Apteka Żyj Zdrowo

Bydgoszcz

Opinie o Apteka Żyj Zdrowo

Maja
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Aptece Żyj Zdrowo? Podziel się swoimi doświadczeniami. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

NiePolecam

Zdecydowanie nie polecam -(usunięte przez administratora)

stokrotka

niestety NIE JEST to pracodawca który dba o rozwój pracownika, te tzw. szkolenia organizowane są przez firmy farmaceutyczne bądz koncerny kosmetyczne a nie przez pracodawcę. statystycznie może jedno szkolenie w roku dla pacownika. ogólnie masakra.

Zgadzam się z opinią z 15.04.2011 i polecam.

kuba

zgadzam się i odradzam

Nie zgadzam się z opinią, jest to prężnie rozwijająca się firma, dająca zatrudnienie wielu osobom. Szkoli swoich pracowników, dobrze płaci i wynagrodzenia są zawsze na czas co nie często się zdarza w obecnych czasach .

ania

odradzam dużo obiecują a potem....

odradzam,brak słów.... nastawieni tylko na zysk

pracodawca-odradzam , możliwości rozwoju-o ,atmosfera w pracy bardzo napięta praca tylko dla wielbicieli roller-costera

użytkownik zarejestrowany

Apteka Żyj Zdrowo solidna, profesjonalna, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako -0- Atmosfera i ludzie tam pracujący są godni pochwłay. Tworzą wspaniały zespół pracowników. Pracodawca bardzo wymagający.

Zostaw opinię o Apteka Żyj Zdrowo - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Żyj Zdrowo