Opinie o Premium Rosa Sp. z o.o. w Złotokłos

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Premium Rosa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Premium Rosa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Rosa Sp. z o.o. w Złotokłos

Czy możliwe, że jeszcze będzie dostępne ogłoszenie dla młodszego specjalisty ds. marketingu i sprzedaży? Mam ofertę ale niedawno wygasła... Ten wspomniany niżej zgrany zespół to na każdym dziale jest? Między sobą też się integrujecie? Ciekawi mnie w jaki sposób przyjmowane są osoby całkiem nowe.

M. Nowy wpis

Super atmosfera, zgrany zespół.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Premium Rosa Sp. z o.o.?

???? Nowy wpis

Jaką stawkę ma kierownik ds. Logistyki? W ogłoszeniu nie podali, nie wiem czy tu znajdę w ogóle osoby na Forum, które pracują na takich wyższych stanowiskach, ale no ciekawy jestem. Może akurat się uda czegoś dowiedziec, mam nadzieję szczerą.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Premium Rosa Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Technik utrzymania ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pracownik x

A ja bardzo polecam pracę w firmie. Zespół zgrany, fajni ludzie. Wynagrodzenie na czas. Pracy jest dużo, czasami nawet sobota się trafi- dobrze płatna.

Oki
@Pracownik x

Ale wynagrodzenie na czas nie jest w tych czasach jakiś atutem firmy :P Możesz w takim razie powiedzieć ile można u nich zarobić licząc z pracującą sobotą? No i ta pracująca sobota trafia się chociaż raz w miesiącu?

Miś
@Oki

Sporo się zarabia bo podwyżki były ostatnio. W żadnych "ciastkach" w okolicy tyle nie zarobisz.

Mariusz

Jaka Panuje atmosfera w dziale zakupów? Czy jest bardzo dużo pracy? Jakie są relacje między pracownikami, luźne czy każdy mówi sobie na Pan/Pani? Jakich zarobków można oczekiwać?

Blondi
@Mariusz

Przy tym sposobie zwracania się do siebie to już zależne od polityki firmy i kultury pracy? niby dla specjalisty do tego działu w opisie widnieje wzmianka właśnie o tej luźnej atmosferze. Mnie tez rozwój interesuje oraz opisywane zdobyte doświadczenie. o czym w dalszej kolejności jest mowa? jakie certyfikaty i tak dalej?

Sylwia

Witam. Mam pytanie jaka jest obecna stawka zarobkowa na produkcji i czy jest bardzo ciężko. Czy umowy dają na stałe czy na okres próbny 3 miesiące i koniec.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Doradca Klienta w Premium Rosa Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Nikoś

W tej nowej rekrutacji na analityka finansowego wśród oczekiwań pojawiła się znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie. Do czego jest on potrzebny i co firma ze swej strony czyni, by umożliwić doskonalenie się w tym zakresie? Bo zaangażowanie i chęć doskonalenia jest kolejnym kryterium zatrudnienia. Co do zarobków natomiast, to jakie kwoty są do uzyskania w trakcie rekrutacji?

Edyta

Kupiłam konfiturę z płatków róż,słoiczek 350g,zapłaciłam 17 z ł więc całkiem sporo,byłam ciekawa tego produktu bo czasami kupuję w sklepie marmoladę różaną za około 5zł za 500g. Powiem szczerze ,że myślałam,ze jem jakiś syrop,jest to tak słodkie,że aż mnie zamuliło po 1 łyżeczce. W składzie na pierwszym miejscu jest cukier. Ja rozumiem,że do dżemów,konfitur dodaje się cukier ale w takiej ilości? Nie czuć za bardzo tych płatków,jedynie cukier. Za taką cenę oczekiwałam czegoś naprawdę dobrego. Nie polecam.

STAN

Wasz produkt trafil na rynek Amerykanski zona kupila sok malinowyWaszej produkcji zaplacila za 50ml 16$ sprobowalem tego myslalem ze pije jakies lekarstwo cierpkiekolor brazowaty rzadkiej konzystencji jak woda moze pomyklowo ktos napelnil ta flaszke jakims inym produktem o smakycierpkimto nie moglo nawet lezec kolo malin wyciskanychproszeo kontaktbo to sienienadaje do konsumpcji jutro zona odniesie ten specyfik pod nazwa soku wyciskanego,Prosze o kontakt stanislawwalega45@gmail.com

Stacha
@STAN

Jak brązowy kolor to napewno zepsute już było, to sie zdarza

Dariusz
@Stacha

A jak wygląda kwestia reklamacji? Są uznawane?

Renata

Wie ktoś może jak w firmie wygląda praca na ogrodzie? Bo widzę, że szukają kogoś o Warszawy i się zastanawiam czy w ogóle warto? Bo widzę że zarobki 4000-7000 deklarują, od czego to tak naprawdę zależy??

Stacha
@Renata

Łazisz po boiskach albo łąkach i zbierasz mniszek albo inne zioła, na poważnie to taka robota :-)))

jacek

@obecny PH czyli ciężko sprzedać bo za drogie są ?

@jacek

no, teraz to mamy najdrosze na polce, konkurencja nas wykancza, bo jakośc taka sama

handlowiec
@PecHowiec

za poprzedniego zarzadu było super, teraz jakość przeciętne, produkty drogie, najlepszi pracownicy odeszli, szkoda firmy bo była dobra

Hanna
@handlowiec

A dlaczego najlepsi pracownicy odeszli? Był tego jakiś konkretny powód? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Co takiego się dzieje w Premium Rosie?

Hanna

Cześć, mam parę pytań co do zatrudnienia jako PH w Premium Rosie :) Ile wynosi podstawa wynagrodzenia, jak wyglądają prowizje? Czy pracownikowi przysługują jakieś dodatkowe premie za wyrobienie norm? Jak jest z dodatkami pozapłacowymi? Dostaje się może jakąś zniżkę na produkty firmy lub można sobie coś wybrać za darmo? :D

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Premium Rosa Sp. z o.o.?

PecHowiec

ale na co komu angielski? tu nikt go nie zna ni nie uzywa :-)))

kandydat

a ile wyciąga handlowiec???? warto tam aplikować? bo produkty mają fajne

obecny PH
@kandydat

Szczerze odradzam prace w tej firmie. Od pewnego czasu rozgldam sie za inna praca. Produkty dobre ale WYSOKA cena. Rotacja kiepska, sprzedaz kiepska (zaraz beda komentarze ze slaby PH ;)) Jesli chcesz sie przekonac to idz na rozmowe i popros jak wyglada sprzedaz poszczegolnych PH. Smiech na sali , niektorzy PH to mieli za miesiac niecaly 1000 zl ze sprzedazy (łodzkie). Magazyny zapelnione z uciekajaca data przydatnosci. Konkurencja gniecie do bolu, podobna jakosc za o wiele nizsza cenę. DZIWI MNIE TYLKO CO ROBI DYREKTOR PRODUKCJI ZE NIE OBNIZA KOSZTOW!!!! tak zeby cena produktow byla konkurencyjna. Co przyjade do zakladu to wszyscy na papierosie z DP na czele. Jak rozmawiam z pracownikami to zadowoleni bo robia co chca na wszystko maja czas tylko PH musi sie wykazac.

@obecny PH

a ile można wyciągnąć za miesiąc? dobry handlowiec wszystko sprzeda :-) ja się tam nie boje, oby kasa grała

@kandydat

i jeszcze jaka jest struktura? jacyś kamowie, ilu kierowników nad tobą? raporty, trasówki? namierzają was przez tel albo gps?

były PH
@kandydat

jak się postarasz to z premiami 5 koła na dłoń wyciągniesz, bryki mają gpsy, jeździłam seatem, oplem i renówką, flota w porządku. Załoga w dziale handlowym zgrana, ciągle się powiększa, teraz jest chyba 10 PH, szefowie do wytrzymania, za bardzo się nie czepiają :))) ogólnie nie było źle, tylko produkty trudne

Operator maszyn
@były PH

A maja tam jakies maszyny do konfekcji przetworow ? Jakies np. wyciskarki ? Pracowalem przy tasmie w malym zakladzie i spodobala mi sie praca przy urzadzeniach. Jest tam taka robota ?

@Operator maszyn

mają prasy, rozlewarki, etykieciarki i wyparki, ogólnie zaplecze maszynowe ok

Agnieszka

firma bedzie sie pewnie zwijac do konca roku, tak jak hoop w kutnie sprzedali tu bedzie tak samo

Cezar
@Agnieszka

Hej, ale jak się zwijać? do Kutna? Ja tu robię, skąd to wiesz bo nie wiem czy szukać nowej roboty mam

@Agnieszka

no chyba tak bedzie, bo dużo ludzi teraz zwalniają

Jasiek

Firma ma dobre opinie jako pracodawca, więc nie jest to tak w ciemno bo to można sprawdzić

@Jasiek

ale niesprawdzisz bo cie nie wpuszczą na produkcje przed zaczęciem umowy, dopiero potem się dowiadujesz jaka jest robota

Na jakie benefity można liczyć w Premium Rosa Sp. z o.o.?

Nowa

opust na wyprodukwane syropki i soczki, nic innego nie mamy, zanadgodziny ci zapłacą jak pracujesz i to wszystko

Wiem że firma potrzebuje teraz pracowników bo będzie ruszać trzecia zmiana napiszcie jakie są warunki na produkcji czy jest ciężko i ogólnie czy da się wytrzymać bo nie można zobaczyć pracy na produkcji bo po rozmowie nie ma pokazanych warunków pracy na hali i idzie się trochę w ciemno.

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Rosa Sp. z o.o. - Złotokłos

• Jak się pracuje w Premium Rosa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Rosa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premium Rosa Sp. z o.o.?

Premium Rosa Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042