MacoPharma Sp. z o. o.

Wrocław

Opinie o MacoPharma Sp. z o. o.

sms

jak widać, szybko zaczęli kogoś szukać :) serwisant sprzętu im chyba potrzebny, to dość lekka i przyjemna praca :)

Konkrety

Rozmowa jest w luźnej ,przyjacielskiej atmosferze:)jeśli lubicie prace manualne i umiecie w miarę szybko coś składać, sklejać,łączyć nie musicie się jej obawiać. Podobnie z pracą.pozdr.

Usagii

Jeśli ktoś jest takim beztalenciem manualnie i nie potrafi wyrównać drenów i nawlec na dren klamp albo wkleić drenu w igłę to moje panie miejcie pretensje do siebie. Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy

masz 100 procentowa racjetez tam pracowałam i stwierdzili ze nie nadajes sie bo nie pracuje jak pracownik 5 letni ..smiech na sali,szczerze Ci powiem ze moze i dobrze bo za takie smieszne pieniadze jak 1300 za nocki sie nie oplaca,,,,,ta firma to porazka jednym zdaniem!!!

rozczrowana

Witam:) ja nie polecam tej firmy ..pracowałam zaledwie dwa dni a te damulki powiedzialy ze sie nie nadaje gdzie jakies szkolenie powinno trwac 2 tyg i powinny przymrużyc oko i tłumaczyc aż sie zakapuje jak, co i do czego...nikt nie jest prymusem..i nie urodził sie zeby akurat po jednym dniu miec taki talent jak one po paru latach ..Fakt faktem ciekawe rzeczy sie tam robi ale traktuja ludzi jak smiecia

Zostaw opinię o MacoPharma Sp. z o. o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MacoPharma Sp. z o. o.