MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.

Bielsko-Biała

Opinie o MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.

Agnieszka

@ustronianka dlaczego tak uważasz? Czy Twoja powyższa odpowiedź o braku premii odnosi się do wszystkich osób zatrudnionych w firmie czy może tylko ta sytuacja dotyka osób na konkretnych stanowiskach? Jesteś pracownikiem MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.?

high

ustronianka
@high 09.10.2016 21:34
Hej, ale wiecie jakich zarobków można sie teraz spodziewać? Podobno są jakieś premie doliczane do podstawy....

Premie? :) :) U nich nie ma takiego słowa :)

renata

czy ktoś może napisac jak sie w tej firmie pracuje? jakie sa zarobki? wyslałam swoją aplikację, już jakiś czas temu i czekam.....

Zostaw opinię o MAAR ŹRÓDEŁKO S.C. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.