Amplus

Niegardów

Amplus

Opinie o Amplus

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Kier

Pan ze zmiany B wielki kierownik stodoła. Pokazuje zęmby a niejednego sprzwdał za drobne i lizanie tam gdzie lubi. Swoje stanowisko ma dzieki długiemu jezorowi niejeden juz chciałby go spodkac w cztery oczy by pogratulowac mu jego stanowiska wnocy chroni sie za szefem i wszystko mu zdaje ale nagroda czeka za to sprawowanie

Adam
@Kier 07.09.2018 22:15

Dokładnie ten stodoła sie prosi o doła Włosy mu wyleciały łysy jak (usunięte przez administratora) a dalej liże za drobne i niedługo przybije sobie piątkę z doniczka Brawo Państwo dobrze wam idzie

Xxx
@Kier 07.09.2018 22:15

Który to jest ten stodoła panowie napiszcie inicjałami:)

Chwdp
@Kier 07.09.2018 22:15

A co to kur... wa za analfabeta pisze? Weź się najpierw człowieku wruc do podstawówki naucz się pisać po Polsku i pisz tutaj bo opisujesz kogoś a nie znasz znaków Polskich to jest śmiech na sali... Wiem że tam większość jest matołów i analfabetów i właśnie nim jestes hahaha...

jhbh
@Chwdp 12.09.2018 19:22

wruc, Polskich, faktycznie same matoły.

@jhbh 13.09.2018 17:27

A czego spodziewasz się po ludziach z podstawowym wykształceniem?

otto

Od kilkunastu lat żadnych podwyżek w tym zakładzie nie było i niema i pewnie nie będzie tak bogata firma a dla pracowników na etacie 1500 złotych na miesiąc BRUTTO Śmiechu warte !

kontroa

Z tego co piszecie, to powinna być dogłębna i precyzyjna kontrola zmiany B od przyjęć przez produkcję po wyjazdy i biuro, choć wpisy wywołują uśmiech to coś tam jednak jest nie tak ! Wskazana kontrola !

K-2
@kontroa 10.09.2018 10:03

Będzie kontrola!

Gruby

Kierowniczka ma chody wolne dni to norma. Przywileje szlacheckie a słoma z bótów wystaje Pali mosty kłuci wszystkich zycie pani to jej świat Kiedy jest kazdy milknie ale kazdy wie kto jest

Hudy
@Gruby 09.09.2018 20:10

'''KIEROWNICZKA'''

kierowniczka
@Hudy 10.09.2018 09:51

Czemu w cudzysłowiu ? zrobić ją kierowniczką ! Pan N. odpocznie a ona ro.......doli tę zmianę w dwa dni bo jest ciemna jak 12 w nocy

Cwaniak

Amplus patola na zmianie B nie do pomyslenia co się dzieję w nocy na obrotowce ,sex, lapanie za tylek,siadanie na kolanach która jest mężatką na etykietach

{ }

Doniczka , owinęła go sobie wokół palca !

Jarek

Żałosne że taki zakład istnieje.

Kundelek

Jadom radom

Były Pracownik

Gęstemu(Karpackiemu) Amplus życie pajacowi uratował. W innej Firmie za takie podejście do ludzi miałby klepanke.

robert
@Były Pracownik 27.06.2018 06:22

powinni mu (usunięte przez administratora) tak jak wtedy po meczu żeby znowu wyglądał jak misiu panda

Ble Ble
@robert 05.07.2018 13:50

Buhahaha niezły z cb burok,pije szampana, chyba patykiem pisanego co za tępy H U J,30/k na miesiac, biznesmen już Czekamy na cb jak przechlasz biznes. Jest parę ton do przezucenia jełopie. Takie pisanie jest slabe. To się w zerówce przedszkolanka śmieje. Pokaż swoją firmę C I P O

kolorowy budyneczek

Tytuły,wyróżnienia, wywiady czy ktoś z dziennikarzy zapytał prezesa jaką część załogi stanowią kobiety? jest to ok.80% kobiet bardzo ciężko pracujących fizycznie za marne wypłaty bo mężczyżni za takie pieniądze pracować nie będą I czym tu się chwalić? amplus zatrudnia kobiety by robiły to co w większości powinni robić mężczyżni

ania
@kolorowy budyneczek 27.05.2018 19:32

Kierownictwo,,syte i bogate!!!!!! nie przejmuje się ciężko pracującymi kobietami ,bo oni uważają je za głupie!!! że na nich pracują,,,

@ania 01.08.2018 19:22

Przecież nikt tam nikogo na siłę nie trzyma. Skoro pracujecie tam to z własnej woli po drugie ofert pracy jest zatrzęsienie. A kierowniki to racja zadufane w sobie B.. u..C.. e.. Ja zmieniłem pracę i jestem zadowolony ze nie pracuję w obozie pracy A.......s

mock

Jak się miewa mistrzyni chamstwa Edytka .G. ze zmiany D? Nikt jej jeszcze w ten pusty łeb nie przywalił?

@mock 21.04.2017 11:53

Chciałem dodać ze naprawdę to je nie wiem co robią funkcyjni na każdej zmianie nie tylko Edyta tylko wszystkie bo chyba nic oprócz tego ze telefonie grzebię jedna z drugą to jest żenujące no ale tak już jest ta jest od tego a ta od tego i są nie do ruszenia

Sutorka
@mock 21.04.2017 11:53

Edyta głowacz (usunięte przez administratora)

iza

"Amplus ", ich produkty to woła o pomstę do nieba!!!! Sanepid albo prokurator powinien się nimi zająć,,,,sprzedają spleśniałą i zgniłą marchew , zapakowana po 3kg,,To brudasy i fleje,,A certyfikaty jakości,,, sobie kupują!!!!!I, Bo to nie ma się NIJAK ,,do jakości towaru,,,,

D

Niech ten babochlop T Przeniesie się na tą inną zmianę i weźmie ze sobą debila K

X
@D 04.07.2018 08:02

Dobre określenie! dziwna kobieta ! ma coś z faceta

y

Y
@y 28.07.2018 17:03

Z łapka w dół

Spermozraszacz

Zmiana A na nockach spuszczała się na jabłka które miały iść na biedronkę. Smacznego

Robert(b.p.)
@Spermozraszacz 20.07.2018 16:34

Bardzo inteligentna wypowiedź.

Bzzzz
@Robert(b.p.) 22.07.2018 05:36

Nie ma tam inteligentnych ludzi zwłaszcza od brygadzistow w górę to skąd mogą być inteligentne wypowiedzi

Robert(b.p.)
@Bzzzz 25.07.2018 22:00

Tu masz 100% racji

kolorowy budyneczek

W Amplus Bardzo zimno Zarobki bardzo niskie (nie adekwatne do wykonywanej pracy) Bardzo ciężka praca Brak szacunku dla pracowników Aby wyrobić normę jedna osoba musi pracować za dwie PRZYJDŻCIE BRAKUJE LUDZI !

X
@kolorowy budyneczek 16.07.2018 09:01

Już lecą

@kolorowy budyneczek 16.07.2018 09:01

Takie są realia w Amplusie produkcja ma prze je ba ne jest tam co robić. Najlepiej jest na opakowaniach tam to już nic nie robią papieros kawa i sciemnianie A w nocy spanie

Helena

Na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu. Wasze wypowiedzi go łamią, więc dla przypomnienia dodaję Wam link do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin Pamiętajcie, że używanie wulgaryzmów i obraźliwego słownictwa może skutkować usunięciem komentarzy przez administrację.

paździoch
@Helena 18.07.2018 02:58

Helenaaaaaa, mam zawał!!!

robert

witam powie ktoś kogo zwolnili kto to wysoki ślepy i za co go zwolnili

Nie interesuj się

spermozraszacz
@robert 05.07.2018 11:19

Ch.uj cie to obchodzi (usunięte przez administratora)

@spermozraszacz 05.07.2018 16:07

Widać że jesteś tępym bu..........em

spermozraszacz
@Robert 06.07.2018 10:40

Inteligentniejszy od ciebie, przynajmniej nie pracuje w amplusie

ZenekM
@spermozraszacz 06.07.2018 15:27

On już też nie pracuje... Ciekawe z czym go wspaniały kierownik podpier***

@spermozraszacz 06.07.2018 15:27

Mówiłem Ci że jesteś tępym reszte sobie dopowiedz

xxxxxxxxxxxx

Twój stary :)

@xxxxxxxxxxxx 16.07.2018 16:11

Jesteś zerem. Obawiam się że to mało powiedziane

Mydło i woda

Ale od tego poczwary zalatuje

Helena

@Hjloiu, Twoja wypowiedź nie jest merytoryczna oraz nie zawiera pomocnych informacji dla innych użytkowników forum. Co masz konkretnie na myśli w zamieszczonym przez Ciebie komentarzu? Czy jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się swoją opinią odnośnie warunków zatrudnienia.

@Helena 13.07.2018 01:05

S.P.I.E.R.D.A.L.A.J

@Penis21cm 14.07.2018 19:32

Chłopie coś ci dolega główka szwankuje? To na babinskiego tępy B.u.c.u....

@Ritiki 15.07.2018 18:05

Możesz mi possać moją 21 cm paue murzynie amplusowski

@Penis21cm 15.07.2018 18:47

No żebyś się nie zdziwił Ć.w.o.k.u

Kierowca mikolow

Z daleka od firmy 2 dni rozładunek arbuza kierowcow ma się za nic

@Kierowca mikolow 15.07.2018 10:07

Chłopie to ciesz się że tylko 2 dni bo w tamtym roku kierowcy czekali po 5-7 dni. Ale jak widzę to dalej nic się nie zmieniło .

Hjloiu

Wszyscy na dodatki..!!!!

pracownik zamrażalni

AMPLUS to dziwna firma a raczej jej zarządcy zafundowali pracownikom nawiew zimnego,lodowatego powietrza na głowę szyje barki cięzko jest wytrwać 12 godzin w takiej zamrażalni ,proszę przyjdzcie przyprowadzcie swoje rodziny postawcie iniech stoją przy stołach chyba że uważacie ze my to nie ludzie!!!!!!!!!! czy wy macie sumienia? co za bez muzgowiec to wymyślił?? do zwolnienia !!!! gdzie do hol..ery jest bh-powiec no litośc boską jestesmy ludzmi a podwyżek na produkcji nie bedzie bo pdnieśli próg wydajności i raczej nikt nie osiagnie 100 % czyli w efekcie mniej niż do tej pory podwyżki będą: ale dla kierowników ,brygadzistowi i dla tych co im podniesli podstawę. A tak pięknie piszą: W Amplus wyznaczamy najwyższe standardy jakości – na każdym polu. Wiemy jak ważni w tym procesie są nasi pracownicy, dlatego zapewniamy im najwyższej jakości warunki pracy i rozwoju. Praca w Amplus to nie tylko stabilne zatrudnienie w wiodącej na rynku, dynamicznie rozwijającej się firmie. Naszym pracownikom gwarantujemy: atrakcyjne wynagrodzenie nieograniczone możliwość rozwoju bogaty pakiet socjalny doskonałą atmosferę pracy komfort pracy w nowoczesnym, doskonale wyposażonym miejscu SEMPER IN ALTUM smiechu warte

@pracownik zamrażalni 09.07.2018 21:08

nigdy człowieku nie pracowałeś w temperaturach -20 stopni, a pracujesz w 14 i ci ciężko, w zamrażalni z prawdziwego zdarzenia za granicą wyciągniesz że 20 tysięcy miesięcznie(o ile nie padniesz z wycieńczenia), pytanie czy dasz radę? może warto spróbować? a serio, manewr niekorzystny nie tylko dla was ale również i dla innych działów na magazynie, powinni to oddzielić, jednak firma nie chcę w to inwestować

@ttt 10.07.2018 13:34

Nie wiem o czym Ty piszesz widać że nie nie czytasz tekstu że zrozumiem ja tu nie pisze o zimnie bo to idzie wytrzymać tylko o nawiewie zimnego, mroznego powietrza a to jest kolosalne różnica

@Pracownik 10.07.2018 15:24

To że inżyniery, ustawiły wam stoły na wprost pod agregatami to już nic nie poradzę..

Żona

Jako kierowca z zewnątrz na rozładunek czeka się kilka dobrych godzin. Przeciętnie 5!!! Maja ludzi za nic.

@Żona 07.07.2018 01:16

I tak lepiej to niż kiedyś do tygodnia w niegardowie ; ) Wszyscy kierowcy by chcieli, by latano obok nich biegiem

Srebny
@Żona 07.07.2018 01:16

Myslicie ze ludzie w amplusie to siedza i patrza sie na kierowce ?? Nie ma nieraz miejsca na rozladunek trzeba przewiez caly towar na druga strone hali lub na komore schowac srednio caly samochod sie przewozi na druga strone okolo 1-2h na komore chowa sie go od 30min-1.30h a pozatym srednio na rozladunek na 1 osobe przychodzi z 5-10 aut do rozladunku + rolnicy ich nigdy nie wiadomo ile . Poprostu nie ma kto tego wszystkiego robic

Robert(b.p)

Cielęce mózgi, dalej si między sobą żrecie,a góra się śmieje.

@Robert(b.p) 06.07.2018 06:07

Nic się nie zmieniło żerują się dalej między sobą i (usunięte przez administratora)

blacksalami

Co tam niewlonicy amplusa? Umowa o dzieło i 1500 na rękę? Przypominam, że na miejsce każdego z was czeka 100 ukraińców a prezes firmy amplus po ostatnich igrzyskach w korei podjął decyzję o sprowadzeniu pracowników z korei północnej więc na waszym miejscu zaczął bym rozglądać się za inną robotą, wasz czas w firmie amplus spółka zoo za niedługo minie, zastąpią was wydajniejsi a przede wszystkim mniej rozszczeniowi pracownicy z korei północnej i ukrainy. Ja zwolniłem się pół roku temu, teraz mam własną działalność i zarabiam 30k/msc. Czasami spotykam się z prezesem, pijąc szampana razem śmiejemy się z białych murzynów którzy dziennie przerzucają po 30 ton za 1500 na rękę.

Krokiet
@blacksalami 01.07.2018 13:12

Nie ośmieszaj się pajacu. Własna działalność ,3K....ale robisz biznes .Chyba buraczany.

@Krokiet 04.07.2018 04:09

Robię biznes na takich frajerach jak pracownicy amplusa którzy dają się (usunięte przez administratora) za 1550 miesięcznie. Różnica między nami jest taka, że ja pracuję po 3 godziny dziennie i nic nie robię a ty musisz (usunięte przez administratora) 50 ton zimioka przez 12 godzin jak w obozie. Masz coś więcej do dodania murzynie, niewolniku amplusa?

Qwertt

Krupa ze zmiany A to zwykła Ci-pa

@Qwertt 01.07.2018 21:58

C-i-p-a, kapuś i konfident. Nieźle tam musiał jankowi jaja lizać żeby zostać kierownikiem.

Polo
@Qwertt 01.07.2018 21:58

Szmaciaz zwykły zniszczy tą zmiane

Edek
@Polo 02.07.2018 20:16

A co się stało, że tego wysokiego ślepego zwolnili?

@Edek 04.07.2018 11:59

Edek kogo zwolnili coś więcej

@Edek 04.07.2018 11:59

Nie interesuj się biały murzynie amplusowski bo kociej mordy dostaniesz. Dźwigaj lepiej zimnioki bo zostało ci jeszcze pewnie ze 30 ton a Prezes obserwuje cię cały czas czujnym okiem a na biurku już ma gotowy twój blankiet zwolnienia. Na twoje miejsce jest 100 ukraińców więc 1550 i siedź tam cicho bo nie masz nic do powiedzenia. Jak to murzyn

Gutek

Konkurencja ostro atakuje!!! Amplus to świetna firma.

Srebny
@Gutek 22.05.2018 22:34

Ja tam pracuje .... i wiem co sie tam dzieje

Lelek
@Gutek 22.05.2018 22:34

Chyba we CH....

Były Pracownik

Panie Dyr. K. CZ. tak szczerze CHCWD!!!

Ciekaw jestem czy prezes wie obitym ze K. i J. chodzą po halach i mówią pracownikom ze jeżeli im nie pasuje to na ich miejsce ma Ukrainę ?.,, To nie prościej rozwiązać umowę z Polakami?? powód się zawsze znajdzie .Mysle ze tym tokiem rozumowania dni tego pracodawcy są policzone.

Bzzzz
@Pracownik 21.06.2018 12:38

Trzeba poinformować ministerstwo rolnictwa i polityki pracy, że po bywają się Polaków na rzecz Ukraińców

Brrrrrrr
@Bzzzz 22.06.2018 07:31

O k u rw a, dobre, dowcip dnia!

reproduktor

Pozdrawiam piękną Magdalenę z biur :*

He he
@reproduktor 21.06.2018 21:54

Nie wszystko ma takie piekne

Zostaw opinię o Amplus - Niegardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amplus