Opinie o Zakład Producji Cukierniczej FLIS Sp.J. w Radziejowice

Zakład Producji Cukierniczej FLIS Sp.J.
2 25 34 5 1
Bożena Nowy wpis

Witam, czy orientujecie się jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko - Pracownik Liniowy? Czy na rozmowie są pytania czy też test obsługi maszyn?

Pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Pracuję w tej firmie już 4 lata i jestem zadowolona - praca bardzo dobrze płatna tylko na umowę o pracę, fakt w stresie, ale gdzie tak nie jest - ci którzy chcą uczciwie pracować znajdą tam coś dla siebie. Na emeryturę się uzbiera i wtedy będzie można odpocząć.

Bożena Nowy wpis

Minęło już trochę czasu odkąd ostatnio pisaliście coś na temat warunków pracy w firmie Zakład Producji Cukierniczej FLIS. Jak wygląda aktualna sytuacja w fimie? Może coś uległo zmianie w ostatnim czasie? Wszystkie informacje mogą być istotne dla osób zastanawiajacych się nad podjeciem pracy w tym miejscu.

xxx Nowy wpis
 Rekomendacja

witam poszukuje informacji na temat flisa osób z produkcij

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
z policji jesteś ?

pracownicy są w porządku niektórzy kierownicy są wymagający i straszą że zabiorą premie i wymyślają nie wiadomo co właściciel jest naprawdę wporządku , nie jak kierownicy lub dyrektorzy

@z policji jesteś ?

Czy były przypadki, że rzeczywiście zabrano premię pracownikom, którzy pracują w tej firmie? Możesz dokładnie napisać, jak wygląda poziom premii, które oferuje pracodawca? Zachęcam do odpowiedzi, ponieważ jest to aspekt pracy, który dla wielu osób jest kluczowy przed podjęciem zatrudnienia.

xxx
@z policji jesteś ?

proszę o wiadomość na priv

TakNie

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jedna wielka porażka nie polecam najgorszym wrogowi. Motto firmy zatrudnić wykorzystać na maksa i pozbyć się zbędnego balastu.

Tak3Nie
@Były pracownik

Twoja wypowiedź jest bardzo negatywna. Taką wypowiedź przydałoby się odpowiednio uzasadnić, ponieważ na chwilę obecną nie wiem, co konkretnie wpłynęło na to, że tak oceniasz to miejsce pracy. W jaki sposób zostałeś rzekomo wykorzystany przez firmę Zakład Producji Cukierniczej FLIS? Uzupełnij swoją wypowiedź tak, aby była, jak najbardziej zrozumiała.

Jerzy

@Dzejson, firma Zakład Producji Cukierniczej FLIS po zakończeniu procesu rekrutacyjnego informowała, że w jakim czasie dostaniecie odpowiedź? Czy oprócz Ciebie ktoś jeszcze był zaproszony w tym samym czasie na rozmowę kwalifikacyjną? Może sam osobiście dowiadywałeś się, co jest powodem dalszego braku odpowiedzi w tym zakresie? Napisz, jak to wygląda.

Cookie’s
@Jerzy

Firma Flis oferuje swoim pracownikom bardzo wysokie wynagrodzenie, gdyż praca jest bardzo wymagająca, stresogenna i musisz znać się na wszystkim, chociaż nie za dobrze. Bo w firmie tej „ szef ma zawsze racje”. Jeśli chodzi o fluktuacje to najlepiej śledzisz pracuj.pl tam statystyki mówią same za siebie. Średnio 1-2 osoba miesięcznie jest poszukiwana na stanowiska do pracy biurowej.

@Cookie’s

Możesz napisać, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie, które oferuje firma Zakład Producji Cukierniczej FLIS, Sp. j. swoim pracownikom? Czy, aby pracować w tej firmie, należy mieć jakieś specjalne kwalifikacje i wymagania? Mógłbyś przedstawić, jak to wygląda?

Pearl drops.
@Cookie’s

Wysokie wynagrodzenie to rekompensata za prace w trudnych warunkach i z takimi intelektualistami jak Jerzy.

@Pearl drops.

Nie jestem pracownikiem firmy Zakład Producji Cukierniczej FLIS, więc niemożliwe, abyśmy razem pracowali w tej firmie. Chcę się dowiedzieć, jak wyglądają warunki, o które zapytałem w swoim poprzednim komentarzu. Mógłbyś odpowiedzieć, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Dla wielu czytelników będzie to kluczowa sprawa przy ewentualnej decyzji o aplikowaniu do pracy u tego pracodawcy.

Dzejson

Niestety potwierdzam - rozmowa na menadżera ds. eksportu - rozmowa dość rzeczowa, kluczowe pytania padły, sympatycznie i pozytywnie - potem jednak brak kontaktu z firmą - niewiadomo jak wygląda sytuacja - czy pozytywnie / negatywnie zakończyła się aplikacja.

Jerzy

@Sill, czy osoba, która przeprowadzała z Tobą rozmowę rekrutacyjną do pracy w firmie Zakład Producji Cukierniczej FLIS poinformowała Cie, dlaczego Twoja kandydatura została rozpatrzona negatywnie? Czy czynnikiem decydującym było to, jak zaprezentowałeś się na rozmowie, czy może był to inny powód?

Sill

Bylem na rozmowie dot. stanowiska w exporcie, stanowiska menadżerskiego. Pan z którym byłem na spotkanie ( kierownik exportu?) umówiony oczywiście nie dotarł na czas (jednak to jest czasami zrozumiałe i się zdarzyć potrafi). Pomylił jednak biedaczyna CV i rozmowę ze mną chciał juz tylko zakończyć. I zakończył w 20 minut. Nie wspominam że jechałem ok. 100km na spotkanie. Nie wspominam że nikt do mnie nie oddzwonił ani nie napisał maila. Jedyne co mogę napisać to : brak profesjonalizmu i ... zwykłej kindersztuby.

Jerzy

@Juliusz Cezar, jak często dochodzi do zmian w strukturach pracowniczych firmy Zakład Producji Cukierniczej FLIS? Czym spowodowane są odejścia z pracy pracowników? Jeżeli posiadasz informacje na ten temat to zachęcam do przedstawienia swoich doświadczeń, które będą pomocne dla innych użytkowników forum.

Technolog

A wiecie jaki jest najlepszy przepis na Wafle? 50 kg słomy + 73 kg buraka

Tak12Nie
Juliusz Cezar

praca dla ludzi bardzo ambitnych, którzy długo potrafią utrzymać emocje na wodzy. Praca dla szukających wyzwań (wyzwisk) i adrenaliny. Menedżerowie zazwyczaj „urwali się z choinki” albo „ich pogięło”. Takie epitety to zaszczyt, a zdarzają się i to dość często, słowa z jak dobrze nam znanej „łaciny podwórkowej”. Firma bez wizji, misji, wartości... ale za to, z wizjonerskim podejściem i emisją negatywnej energii. Bipolarne wahania nastrojów spływają jak lawina z 2 piętra na podwładnych ( wasali) którzy powinni jeszcze lenno płacić „Panu” za to ze mogą pracować w tak dobrze prosperującej firmie. Rotacja pracowników mówi sama za siebie. Gorąco polecam - survival!!!

Tak13Nie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w Zakład Producji Cukierniczej FLIS, Sp. j.?

Eryk

Czy tak dobrze sie wam pracuje, że nie ma chętnych żeby napisać jak pracuje się?

ja1

Nie polecam pracy w tej firmie, zero szacunku dla pracownika....

Andrezj

poszukajcie sobie "sprawy dla reportera" z tą firmą w roi głównej tam jest odpowiedź na wszystkie Wasze pytania

Tak8Nie1

pytający
@Andrezj

A możesz mniej więcej podać datę emisji? Nie mogę tego znaleźć. Z góry dzięki

Bob

Słoma z butów i prostactwo! Nikomu nie polecam.

Tak15Nie

wiola

zgadzam się z opinią wcześniej jest tam masakra

Tak5Nie

mmm

pytacie jak tam jest ?( usunięte przez administratora ) właściciele normalnie klną na pracowników. i zabierają premie za byle jakim pretekstem. ja wytrzymałem tam roki już po paru miesiącach szukałem innej pracy bo tam nie da sie pracować .

Tak9Nie

wrx

Witam serdecznie! Czy ktoś mógłby napisac cos o tym miejscu pracy? Jaka atmosfera i jakie podejscie do pracownika zatrudnionego przez agencje pracy?

KAROLA

POTRZEBUJE OPINIE O TEJ FIRMIE FLIS KURANÓW

JJ

Super firma. Pracuje w niej ponad 200 pracowników i nikt nie napisał nawet jednej opinii :-). Ciekawe nie? Grzegorz proszę nie kasuj tego!

Tak15Nie

Boje_sie
@JJ

Wybieram sie tam do pracy może ktoś mi napisze czy warto?

Tak7Nie

ja
@Boje_sie

Bój się - masz rację...

Tak4Nie

Romekss
@JJ

Praca jak praca wszędzie trzeba pracować nigdzie nie płacą za leżenie

Tak3Nie

Zostaw opinię o Zakład Producji Cukierniczej FLIS Sp.J. - Radziejowice

Chcę opublikować:

Zakład Producji Cukierniczej FLIS Sp.J.