Opinie o Jędrzej Kabarowski Epi w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jędrzej Kabarowski Epi. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jędrzej Kabarowski Epi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jędrzej Kabarowski Epi w Wrocław

Observer

Pisałem o naliczeniu mi podwójnie na rachunku ceny za pierogi. Piątek (prima aprylis, ale wydarzyło się naprawdę). Byłem tam w poniedziałek. Otrzymałem zwrot gotówki. Bez zbędnych dyskusji i naprawdę w sposób ujmujący. Brawo. Szkoda tylko, że taraz nie widzę mojego wpisu - czyżby negatywne opinie szły do kosza?

Romek

Bardzo drogi sklep, dobrze zaopatrzony, większość personelu to miłe i kompetentne osoby. Tylko właściciel kompletne dno intelektualne...

Jaro

Robię w Epi i czekam aż znajdę lepszą pracę i to tyle :)

Epiowiec

Pracuję w Epi od 3 lat i jestem bardzo zadowolony ! Twoja praca jest doceniana i nagradzana :) Bardzo dobre zarobki po okresie próbnym !! do tego pełen socjal (bony,wczasy pod grusza itp.) Kierownictwo bardzo przyjazne pracownikom. W żadnej pracy nie lubiłem kierowników a w Epi nie da się ich nie lubić :) Są wspaniali...jak masz problem to Ci pomogą ! Mycie podłóg nie odbywa się ściągaczkami tak jak ktoś napisał...codziennie przed otwarciem maszynami Hako i mopami (tam gdzie ciężko dojść) jest myta podłoga ! w sklepie wszystko na błysk...czysto miło i przyjemnie:) personel bardzo wporzadku..jesteśmy jak jedna wielka rodzina ! Bardzo polecam pracę w Epi !

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jędrzej Kabarowski Epi, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Remonty wykańczanie wnętrz szukam 2 osób? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
laszlokoromietek

a dalej podłogi myją ręcznie i ściągają ściągaczkami jak za króla ćwieczka? żenada i to za te same pieniądze

Klientka

Od kilku lat robię systematycznie zakupy w tym sklepie. Nie mam zasadniczo uwag pod adresem obsługi, jeden jedyny raz zostałam potraktowana niemiło przez panią obsługującą stoisko mięsne, ale nie mam pretensji- to był koniec okresu świątecznego, tłum klientów i mam wrażenie, że wszyscy byli bardzo zmęczeni. Ale mam inną smutną refleksję... Klienci są coraz gorsi. Dzisiaj byłam świadkiem takiego popisu chamstwa na stoisku rybnym- pokazu w wykonaniu klientki podkreślam. Podziwiam Pana, który obsługiwał, za opanowanie. Takich sytuacji jest coraz więcej. Ludzie, to, że robicie w EPI zakupy nie jest niczym szczególnym. Torebka CC na ser żółty? Błagam...Mega markowe futerko po chleb- jeżeli lubicie...Sztuczne pozy, kamienne twarze, albo dziwne miny, zero uśmiechu, i potworne, wręcz fizyczne nadęcie. To jest po prostu przykre i dlatego przestałam lubić zakupy w tym sklepie. Przez zachowanie innych klientów. Pewnie, mam prawo wyboru innego miejsca. Ja tak, ale pracownicy nie. Dlatego więcej kultury KOCHANI klienci. Niedługo wasze nadęcie ulegnie samoistnej detonacji. Happy New Year!!!

Janina

I tu się zgadzam z Panem Marianem. Bo te troszkę starsze Panie ekspedientki mają więcej kultury osobistej od tych młodziutkich smarkul, które nie potrafią nic a nic doradzić klientowi. Całe szczęście że są właśnie Panie które mają w sobie Handlową Kulturę od urodzenia no i kiedyś za komuny były też szkoły handlowe które wyuczyły P. ekspedientki jak być taktownym i kulturalnym dla klienta. Pozdrawiam Dział Rybny i Sałatkowy !!!

emeryt Marian

Od lat jestem namiętnym klientem EPI we Wrocławiu bardzo lubię ten pięknie zaopatrzony sklep w art. kulinarne dosłownie we wszystko co jest potrzebne do życia. Bardzo lubię chodzić na dział rybny bo uwielbiam ryby zawsze są świeżutkie i smaczne po za tym personel zawsze bardzo grzeczny a najbardziej ulubioną ekspedientką z działu rybnego jest Pani Jola zawsze miła, uśmiechnięta potrafi klientowi dobrze doradzić jednym słowem jest to Wzorowa Ekspedientka. ( Za pośrednictwem tego Forum Serdecznie Pozdrawiam cały Personel EPI.)

Ciekawa

Co oznacza bezosobowa obsługa ? Jak wchodzę do jakiegokolwiek sklepu to nie oczekuje bratania się bo to niegrzeczne i niewiele osób sobie tego życzy...

Barbara 60

Kiedys bylam Panstwa stala klientka ale zrazila mnie obsluga, Panie sa grzeczne ksiezniczki. Rozumiem ze sa dumne z pracy w tak renomowanym sklepie ale ..... wzrok wbity ponad glowy plebsu, wystudiowane wielkopanskie maniery, zdrobnienia i absolutnie bezosobowa obsluga smiesza mnie a czasem denerwuja. Niestety moja opinia dotyczy Gwiazd na wszystkich stoiskach. Szkoda ze nie mozecie tego zobaczyc oczami konsumenta, mile sa tylko dla siebie i pozostalych pracownikow,reszta to tylko bezosobowy tlum sprawiajacy Im problem. A moze takie sa kryteria przyjecia do pracy? Pozdrawiam i zazdroszcze Zaopatrzeniowcow. Barbara

Zostaw merytoryczną opinię o Jędrzej Kabarowski Epi - Wrocław

• Jak się pracuje w Jędrzej Kabarowski Epi?

Zobacz opinie na temat firmy Jędrzej Kabarowski Epi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jędrzej Kabarowski Epi?

Jędrzej Kabarowski Epi
3.5/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Łubinowa 1A lok. 8
    52-209 Wrocław