MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.

Bielsko-Biała

MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.

Opinie o MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o MAAR ŹRÓDEŁKO S.C. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Janek

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście pisać?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 9 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.?

high

Hej, ale wiecie jakich zarobków można sie teraz spodziewać? Podobno są jakieś premie doliczane do podstawy.

Kamil gutkowski
@ustronianka 17.01.2017 20:57

Skąd mają Państwo takie informacje :)?

Agnieszka

@ustronianka dlaczego tak uważasz? Czy Twoja powyższa odpowiedź o braku premii odnosi się do wszystkich osób zatrudnionych w firmie czy może tylko ta sytuacja dotyka osób na konkretnych stanowiskach? Jesteś pracownikiem MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.?

renata

czy ktoś może napisac jak sie w tej firmie pracuje? jakie sa zarobki? wyslałam swoją aplikację, już jakiś czas temu i czekam.....

Zostaw opinię o MAAR ŹRÓDEŁKO S.C. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.