2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 76 37 5 1

Opinie o Apteka Żyj Zdrowo

@Pytanie

Drodzy kandydaci, na pewno odezwiemy się do wszystkich, którzy spełniają kryteria niezbędne na danym stanowisku pracy. Z chęcią z Wami porozmawiamy i wysłuchamy i odpowiemy na nurtujące Was pytania. W obecnych czasach pandemii prowadzimy rekrutację zdalnie- poprzez wideokonferencje. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Tak7Nie
Nie całkiem

Szukając pracy, czytałam opinie o pracodawcy. Były różne, bo ludzie mają odmienne perspektywy. Teraz, po dłuższym okresie zatrudnienia mogę się do nich ustosunkować. W Żyj zdrowo pracuje się dobrze. Jak we wszystkich aptekach, są momenty trudniejsze, wymagające większego nakładu pracy, jednak, zarówno kierownik jak i właściciel, starają się usprawnić naszą pracę. Uważam, że jest dużo pozytywnych zmian- zarówno jeśli chodzi o komunikację jak i docenienie pracowników. Mogę polecić pracę w sieci farmaceutom, którzy chcą się rozwijać i są ambitni.

Tak7Nie5
pracownik Nowy wpis

Spore zmiany covidowe, ale ogarniamy! Mi jest ok, można się dogadać z pracodawcą.

Nowy wpis

@pracownik

Drogi Pracowniku, dziękujemy za opinię. Stawiamy na dialog i staramy się podejmować decyzje korzystne dla wszystkich stron w dłuższym aspekcie czasu.

Pytanie Nowy wpis

Wiecie może czy w Apteka Żyj Zdrowo szukają chętnych na staż?

Apteka Żyj Zdrowo Nowy wpis
@Pytanie

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą. Zapraszamy do aplikowania od września, chętnie zapoznamy się z kandydatami.

TakNie

Pracuję i polecam. Wymagająca praca, ale dużo satysfakcji.

Tak2Nie

Z uwagi na osobiste przesłanki pracuję już w innej lokalizacji, jednak pracę i firmę wspominam pozytywnie. Pozdrowienia dla zespołu!

Tak3Nie1
stokrotka

niestety NIE JEST to pracodawca który dba o rozwój pracownika, te tzw. szkolenia organizowane są przez firmy farmaceutyczne bądz koncerny kosmetyczne a nie przez pracodawcę. statystycznie może jedno szkolenie w roku dla pacownika. ogólnie masakra.

Tak35Nie8
Fil
@stokrotka

W tym temacie sporo zmian. Szkolenia są dostępne i nasze zdanie jest brane pod uwagę przy ich wyborze.

Tak6Nie2

@Fil

Od kilku lat, oprócz szkoleń produktowych, jakże potrzebnych w pracy każdego farmaceuty, prowadzimy również miękkie szkolenia wewnętrzne. Kierownicy przeszli trening menedżerski, który dostarczył im narzędzi do pracy z zespołem. Członkowie zespołów wzięli udział w szkoleniach m.in. z pracy z celami, współpracy w zespole czy komunikacji interpersonalnej, co implementują na swoje codzienne zadania. Mamy również szkolenia procesowe, dedykowane obsłudze poszczególnych modułów systemu informatycznego.

@Apteka Żyj Zdrowo

Potwierdzam- jest sporo szkoleń i miękkich i produktowych. Rozkręciło się!

Tak2Nie
Nie całkiem

Tak7Nie5

@Nie całkiem

Dziękujemy bardzo za opinię. Wszyscy ciągle się rozwijamy i miło nam, że to doceniacie.

Tak5Nie

Pracuję w sieci od dłuższego czasu i nie narzekam. Praca jest wymagająca, ale zawsze można liczyć na wsparcie zespołu.

Tak5Nie3

@Pracownik

Bardzo nam miło, drogi Pracowniku. Staramy się wspierać zespoły, by współpraca dobrze się układała i byłą owocna.

Tak6Nie

Jak długo czekaliście na odzew z Apteka Żyj Zdrowo? Oddzwaniają zawsze?

Tak7Nie
Lukasz

Masakryczna ilość ogłoszeń przy nieotwieraniu nowych aptek świadczy dobitnie o pracodawcy. Z tego co też usłyszałem- większość ogłoszeń służy wyłącznie badaniu rynku- chyba że ktoś złoży ofertę zarobków "za pół darmo"

Tak4Nie4

@Lukasz

Dziękujemy Panie Łukaszu za opinię. Naturalnie, badamy rynek pracownika, podobnie działa większość organizacji. Dzięki temu możemy dostosować ofertę do potrzeb kandydatów. Finanse w naszej branży są uśrednione i zależy nam na jakości współpracy, dlatego bierzemy pod uwagę rynkowe wynagrodzenia i przede wszystkim kompetencje oraz pozytywne nastawienie do zadań.

Anka

Pracuję długo, bywało różnie. Obecnie jest ok, pomimo trudności na rynku.

Tak5Nie
Była

Nieuczciwy pracodawca. Techników farmaceutycznych zatrudnia na darmowy staż z urzędu pracy i 'prosi' o pracę przez kilka miesięcy, jako pomoc apteczna. Zero szkoleń z tzw. góry, jedynie od pozostałych pracowników takowych można doświadczyć. Niestety pracownicy wieloletni - technicy farm. to osoby zastraszone gburowatym i wymagającym zachowaniem szefa (zmienne humory, zakazy siadania w trakcie pracy, zakaz rozmów innych, niż służbowe). Pracowników traktuje przedmiotowo, przykładem 'świeci' dla kadr/księgowych i managerów, którzy wtórują mu w zachowaniu i przez to są wg szefa 'lepsi'. Ładne Panie mają lżej, szef lubi piękne kobiety i widać lepsze ich traktowanie - jest milszy, porozmawia, uśmiechnie się. Podobno dziś stawki są OK, kilka lat temu nie było szału, stąd duża rotacja personelu.

Tak4Nie9
Również była
@Była

Sama prawda, lecz niedługo pewnie zostanie usunięta :(

Tak3Nie6
Użytkownicy czekają na odpowiedź 283 dni.

Jaka jest kultura pracy w Apteka Żyj Zdrowo? Obowiązuje typowy dress code?

Daria

Ale przecież nikt nie trzyma na siłę. Normalna praca, przyzwoite zarobki, więc nie przesadzajcie.

Tak9Nie3
Zuza

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Tak18Nie2
ludzie
@Zuza

Tak, jesteśmy pewni :)

Tak1Nie4

pawełek

Najlepiej techniczne farmaceutyczne, za połowę stawki magistra będziesz robi to co do jego obowiązków należny :)

Tak4Nie2

onaaaaa

Firma poszukuję pracowników, ponieważ relacje między pracownikami oraz wynagrodzenia wyglądają tragicznie drogi pracodawco :)

Tak3Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 384 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Apteka Żyj Zdrowo?

Maja

Pracujesz w Aptece Żyj Zdrowo? Podziel się swoimi doświadczeniami. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

Tak15Nie

NiePolecam

Zdecydowanie nie polecam -(usunięte przez administratora)

Tak41Nie2

Zgadzam się z opinią z 15.04.2011 i polecam.

Tak3Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Żyj Zdrowo - Bydgoszcz