MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.

Bielsko-Biała

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 20 ocen.

MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.
3 20 6 1

Opinie o MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.

Administrator

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o MAAR ŹRÓDEŁKO S.C. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Janek

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście pisać?

Administrator

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 9 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.?

high

Hej, ale wiecie jakich zarobków można sie teraz spodziewać? Podobno są jakieś premie doliczane do podstawy.

ustronianka
@high 09.10.2016 21:34

Premie? :) :) U nich nie ma takiego słowa :)

Kamil gutkowski
@ustronianka 17.01.2017 20:57

Skąd mają Państwo takie informacje :)?

Agnieszka

@ustronianka dlaczego tak uważasz? Czy Twoja powyższa odpowiedź o braku premii odnosi się do wszystkich osób zatrudnionych w firmie czy może tylko ta sytuacja dotyka osób na konkretnych stanowiskach? Jesteś pracownikiem MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.?

renata

czy ktoś może napisac jak sie w tej firmie pracuje? jakie sa zarobki? wyslałam swoją aplikację, już jakiś czas temu i czekam.....

Zostaw opinię o MAAR ŹRÓDEŁKO S.C. - Bielsko-Biała

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAAR ŹRÓDEŁKO S.C.