Amplus

Niegardów

Amplus

Opinie o Amplus

{ }

Doniczka , owinęła go sobie wokół palca !

Almiś
@{ } 06.09.2018 11:33

Kto to ta doniczka?

Almiś

Szkoda gadać śmiech na sali jak czytam te komentarze pracy nie brakuje a ludzie nadal tam pracują za marne grosze ukraincom to się nie dziwie.

Sąsiad

Ale jesteście naiwni. Najlepszą karą i nauczką dla tych wszystkich kierowników i prezesików byłoby żebyście w ogóle przestali pisać tutaj. Wy się WKU......a prezesi i reszta cwaniaków kierowników czyta i mają niezły ubaw. Znacie taką cwaniarę Agniesię z Pałecznicy ? Ciekawe czy tam jeszcze pracuje.

Pizamka

Ci możecie powiedzieć o dziale kupieckim? Czy to też dział sprzedaży?

ttt
@Pizamka 29.11.2018 19:52

Największy prestiż w Amplusie

B DC

Ten wypierdek, daje nam ciągle ten sam towar

Wkurwiony

Gdzie jest teraz Pan prezes??? Ludzie mieli lepiej zarabiać , a niestety jest na odwrót ! W Niegardowie wielki mały kierownik chowa ulizany łeb w piasek i tylko (usunięte przez administratora) o wytycznych .Dzieki niemu, pracownicy w Niegardowie zarabiają taka jałmużnę .Roznica jest ogromna między Prandocinem , a ZADUPIEM . Te same stanowiska , tylko pieniądz inny. Dali jakieś dodatkowe pieniądze operatorom wózków , tylko ze w Niegardowie każdy Ukrainiec jeździ wózkiem i na dodatek bez jakich kolwiek uprawnień . Cała polityka kierowników w Niegardowie . Wszystko zamiatane pod dywan, żeby nic nie wyszło na jaw. Panie prezesie Zapraszam do Niegardowa, popytać i porozmawiać z ludźmi .Mysle ze nie jednego się można dowiedzieć . Przyjdzie czas ze Ukrainaodejdzie , to kto wtedy będzie tyrał na wasze gacie ???

SK

On odbiera nagrody

Rudolf
@Wkurwiony 15.11.2018 13:45

Zapraszam kierownictwo do niegardowa ,bo tu syf kila i mogiła .... kierownicy blademu do dupy wchodzą, wszystko zamiatane pod dywan ,a jak pyta się o podwyżki to cisza ,bo żaden nie potrafi się odezwać, byle siedzieć jak mysz pod miotłą, ale co ich ludzie interesują jak oni tak marnych pieniędzy nie biorą!!!!!

Rittiki
@Wkurwiony 15.11.2018 13:45

Pan Prezes zarządu promuje się na (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) ma pracowników z produkcji. Ciekawe dzięki komu to ma te nagrody itp.

Jajo

(usunięte przez administratora) nie dawać im towaru i nie handlować z nimi !!!! Robią wszystko żeby (usunięte przez administratora) drugą stronę takich cwaniaków nie brakuje . A co do płatności 70 dni Moje sugestie dla Amplus: Kłamcy

eqg
@Jajo 16.11.2018 17:38

Jakieś szczegóły, czy tak tylko sobie chciałeś (usunięte przez administratora)

Były pracownik 2

Jankowi również

Kier

Pan ze zmiany B wielki kierownik stodoła. Pokazuje zęmby a niejednego sprzwdał za drobne i lizanie tam gdzie lubi. Swoje stanowisko ma dzieki długiemu jezorowi niejeden juz chciałby go spodkac w cztery oczy by pogratulowac mu jego stanowiska wnocy chroni sie za szefem i wszystko mu zdaje ale nagroda czeka za to sprawowanie

Adam
@Kier 07.09.2018 22:15

Dokładnie ten stodoła sie prosi o doła Włosy mu wyleciały łysy jak (usunięte przez administratora) a dalej liże za drobne i niedługo przybije sobie piątkę z doniczka Brawo Państwo dobrze wam idzie

Xxx
@Kier 07.09.2018 22:15

Który to jest ten stodoła panowie napiszcie inicjałami:)

Chwdp
@Kier 07.09.2018 22:15

(usunięte przez administratora)Weź się najpierw człowieku wruc do podstawówki naucz się pisać po Polsku i pisz tutaj bo opisujesz kogoś a nie znasz znaków Polskich to jest śmiech na sali(usunięte przez administratora)

jhbh
@Chwdp 12.09.2018 19:22

wruc, Polskich, faktycznie same matoły.

Penis21cm
@jhbh 13.09.2018 17:27

A czego spodziewasz się po ludziach z podstawowym wykształceniem?

Zbyszek
@Chwdp 12.09.2018 19:22

Jakich? polskich. Przymiotniki piszemy mala litera Polska piszemy duza.litera bo to nazwa państwa Po polsku piszemy mala litera bo to nie jest nazwa kraju.Nie bede opisywal tutaj kto jest pisarzem czy analfabeta.no ale qurwa WRUC To rzeczywiscie jestes Ty analfabeta

zbyszek
@jhbh 13.09.2018 17:27

dokładnie tylko pozazdrościć

nick

Nagrody,nagrody, odznaczenia, Szanowni Państwo Prezesi ! może malutką część tych nagród przeznaczycie na podwyżki dla ludzi ciężko pracujących na produkcji !

Robek

Podobno Kasia ze zmiany A lubi wchodzić pod biurko

Nickt
@Robek 16.10.2018 15:57

Odział niegardow ,czy prandocin Panie robek????

Robek
@Nickt 20.10.2018 07:55

Prandocin

kandydat

Mam pytanie; ile zarabia kierowca na kraju w tym zakładzie ? Proszę o wiarygodną odpowiedź.

praww

anonymous
@Komar 02.10.2018 20:30

Wow :)

@anonymous 03.10.2018 15:46

Mam nadzieję, że to wow to ironicznie. 2500 za jazdę solówką czy zestawem to jakiś(usunięte przez administratora) żart jest xD Chłopaki jeżdzą busami wokół komina 8-16 za minimum 2800 na rękę. W kurierce idzie wyciągnąć ponad 3, zależy od okresu. Zaproponujcie kierowcy zawodowemu 2500 na rękę a(usunięte przez administratora) śmiechem na miejscu. Mam wielu znajomych z branży transportowej, logistycznej i wszyscy śmieją się z amplusa i murzynów którzy dają się (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) bez gumy za 2500. Ale przecież nikt was nie zmusza do pracy za śmieszne pieniądze, ostateczna decyzja należy do was. Sami jesteście kowalami swojego losu. Jeżeli odpowiada wam życie murzyna w amplusie za 2500 to nic mi do tego, mogę wam tylko pogratulować inteligencji i ambicji w samorozwoju xD

Piotr

Widac na nocy córeczka chodzi z tatusiem na parking i siedza w szarym samochodzie szyby zaparowane i oddaje z daleka co w tej firmie sie wyprawia. Kierownik na muchy w nosie siedzi cicho bo prawda jest oczywista. Problemy jego dotycza bo sie boi sam o siebie. A młoda robi co z kim chce a stanowisko czeka na obrotówce kierownik przytakuje a ona bawi sie i rządzi i decyduje kto pracóje a kto wylatuje. Fajna ta firma jak pracownik rzadzi a nie kierownik

Rumun

Pani Kierowniczko kochana bierz przykład z doniczki sma klasa i styl a Ty tylko gwiazdorzysz. Procownicy patrza i ubolewaja marny przykład dajesz a kazdy wie że potrafisz wiele mieszać w kotle. Wysoko patrzysz ale nisko stąpasz no ale co kierownicza lubi szeptać na uszko temu ........ A on wie kto i gdzie ale co drocy koledzy z pracy podwyżek niebedzie bo ktoś musi zarabiac ale to nie jesteśmy My. A elita patrzy i czówa by cyferki się zgadzały. A Stodoła patrzy i wie.

K-2
@Rumun 25.09.2018 23:18

Doniczka i klasa śmiechu warte!

otto

Od kilkunastu lat żadnych podwyżek w tym zakładzie nie było i niema i pewnie nie będzie tak bogata firma a dla pracowników na etacie 1500 złotych na miesiąc BRUTTO Śmiechu warte !

kontroa

Z tego co piszecie, to powinna być dogłębna i precyzyjna kontrola zmiany B od przyjęć przez produkcję po wyjazdy i biuro, choć wpisy wywołują uśmiech to coś tam jednak jest nie tak ! Wskazana kontrola !

K-2
@kontroa 10.09.2018 10:03

Będzie kontrola!

Gruby

Kierowniczka ma chody wolne dni to norma. Przywileje szlacheckie a słoma z bótów wystaje Pali mosty kłuci wszystkich zycie pani to jej świat Kiedy jest kazdy milknie ale kazdy wie kto jest

Hudy
@Gruby 09.09.2018 20:10

'''KIEROWNICZKA'''

kierowniczka
@Hudy 10.09.2018 09:51

Czemu w cudzysłowiu ? zrobić ją kierowniczką ! Pan N. odpocznie a ona ro.......doli tę zmianę w dwa dni bo jest ciemna jak 12 w nocy

Cwaniak

Amplus patola na zmianie B nie do pomyslenia co się dzieję w nocy na obrotowce ,sex, lapanie za tylek,siadanie na kolanach która jest mężatką na etykietach

Jarek

Żałosne że taki zakład istnieje.

Kundelek

Jadom radom

Były Pracownik

Gęstemu(Karpackiemu) Amplus życie pajacowi uratował. W innej Firmie za takie podejście do ludzi miałby klepanke.

robert
@Były Pracownik 27.06.2018 06:22

powinni mu (usunięte przez administratora) tak jak wtedy po meczu żeby znowu wyglądał jak misiu panda

Ble Ble
@robert 05.07.2018 13:50

Buhahaha niezły z cb burok,pije szampana, chyba patykiem pisanego co za tępy H U J,30/k na miesiac, biznesmen już Czekamy na cb jak przechlasz biznes. Jest parę ton do przezucenia jełopie. Takie pisanie jest slabe. To się w zerówce przedszkolanka śmieje. Pokaż swoją firmę C I P O

kolorowy budyneczek

Tytuły,wyróżnienia, wywiady czy ktoś z dziennikarzy zapytał prezesa jaką część załogi stanowią kobiety? jest to ok.80% kobiet bardzo ciężko pracujących fizycznie za marne wypłaty bo mężczyżni za takie pieniądze pracować nie będą I czym tu się chwalić? amplus zatrudnia kobiety by robiły to co w większości powinni robić mężczyżni

ania
@kolorowy budyneczek 27.05.2018 19:32

Kierownictwo,,syte i bogate!!!!!! nie przejmuje się ciężko pracującymi kobietami ,bo oni uważają je za głupie!!! że na nich pracują,,,

@ania 01.08.2018 19:22

Przecież nikt tam nikogo na siłę nie trzyma. Skoro pracujecie tam to z własnej woli po drugie ofert pracy jest zatrzęsienie. A kierowniki to racja zadufane w sobie B.. u..C.. e.. Ja zmieniłem pracę i jestem zadowolony ze nie pracuję w obozie pracy A.......s

mock

Jak się miewa mistrzyni chamstwa Edytka .G. ze zmiany D? Nikt jej jeszcze w ten pusty łeb nie przywalił?

@mock 21.04.2017 11:53

Chciałem dodać ze naprawdę to je nie wiem co robią funkcyjni na każdej zmianie nie tylko Edyta tylko wszystkie bo chyba nic oprócz tego ze telefonie grzebię jedna z drugą to jest żenujące no ale tak już jest ta jest od tego a ta od tego i są nie do ruszenia

Sutorka
@mock 21.04.2017 11:53

Edyta głowacz (usunięte przez administratora)

iza

"Amplus ", ich produkty to woła o pomstę do nieba!!!! Sanepid albo prokurator powinien się nimi zająć,,,,sprzedają spleśniałą i zgniłą marchew , zapakowana po 3kg,,To brudasy i fleje,,A certyfikaty jakości,,, sobie kupują!!!!!I, Bo to nie ma się NIJAK ,,do jakości towaru,,,,

D

Niech ten babochlop T Przeniesie się na tą inną zmianę i weźmie ze sobą debila K

X
@D 04.07.2018 08:02

Dobre określenie! dziwna kobieta ! ma coś z faceta

y

Y
@y 28.07.2018 17:03

Z łapka w dół

Spermozraszacz

Zmiana A na nockach spuszczała się na jabłka które miały iść na biedronkę. Smacznego

Robert(b.p.)
@Spermozraszacz 20.07.2018 16:34

Bardzo inteligentna wypowiedź.

Bzzzz
@Robert(b.p.) 22.07.2018 05:36

Nie ma tam inteligentnych ludzi zwłaszcza od brygadzistow w górę to skąd mogą być inteligentne wypowiedzi

Robert(b.p.)
@Bzzzz 25.07.2018 22:00

Tu masz 100% racji

kolorowy budyneczek

W Amplus Bardzo zimno Zarobki bardzo niskie (nie adekwatne do wykonywanej pracy) Bardzo ciężka praca Brak szacunku dla pracowników Aby wyrobić normę jedna osoba musi pracować za dwie PRZYJDŻCIE BRAKUJE LUDZI !

X
@kolorowy budyneczek 16.07.2018 09:01

Już lecą

@kolorowy budyneczek 16.07.2018 09:01

Takie są realia w Amplusie produkcja ma prze je ba ne jest tam co robić. Najlepiej jest na opakowaniach tam to już nic nie robią papieros kawa i sciemnianie A w nocy spanie

Helena

Na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu. Wasze wypowiedzi go łamią, więc dla przypomnienia dodaję Wam link do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin Pamiętajcie, że używanie wulgaryzmów i obraźliwego słownictwa może skutkować usunięciem komentarzy przez administrację.

paździoch
@Helena 18.07.2018 02:58

Helenaaaaaa, mam zawał!!!

robert

witam powie ktoś kogo zwolnili kto to wysoki ślepy i za co go zwolnili

Penis21cm

Nie interesuj się

@robert 05.07.2018 11:19

Ch.uj cie to obchodzi (usunięte przez administratora)

@spermozraszacz 05.07.2018 16:07

Widać że jesteś tępym bu..........em

@Robert 06.07.2018 10:40

Inteligentniejszy od ciebie, przynajmniej nie pracuje w amplusie

ZenekM
@spermozraszacz 06.07.2018 15:27

On już też nie pracuje... Ciekawe z czym go wspaniały kierownik podpier***

@spermozraszacz 06.07.2018 15:27

Mówiłem Ci że jesteś tępym reszte sobie dopowiedz

xxxxxxxxxxxx

Twój stary :)

Ritiki
@xxxxxxxxxxxx 16.07.2018 16:11

Jesteś zerem. Obawiam się że to mało powiedziane

Mydło i woda

Ale od tego poczwary zalatuje

Zostaw opinię o Amplus - Niegardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amplus