opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Apteka Żyj Zdrowo

Drodzy kandydaci, na pewno odezwiemy się do wszystkich, którzy spełniają kryteria niezbędne na danym stanowisku pracy. Z chęcią z Wami porozmawiamy i wysłuchamy i odpowiemy na nurtujące Was pytania. W obecnych czasach pandemii prowadzimy rekrutację zdalnie- poprzez wideokonferencje. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Nie całkiem

Szukając pracy, czytałam opinie o pracodawcy. Były różne, bo ludzie mają odmienne perspektywy. Teraz, po dłuższym okresie zatrudnienia mogę się do nich ustosunkować. W Żyj zdrowo pracuje się dobrze. Jak we wszystkich aptekach, są momenty trudniejsze, wymagające większego nakładu pracy, jednak, zarówno kierownik jak i właściciel, starają się usprawnić naszą pracę. Uważam, że jest dużo pozytywnych zmian- zarówno jeśli chodzi o komunikację jak i docenienie pracowników. Mogę polecić pracę w sieci farmaceutom, którzy chcą się rozwijać i są ambitni.

@Nie całkiem

Dziękujemy bardzo za opinię. Wszyscy ciągle się rozwijamy i miło nam, że to doceniacie.

B. Nowy wpis

Wysłałam CV na ofertę jako pomoc apteczna z zaznaczeniem, że interesuje mnie tylko i wyłącznie umowa o pracę( w PuP zaznaczają umowa o pracę/ zlecenie). Dzwoni Pani, która od początku próbuje się spoufalać z rozmówca, przeprowadza wywiad, który kwalifikuje się do rozmowy kwalifikacyjnej w ,,cztery oczy". Kiedy chce przełożyć termin spotkania na inny z powodów osobistych, Pani zachowuje się w sposób mało kulturalny. Na koniec proponuje umowę zlecenie, bo tylko tak zatrudniaja. Jak ktoś nie umie rozmawiać z drugą osobą w sposób nie wywyższając się przy tym, to najlepiej samemu zatrudnić się na pomoc apteczna i chwycić za mop. Ogłoszenie w PuP jest nie do końca prawdziwe. Podoba mi się to, że sami sobie wystawiacie pozytywne opinie, brawo Wy.

Emila Nowy wpis
@B.

Cześć, na czym polegał ten wywiad telefoniczny? O jakie kwestię cię podpytywali? Nie wystarczy im cv do zaproszenia kandydata na rozmowę? Ciekawy temat w sumie. O zarobkach czy pozostałych warunkach coś ci więcej pani rekruterka zdradziła? Też chyba wyślę cv, tylko mam ten sam problem co ty. Mnie również umowa zlecenie nie urządza, że tak się wyrażę ;p

Jakie są warunki zatrudnienia w Apteka Żyj Zdrowo?

Czy w Apteka Żyj Zdrowo jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Aga

Kierownicy reagują szybko i skutecznie.

Emilia
@Aga

To akurat dobrze. A czy często jakieś problemy się tu zdarzają? Jakie na przykład?

Zgadzam się

Grażyna
@Aga

To dobrze mieć takich kierowników. Możesz podać jakiś przykład z takiej sytuacji gdzie tak zareagowali?

Pracownik Nowy wpis
@Aga

Mam podobne doświadczenia, choć to zależy od kierownika

Pracownik apteki

Pracuje już jakiś czas i jestem zadowolona. Do pracy chodzę z chęcią, mam świetny zespół. Plusem jest szybki kontakt z koordynatorem w razie problemów, wysoka pensja, atrakcyjne premie od sprzedaży. jak w każdej pracy są zawsze plusy i minusy ale tu plusów jest zdecydowanie więcej. Wcześniej pracowałam w bardzo dużych sieciach, które zamieniały się w korporacje a tutaj mamy sieć lokalną co powoduje, że nie ma takich nacisków jak w duzych sieciach i pracuje się dużo spokojniej.

stokrotka

niestety NIE JEST to pracodawca który dba o rozwój pracownika, te tzw. szkolenia organizowane są przez firmy farmaceutyczne bądz koncerny kosmetyczne a nie przez pracodawcę. statystycznie może jedno szkolenie w roku dla pacownika. ogólnie masakra.

Fil
@stokrotka

W tym temacie sporo zmian. Szkolenia są dostępne i nasze zdanie jest brane pod uwagę przy ich wyborze.

@Fil

Od kilku lat, oprócz szkoleń produktowych, jakże potrzebnych w pracy każdego farmaceuty, prowadzimy również miękkie szkolenia wewnętrzne. Kierownicy przeszli trening menedżerski, który dostarczył im narzędzi do pracy z zespołem. Członkowie zespołów wzięli udział w szkoleniach m.in. z pracy z celami, współpracy w zespole czy komunikacji interpersonalnej, co implementują na swoje codzienne zadania. Mamy również szkolenia procesowe, dedykowane obsłudze poszczególnych modułów systemu informatycznego.

@Apteka Żyj Zdrowo

Potwierdzam- jest sporo szkoleń i miękkich i produktowych. Rozkręciło się!

Magister
@Fil

Szkolenia są kilka razu w roku, właśnie skończyliśmy kolejny etap, tym razem stacjonarnie. Bardzo konkretna wiedza i świetna organizacja

@stokrotka

Możliwości szkoleń jest sporo, jak ktoś chce to korzysta

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Apteka Żyj Zdrowo?

Jo

W poprzednich latach były organizowane takie eventy. Obecnie, z uwagi na pandemię, są to wyjścia w mniejszym gronie.

@Jo

Tęsknimy za wspólnymi imprezami. Niech już pandemia odpuści…

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Apteka Żyj Zdrowo?

Stokrotka

Ponieważ zespoły są okrojone, to kierownik cieszy się z każdego pracownika ;) ale jak w każdej firmie, zapewne jest to bardzo indywidualne i zależy od kierownika danej apteki. Natomiast dla góry najważniejsze są wyniki i plany, oraz jak najniższe koszty. Typowa sieć.

Luk

Praca na wynikach. Mi odpowiadała, choć to zależy od ludzi.

Marzena
@Luk

No tak to w sieciach bywa, oni są nastawieni na wyniki, dla nich dobra sprzedaż jest najważniejsza. Ale fajnie że to Ci odpowiadało. Długo tam pracowałaś?

Aga
@Luk

Mam podobne spostrzeżenia

Technik

Trafiłam do fajnego zespołu. Pracuje się bardzo dobrze. Nie mam uwag odnośnie organizacji pracy. Wiadomo- sieć, wiec są procedury ale moim zdaniem to porządkuje pracę.

@Technik

Skoro pracuje Ci się bardzo dobrze w Apteka Żyj Zdrowo to cieszy mnie to bardzo. Może napiszesz, czy od początku zatrudnienia mogłeś liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych osób, które tam pracują? Zdradzisz, jak to w Twoim przypadku wyglądało? Będzie mi bardzo miło, jak to napiszesz i dzięki Tobie uda mi się to ustalić. Daj znać, proszę.

Kamil

Od czego zależy u was premia? Macie premie uznaniowa ?

Jakie wartości są cenione w Apteka Żyj Zdrowo?

Pani Technik

Pracowitość, otwartość i pozytywne nastawienie

Spore zmiany covidowe, ale ogarniamy! Mi jest ok, można się dogadać z pracodawcą.

@pracownik

Drogi Pracowniku, dziękujemy za opinię. Stawiamy na dialog i staramy się podejmować decyzje korzystne dla wszystkich stron w dłuższym aspekcie czasu.

Wiecie może czy w Apteka Żyj Zdrowo szukają chętnych na staż?

Apteka Żyj Zdrowo

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą. Zapraszamy do aplikowania od września, chętnie zapoznamy się z kandydatami.

Pracuję i polecam. Wymagająca praca, ale dużo satysfakcji.

Z uwagi na osobiste przesłanki pracuję już w innej lokalizacji, jednak pracę i firmę wspominam pozytywnie. Pozdrowienia dla zespołu!

Nie całkiem

@Nie całkiem

Pracuję w sieci od dłuższego czasu i nie narzekam. Praca jest wymagająca, ale zawsze można liczyć na wsparcie zespołu.

Bardzo nam miło, drogi Pracowniku. Staramy się wspierać zespoły, by współpraca dobrze się układała i byłą owocna.

Jak długo czekaliście na odzew z Apteka Żyj Zdrowo? Oddzwaniają zawsze?

Lukasz

Masakryczna ilość ogłoszeń przy nieotwieraniu nowych aptek świadczy dobitnie o pracodawcy. Z tego co też usłyszałem- większość ogłoszeń służy wyłącznie badaniu rynku- chyba że ktoś złoży ofertę zarobków "za pół darmo"

@Lukasz

Dziękujemy Panie Łukaszu za opinię. Naturalnie, badamy rynek pracownika, podobnie działa większość organizacji. Dzięki temu możemy dostosować ofertę do potrzeb kandydatów. Finanse w naszej branży są uśrednione i zależy nam na jakości współpracy, dlatego bierzemy pod uwagę rynkowe wynagrodzenia i przede wszystkim kompetencje oraz pozytywne nastawienie do zadań.

Anka

Pracuję długo, bywało różnie. Obecnie jest ok, pomimo trudności na rynku.

Była

Nieuczciwy pracodawca. Techników farmaceutycznych zatrudnia na darmowy staż z urzędu pracy i 'prosi' o pracę przez kilka miesięcy, jako pomoc apteczna. Zero szkoleń z tzw. góry, jedynie od pozostałych pracowników takowych można doświadczyć. Niestety pracownicy wieloletni - technicy farm. to osoby zastraszone gburowatym i wymagającym zachowaniem szefa (zmienne humory, zakazy siadania w trakcie pracy, zakaz rozmów innych, niż służbowe). Pracowników traktuje przedmiotowo, przykładem 'świeci' dla kadr/księgowych i managerów, którzy wtórują mu w zachowaniu i przez to są wg szefa 'lepsi'. Ładne Panie mają lżej, szef lubi piękne kobiety i widać lepsze ich traktowanie - jest milszy, porozmawia, uśmiechnie się. Podobno dziś stawki są OK, kilka lat temu nie było szału, stąd duża rotacja personelu.

Również była
@Była

Sama prawda, lecz niedługo pewnie zostanie usunięta :(

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Żyj Zdrowo - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Apteka Żyj Zdrowo?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Żyj Zdrowo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Żyj Zdrowo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apteka Żyj Zdrowo?

Kandydaci do pracy w Apteka Żyj Zdrowo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.