Opinie o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ekoland Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekoland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Iwona

@Sprawiedliwa Proszę nie przepraszać, po to własnie jest forum, aby móc dyskutować. Co rozumiesz przez to stwierdzenie z "niszczeniem siebie"? Mówisz o relacjach pomiędzy pracownikami, czy o relacji pracownik - przełożony? Gdybyś mogła napisać nieco jaśniej, to byłoby świetnie. Masz jakieś propozycje zmian w firmie? Może spowodowałoby to zmianę Waszej opinii o firmie.

OPERATOR
@Iwona

IWONA KOMU ZGŁASZAĆ KOMU SIĘ ZALIC RACZEJ jak już prezesowi głównemu który żadko bywa u nas w zakładzie kierownicy można liczyć raczej tylko na kierownika z zmiany C i mistrzów zmiany D nie ma co ukrywać konkretne osoby wiadomo że pracownicy starzy zależy którzy różnie podchodzą do nowych osób no bo nic z tego nie maja zależy na kogo się trafi Ale uważam że zaklad pracy jest super tylko że zarobki są niesprawiedliwe bo jeden zarobi 3 tyś A jeden zarobi 1900 a robi to samo

@Iwona

Pani Iwono,tak mówię o relacjach między pracownikami,Upakarzanie poniżanie i nękanie,a to wszystko to różne oblicza mobbingu,Art.94 Kodeksu Pracy wyraźnie podkreśla,że pracodawca jest zobowiązany do przeciwdziałania mobbingowi.Moim zdaniem powinno być zebranie pracowników,bo dużo ludzi ucieka,ledwo zacznie pracować i już się zwalnia,i to przełożonego powinno zainteresować,przeciw praca nie jest zła,to co jest nie tak?

@Sprawiedliwa

Pani Iwono,ja tam pracuję,widzę,obserwuje co się dzieje,ja na szczęście mam silną psychikę,robię swoje i nie dam się nikomu,i nie pozwolę sobie aby ktoś mnie gnebił,ale są wrażliwe osoby które płaczą po kątach,słabe psychicznie,przecież to nie na tym polega,praca powinna dawać nam satysfakcje,a nie strach,idę tam bo muszę,albo nie pójdę bo mam już dość.

Fran
@OPERATOR

Ten co potrafi obsłużyć więcej maszyn zarobi mniej od tego co jest ograniczony do 1-2 maszyn tylko dlatego że ten drugi ma dobry kontakt z kierownikiem. Patrzę na ten bezsens już ponad 10 lat! Zarabiam 2200-2500 bo idę tam i robię swoje a nie sterczę z kierownikiem czy majstrem

Brzęczyszczykiewicz

@henia Pn. 6:00-18:00 Wt. 18:00-6:00 Śr. wolne Czw. wolne Pt. 6:00-18:00 So. 18:00-6:00 Nie. wolne Pn. wolne itd. Święta kościelne często są wolne (Boże Ciało, Wszystkich Świętych) i jeśli z grafiku wynika dzień roboczy to najpierw biorą z nadgodzin a później z urlopu.

SKL
@Brzęczyszczykiewicz

I tam już niedługo wróci 8 godzinowy system pracy.

@SKL

Witam. Czy to pewne ze wroci 8godzinny system? Bo te 12 godzinny niby nie jest zły, a jednak daje w kosc

Jeszcze pracownik

NIE,proste dlatego to wprowadzili bo nie ma komu pracować i tyle.

@Jeszcze pracownik

Prawdopodobnie wróci taki system na magazynie

motyla noga
@pracownik

8 godzinny system pracy nie wróci w baaardzo długiej perspektywie czasowej. Powodem wprowadzenia była duża rotacja, szczególnie pracowników z krótkim stażem. Jeżeli ktoś chce mieć wolne weekendy to nie ma czego szukać w Ekolandze!

henia

Witam, szukam pracy na terenach przemysłowych w Tychach i myślałam żeby wysyłać cv do tego zakładu. Jeśli jest tu osoba, która tam pracuje to proszę napisać jak wygląda dokładnie ten system 2/2. Załóżmy poniedziałek i wtorek praca na dzień. Środa wolna, a czwartek już na nockę do pracy czy też wolny?

Tychy

Witam. Czy są przyjęcia na magazyn. Jak wygląda praca, warunki i system pracy ?? Warto aplikować czy lepiej odpuścić sobie tę firmę ???

Operator wózka
@Tychy

Odpuść, oczywiście zrobisz jak chcesz. Dostaniesz najniższą krajową plus premia za kapowanie. Praca dwa dni po 12 godzin potem niby dwa wolne w praktyce 1.5 dnia itd itp

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ekoland Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Iwona

@ps, upominam Cię.Twoja wypowiedź jest niezgodna z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin Na forum GoWork nie wolno nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Wpisy sprzeczne z regulaminem mogą zostać usunięte.

Iwona

@Miro, jesteś zainteresowany pracą w firmie Ekoland? Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Jeśli chodzi o warunki wynagrodzenia nie mogę Ci pomóc. Jestem moderatorem tego wątku i nie pracuję w tej firmie, więc nie mam takich informacji. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby pomóc @Mirowi i odpowiedzieć na jego pytania? Można liczyć na pozapłacowe dodatki do wynagrodzenia takie jak pakiet socjalny lub kursy i szkolenia? Wasze obiektywne opinie pomagają innym w podjęciu decyzji o tym, czy chcą aplikować do tej firmy.

Miro

Witam jak wygladaja zarobki w firmie ekoland na dzien dzisiejszy? Podstawa i premie ile zazwyczaj wychodzicie?

Iwona

@Mumia, piszesz , że niektórzy pracownicy mają lepsze poparcie w firmie. Masz na myśli awanse? Przecież osoby z odpowiednim wykształceniem, wiedzą i stażem pracy są najlepszym wyborem przy ustalaniu kadry kierowniczej. Napisz coś więcej o warunkach pracy i dodatkach do wynagrodzenia. Czy można na nie liczyć? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami? Podziel się swoim doświadczeniem pomożesz innym osobom poszukującym pracy.

Iwona

@Pracownik magazynu, piszesz, że pracownicy są awansowani z klucza. Co według Ciebie to oznacza? Wiedza i doświadczenie pracownika jest filarem firmy, więc tacy kompetentni ludzie powinni byś wyróżnieni i zajmować kierownicze stanowiska. Czy mógłbyś napisać więcej informacji o warunkach pracy w firmie? Czy pracodawca dodaje bonusy do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Jak oceniłbyś atmosferę w pracy? Czy relacje z przełożonym są dobre? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Mumia
@Iwona

niestety w praktyce jest zupełnie inaczej, znajomości kontakty to się liczy, biorą też ludzi którzy spełniają okreslone kryteria pod względem osobowosci ponieważ takimi łatwiej kierowac.

Magazynier

Ja pracuję w tej firmie 12 lat na magazynie i zarabiam 3000-3500 zł. Na magazynie po około pół zarobicie około 2000 zł na rękę. Nie wiem jak na produkcji, z pewnością nieco mniej. Praca w Ekolandzie to 4-brygadowka, więc o wolnych weekendach zapomnijcie. Musicie się zadowolić jednym w miesiącu.

@Magazynier

2000 zł na 4b (usunięte przez administratora) kasa, haha. Jeden weekend w miesiącu a nie czasami na dwa? ????. Jeśli ktoś nie ma ambicji to tam wegetuje i tyle. Bo co można powiedzieć o firmie która awansuje osoby z klucza a nie wiedzy?

tr

Jakie tu bzdury piszą robić zapierdol. ..po 12 gdz kierownicy jak dzieci a pracownicy tylko chodzą i popieram. Siebie fajnie zarobić 3000 tys przez cały prawie miesiąc po 12 gdz super polecam

Iwona

@Sprawiedliwa, takie zachowanie w relacjach miedzy pracownikami jest oczywiście niedopuszczalne. Powinno być to zgłoszone do przełożonego i odpowiednio nagłośnione. Czy możesz napisać coś więcej o firmie? Czy pracownik może liczyć na inne dodatki takie jak pakiet socjalny czy premie? Czy droga awansu dla wykształconych i zasłużonych stażem pracowników jest otwarta? Czekam na Twoja opinię.

@Iwona

Iwona,nie mogę Ci napisać nic o firmie ponieważ od udzielania takich informacji jest zarząd,obowiązuje mnie tajemnica.

Kwiatuszek

Jak wygląda praca na stanowisku operator maszyny na zmianie B?

@Kwiatuszek

Strasznie,jest bardzo źle,zawiść i nienawiść,tak zwany mobing między pracownikami,atmosfera napięta,brak słów,jedno drugiego chce zniszczyć,jeśli masz słabą psychikę to nie dasz rady.

@Sprawiedliwa

Dajmy na to,przychodzi nowa osoba,mistrz kierując ją na daną linie,tłumaczy starszemu pracownikowi,ta osoba ma się przyglądać na początek i uczyć się,starszy pracownik ma objąć opieką nowego pracownika,ale nie jest tak,ta osoba jest szydzona,poniżania,później słychać na stołówce: jutro nie przyjdzie,nie da sobie rady itp. Takie wysmiewanie jedna do drugiej.Kierownik nie karze się spieszyć,bez pośpiechu ma się nauczyć,ale koleżanki zadbają o to aby ta osoba już nie wróciła,kierowników mamy dobrych,to ludzie niszczą ten zakład,praca jest w porządku,w pewnym sensie to co niektórzy pracownicy stosują to można też nazwać sabotażem,działanie na szkodę firmy.

#Nike

Pracowalam odradzam zmiane D Na butelkach pracuja tak dwulicowe osoby ze nikt tam wytrzymać nie potrafi dluzej Podziwiam osoby z nimi pracujace Cały zaklad to kpina Większość osób na niczym się nie zna Mistrzowie sa smiechu warci Żal żal i jeszcze raz żal

@#Nike

Nie tylko na zmianie D,na zmianie B też są suki,a szczególnie takie dwie,panuje mobing,nieprzyjemna atmosfera,jedną pani uważa się za kierowniczke i stosuje tak zwaną falę,a słoma jej z butów wystaje,sieje nienawiść i zawiść na całej linii,buntuje innych i skłuca ludzi przeciwko sobie,nadawała by się na esesmankę do obozu koncentracyjnego Auschwitz,przez nią zwolnilo się już kilka osób,i dalej tak będzie póki ktoś nie zrobi z nią porządku,a przyjdzie taki dzień,bo to co ona wyprawia to już za dużo,to nie (usunięte przez administratora) koncentracyjny,to praca.

Iwona

@#Nike Na jakiej tak właściwie podstawie twierdzisz, że cały zakład firmy Ekoland na niczym się nie zna? Jest to bardzo poważne stwierdzenie z Twojej strony, dlatego liczę na jakieś konkrety. Z góry za nie dziękuję.

Nike
@Iwona

Nie napisalam caly a ze większość Uwazam ze Ci zwani mistrzowie powinnibyc w stanie pomóż choćby w nieznacznym stopniu na maszynie a co niektóry to odrazu zdziwiony co sie dzieje

ciekawy

Jak wygląda praca jako operator wózka. Warto aplikować czy lepiej odpuścić. I najważniejsze jak to finansowo wygląda?

@ciekawy

Daj sobie spokój, praca 12/12 niby potem dwa wolne z czego jeden przekimasz. Kasa łzy w oczach a robisz w temperaturach tropikalnych. Jeden z najgorszych zakładów na strefie. A jeszcze jedno, zakład będzie jeszcze bardziej zautomatyzowany więc wózków siłą rzeczy będą zwalniani. Zasada prosta Worki, najniższy stażem aut. Więc jak widzisz szkoda sobie głowę zawracać, ogłoszeń masa. Powodzenia.

Boluś
@Pracownik magazynu

Kolego jeśli zasluzyles na pracę na antresoli to przykro mi bardzo, nie sądzę żeby mieli jakoś zwalniać ludzi, chociaż tak jak mówisz zakład będzie bardziej zautomatyzowany więc raczej nie będą szukać ludzi

domm
@ciekawy

No też byłbym ciekawy jak praca na magazynie wygląda Pozdrawiam

@Boluś

Tyle że szukają. Bo ludzie sami się zwalniają. Za tą kasę nikt nie chce zostać, tym bardziej na antresoli.

Iwona

@Pracownik magazynu Skąd posiadasz informację o tym, że operatorzy wózków będą zwalniani w firmie Ekoland? Jest to jakoś potwierdzona przez Ciebie informacja, czy tylko Twój domysł związany właśnie z automatyzowaniem zakładu? Będę zobowiązana za odpowiedź.

Iwona

@work expresss @tymbark fuj Przypominam, że forum nie jest miejscem do obrażania kogokolwiek. Wasze wpisy łamią regulamin i nie zawierają żadnych wartościowych merytorycznie treści, a nam tutaj zależy na tym, żeby każda opinia była jak najbardziej rzeczowa i wiarygodna. Jeżeli jesteście pracownikami firmy Ekoland, napiszcie swoje opinie o tym pracodawcy zgodnie z zasadami panującymi na forum.

tymbark fuj

podobo tam kurczakami sterydowadymi blond piękność robi to s...rwiel. manipuland i wtryskacz, który do soków się spuszcza i podobno na tanie kur...rwy chodzi bo normalne nie chcą mu dać tylko siostry Godlewskie

work expresss

jeden z najgorszych firm w których pracowałam przez agencje work express, żadnych perspektyw na przyszłość Oni tzn pracownicy Ekolandu robią na akord osoba przez agencje nie jak zatrzymasz linie to przyjdzie taki duży Pan napie...lony sterydami czyli ryż z kurczakiem i zapyta się cynicznym głosem czemu mu linie zatrzymałeś odpowiedz mu że ma sper....lać przecież taki frajeroryży mógł tylko ze strachu się zes...rać a ci mistrzowie to porzal się boże to zwykłe darmozjady nieznające się na niczym, debile, jeba....ne (usunięte przez administratora) ludzi z tej firmy a ty sterydziażu się do pornoli gejowskich nadajesz pod tytułem jak je....bać geja

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoland Sp. z o. o. - Tychy

• Jak się pracuje w Ekoland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekoland Sp. z o. o.?

Ekoland Sp. z o. o.