dobre kilka miesięcy temu były. Pożegnali się z tymi osobami czy przenieśli je do innego zakładu?

Maciej

Nikogo nowego chyba nie zatrudnili bo nie widać żeby jakaś nowa twarz pojawiła się w firmie. Nie wiem natomiast dlaczego wszystko zostało wstrzymane bo nam zwykłym pracownikom nie jest dane wszystko wiedzieć.

Nigdzie nie zostali przeniesieni bo to jest jedyny zakład w Polsce. Ostatnio zatrudnili nowe osoby jakieś 5-6 miesięcy temu a z tych rekrutacji sprzed 2-3 miesięcy to nie widziałem żeby kogokolwiek przyjęli. Miało być tak super a wyglada na to że z tego super to przynajmniej narazie zostają ogromne banery wiszące na płocie.

Jarosław
@Andrzej

Wstrzymali ze względów oszczędnościowych i nie potrzebują na razie nowych osób? A jak warunki dla tych co już pracują? Coś się zmieniło? To znaczy poprawiło np. finansowo?

@Jarosław

Nic się nie poprawiło ale ważne że się nie pogorszyło. Czy nie potrzebują czy tez wstrzymali ze względów oszczędnościowych to się pewnie prędzej czy później okaże.

@Andrzej

Były sytuacje, że warunki umowy dotychczasowych pracowników uległy pogorszeniu? Co było wtedy zmieniane i czy ludzie się na to godzili przede wszystkim?

Jacek

Ja osobiście nie słyszałem o takich sytuacjach no chyba, że mówimy tutaj o sytuacjach gdy ktoś był zwalniany bo nie pasował niektórym osobom.

Czy w Skiold Bl Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jaki dress code obowiązuje w Skiold Bl Sp. z o.o.?

goodworker

Bardzo stylowy i nie powtarzalny

Maria

@CKM a pracujesz przy maszynach tak? Ciężko jest czy okej?

@Skiold BL a powiedz czy lepiej składać cv przez internet czy osobiście? Jest to jakaś różnica?

@Marcin

Dzień dobry, w procesie rekrutacji nie ma znaczenia spsosób dostarczenia aplikacji. Rozpatrywana jest każda, która wpłynie do naszej firmy dowolną drogą. Zachęcamy do aplikowania na interesujące stanowisko.

@Skiold BL

Mo123

Na jakie stanowiska są przyjęcia

@Mo123

Dzień dobry, Zapraszamy do składania wszystkich zainteresowanych pracą w charakterze: Spawacz MIG/MAG, Operator Maszyn CNC, Tokarzy i Frezerów z umiejętnością obsługi obrabiarek konwencjonalnych, Monterów , Aplikacje można składać osobiście lub wysyłając na mail praca@skioldbl.pl , Pozdrawiamy

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Skiold Bl Sp. z o.o.?

Skiold BL

Tak, rozmowa odbywa się w siedzibie Firmy, prowadzona jest przez osobę odpowiedzialną za obszar, ktorego dotyczy proces rekrutacji. Na rozmowie kandydat zapoznawany jest z warunkami pracy, ma szansę zapoznania się z zakresem obowiązków, stanowiskiem pracy oraz wymaganiami specjalnymi. Podczas spotkania ustalane są warunki współpracy. Zachęcamy do składania dokumentów, umożliwiających weryfikację doświadczenia na stanowisku, na ktore kandydat aplikuje, lub w przypadku braku takiego doświadczenia, opisanie obszaru, w którym zainteresowana osoba chciałaby się realizować i rozwijać. Aplikacje prosimy składać w siedzibie Skiold BL ul. Metalowa 8 lub przesyłanie pod adres praca@skioldbl.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Skiold Bl Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Skiold Bl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skiold Bl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skiold Bl Sp. z o.o.?

Skiold Bl Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Metalowa 8
    99-300 Kutno